Článek

VIDEO: Jak vykolejit JEHOVISTKY? Režisér Igor Chaun si udělal parádní legraci ze dvou pobožných babek

 
Tyhle babky, co táhnou od domu k domu, všichni dobře známe. Jehovistky jsou prostě přesvědčené o své pravdě. Jenže tyhle dvě dámy netušily, že narazí na Igora Chauna. Tohle je opravdu parádní video.
31.05.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků)
Podobné články

Igor Chaun obvinil Zemana ze lži a vypustil toto video k masakru na Národní třídě

 
UVNITŘ VIDEO Vůbec by mě nenapadlo dělat samostatné video k 17. listopadu 2014, ale je-li tlak, musí být i protitlak. Je-li zkreslována a falšována naše moderní historie, navíc od představitelů našeho demokratického státu, musíme se zase ozvat a říct pravdu. A ukázat na opakující se lháře. Takto reagoval Igor Chaun na vyjádření prezidenta Miloše Zemana o tom, že 17. listopadu 1989 k žádnému nestandardnímu masakru na Národní třídě nedošlo.
18.11.2014 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků) , Miloš Zeman (15950 článků)

Nadšený Igor Chaun po nedělním Albertově: Patologicky sebestředný Zeman dostal pádnou odpověď. S touto inteligencí se o budoucnost bát nemusíme

 
Scenárista a režisér Igor Chaun se účastnil studenty svolaného shromáždění na Albertově, které se konalo v neděli 22. listopadu. „Bylo to krásný,“ ohodnotil náhradní setkání na oslavu dne studentů a jednání prezidenta Zemana označil ve svém vyjádření na Facebooku jako „pomstu za potupu“.
23.11.2015 19:36 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků)

VIDEO Točil dokument o Havlovi, svrhával komunismus. A teď vám řekne něco o 11. září a Američanech, čemu nebudete věřit

 
Režisér Igor Chaun vydal na YouTube video ke 14. výročí teroristických útoků z 11. září, které představuje jeho duchovní cestu od „úleku“ k „prozření“. Jediná konspirační teorie, která podle něj existuje, je ta, za kterou stojí vláda Spojených států amerických, protože má „nejvíc trhlin“.
16.09.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků)

Nádherná dcera režiséra Chauna jenom v podprsence!

 
Mnozí účastníci loňského karlovarského filmového festivalu mají v živé paměti skandál, o který se postaral režisér Igor Chaun (47), když se na hotelu popral s nemanželskou dcerou. Jak je to mezi nimi nyní?
20.07.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků)

Bylo nás 10 nezkorumpovaných, vypráví Ringo Čech

 
VIDEO: „Všechno rozkradli, všechno!“ rozhořčuje se na archivní nahrávce z roku 1997 František Ringo Čech. Umělec a politik si nevědomky před kamerou vylévá srdce nad korupčními praktikami tehdejších politiků. Autor nahrávky Igor Chaun se svolením Čecha video umístil na server YouTube.
09.03.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: František Ringo Čech (145 článků) , Igor Chaun (8 článků)

Zmlácená dcera režiséra Chauna: V životě už ho nechci vidět! Je to násilník!

 
Ostře sledovaný karlovarský skandál, který způsobil režisér Igor Chaun (47), má další pokračování. Zmlácená dcera Igora Chauna Celestýna (20), kterou její otec napadl na hotelovém pokoji, si totiž nenechala líbit jeho údajné lži o tom, že se vlastně vůbec nic nestalo, a vyjádřila se na jeho adresu opravdu nevybíravými slovy...
09.07.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Igor Chaun (8 článků)

První nová Borderlands 2 kampaň bude o pirátském pokladu

 
Teprve včera Borderlands 2 komunita špekulovala nad tím, že pro ně tvůrci z Gearboxu chystají nějaký obsah s pirátskou tématikou, a dneska už je vymalováno. První ze čtyř již nahlášených, velkých přídavků pro Borderlands 2 nese podtitul Captain Scarlett and her Pirate's Booty, vyjde 16. října, stát bude oněch 10 babek (fyi za 30 babek si můžete předplatit všechny...
11.10.2012 16:55 |

podobné články

Velmi ostrá slova předáka podnikatelů: Babiš lže a my se budeme bránit. Třeba i u Ústavního soudu

 
ROZHOVOR Podnikatelské prostředí v České republice je pokřivené, ale jinak, než říká ministr financí Andrej Babiš, upozorňuje předseda Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek. Stát podle něj výrazně podporuje velké firmy a diskriminuje malé podnikatele a živnostníky. A zavedení elektronické evidence tržeb, které dopadne na ty nejmenší velmi tvrdě, ale obchodním řetězcům poskytuje výhodnou výjimku, to ještě víc prohloubí. Asociace je rozhodnuta se státní zvůli, která chce mít dohled nad živnostníky, všemožně bránit, třeba i u Ústavního soudu, potvrdil šéf Asociace Bábek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
16.07.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7815 článků)

Podnikatelé a manažeři se pořádně pustili do Babiše kvůli EET

 
Radomil Bábek z Asociace podnikatelů a manažerů ostře zkritizoval nápad na zavedení elektronické evidence tržeb. Za tu ze všech sil bojuje ministr financí Andrej Babiš (ANO), na němž Bábek nenechal nit suchou.
31.07.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7815 článků)

