Vskutku netradiční závody se konaly v úterý na pražské náplavce. Premiérový ročník Prague Riverside Crossu byl vlastně biatlonem na vodě.
18.06.2014 12:40 |

Biatlon: Světový pohár ovládl Bö, Šlesingr celkově devátý

Michal Šlesingr dosáhl nejlepšího umístění v novodobé české historii.
20.03.2011 18:50 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Šlesingr: Moje střelba, to byla parodie na biatlon

Šlesingr udělal sedm chyb a skončil na 75. pozici
12.01.2012 16:40 |

Další biatlonové medaile! Vítková a Šlesingr vybojovali bronz

Český biatlon slaví další skvělé výsledky svých reprezentantů. Po třetím místu Veroniky Vítkové skončil v závodě s hromadným startem v německém Ruhpoldingu v mužské kategorii na stejné příčce Michal Šlesingr. Ten dokonce bojoval o vítězství, ale po dramatickém finiši rozhodla o jeho bronzu až cílová fotografie.
18.01.2015 14:52 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (220 článků) , Veronika Vítková (10 článků)

Šlesingr si vzpomněl na Oslo, Vítkovou mrzí pokažená střelba

O další dvě medaile rozšířili Michal Šlesingr s Veronikou Vítkovou sbírku biatlonových medailí v letošní sezoně Světového poháru. Oba vybojovali v závodech s hromadným startem v Ruhpoldingu bronz. Zatímco přesně střílející Michal Šlesingr si vzpomněl na své dosud jediné vítězství ve Světovém poháru, Vítkovou mrzela nepovedená střelba.
19.01.2015 18:42 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Veronika Vítková (10 článků)

Biatlonista Šlesingr: Já nejsem rusofob. Ale víc než polovina dopingových případů byla z této země

Dnešním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu byl biatlonista Michal Šlesingr. Hlavním tématem rozhovoru byla problematika dopingu, proti kterému Šlesingr aktivně bojuje.
11.01.2017 18:30 |

Vražda národa? Příští rok přijde rozvrat a bída, varuje advokátka Samková. Viník: Prý Pospíšil

JINÝMA OČIMA Advokátka Klára Samková varuje před novým občanským zákoníkem, který začne platit od nového roku. Právní úprava, jež zásadně zasáhne do života lidí, je dílem exministra Jiřího Pospíšila. Samková tvrdí, že vinou nového zákoníku dojde k zahlcení soudů, zmatku a k ekonomickým škodám, které uvrhnou Česko do chaosu a sociálních problémů. „Občanský zákoník je vražda národa,“ uvedla Samková doslova pro ParlamentníListy.cz.
26.08.2013 04:50 |

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1726 článků) , Jiří Pospíšil (1726 článků)

Podívejte se na soupeřky Soukalové, které se nebojí svlékat! Biatlonistky jsou totiž pěkná čuňata!

"Česká republika":http://www.extra.cz/tema/ceska-republika se na letošní "olympiádě v Soči":http://www.extra.cz/tema/soci-2014 oficiálně stala "biatlonistickou":http://www.extra.cz/tema/biatlon velmocí, ačkoli nejspíš normální Čech do téhle doby pořádně nevěděl, co to vlastně ten biatlon znamená. Všechny ty naše "medaile":http://www.extra.cz/tema/medaile výrazně pomohly k propagaci tohoto sportu, ale v zahraničí má velmi slušnou propagaci už nějakou dobu. Zejména od té doby, co se spousta soupeřek Soukalové svlékla.
20.02.2014 11:40 |

Medailisté ze Soči pokřtili knihu, která mapuje český biatlon

Olympionici Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Jaroslav Soukup a Ondřej Moravec pokřtili knihu Josefa Trojana "Biatlon, od vojenských hlídek k biatlonu 1923 - 2014".
27.05.2014 18:55 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Ondřej Moravec (73 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků) , Gabriela Koukalová (220 článků) , Ondřej Trojan (27 článků)

V České republice se rozvíjí nový fenomén - Biatlon

Je známo, že v naši malé zemi žijí lidé především hokejem, fotbalem, tenisem a v posledních letech také florbalem. Všechny tyto sporty mají poměrně velkou základnu fanoušků a registrovaných sportovců. Je to ale biatlon, který vystřelil vzhůru a stává se v našich končinách nesmírně populární. Čím to je?
28.02.2015 15:21 |

Bomba: Klára Samková natočila VIDEO z Hirošimy. A vysmála se dalšímu úderu orgánů proti ní

Advokátka Klára Samková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k dopisu České advokátní komory, která ji popotahuje mimo jiné za její názory ohledně islámu. Samková se na jedné z konferencí v Poslanecké sněmovně totiž o náboženství vyjádřila jako o zločinecké ideologii. Následně pak vystoupila i před tureckou ambasádou. Komora ji začala vyšetřovat právě kvůli jejímu projevu před tureckou ambasádou. Přílohou dopisu je pět článků z médií, která o jejím vystoupení referovala.
17.06.2016 09:50 |

V potoce na Novojičínsku se utopila žena (75)

Pětasedmdesátiletá žena se utopila v potoce v obci Kateřinice u Příbora na Novojičínsku. Její tělo náhodní kolemjdoucí ve vodě našli v neděli dopoledne.
03.05.2009 16:20 |

Nevěsta se utopila při focení: Svatební šaty jí stáhly pod vodu

Svatební tragédie nevídaných rozměrů! Kanadská novomanželka se utopila, když si chtěla nechat fotografie ve svatebních šatech. Pózovala v nich ve vodě pod vodopády, ale šaty na ní ztěžkly natolik, že se neudržela na nohou a stáhl ji proud.
25.08.2012 14:35 |

Šlesingr: Vůbec jsem nepřemýšlel, kdo je přede mnou

Český biatlonista Michal Šlesingr přespurtoval v cílové rovince legendu světového biatlonu Ole - Einara Björndalena.
06.01.2011 18:15 |

Biatlonista Šlesingr doběhl v Oberhofu osmý

Český biatlonista Michal Šlesingr ztratil v německém Oberhofu na patnáctikilometrové trati na prvního Nora Böa téměř 27 sekund.
09.01.2011 17:15 |

Biatlonista Šlesingr zpackal závěr a přišel tím o stupně vítězů

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil jedenácté místo v závodě s hromadným startem v Anterselvě, když dlouho bojoval o pozici na stupních vítězů.
22.01.2011 18:10 |

FAMÓZNÍ Šlesingr! Ve Fort Kentu vybojoval 2. MÍSTO ve sprintu

Český biatlonista Michal Šlesingr obsadil skvělé druhé místo ve Světovém poháru v americkém Fort Kentu.
10.02.2011 19:20 |

ŠLESINGR ZÁŘÍ v generálce na světový šampionát, ve stíhačce byl čtvrtý

Po druhém místu ve čtvrtečním sprintu obsadil český biatlonista Michal Šlesingr v americkém Fort Kentu čtvrté místo.
12.02.2011 17:15 |

Biatlonisté Šlesingr s Moravcem se v generálce na MS probili do elitní patnáctky

Na Světovém poháru ve Fort Kentu vyhrál závod s hromadným startem na 15 kilometrů. V posledním testu před MS doběhl Michal Šlesingr třináctý a posunul se do elitní desítky pořadí SP, Jaroslav Soukup doběhl patnáctý.
13.02.2011 20:05 |

Osobnosti: Jaroslav Soukup (85 článků) , Michal Šlesingr (61 článků) , Jaroslav Soukup (85 článků)