Článek

VIDEO: Chudák modelka! Nechali ji stát před kamerou s totálně zaříznutými průhlednými spoďárami

 
Chudák modelka! Takový trapas si nezasloužila. Ale je to její práce, a tak musela ze svého těla ukázat víc, než chtěla.
16.09.2016 22:05 |

podobné články

Podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem First Kiss? Tohle je další verze, ale s dotýkáním se pornohvězd!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, ve kterém se objevilo několik lidí, kteří se viděli poprvé v životě a před kamerou se měli líbat, se stalo obrovským hitem. Nehledě na to, že se později ukázalo, že v něm "vystupují zpěváci z nezávislých kapel nebo modelky":http://www.extra.cz/videli-jste-to-video-ve-kterem-se-dvacet-nahodnych-lidi-poprve-liba-cele-je-to-podvod-hraji-v-nem-profesionalni-modelky-a-herci. Popularita tohoto videa spustila i několik zajímavých kopií, mezi nimi například "video, ve kterém se cizí lidé poprvé svlékali":http://www.extra.cz/pamatujete-se-na-video-kde-se-cizi-lide-poprve-libali-tak-tohle-je-video-kde-se-cizi-lide-poprve-svlekaji.
14.10.2014 22:25 |

podobné články

Šílené bombarďáky! Dcera Demi Moore a Bruce Willise se neumí oblékat

 
Jako hastroš se vymódila nejstarší dcera slavného hollywoodského páru Bruce Willise a Demi Moore. Na havajské pláži děsila Rumer Willis (24) rekreanty v bikinách s obrovskými spoďárami, které jí vůbec nesedly.
05.11.2012 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (562 článků) , Bruce Willis (310 článků) , Rumer Willis (43 článků)

TO BYL AMATERISMUS! Při krádeži se nechali natočit kamerou!

 
Dvojice mladíků chtěla krást v jednom pražském domě. Během činu se ale nechali natočit bezpečnostní kamerou.
13.10.2011 14:15 |

podobné články

Mel B ze Spice Girls bojovala se zaříznutými kalhotkami. Co tam hledá?

 
Proslula jako nejdivočejší členka legendární dívčí skupiny Spice Girls. A Melanie Brown (38) alias Mel B dokazuje, že ani s přibývajícími roky neztratila nic ze své bezprostřednosti a nevázanosti.
28.04.2014 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Melanie Brown (39 článků)

Sámer zase provokuje: Jeho tanečnice se zaříznutými kalhotkami jsou učitelky ze základky, zpívá i s bejvalkou

 
Sámer Issa  (30) si nedá pokoj a zase provokuje. Na představení svého nového singlu vystupoval s velmi spoře oděnými tanečnicemi, jejichž kalhotky a skoro až moc vystřižené kraťásky nenechávaly velký prostor fantazii. A jako bonus si ještě zazpíval se svojí bývalkou Hannou Peckhart, která se bez něj na hudební scéně motá tak trochu jako nudle v bandě.
16.04.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (601 článků)

Pravda bez obalu! Co si obyčejní Češi myslí o Kramném? Vrah? Nebo chudák?

 
VELKÁ ANKETA: Je to úkladný vrah? Nebo je to chudák a oběť neschopných kriminalistů? S kamerou jsme vyrazili do ulic a ptali jsme se obyčejných lidí, co si o celé zamotané kauze myslí.
01.04.2014 05:10 |

podobné články

Odvahy má stále na rozdávání: Slavná čtyřicátnice ukázala pod průhlednými šaty mnohem více, než se od ní očekávalo

 
Modelka Kate Moss  (40) je známá především svým vřelým vztahem k alkoholu a návykovým látkám všeho druhu, ale po čtyřicítce na sebe začíná stále častěji strhávat pozornost výběrem nevhodného oblečení.
06.11.2014 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (575 článků)

Důkaz lásky: Mareš a Faltýnová mají stejná tetování. Víme, co si nechali nakreslit na tělo!

 
Modelka Petra Faltýnová  (35) a moderátor Leoš Mareš  (37) berou svůj vztah pořádně vážně a nechali si dokonce udělat i stejná tetování. Na předloktí ruky si nechali vytetovat slovo, které se z jedné strany čte jako Love (láska) a vzhůru nohama zase jako Lost (ztracený).
23.05.2013 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2839 článků) , Petra Faltýnová (695 článků)

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

 
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?
06.02.2017 21:05 |

podobné články

Slavné video s 20 cizími lidmi, kteří se poprvé líbají, má pokračování. Teď spolu poprvé… Masturbují!