Herec Jiří Bábek šéfuje Kotkovi i Bartoškovi: Místo Mordparty čte pohádky

 
V seriálu Mordparta vede oddělení vražd. Poroučí Jiřímu Bartoškovi, Vojtovi Kotkovi a dalším. Šéfem je však i ve skutečnosti. Herec Jiří Bábek (51) řídí totiž Komorní činohru v Praze.
03.10.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (271 článků) , Jiří Bartoška (488 článků) , Jiří Bábek (3 články) , Jiří Vojta (78 článků) , Jiří Vojta (78 článků)

Igor Bareš vyvedl do společnosti dvouletou dceru: Je celá táta

 
Herec Igor Bareš  (46) , kterého známe z mnoha seriálů, má překrásnou manželku Antonii Talackovou. Proto jsme byli zvědaví na to, jak vypadá jejich dcera, která se jmenuje Tonička po mamince. Igor celou rodinku vyvedl na křest pohádkové knížky Kosprd a telecí.
22.03.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (88 článků) , Antonie Talacková (19 článků)

Módní policie: Masakr hodný jehovistky, sexy čtyřicítka a beznaděj padesátnice

 
Tentokrát v sedmičce hodnocených osobností září Simona Krainová. A to nejen šaty, které na finále Czechoslovak Topmodel zvolila, ale přesahem čtyřicítky, která umí s věkem skvěle bojovat. Nadčasovou inspirací pro všechny ženy je i modelka Pavlína Němcová. Naopak herečky Janáčková či Žádníková Volencová jsou mementem. Příkladem průšvihu.
28.11.2013 06:32 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (1732 článků)

Hurikán Igor v Atlantiku stále nabírá na síle. Další se rodí u Afriky

 
Rychlost větru hurikánu Igor, který je klasifikován jako hurikán čtvrtého stupně Saffirovy-Simpsonovy škály, již dosáhla 240 kilometrů za hodinu. Podle meteorologů bude Igor v následujících dnech dále sílit, informuje v pondělí agentura Reuters.
13.09.2010 07:30 |

podobné články

Slavnostní premiéra Babovřesk 3: Žilkové čouhala sláma z auta!

 
Dlouho očekávaný film Zdeňka Trošky (61) Babovřesky 3 se dočkal své premiéry. A že se děly věci! Na večírku si kromě babek, ze kterých režisér udělal hvězdy, vyhodily z kopýtka slavní herci. Lukáš Langmajer se svlékal a dcera Veroniky Žilkové byla na svém prvním velkém mejdanu. Bez brýlí a namalovaná...
23.01.2015 05:11 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Langmajer (55 článků)

Slavnostní premiéra Babovřesk 3: Žilkové čouhala sláma z auta!

 
Dlouho očekávaný film Zdeňka Trošky (61) Babovřesky 3 se dočkal své premiéry. A že se děly věci! Na večírku si kromě babek, ze kterých režisér udělal hvězdy, vyhodily z kopýtka slavní herci. Lukáš Langmajer se svlékal a dcera Veroniky Žilkové byla na svém prvním velkém mejdanu. Bez brýlí a namalovaná...
24.01.2015 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Langmajer (55 článků)

Z dívky, která vyrůstala v rodině pobožných amišů, vznikla pořádně sexy modelka. Jen se mrkněte!

 
"Amišové":http://www.extra.cz/tema/amisove je náboženství, které je tak trochu extrémní křesťanství. Jsou známí tím, že mají přísný zákaz používat jakoukoli "techniku":http://www.extra.cz/tema/technika, což znamená, že se po Americe a Kanadě, kde jich je nejvíc, prohánějí ještě ve starých povozech, které tahají "koně":http://www.extra.cz/tema/kone. Nesmí používat ani "telefony":http://www.extra.cz/tema/telefony nebo elektřinu a nosí jenom starosvětské oděvy. Jak se tedy může stát, že se někdo z nich stane modelkou?
13.03.2014 15:55 |

podobné články

Nechutné! Komik si dělá legraci z brutální popravy vojáka: Ve studiu měl "vrahy"

 
VIDEO: Británie je znechucena a v šoku! Z útoku dvou šílených islamistů nigerijského původu, kteří v centru Londýna brutálně zavraždili britského vojáka, si udělal legraci nizozemský komik, který si do studia pozval dvojníky útočníků s vražednými nástroji v krvavých rukou.
28.05.2013 12:00 |

podobné články

Tahle sexy kráska je novou hvězdou Instagramu! 5 žhavých snímků Samanthy Hoopes

 
Ještě loni to byla úplně obyčejná dívka z Pensylvánie. Dnes je z ní úspěšná "modelka":http://www.extra.cz/z-divky-ktera-vyrustala-v-rodine-poboznych-amisu-vznikla-poradne-sexy-modelka-jen-se-mrknete, která se mimo jiné stala tváří značky Guess. O kom je řeč? O třiadvacetileté Samantě Hoopes.
15.03.2014 21:30 |

podobné články

Pohroma v zaplněné mešitě: Přes sto mrtvých po pádu jeřábu

 
Místo ze všech nejsvětější bylo svědkem úděsné tragédie. V mešitě v Mekce se zřítil jeřáb. Při tragédii zahynulo nejméně 107 lidí. Jejich těla ležela mezi modlícími se věřícími. Modlitby pobožných o záchraně však nebyly vyslyšeny.
11.09.2015 19:25 |

podobné články