Podruhé za sebou ukázaly české biatlonistky záda světové konkurenci. Po Oberhofu ovládla štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková také závod v Ruhpoldingu. Není tedy překvapením, že v týmu panuje výborná nálada. To se ukázalo také na tiskové konferenci.
15.01.2015 15:02 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků)

Smích léčí, záchvat smíchu ale může vážně ublížit

Zatímco smích je lék na všechny lidské neduhy fyzické i psychické, záchvat smíchu může být nebezpečný. Podle vědců z Oxfordské univerzity totiž při záchvatu smíchu dochází k přílišnému napětí a u oslabených částí těla to může vyvolat závažné problémy. V nejhorším případě se vytvářejí praskliny na srdci, dochází k záchvatu astmatu či inkontinenci, zvláště u žen vyššího věku.
23.12.2013 09:42 |

Colin Farrell se svlékl do naha: Jeho kolegyně dostala záchvat smíchu

Miliony žen na celém světě by byly ochotny vsadit cokoliv za to, aby se před nimi herec Colin Farrell vysvlékl do naha. Irský rodák, který v minulosti proslul ukazováním svého nadprůměrného pyje v hospodách, ale neudělá dojem na každého. Jeho kolegyně Ashley Jensen totiž dostala záchvat smíchu, když se před ní ukázal v rouše Adamově.
30.05.2016 15:10 |

Osobnosti: Colin Farrell (99 článků) , Colin Farrell (98 článků) , Ashley Jensen (1 článek)

Žena dostala v metru záchvat smíchu, rozesmála celý vagón

Říká se, že smích prodlužuje život. Pokud je to pravda, pak si cestující z berlínského metra své dny určitě o nějakou tu dobu protáhli. Jedna z pasažérek tam totiž dostala záchvat smíchu a nakazila celý vagón, píše server listu The Sun.
27.12.2011 05:00 |

Rozjuchaná Havlová oblékla Vaškovo sako a zvonila klíči: Na jevišti dostala záchvat smíchu, až se zlomila v pase!

Takhle rozjuchanou Dagmar Havlovou (61) jsme dlouho neviděli. Na sobotním křtu CD Písně sametové revoluce se rozdováděla jako zamlada. Na sobě měla sako po Václavu Havlovi (†75), ve kterém zvonila klíči a dostala takový záchvat smíchu, že se zlomila v pase.
17.11.2014 12:45 |

Osobnosti: Václav Havel (4627 článků) , Dagmar Havlová (1106 článků)

České biatlonistky ovládly závody v Oberhofu, zářila hlavně Vítková

České biatlonistky za sebou mají vynikající podnik Světového poháru. V Oberhofu nejdříve vyhrály štafetu a Vítková pak ve sprintu vybojovala své první individuální vítězství. V neděli pak v závodě s hromadným startem obsadila druhé místo, když ji porazila jen Běloruska Darja Domračevová.
11.01.2015 19:27 |

Bronzová medaile: České biatlonistky dojely ve štafetě třetí!

Biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadily v Hochfilzenu třetí místo v první ženské štafetě sezony Světového poháru. České kvarteto nestačilo pouze na vítězné Němky a v závěru na Bělorusky.
13.12.2014 14:50 |

FANTAZIE! České biatlonistky po dlouhých 17 letech ovládly štafetu

České biatlonistky vyhrály po více než 17 letech štafetu Světového poháru. O triumf se dnes v německém Oberhofu postaralo kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková.
07.01.2015 16:26 |

Výborně! České biatlonistky skončily druhé ve štafetovém závodu v Anterselvě

České biatlonistky si dojely pro druhé místo v dnešním štafetovém závodu Světového poháru v italské Anterselvě. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková nestačilo pouze na Francouzky a vůbec poprvé v letošní sezoně se dostalo na stupně vítězů.
24.01.2016 13:15 |

Osobnosti: Lucie Charvátová (11 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Eva Puskarčíková (12 článků)

České biatlonistky se na střelnici trápily, přesto ovládly štafetu

Především zásluhou vynikajícího běhu ovládly české biatlonistky štafetu v americkém Presque Isle. Kvarteto Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová a Veronika Vítková sice mělo na kontě čtrnáct dobíjení i jedno trestné kolo, přesto nenašlo na trati konkurenci.
14.02.2016 00:40 |

