Článek

VIDEO Horší než válečná zóna! Reportér líčí hrůzy prožité v přistěhovalecké čtvrti Stockholmu

 
Internetový server Breitbart informuje o neuvěřitelné zkušenosti norského televizního štábu při natáčení ve stockholmské kavárně. Novináři se zkušenostmi z válečné zóny byli nuceni utéci pryč před rozzuřenými muslimskými migranty.
10.05.2016 13:31 |

podobné články

Podobné články

Žena v hořícím pekle: Skočit, nebo zemřít!

 
Násilí v Londýně pokračovalo i třetí noc! Situace je snad ještě horší než v sobotu odpoledne, kdy se demonstrace kvůli smrti Marka Duggana (†29) v přistěhovalecké čtvrti Tottenham zvrhla ve vlnu výtržnictví. Nepokoje, plenění a požáry se přesunuly nejen do dalších londýnských čtvrtí, ale i do měst Birminghamu, Bristolu, Nottinghamu či Liverpoolu.
10.08.2011 12:05 |

podobné články

Jen policisté vystoupí z vozu, už na ně létají kameny. Vítejte v uprchlické čtvrti Stockholmu

 
Odvolací soud ve Švédsku udělil policii povolení umístit ve čtvrtích Stockholmu Rinkeby a Tenste bezpečnostní kamery. Kamery by měly podle úřadů snížit mimořádně vysokou kriminalitu, která je pro obě čtvrti obývané především migranty charakteristická.
10.06.2016 19:45 |

podobné články

VIDEO z Berlína: Šup na pusu! Mladík v problémové čtvrti jen tak ze srandy skopl ženu ze schodů

 
Internetem koluje asi půlminutové video, jehož hlavní „aktéři“ děsí veřejnost svým dalším krutým a bezohledným kouskem. Terčem jejich bezprecedentního násilí se stala v nechvalně proslulé přistěhovalecké čtvrti Berlína Neukölln mladá žena.
08.12.2016 12:00 |

podobné články

Nemocnice vypadala jako válečná zóna, prohlásil lékař z Paříže

 
Pohled, který chyběl do mozaiky hrůzy a zmaru, se nyní objevil na internetu. Fotografie lékařů, kteří ošetřují zraněné z teroristických útoků v Paříži, je až nepříjemně mrazivá. Lékaři a oběti jsou v jedné místnosti doslova namačkaní jeden na druhém. Celý výjev připomíná fotografie z válečných oblastí. Jenže tohle je Paříž.
17.11.2015 05:10 |

podobné články

Nechoď tam, tam jsou Somálci! Okradou tě a zmlátí, radil reportéru PL policista ve Stockholmu. Ten si nedal říct a posílá vám FOTO

 
Absolutně nejhorší pověst ze všech stockholmských čtvrtí, kde převažují přistěhovalci, má čtvrť Rinkeby. Rozprostírá se okolo jedné z posledních stanic metra linky T10. Většinu jejích obyvatel tvoří přistěhovalci ze Somálska. Před dvěma týdny zde vypukly nepokoje, při kterých bylo na parkovišti v centru čtvrti zapáleno několik aut. Jaká je realita přímo na místě, se vypravil zjistit reportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan.
06.03.2017 12:05 |

podobné články

Babička dětí z domu hrůzy: Pokoušela jsem se chlapečka z ohně vytáhnout

 
Tragédie, která se odehrála v pondělí v obci na Znojemsku, šokovala celé Česko. Co přesně se v domě odehrálo, zatím není jisté, lidé se ovšem stále ptají, jaktože dospělí z domu čekali před domem, ale děti byly stále uvnitř. Babička, která se z prožité hrůzy ještě nevzpamatovala, popsala, jak se pokoušela vnoučata zachránit.
13.03.2018 20:35 |

podobné články

Šest mrtvých, z toho pět dětí, při požáru v přistěhovalecké čtvrti

 
Požáru, kterých vypukl v šestipatrovém domě na předměstí Stockholmu, předcházel podle svědků výbuch.
26.07.2009 10:50 |

podobné články

Britská novinářka si přivezla ze Švédska otřesné zážitky. Nadávali jí do bílých děvek a vyslechla si neuvěřitelné příběhy

 
Známá britská novinářka Katie Hopkins se vypravila do Švédska, aby zde na vlastní oči vyhodnotila situaci v přistěhovalecké čtvrti Stockholmu Rinkeby. Neúprosná realita předčila veškerá její očekávání.
02.03.2017 12:20 |

podobné články

Do přistěhovalecké čtvrti ve Švédsku se vydal tamní novinář. Z toho, co mu vyprávěli místní, silně mrazí

 
Redaktor švédské mutace mezinárodního internetového serveru Local navštívil problematickou přistěhovaleckou čtvrť Stockholmu Rinkeby a ptal se místních, co si myslí o zdejších častých nepokojích. Policii jejich názory patrně nepotěší.
03.03.2017 18:40 |

podobné články

V nechvalně proslulé přistěhovalecké čtvrti Berlína bylo opět horko. Nedávno tam skopli ženu ze schodů, nyní došlo k dalšímu brutálnímu útoku

