Článek

VIDEO Bomba, která zapadla: Václav Klaus pronesl silnou větu, která může mít drtivý mezinárodní dopad

 
Exprezident Václav Klaus se ve svém rozhovoru pro jedno ze švýcarských internetových médií obul do vlivného amerického multimiliardáře a filantropa George Sorose, který je znám celosvětovou podporou proamerických nadací a neziskových organizací, které samy sebe proklamují jako nástroje pro šíření demokracie a lidských práv.
23.06.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8250 článků) , George Soros (60 článků)
Podobné články

Rath po příjezdu do Sněmovny pronesl jedinou větu: Kubiceho předvolební akce

 
David Rath, který byl v pondělí převezen z litoměřické vazební věznice do Sněmovny na jednání mandátového a imunitního výboru, pronesl směrem k novinářům jedinou větu, v níž se obul do ministra vnitra Jana Kubiceho. Řekl: "Kubiceho předvolební akce."
03.09.2012 15:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4197 článků) , Jan Kubice (677 článků)

Průzkum Ipsos: Podle Evropanů je brexit špatným rozhodnutím pro Velkou Británii i pro Unii

 
Z výzkumu agentury Ipsos v 16 zemích vyplývá, že občané vybraných zemí EU se shodují na tom, že je Brexit špatným rozhodnutím pro EU (58 %) a pro Velkou Británii (55 %). 50 % populace zemí EU zahrnutých ve výzkumu má obavy z důsledků Brexitu pro jejich vlastní zemi, nejvíce pak Poláci, konkrétně 58 % z nich. Podobný výzkum na důsledky Brexitu, tedy vystoupení Velké Británie z EU, realizoval Ipsos i v České republice. Dvě třetiny Čechů jsou přesvědčeny, že bude mít Brexit negativní dopad na EU. 44 % populace očekává negativní dopad na ČR, 10 % pozitivní dopad a 46 % žádný dopad Brexitu neočekává.
04.08.2016 17:15 |

podobné články

Panika, strach, bolest: Podívejte se, jak lidé natočili drtivý pád meteoritu

 
Meteorit, který dopadl do ruského Čeljabinsku vyvolal nebývalou paniku. Drtivý pád zachytila řada přihlížejících. Podívejte se na záběry, ze kterých mrazí.
15.02.2013 09:20 |

podobné články

Největší módní úlet letošního léta? Zapadlá hvězdička osmdesátek Andrlová se obléká jako hastroš

 
Zapadlá hvězda let osmdesátých Ivana Andrlová (52) se na veřejnosti příliš často neobjevuje. Na obrazovkách už ji dnes můžeme vídat prakticky jen v reprízách úspěšných filmů a pohádek z tehdejší doby. To se ale brzy zase změní. Herečka se po letech objeví v pokračování kultovního seriálu Sanitka.
19.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Andrlová (89 článků)

Dramatický zásah hasičů: Kobyle v lese zapadla noha do díry, na nohy ji postavili pomocí kladek

 
Neobvyklou záchrannou akci za sebou po včerejšku mají plzeňští hasiči. Museli postavit zpět na nohy koně, kterému při práci v lese zapadla noha do hluboké díry a zvíře spadlo na zem. Kobylku Barunku nakonec vyprostili za pomoci tří kladkostrojů a horolezeckých lan.
15.01.2016 14:30 |

podobné články

Policie musí škrtat. Už není kde, říká Lessy

 
Na rok 2012 bude mít policie ještě méně peněz než letos. I když nyní musí policisté například tankovat jen určité množství benzínu a jejich platy se snížily o sedm procent, šetření tím zřejmě nekončí. Podle policejního prezidenta Petra Lessyho ale budou mít další škrty drtivý dopad.
06.08.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (798 článků)

Václav Klaus na mezinárodní konferenci: Ve světě to jde čím dál hůře. Konfrontace s Ruskem je tragická

 
Bývalý prezident Václav Klaus vystoupil v pátek na významné mezinárodní konferenci Crans Montana Forum ve Švýcarsku. Toto mezinárodní forum se koná každoročně od roku 1986 a stalo se významnou mezinárodní platformou.
21.08.2015 20:31 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8250 článků)

Skandál Volkswagenu má přímý dopad i na Česko, přiznal ministr Mládek

 
Automobilovým světem dál cloumá skandál koncernu Volkswagen. Netýká se jen vývozu aut do USA, Švýcarsko již například zakázalo prodej některých typů. Jaký dopad to může mít na českou ekonomiku a české výrobce, o tom u Václava Moravce debatoval i ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD). Ač nerad, nakonec uznal, že i na Česko tenhle skandál přímý dopad má. Konkrétně na některé české dodavatele.
27.09.2015 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Mládek (568 článků)

Václav Klaus mladší se podruhé oženil, svatba proběhla v hotelu

 
Syn dosluhujícího prezidenta Václava Klause si o víkendu vzal svou mladou přítelkyni Lucii Hřebačkovou. "Bylo to moc hezké," řekl Revue iDNES.cz. Další články k tématu: Václav Klaus junior má přítelkyni mladší o 16 let Už nežiji s manželkou, oznámil Václav Klaus mladší Václav Klaus mladší: Linka, že by byl dědeček fašista, je přetažená Livia Klausová jde ve stopách Michelle Obamové, také „recykluje“ šatník
04.11.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8250 článků) , Livia Klausová (298 článků)