Biatlonistky rozjely vytrvalostní závod skvěle, ale pokazily závěr

České biatlonistky Gabriela Soukalová a Veronika Vítková útočily ve vytrvalostním závodě na 15 kilometrů na MS v Novém Městě na Moravě na umístění v první šestce, kvůli chybě při poslední střelbě ale skončily až v druhé desítce. Soukalová obsadila dvanácté místo, Vítková dojela o dvě místa za ní.
13.02.2013 20:30 |

Biatlonistky zakončily olympiádu čtvrtým místem ve štafetě

České biatlonistky skončily ve štafetovém závodě na olympiádě v Soči na čtvrtém místě a dosáhly na nejlepší výsledek v historii her. Čtveřice Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková o dvě místa překonala umístění kvarteta v Naganu z roku 1998. Češky musely hned čtrnáctkrát dobíjet, ale skvěle běžely. K bronzu jim scházelo 46 sekund. Ze zlata se poprvé v historii radují Ukrajinky.
21.02.2014 17:50 |

Biatlonistky na pódiu! O stříbro ve štafetě přišly až ve finiši

S první štafetou v nové sezoně Světového poháru mohou být české biatlonistky spokojené. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadilo v rakouském Hochfilzenu třetí místo. Mužům se na střelnici tolik nedařilo  a skončili sedmí.
13.12.2014 14:56 |

Fantazie! Biatlonistky si podmanily štafetu v Oberhofu

Český biatlon si připsal další velký úspěch. Kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková triumfovalo ve štafetě Světového poháru v německém Oberhofu. Na vítězství v tomto závodě čekaly české biatlonistky přes 17 let.
07.01.2015 20:29 |

Konkurence rozdrcena! Biatlonistky vyhrály druhou štafetu v řadě

České biatlonistky mají v úvodu nového roku famózní formu. Po triumfu v Oberhofu štafeta ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková  suverénně ovládla i další závod Světového poháru v Ruhpoldingu. Finišmanka Vítková dojela do cíle s náskokem jedné minuty a 13 sekund před Běloruskem.
14.01.2015 17:17 |

Biatlonistky mají další medaili! Větrný závod jim přinesl stříbro

České biatlonistky dál dokazují, že patří k nejlepším na světě. Kvarteto Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková dojelo v italské Anterselvě ve větrném závodu na druhém místě.
25.01.2015 16:36 |

Biatlonistky si ve štafetě podmanily i Oslo! Mají třetí triumf v sezoně

České biatlonistky slaví třetí štafetový triumf v této sezoně Světového poháru. Tradiční kvarteto ve složení Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková vyhrálo v norském Oslu s náskokem 28 sekund před druhými Italkami. Bronz patří Francii. Muži skončili čtvrtí, čímž zaznamenali svůj nejlepší výsledek v sezoně.
15.02.2015 14:25 |

Vítková předčila Soukalovou, českým biatlonistkám však medaile stále uniká

Vytrvalostní závod žen na 15 kilometrů ovládly francouzské biatlonistky. Novou světovou šampionkou se v norském Oslu stala  Marie Dorinová Habertová, která v běžeckém souboji zdolala svou reprezentační kolegyni Anais Bescondovou. České biatlonistky Veronika Vítková a Gabriela Soukalová se seřadily těsně pod stupni vítězů, v cíli závodu jim totiž patřilo čtvrté a páté místo.
09.03.2016 15:20 |

Záchvat smíchu v podání Rogera Federera!

Tak tohle video stojí skutečně za zhlédnutí! Fenomenální Roger Federer je totálně vysmátý! Na otázky k jeho menšímu vzrůstu ho chytají záchvaty smíchu. Diváci se neskutečně baví a bavit se budete i vy!
31.08.2009 12:10 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků)

Novoměstský hrnec smíchu již zná vítěze

O uplynulém víkendu v Novém Městě nad Metují vyvrcholil 37. ročník festivalu české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu. Po celý týden probíhaly projekce těch nejlepších děl komediálního žánru, které se natočily v uplynulém roce. V průběhu soutěžních projekcí i letos probíhalo měření času, po který se diváci smějí. Cenu diváků – Novoměstský hrnec smíchu - podle kterého dostal festival své jméno, získala tento rok komedie „Hodinový manžel“ režiséra Tomáše Svobody.
14.06.2015 20:26 |

Osobnosti: Tomáš Svoboda (118 článků) , Tomáš Svoboda (164 článků) , Tomáš Svoboda (31 článků)