Článek

VIDEO: Dívka se při internetové výzvě s kukuřicí sama skalpovala

 
Na internetu kolují nejrůznější bláznivé výzvy. Jednou z nich je ohlodání kukuřice připevněné na vrtačce. Pro jednu čínskou dívku skončila výzva dost ošklivě.
09.05.2016 11:05 |

podobné články

Podobné články

Kořeny mexické kuchyně: Kukuřici používali už před pěti tisíci lety

 
Kukuřice je jednoděložnou rostlinou z čeledi lipnicovitých. Jinými slovy, ač se to může zdát neuvěřitelné, kukuřici můžeme zařadit mezi "obyčejné" trávy. Pravda, do stejné skupiny spadá i pšenice a rýže, tedy potraviny, které jsou spolu s kukuřicí zodpovědné za zhruba 60 procent ročního kalorického příjmu lidské populace. Žádná jiná obilnina se ale svému divokému předku nevzdálila tolik, jako kukuřice.
30.11.2016 21:25 |

podobné články

Vrtačka jí skalpovala hlavu: Plastický chirurg dokázal zázrak!

 
Unikátní zákrok mají za sebou plastičtí chirurgové z pražské vinohradské nemocnice. Zachránili obličej ženě, které vrtačka skalpovala hlavu.
21.02.2015 13:40 |

podobné články

Výhody a nevýhody internetové seznamky

 
Internetové seznamky jsou fenoménem dnešní doby, který se dostává pod kůži stále většímu počtu lidí napříč všemi věkovými kategoriemi. Ne pro všechny je seznamování se s druhými lidmi tak jednoduché – zatímco někomu nedělá navázání kontaktu s druhým člověkem sebemenší problém a v těchto vodách se cítí více než jistě, jinému se už při pouhé představě čelo orosí studeným potem, srdce několikanásobně zvýší svůj tep a kolena začnou připomínat rozklepané želé. Naštěstí pro všechny stydlivky, nedůvěřivce a strašpytlíky, kteří si nejsou jistí v kramflecích existují internetové seznamky, prostřednictvím kterých se v zákrytu nastaveného profilu mohou seznámit s někým novým i beze strachu. Asi jako všechno v dnešní době mají i online seznamky svá pro a proti, tedy své světlé a stinné stránky. Ačkoli se na první pohled může zdát, že seznamování se online má jen samá pozitiva, není tomu skutečně tak. Chcete-li se seznámit ve virtuálním světě, pak byste pro a proti online seznamek měli znát předem… Výhody a nevýhody, které ukrývají internetové seznamky Nenechte se zmást! Online seznamky se možná na první pohled tváří, že na nich není jediné špatné nitky, ovšem opak je někdy pravdou – a o této nepříjemné pravdě se na vlastní kůži přesvědčilo již nespočet lidí. Pokud máte problém seznámit se v reálném světě, pak vám ten virtuální skutečně může pomoci najít k sobě vhodného partnera pro život. Na druhou stranu se na internetu můžete i nepěkně napálit. Tak na to pozor! Výhody online seznamky Nejdříve si společně shrňme výhody, které s sebou online seznamování přináší: Seznámení přes písmenka Největší výhodou internetových seznamek je skutečnost, že s nikým nemusíte mluvit tváří v tvář, což hodně lidem dělá velký problém. Jednoduše se schováte za písmenka, neboť drtivá většina lidí si je mnohem jistější v psaném projevu, nežli v tom mluveném. Velké možnosti výběru Další výhodou je... Čtěte více Příspěvek Výhody a nevýhody internetové seznamky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2016 05:25 |

podobné články

V kukuřici se objevil hákový kříž!

 
Německá prokuratura zahájila vyšetřování případu výrazného hákového kříže, který kdosi vydupal v kukuřici u bavorského města Asslingu.
25.08.2010 11:15 |

podobné články

Zlodějský unikát na Přerovsku. Kukuřici za statisíce tu ukradli přímo z pole

 
Zloději v Česku stále posouvají hranice toho, co se dá ještě ukrást. Po lyžařském vleku, který se ztratil přímo ze sjezdovky, je tu další unikát. Na Přerovsku zmizelo přes noc pole s kukuřicí – neznámý pachatel u Horní Moštěnice sklidil dvanáct hektarů. Za škodu téměř 900 tisíc korun mu teď hrozí až osmileté vězení. Uvedla to krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.
25.08.2015 11:00 |

podobné články

HOROROVÉ FOTO: Chtěla selfie s opičkou, ta ji málem skalpovala

 
Tahle série selfie fotek dokazuje, že při návštěvě zoologické zahrady by si měl člověk dávat velký pozor při pořizování fotek s exotickými zvířaty. Proč? Podívejte se.
15.12.2014 19:00 |

podobné články

Dívka zkoušela napodobit virální trend, dopadlo to špatně

 
Bolestivě skončila pro jednu čínskou dívku snaha napodobit virální video, na kterém jiný Číňan jedl kukuřici napíchnutou na vrtáku. Do rotující vrtačky se jí totiž zamotaly její dlouhé vlasy, o jejichž část přišla a na hlavě tak teď má lysinu.
10.05.2016 03:45 |

podobné články

TRAGÉDIE NA ŠKOLNÍM VÝLETĚ: Dívku skalpovala motokára!