Elektřina zdraží o 30 procent kvůli Němcům

 
Drtivý dopad na české domácnosti bude mít německé rozhodnutí zavřít jaderné elektrárny. Cena proudu podle premiéra Petra Nečase (ODS) stoupne o 30 %. Znamenalo by to, že zdraží ale i další věci: potraviny, zboží, doprava... Zatímco dnes platí průměrná česká rodina 10 tisíc korun ročně za elektřinu, v roce 2022 by to jen kvůli německé hysterii bylo o 3 tisíce víc!
02.06.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9162 článků)

Děkujeme, paní Merkelová. Bulvár odsuzuje zdražení elektřiny

 
Deník Blesk komentuje na své titulní stránce okolnosti státní návštěvy premiéra Petra Nečase v Německu. Nečas totiž řekl německé kancléřce Angele Merkel, že zavírání německých jaderných elektráren bude mít drtivý dopad na české domácnosti. Cena proudu podle něj stoupne až o třicet procent.
02.06.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9162 článků) , Angela Merkelová (1477 článků)

Tejc: Snížení financí pro hasiče bude mít drtivý dopad na vnitřní bezpečnost státu

 
ČSSD hrubě nesouhlasí s propouštěním tisíců hasičů a navrhuje dofinancování jejich rozpočtů z pojistného, jako v jiných zemích EU
16.04.2012 19:40 |

podobné články

Klaus naštval Řeky slovy o lenosti

 
Prezident Václav Klaus naštval svým výrokem o Řecích coby líných pijácích ouza řeckého premiéra Jorgose Papandrea. Ten se proti němu rozhořčeně ohradil s tím, že uráží Řeky, a Klause označil za populistického antievropana. O Papandreově reakci ve čtvrtek informovala řecká média. Klaus výrok pronesl v rozhovoru, který vyšel v sobotním vydání deníku Právo. Ve čtvrtek Klaus zareagoval s tím, že potrefená husa se ozvala.
01.09.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8250 článků)

Soudce při přelíčení stále kašlal, pak pronesl, že se právě vrátil z Mexika

 
Více než 30 právníků řeklo během soudního přelíčení soudci Giovannimu Baresemu, že odcházejí ze soudní místnosti kvůli obavám z prasečí chřipky. Soudce totiž neustále pokašlával. Nikdo nevěděl, jestli je nemocný, či si jen tak odkašlává. O několik momentů později však soudce pronesl magickou větu: "Právě jsem se vrátil z Mexika."
12.05.2009 23:10 |

podobné články

Před 50 lety pronesl Martin Luther King svůj nejslavnější projev

 
Mám sen, že jednoho dne mé čtyři děti budou žít v zemi, kde nebudou posuzovány podle barvy kůže, ale podle charakteru." I tuto větu pronesl před půl stoletím, 28. srpna 1963 ve Washingtonu jeden z nejvýznamnějších bojovníků za lidská práva a rasovou rovnoprávnost v USA Martin Luther King u Lincolnova památníku. Tam si jeho projev, známý dnes jako I have a Dream (Mám sen), vyslechlo čtvrt milionu lidí, kteří se zúčastnili Kingova pochodu za práci a svobodu.
27.08.2013 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Martin Luther King (3 články) , Martin King (21 článků)

Britští vědci varují před apokalypsou: Na Zemi se řítí asteroidové tsunami! V ohrožení je i Česko

 
Zemi čeká asteroidové tsunami! Z vesmíru se k nám řítí tělesa, která mohou zabít až stovky tisíc lidí na celém světě a dokonce i vymazat celé státy z mapy! Před apokalypsou, jež je jak vystřižená z katastrofického filmu Drtivý dopad, varují britští astronomové. A v ohrožení je podle nich i Česko!
02.07.2015 05:16 |

podobné články

Pyrotechnika roztrhala bomba: Lidi si to točili na video!

 
Po malých krůčcích se blížil k podezřelému balíku, v němž byla uložena bomba. Egyptský policista byl oblečen do speciálního obleku, ale ten ho neuchránil. Bomba ho roztrhala a tlaková vlna zranila tři další lidi. Operaci, která skončila tragédií, si točili na mobily nejméně čtyři lidé.
07.01.2015 11:56 |

podobné články

Míša Nosková: Drtivý dopad jo-jo efektu, opět má problémy s váhou

 
Zpěvačka Míša Nosková (27) se v předvečer první adventní neděle vykašlala na klid u rodinného krbu a vydala se na prodejní akci nové české značky přírodních parfémů. S sebou vzala nejen svého manžela Honzu, ale i dvouměsíční dcerku Elišku. Pozornost však vzbudila něčím úplně jiným!
30.11.2010 08:15 |

podobné články

Rudý Dolejš prý nesmí vyhrát. Hrozí drtivý dopad na ODS

 
POLITOLOGOVÉ Zisk mandátu pro komunistickou stranu v hlavním městě by byl nejen největší událostí druhého kola senátních voleb, ale podle politologa Lukáše Jelínka by se stal i symbolem tohoto podzimu, symbolem Nečasovy vlády i jeho šéfování ODS. Není proto divu, že už od začátku týdne se kampaň nejmohutněji rozjela právě pro obvod Prahy 8.
17.10.2012 17:55 |

podobné články