FC Juventus pláče. Ale hráči mohou nadávat jen sami sobě. Slavný Bayern Mnichov měli na lopatě, ale nedokázali ho dorazit. V Lize mistrů proto italský tým končí. A Mnichov se směje. Králem večera mohl být Álvaro Morata, ten připravil lahůdkový gól pro Cuadrada. Přesto to na postup nestačilo.
17.03.2016 11:30 |

Messi nedal penaltu, Barca přesto porazila City. Uspěl i Juventus

"Šokující zpráva: I Messi je jenom člověk," napsal na Twitter legendární Gary Lineker poté, co argentinský reprezentant neproměnil v závěru zápasu s Manchesterem City penaltu. Messiho Barcelona ale přesto dokázala anglický tým na jeho hřišti porazit díky dvěma gólům Luise Suáreze z prvního poločasu. V druhé půli už jen snižoval na 1:2 Messiho kolega z argentinské reprezentace Sergio Agüero. V druhém duelu úterního osmifinále Ligy mistrů uspěl v souboji s Borussií Dortmund i italský Juventus Turín. Domácí výhru 2:1 mu zajistily branky Téveze a Morata.
24.02.2015 23:16 |

Osobnosti: Sergio Agüero (10 článků) , Gary Lineker (1 článek)

Ibra a spol. vydřeli remízu s Barcou, Bayern zaskočil Juventus

Hvězdná Barcelona v Paříži dvakrát vedla, nakonec veze jen remízu 2:2, když o vítězství přišla v posledních sekundách úvodního čtvrtfinále Ligy mistrů. Bayern na domácím hřišti zdrtil Juventus už v první minutě a pak přidal ještě druhou branku.
02.04.2013 23:10 |

Nejslavnější kaskadér Zdeněk Srstka: Byl jsem uplakaný otloukánek!

Kdo by věřil, že český Arnold Schwarzenegger s tváří Josefa Švejka a jeden z prvních českých kaskadérů Zdeněk Srstka (80) byl jako dítě uplakaný otloukánek!
19.01.2016 12:10 |

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (528 článků) , Zdeněk Srstka (60 článků) , Josef Švejk (20 článků)

Paris Saint-Germain a Juventus nepřipustily obrat a zahrají si čtvrtfinále Ligy mistrů

Juventus Turín a Paříž St.-Germain si zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Juventus vyhrál doma s přehledem nad Celtikem 2:0, PSG stačila proti Valencii remíza 1:1.
06.03.2013 23:15 |

Bílý balet popravil jeho bývalý hráč

Real Madrid si finále Ligy mistrů proti Barceloně nezahraje. Po prohře v Turíně 1:2 dokázal Bílý balet v semifinálové odvetě doma je remizovat s Juventusem 1:1. Postupový gól italského týmu dal odchovanec madridského klubu Álvaro Morata.
13.05.2015 23:18 |

Barca narazí na Bayern. Juventus vyzve Real Madrid

Páteční los ve francouzském Nyonu za účasti Pavla Nedvěda rozhodl o semifinálových soubojích Ligy mistrů. Barcelona se utká s Bayernem Mnichov a v druhém zápase Juventus Turín poměří síly s Realem Madrid.
24.04.2015 15:56 |

Osobnosti: Pavel Nedvěd (154 článků)

LM: Bayern zachránil postup v nastavení, Arsenal v Lize mistrů končí

Barcelona porazila v domácí osmifinálové odvetě Arsenal 3:1. Obhájci trofeje si tak podeváté v řadě zahrají čtvrtfinále Ligy mistrů. Mezi nejlepší osmičku pronikl i Bayern, který zdolal Juventus Turín 4:2, ačkoliv ještě v devadesáté minutě zápasu s loňským finalistou prohrával.
17.03.2016 00:00 |

Guardiola poprvé vedl Bayern k vítězství, proti hvězdám ale stáli studenti a policisté

