Článek

VIDEO Aktivista naléhavě nutil Zdeňka Škromacha ke skandálnímu prohlášení. A kandidát na prezidenta to ustál. Ale stojí to za to to vidět...

 
V sobotu 28. února se v Hodoníně v Domě kultury konal Česko-slovenský sněm, na němž se sešli odpůrci rozdělení Československa. Za Slovensko vystoupil i Rudolf Vaský, který je slovenskými médii označován za extremistu a který si na fóru zaměřeném na kritiku současného systému nebo legitimitu rozdělení ČSFR udělal prostor pro vlastní extempore. Přítomen byl i místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD). Ten se akce podle svých slov zúčastnil, jelikož se konala v jeho volebním obvodu. "Účast jsem využil k diskusím, ale s akcí nemám nic společného,“ doplnil.
02.03.2015 14:51 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (580 článků)
Podobné články

Zeman přijal Škromacha, šlo prý o přátelské neformální setkání

 
Prezident Miloš Zeman dnes na Hradě přijal místopředsedu Senátu a ČSSD Zdeňka Škromacha. Podle Škromacha, který v sociální demokracii platí za Zemanova příznivce, šlo o přátelské a neformální setkání. Hovořili na něm například o rozpuštění Sněmovny, o něž ČSSD usiluje. Prezidentova mluvčí Hana Burianová dnes informovala, že Zeman přijal Škromacha na jeho žádost. Informace o obsahu jednání ale neuvedla.
10.07.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20493 článků)

John míří do Škromachova revíru. Zaleze do sklípku, směje se "hajný"

 
V pátek se objeví v Mikulově šéf rezortu vnitra Radek John. A míří do jihomoravského vinařského revíru místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha. Akce bývalé tváře televize Nova a ministra za Věci veřejné má název „Přátelské setkání s ministrem vnitra u dobrého vínka“. Podle místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha oblíbeného politika vinařského kraje Johna však zřejmě nečeká příliš vřelé přivítání.
24.09.2010 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Informace z večerního jednání ČSSD na Facebooku Zdeňka Škromacha

 
Jakobychom tam byli s nimi, řekne si uživatel sociální sítě Facebook, který má mezi přáteli místopředsedu strany Zdeňka Škromacha. Právě on na svou zeď v pátek večer umístil postřehy z předsednictva partaje.
15.07.2011 20:45 |

podobné články

Syn Petra Nečase ztrapňuje Zdeňka Škromacha

 
Legraci si ze senátora Zdeňka Škromacha udělal na svém facebookovém profilu syn expremiéra Petra Nečase Ondřej. Důvodem bylo poněkud zmatené, mírně řečeno, Škromachovo vyjádření na půdě horní parlamentní komory.
07.12.2015 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9261 článků)

Zeman vzpomínal na Škromacha: I nejkrásnější člověk na selfie vypadá jako idiot

 
Dobře naladěný prezident Miloš Zeman zahájil třetí a závěrečný den návštěvy Plzeňského kraje setkáním s vedením škol i studenty z Domažlic. Během dotazů vzpomněl na mistra selfie Zdeňka Škromacha (ČSSD), se kterým se prezident svého času také vyfotil, svého kadeřníka Sebastiana, amerického prezidenta Donalda Trumpa, skupinu Ortel i migranty.
26.01.2017 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3660 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Škromach: Odchod Bárty je fajn, ale rezignovat by měl také Nečas

 
Místopředsedu ČSSD Zdeňka Škromacha příliš nepřekvapilo, že ministr dopravy Vít Bárta rezignoval. Podle senátora z Hodonínska neměl jinou možnost, aby si zachoval čest. Podle Škromacha je rozhodně Bártovo jednání serióznější než u ministra obrany Alexandra Vondry.
08.04.2011 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Obří výdaje Drábkova úřadu za počítačové programy. Nejvíc rostly za Škromacha

 
Ceny státních zakázek a služeb, za které stát platí, jsou již dlouhá léta trnem v oku celé české společnosti. Výjimkou není ani problematika pořizování nového softwarového systému na ministerstvu práce a sociálních věcí pod taktovkou Jaromíra Drábka (TOP 09). Není to ale tak, že Drábek napravuje problémy minulosti? Podle informací deníku Právo totiž k maximálnímu nárůstu výdajů v této oblasti došlo za Zdeňka Škromacha.
26.04.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1070 článků)

Škromacha rozčílila TOP 09: Tyhle kšefty vám nevyjdou

 
TOP 09 sice podporuje na post premiérky Miroslavu Němcovou z ODS, chce ale nejprve hlasovat o obsazení postu předsedy sněmovny, který tím získá. Tento postup velmi rozzlobil senátora za ČSSD Zdeňka Škromacha.
23.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1376 článků)

Jihomoravská ČSSD bude jednat o osudu Haška, Tejce a Škromacha

 
Jihomoravský výkonný výbor ČSSD by měl dnes projednat návrh na odstoupení místopředsedy strany Michala Haška, poslance Jeronýma Tejce a také senátora Zdeňka Škromacha z funkcí ve vedení strany. Dnes to řekl člen výboru a poslanec Ivan Ohlídal. Kromě něj návrh předloží ČSSD Blanensko a pravděpodobně i další okresní organizace z regionu. Organizace Brno-venkov ale Haška vyzvala, aby ve stranické funkci do připravovaného sjezdu ČSSD zůstal. Jde o Haškovu domovskou organizaci. 
04.11.2013 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (657 článků) , Ivan Ohlídal (13 článků) , Michal Hašek (2319 článků)