 
Před několika dny Berlíňany otřáslo video, na kterém bulharský migrant brutálně skopl nic netušící ženu dolů ze schodů. Nyní se podobná pochybná parta postarala o ještě horší záležitost. V metru zapálili bezdomovce a jen díky všímavosti ostatních cestujících neskončilo vše tragicky.
27.12.2016 08:05 |

podobné články

„Žiju tady přes 30 let. Podívej se na mě, jak jsem oblečen, a podívej se na sebe! Zasraní přistěhovalci!“ Byli jsme v berlínské čtvrti přistěhovalců

 
REPORTÁŽ Ve spojitosti se stanicí německého metra Hermannplatz, kde se křižují linky U7 a U8 a jež se nalézá v berlínské problémové přistěhovalecké čtvrti Neukölln, se často mluví jako o „no go“ zóně. Po výstupu z metra se ocitneme na tržišti, které více než evropské připomíná orientální. Zejména Turci zde ve stáncích prodávají oblečení, muslimské šátky, levnou elektroniku, bazarové hodinky, laciné voňavky a všemožné cetky. Právě tuto část Berlína si prošel fotoreportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan.
11.04.2017 16:50 |

podobné články

„Žiju tady přes 30 let. Podívej se na mě, jak jsem oblečen, a podívej se na sebe. Zas*aní přistěhovalci!“ Byli jsme v berlínské čtvrti přistěhovalců

 
REPORTÁŽ Ve spojitosti se stanicí německého metra Hermannplatz, kde se křižují linky U7 a U8 a jež se nalézá v berlínské problémové přistěhovalecké čtvrti Neukölln, se často mluví jako o „no go“ zóně. Po výstupu z metra se ocitneme na tržišti, které více než evropské připomíná orientální. Zejména Turci zde ve stáncích prodávají oblečení, muslimské šátky, levnou elektroniku, bazarové hodinky, laciné voňavky a všemožné cetky. Právě tuto část Berlína si prošel fotoreportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan.
11.04.2017 16:55 |

podobné články

Forum Karlín v Praze aplaudovalo návratu Michala Hrůzy

 
Téměř zaplněné Forum Karlín v Praze aplaudovalo vystoupení zpěváka a skladatele Michala Hrůzy, který se dnes po osmi měsících od úrazu vrátil na koncertní pódia. Se skupinou s názvem Kapela Hrůzy zahájil turné se symbolickým názvem Noc a Den Michala Hrůzy 2015. V Praze s Hrůzou vystoupila řada spřátelených muzikantů, na koncertech v dalších sedmi městech se jako předskokani představí kapely Mother’s Angels a Lety Mimo.
19.03.2015 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (251 článků)

MASAKR VE STOCKHOLMU: Policie zatkla řidiče dodávky! Podle švédského premiéra nelze vyloučit teroristický útok!

 
V pátek po třetí hodině najela dodávka do nákupního centra ve Stockholmu. Podle policie je minimálně pět mrtvých a několik dalších zraněných. Z dodávky vyskočili tři muži a začali střílet do lidí. Dva muži byli zatčeni, včetně řidiče dodávky. Třetí policii unikl někam do centra Stockholmu.
07.04.2017 16:50 |

podobné články

Manévry a zatýkání ve Stockholmu: Policie po útoku zadržela další 3 lidi

 
Podle šéfa švédské policie Dana Eliassona vše nasvědčuje tomu, že zadrželi pachatele pátečního útoku ve Stockholmu. Vyšetřovatelé v sobotu potvrdili, že podezřelým je 39letý Uzbek. Ten s policií zatím nekomunikuje. Záznam o tomto člověku ale v minulosti vedly i švédské tajné služby. Ve Stockholmu podle médií dál pokračují policejní akce. V rukou strážců zákona měli skončit další 3 lidé.
08.04.2017 14:40 |

podobné články

Česka se přistěhovalecké kvóty týkat neměly, zlobí se Klaus

 
Švýcarské přistěhovalecké kvóty by neměly postihovat celou skupinu nových členských zemí Evropské unie. Česká republika se na problémech, které Švýcarsko kvótami řeší, nijak podstatně nepodílí a doplácí na skupinový přístup v této věci. Po jednání se švýcarskou prezidentkou Evelinou Widmerovou-Schlumpfovou to řekl prezident Václav Klaus.
04.06.2012 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9102 článků)

VIDEO: Z Grenoble byla pouliční válečná zóna. Hořely obchody

 
Město Grenoble na jihovýchodě Francie zasáhly v noci na sobotu násilné protesty, které vypukly po pohřbu muže podezřelého z loupeže v kasinu, jenž zemřel při přestřelce s policií.
17.07.2010 12:45 |

podobné články

VIDEO: Válka sparťanů a policie v Žilině. Kůň podupal muže

 
Před zápasem předkola Ligy mistrů bylo v Žilině pořádně rušno. Z města se chvílemi stávala válečná zóna.
26.08.2010 10:30 |

podobné články

VIDEO: “Válečná zóna“ v Manchesteru. Plyn zničil tři domy

 
Exploze plynu zničila na předměstí anglického Manchesteru tři domy a zranila nejméně 11 lidí.
02.11.2010 13:30 |

podobné články