Článek

VIDEO Horší než válečná zóna! Reportér líčí hrůzy prožité v přistěhovalecké čtvrti Stockholmu

 
Internetový server Breitbart informuje o neuvěřitelné zkušenosti norského televizního štábu při natáčení ve stockholmské kavárně. Novináři se zkušenostmi z válečné zóny byli nuceni utéci pryč před rozzuřenými muslimskými migranty.
10.05.2016 13:31 |

podobné články

Podobné články

Žena v hořícím pekle: Skočit, nebo zemřít!

 
Násilí v Londýně pokračovalo i třetí noc! Situace je snad ještě horší než v sobotu odpoledne, kdy se demonstrace kvůli smrti Marka Duggana (†29) v přistěhovalecké čtvrti Tottenham zvrhla ve vlnu výtržnictví. Nepokoje, plenění a požáry se přesunuly nejen do dalších londýnských čtvrtí, ale i do měst Birminghamu, Bristolu, Nottinghamu či Liverpoolu.
10.08.2011 12:05 |

podobné články

Jen policisté vystoupí z vozu, už na ně létají kameny. Vítejte v uprchlické čtvrti Stockholmu

 
Odvolací soud ve Švédsku udělil policii povolení umístit ve čtvrtích Stockholmu Rinkeby a Tenste bezpečnostní kamery. Kamery by měly podle úřadů snížit mimořádně vysokou kriminalitu, která je pro obě čtvrti obývané především migranty charakteristická.
10.06.2016 19:45 |

podobné články

VIDEO z Berlína: Šup na pusu! Mladík v problémové čtvrti jen tak ze srandy skopl ženu ze schodů

 
Internetem koluje asi půlminutové video, jehož hlavní „aktéři“ děsí veřejnost svým dalším krutým a bezohledným kouskem. Terčem jejich bezprecedentního násilí se stala v nechvalně proslulé přistěhovalecké čtvrti Berlína Neukölln mladá žena.
08.12.2016 12:00 |

podobné články

Nemocnice vypadala jako válečná zóna, prohlásil lékař z Paříže

 
Pohled, který chyběl do mozaiky hrůzy a zmaru, se nyní objevil na internetu. Fotografie lékařů, kteří ošetřují zraněné z teroristických útoků v Paříži, je až nepříjemně mrazivá. Lékaři a oběti jsou v jedné místnosti doslova namačkaní jeden na druhém. Celý výjev připomíná fotografie z válečných oblastí. Jenže tohle je Paříž.
17.11.2015 05:10 |

podobné články

Šest mrtvých, z toho pět dětí, při požáru v přistěhovalecké čtvrti

 
Požáru, kterých vypukl v šestipatrovém domě na předměstí Stockholmu, předcházel podle svědků výbuch.
26.07.2009 10:50 |

podobné články

Britská novinářka si přivezla ze Švédska otřesné zážitky. Nadávali jí do bílých děvek a vyslechla si neuvěřitelné příběhy

 
Známá britská novinářka Katie Hopkins se vypravila do Švédska, aby zde na vlastní oči vyhodnotila situaci v přistěhovalecké čtvrti Stockholmu Rinkeby. Neúprosná realita předčila veškerá její očekávání.
02.03.2017 12:20 |

podobné články

Do přistěhovalecké čtvrti ve Švédsku se vydal tamní novinář. Z toho, co mu vyprávěli místní, silně mrazí

 
Redaktor švédské mutace mezinárodního internetového serveru Local navštívil problematickou přistěhovaleckou čtvrť Stockholmu Rinkeby a ptal se místních, co si myslí o zdejších častých nepokojích. Policii jejich názory patrně nepotěší.
03.03.2017 18:40 |

podobné články

Nechoď tam, tam jsou Somálci! Okradou tě a zmlátí, radil reportéru PL policista ve Stockholmu. Ten si nedal říct a posílá vám FOTO

 
Absolutně nejhorší pověst ze všech stockholmských čtvrtí, kde převažují přistěhovalci, má čtvrť Rinkeby. Rozprostírá se okolo jedné z posledních stanic metra linky T10. Většinu jejích obyvatel tvoří přistěhovalci ze Somálska. Před dvěma týdny zde vypukly nepokoje, při kterých bylo na parkovišti v centru čtvrti zapáleno několik aut. Jaká je realita přímo na místě, se vypravil zjistit reportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan.
06.03.2017 12:05 |

podobné články

V nechvalně proslulé přistěhovalecké čtvrti Berlína bylo opět horko. Nedávno tam skopli ženu ze schodů, nyní došlo k dalšímu brutálnímu útoku