 
Video, ve kterém se "dvacet lidí před kamerou poprvé líbá":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, se stalo velkým hitem a z neznámé umělkyně jménem Tatia Pilieva, která ho vytvořila, se stala celebrita.
14.03.2014 12:55 |

podobné články

Pamatujete si na video s prvním polibkem a prvním svlékáním neznámých lidí? Je tu další úroveň, první souložení!

 
"Video s názvem First Kiss":http://www.extra.cz/tohle-video-vas-uchvati-umelkyne-dala-dohromady-dvacet-cizich-lidi-aby-se-poprve-zalaskovane-polibili-pred-jeji-kamerou, kde bylo před kamerou několik neznámých lidí, kteří se měli poprvé společně líbat, se stalo obrovským hitem.
18.11.2014 12:19 |

podobné články

VIP trapas: Bočanovou nechali 15 vteřin mlčet a točit se před kamerou jako káča

 
Tohle bylo nejdelších 15 vteřin ticha v historii bulvárního pořadu VIP zprávy, které vysílá TV Prima. A odnesla to moderátorka Mahulena Bočanová! Nic netušíc stála mlčky před kamerou a natáčela se podle pokynů z režie jako korouhvička.
05.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (718 článků)

Modelka přibrala dva centimetry na zadku, agentura ji vyhodila

 
Pětadvacetiletá modelka Ananda Marchildonová se rozhodla žalovat agenturu Elite. Důvodem je, že bývalou vítězku soutěže Příští holandská topmodelka vyhodili, protože na zadku přibrala pouhé dva centimetry. Další články k tématu: Z bývalé nezletilé prostitutky fotbalistů je návrhářka a modelka Modelka nadměrných velikostí bojující proti anorexii je hubená jako tyčka Modelka Ambrosio držela před show přísnou dietu, přestože byla těhotná Cítím se víc sexy, tvrdí modelka, která přešla na kulturistiku Modelka končí s předváděním luxusního prádla, kvůli křesťanské víře
08.02.2012 14:25 |

podobné články

Obraz z mobilu přímo na brýlích? Realita!

 
Izraelská společnost představila speciální brýle s částečně průhlednými displeji namísto obyčejných skel.
26.01.2012 11:30 |

podobné články

Panoramatická střecha a solární panel v jednom

 
Společnost Philips se pochlubila průhlednými solárními panely, které autu i jeho posádce umožní nasávat sluneční paprsky.
16.02.2012 20:20 |

podobné články

Největší svůdnice českého rybníčku? Tahle rozkošná mladá brunetka z Playboye v průhledných šatech

 
Zpěvačka a herečka Míša Doubravová rozhodně nepatří k ‚upejpavkám‘ a své půvaby se nebojí prodat. Když do Divadla Kalich dorazila na premiéru hry Sbohem, zůstávám!, pozornost budila nejen půvabným obličejem, ale hlavně zcela průhlednými šaty.
02.05.2013 16:55 |

podobné články

Tak schválně: Měla Partyšová pod těmito průhlednými šaty kalhotky?

 
Když Gabriela Partyšová  (36) moderovala slavnostní uvedení Davida Bowieho a Marilyn Monroe  (✝36) do muzea voskových figurín Grévin, tak díky svým odvážným šatům odváděla pozornost od skvostné hollywoodské hvězdy.
18.07.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: David Bowie (198 článků) , Gabriela Partyšová (283 článků) , Marilyn Monroe (399 článků)

Tohle není sci-fi: Vědci vytvořili PRŮHLEDNOU živou MYŠ!

 
Kalifornští vědci dokážou učinit myši naprosto průhlednými, a to tak, že je skrz kůži možné vidět všechny vnitřní orgány a nervové dráhy. Tento proces pomůže při studiu řady chorob a fyziologických procesů. Kromě studia virových onemocnění přispěje průhledná myš k pokroku ve studiu autismu či chronických bolestivých onemocnění.
07.08.2014 14:00 |

podobné články

Kate Moss zastínila průhlednými šaty celou přehlídku! Pozvaná byla i božská Herzigová

 
Rebelka Kate Moss opět dokázala, že ve svých 41 letech je stále hvězdou mezi topmodelkami. Na přehlídce značky Alexander McQueen předvedla své nádherné křivky v průsvitných šatech stejnojmenné značky. Svým vzhledem a postavou všem přítomným vyrazila dech.
13.03.2015 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Kate Moss (575 článků)