ČSSD sklízí posměch za kolektivní foto. Jako by se prý učili u Škromacha

 
Vlnu posměšných reakcí vyvolala poněkud zvláštní selfie, zachycující čelné představitele sociální demokracie. Zaujal především zvláštní úsměv ministryně Michaely Marksové-Tominové. Někteří lidé začali upozorňovat na to, že se fotografie nápadně podobá proslulým selfie senátora Zdeňka Škromacha. Mluvčí strany ale jakoukoli inspiraci Škromachem odmítl a tvrdí, že fotka vznikla spontánně. Informoval o tom server Echo24.
29.05.2016 10:25 |

podobné články

Ani pánev Škromacha v Liberci před vejcem nezachránila

 
Poslance a místopředsedu ČSSD Zdeňka Škromacha ve čtvrtek v Liberci před vejcem nezachránila ani pánev, kterou se vybavil na obranu.
28.05.2009 17:25 |

podobné články

Exnáměstkyně Škromacha Legierská definitivně osvobozena

 
Bývalá ekonomická náměstkyně někdejšího ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha Yvona Legierská ve čtvrtek vyslechla definitivní osvobozující verdikt v případu souvisejícím se správou paláce v pražské Lannově ulici.
16.09.2010 15:05 |

podobné články

Jandák vzal kolegu Škromacha po jižních Čechách. A pochválil svůj starý nápad

 
Jako turné dvou hvězd vypadala středeční pracovní cesta poslance za Jihočeský kraj Vítězslava Jandáka (ČSSD) a jeho kolegy, senátora za sociální demokracii Zdeňka Škromacha. Oba politikové v doprovodu svých asistentů navštívili několik měst, setkali se s podnikateli i občany a probrali s nimi jejich problémy.
06.03.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vítězslav Jandák (383 článků)

Syn Petra Nečase syn vesele komentuje Škromacha i rozhovor s mocným Starkou

 
Syn expremiéra Petra Nečase (ODS) Ondřej bedlivě sleduje aktuální dění na politické scéně a také ho čile komentuje a glosuje na svém facebookovém profilu. Jeho nejnovější příspěvky se týkají výroku Zdeňka Škromacha, hnutí Andreje Babiše i rozhovoru příbramského fotbalového bosse Jaroslava Starky.
06.09.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Petr Nečas (9261 článků) , Jaroslav Starka (45 článků)

Syn Petra Nečase vesele komentuje Škromacha i rozhovor s mocným Starkou

 
Syn expremiéra Petra Nečase (ODS) Ondřej bedlivě sleduje aktuální dění na politické scéně a také ho čile komentuje a glosuje na svém facebookovém profilu. Jeho nejnovější příspěvky se týkají výroku Zdeňka Škromacha, hnutí Andreje Babiše i rozhovoru příbramského fotbalového bosse Jaroslava Starky.
06.09.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12460 článků) , Petr Nečas (9261 článků) , Jaroslav Starka (45 článků)

Tachecí týrala Škromacha za tvrdá slova o Kalouskovi a knížeti

 
Redaktorka Barbora Tachecí přiznala, že u Zdeňka Škromacha nikdy neví, zda je to dobrosrdečný, rozdavačný odborář, nebo vypočítavý demagog. Rozhovor, který s ním vedla pro MF Dnes, ji prý v tomto směru leccos odhalil.
18.09.2013 07:55 |

podobné články

Chápu Zdeňkovu rezignaci, reagoval Hašek na Škromacha

 
První místopředseda ČSSD Michal Hašek chápe čtvrteční rezignaci Zdeňka Škromacha na post místopředsedy strany. Podle Haška jde o důsledek obrovské masáže. Místopředsedkyně ČSSD Alena Gajdůšková se domnívá, že Škromach může za špatnou povolební situaci její strany.
07.11.2013 21:26 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (224 článků) , Michal Hašek (2319 článků)

Podle Škromacha je Huml blbec. Ten to okomentoval čtenářům

 
Poslanec Stanislav Huml zkritizoval, že vítězka Wimbledonu Petra Kvitová si nechala vyměnit českou adresu za monackou, aby ušetřila na daních. Navrhl dokonce, aby jí bylo kvůli tomu odebráno české občanství. Nyní odpověděl na otázku čtenáře ParlamentníchListů.cz, který naráží na komentář Humlova stranického kolegy Zdeňka Škromacha.
13.07.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1485 článků) , Stanislav Huml (465 článků)

Vypusť bazének, uhas ohně a jdi do prdele! Drsné reakce na účet Škromacha i dalších

 
Senátní volby v 27 volebních okrscích skončily vítězstvím lidovců, kteří získali nejvíce mandátů. ParlamentníListy.cz přinášejí reakce z Facebooku, například zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty Jakuba Jandy či komentátora Martina Fendrycha. Nejvíce asi zaujala porážka hodonínského kandidáta a dlouholetého politika Zdeňka Škromacha (ČSSD), jehož „rozdrtila“ lidovecká Anna Hubáčková.
15.10.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Janda (423 článků) , Martin Janda (84 článků)