 
Před několika dny Berlíňany otřáslo video, na kterém bulharský migrant brutálně skopl nic netušící ženu dolů ze schodů. Nyní se podobná pochybná parta postarala o ještě horší záležitost. V metru zapálili bezdomovce a jen díky všímavosti ostatních cestujících neskončilo vše tragicky.
27.12.2016 08:05 |

podobné články

Česka se přistěhovalecké kvóty týkat neměly, zlobí se Klaus

 
Švýcarské přistěhovalecké kvóty by neměly postihovat celou skupinu nových členských zemí Evropské unie. Česká republika se na problémech, které Švýcarsko kvótami řeší, nijak podstatně nepodílí a doplácí na skupinový přístup v této věci. Po jednání se švýcarskou prezidentkou Evelinou Widmerovou-Schlumpfovou to řekl prezident Václav Klaus.
04.06.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8473 článků)

Forum Karlín v Praze aplaudovalo návratu Michala Hrůzy

 
Téměř zaplněné Forum Karlín v Praze aplaudovalo vystoupení zpěváka a skladatele Michala Hrůzy, který se dnes po osmi měsících od úrazu vrátil na koncertní pódia. Se skupinou s názvem Kapela Hrůzy zahájil turné se symbolickým názvem Noc a Den Michala Hrůzy 2015. V Praze s Hrůzou vystoupila řada spřátelených muzikantů, na koncertech v dalších sedmi městech se jako předskokani představí kapely Mother’s Angels a Lety Mimo.
19.03.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (236 článků)

VIDEO: Z Grenoble byla pouliční válečná zóna. Hořely obchody

 
Město Grenoble na jihovýchodě Francie zasáhly v noci na sobotu násilné protesty, které vypukly po pohřbu muže podezřelého z loupeže v kasinu, jenž zemřel při přestřelce s policií.
17.07.2010 12:45 |

podobné články

VIDEO: Válka sparťanů a policie v Žilině. Kůň podupal muže

 
Před zápasem předkola Ligy mistrů bylo v Žilině pořádně rušno. Z města se chvílemi stávala válečná zóna.
26.08.2010 10:30 |

podobné články

VIDEO: “Válečná zóna“ v Manchesteru. Plyn zničil tři domy

 
Exploze plynu zničila na předměstí anglického Manchesteru tři domy a zranila nejméně 11 lidí.
02.11.2010 13:30 |

podobné články

VIDEO: Stadion jako válečná zóna

 
Fotbaloví chuligáni se zase předvedli. Krátce před startem zápasu předkola Evropské ligy mezi PAOK Soluň a Rapidem Vídeň se odehrála bitva, která snad už ve 21. století nepatří na stadiony.
24.08.2012 15:00 |

podobné články

Válka imigrantských gangů ve Stockholmu: Vraždí se přímo na ulici, před školou. A místní se to dozvídali až po několika dnech od našeho reportéra

 
REPORTÁŽ Před pár dny ve stockholmské čtvrti Kista zastřelili dva muže. Šestadvacetiletý vůdce gangu Lejonen (Lvi) Merhawi Aregai společně s dalším jednadvacetiletým mužem byli zastřeleni několika ranami do hlavy, když čekali v autě. Při své návštěvě Stockholmu fotoreportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan zamířil i na místo, kde k vraždám došlo.
12.03.2017 12:15 |

podobné články

Lazaret hrůzy otřásl Českem: Jak si zajistit důstojné stáří, poradí expert na chatu

 
Přerovský lazaret hrůzy, kde žilo 40 lidí v horších podmínkách než v kterémkoliv vězení, vyvolal v Česku zděšení. Jak si zajistit důstojné stáří? Podle jakých kritérií vybírat domov pro seniory? A jaké pasti líčí podvodníci? Na vaše otázky odpovídal Jan Lorman, ředitel občanského sdružení Život 90.
10.02.2015 16:30 |

podobné články

DOBRODRUŽSTVÍ: Válečná loď honila piráty s výbušninami

 
Válečná loď NATO dokázala pomoci norskému ropnému tankeru.
02.05.2009 08:30 |

podobné články

Dánská VÁLEČNÁ LOĎ ZAMETLA SE SOMÁLSKÝMI PIRÁTY!

 
Dánská válečná loď protipirátské mise NATO v sobotu ráno osvobodila z rukou somálských pirátů jemenskou rybářskou loď se dvěma jemenskými námořníky na palubě. Informuje o tom v neděli portál zpravodajské stanice BBC.
13.02.2011 13:50 |

podobné články