Bayern Mnichov vyhrál první zápas pod vedením Pepa Guardioly vysoko 15:1. Soupeřem vítěze Ligy mistrů byl ale amatérský tým Fanclubs Wildenau, proti hvězdám z Mnichova se postavili dělníci, studenti nebo policisté.
30.06.2013 08:50 |

Real vykročil za postupem do finále Ligy mistrů! Bayern gól nedal

Fotbalisté Realu Madrid začali semifinále Ligy mistrů dobře, v domácím prostředí porazili Bayern Mnichov 1:0. Jediný gól dal v souboji gigantů Karim Benzema.
23.04.2014 22:45 |

Osobnosti: Karim Benzema (40 článků)

Robbenova „strašlivá“ penalta stála Bayern vítězstí nad Chelsea

Nizozemský fotbalista Arjen Robben přiznal, že pokutový kop v prodloužení finále Ligy mistrů proti Petru Čechovi zahrál strašlivě a připravil tím Bayern o možný triumf. Chelsea následně vyhrála penaltový rozstřel. Zklamání je to pro něj o to větší, že v této sezoně už při jedné důležité penaltě v dubnu zklamal, a připravil tak Bayern o německý titul.
20.05.2012 18:15 |

Osobnosti: Petr Čech (1034 článků) , Arjen Robben (39 článků)

Bitva madridských rivalů gól nepřinesla, Juventus vyhrál díky penaltě

První čtvrtfinálové zápasy Ligy mistrů žádné gólové hody nenabídly. Atlético Madrid se rozešlo smírně s Realem 0:0 a duel Juventus Turín - AS Monaco rozhodla penalta domácího Vidala.
14.04.2015 22:40 |

Kaiserslautern hrál s Hamburkem 1:1 díky Hlouškovi, kterému na jeho branku přihrál Morávek. Body se dělily i v Schalke, kam přijel Norimberk. Mohuč porazila Hoffenheim, Dortmund Bayern.
26.02.2011 19:15 |

Famózní brankář! Zneškodnil penaltu a dal gól přes celé hřiště

Že má brankář stát v brance a ani se nehnout? Kdepak! V poslední době se gólmani pořád častěji zapisují i mezi střelce. Skutečným hrdinou svého týmu se stal strážce svatyně andorského UE Santa Coloma, kterému se v ligovém zápase proti San Julii podařil famózní kousek!

Gólové hody v LM: Bayern potupil AS Řím, Čech má nulu i vysokou výhru

Rovných 40 gólů padlo v osmi úterních zápasech fotbalové Ligy mistrů. Brankář Petr Čech si poprvé v letošní sezoně zachytal Ligu mistrů a čistým kontem přispěl k výhře Chelsea 6:0 nad Mariborem. Ještě o gól víc svým soupeřům nastřílel Bayern Mnichov s Šachtarem Doněck.
22.10.2014 09:45 |

Osobnosti: Petr Čech (1034 článků)

TOHLE JE GÓL ROKU! Mchitarjan z Manchesteru United předvedl lahůdku! Podívejte se na VIDEO

Někdy makáte celý zápas a nic z toho není. A někdy jen dokonale nastavíte nohu a je z toho famózní trefa. Henrik Mchitarjan z Manchesteru United dokázal, že umí dávat nádherné branky. Jeho gól v utkání proti Sunderlandu je hitem internetu. I když opakované záběry ukazují, že rozhodčí Mchitarjanovi odpustili lehký ofsajd.
27.12.2016 12:35 |

Brutální začátek roku: Rychlík do Mnichova zastaven u Berouna, podezření na bombu

Kvůli hrozbě bombou zasahovali policisté v Berouně v rychlíku, který mířil do Mnichova. Policie evakuovala cestující, provoz na trati byl několik desítek minut zastavený, nyní je obnoven. Vlak, který policie prohledává, stojí u berounského hlavního nádraží na koleji, na níž neblokuje provoz. Na místo byl povolán i pes cvičený na vyhledávání výbušnin. Jak se však ukázalo, šlo o planý poplach.
02.01.2017 10:50 |