 
Vážné poranění hlavy utrpěla závěrem minulého týdne patnáctiletá studentka gymnázia T. G. Masaryka v Plzni, stalo se to během školního výletu na motokárový okruh ve Lhotce u Plzně. Motokára dívce odtrhla při jízdě vlasy i s měkkými tkáněmi od lebky, řekla Mediafaxu mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.
28.06.2011 09:20 |

podobné články

Cyklistu skalpovala zeď!

 
Cyklista (35) se zběsile řítil z prudkého kopce Lutovník v Kralupech nad Vltavou a svůj splašený sešup jen tak tak přežil.
15.08.2012 12:05 |

podobné články

Otřesné foto: Dívku (6) skalpovala motokára

 
Na návštěvu zábavního parku se malá Ťiang Shiqi moc těšila. Měla ji slíbenou k narozeninám. Místo skvělého zážitku si však prošla peklem. Do jedné z atrakcí se jí zachytily vlasy, které se jí vyrvaly i s kůží!
05.08.2013 11:40 |

podobné články

Ženu skalpovala vrtačka, podstoupila nezvyklou plastickou operaci

 
Petra Vrabcová má za sebou těžký úraz hlavy. V zaměstnání pracovala s vrtačkou, do níž se jí zamotaly vlasy a stroj ji skalpoval. V šoku ji okamžitě odvezli do nemocnice a musela podstoupit velmi náročnou plastickou operaci. Tu prozatím podstoupilo jen pár pacientů. Žena se momentálně zotavuje.
15.04.2015 08:40 |

podobné články

Skalpovala se vrtačkou: Vlasy jí už rostou. Je to zázrak, říkají lékaři

 
Petra Vrabcová, která se před dvěma měsíci dostala do vinohradské nemocnice se skalpovanou hlavou, se uzdravuje nad očekávání dobře! Utržený skalp jí přišil jeden z nejlepších plastických chirurgů v Česku a podle všeho bude Petra brzy vypadat jako dřív.
15.04.2015 12:10 |

podobné články

Dívka jedla kukuřici z vrtačky: Přišla o vlasy!

 
Čas od času se na sociálních sítích objeví nějaká nová výzva a lidé po celém světě se předhání v tom, aby ji vyplnili. Dříve si dámy například hojně zkoušely, zda pod prsem udrží drobnější předměty, nyní v Číně frčí něco daleko bláznivějšího – jedení kukuřice s pomocí elektrické vrtačky.
08.05.2016 23:15 |

podobné články

Dívka léta 2011: Známe vítězky všech 5 soutěžních kategorií!

 
Čtenáři Blesk.cz svými hlasy vybrali 50 soutěžících, které postupují do semifinále soutěže Dívka léta 2011. Současně také zvolili vítězky každé z celkem 5 soutěžních kategorií, které se nyní mohou pyšnit tituly Nejhezčí umělecký akt, Dívka s nejdelšíma nohama, Dívka s nejdelšími vlasy, vítězka Souboje blondýn a Nejsympatičtější dívka. Které to jsou?
12.09.2011 15:05 |

podobné články

VIDEO: Zloděj loupil kukuřici, přistihla ho kamera

 
Zloději vědí, že při pokusu o vykradení banky je může usvědčit kamerový záznam. Ale že kamera může být i v lese, to asi pána s batohem nenapadlo. Všichni tak mohli sledovat, jak vykrádá krmelec.
18.03.2013 11:00 |

podobné články

Babiš chce blokovat weby s nepovolenými hrami, internetové firmy se bouří proti cenzuře

 
Ministerstvo financí vedené šéfem ANO Andrejem Babišem chce získat pravomoc blokovat jakékoli internetové stránky, pokud usoudí, že obsahují nepovolené internetové hry. Jedná se o internetová kasina, poker a některé další karetní hry o peníze.
15.09.2015 04:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8332 článků)

Internetové stránky Prahy dnes několik hodin nefungovaly

 
Internetové stránky hlavního města Prahy dnes několik hodin nefungovaly. Podle magistrátu byla poškozena jedna takzvaná šablona stránek, ČTK to řekl mluvčí magistrátu Vít Hofman. Praze zkolaboval podle zdroje ČTK z vedení města i systém vydávání karet opencard. Magistrát to nepotvrdil. Internetové stránky Prahy byly letos nefunkční už několikrát, naposledy na konci srpna.
16.09.2015 16:50 |

podobné články

Americký farmář objevil v kukuřičném poli konopí za dvanáct miliónů

 
Farmář z amerického státu Idaho nevěřil svým očím, když při ošetřování pole s kukuřicí objevil v řádcích obří plodné rostliny marihuany. Celkem jich napočítal 314, a kdyby všechen zralý materiál prodal, podle odborníků by si v přepočtu přišel na dvanáct miliónů korun.
16.08.2010 17:20 |

podobné články

Obrovský kapr zabral na kukuřici

 
Na dovolenou s rybářskými pruty k řece jezdí pravidelně František Hána (41) z Krupky na Teplicku. Letos vyrazil s kamarádem Jirkou na Ohři na Litoměřicko a hned v prvních dnech slavil úspěch.
30.07.2009 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hána (27 článků)