Větrnou loterii ve Willingenu ovládli Němci, čeští skokané skončili pátí

Čeští skokani na lyžích Jakub Janda, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka skončili pátí v závodu družstev Světového poháru ve Willingenu. Jednokolový závod, který značně ovlivnilo nepříznivé počasí, vyhráli domácí Němci.
09.01.2016 20:15 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Čeští skokani skončili ve Willingenu osmí

Rakušané vyhráli týmový závod Světového poháru družstev na můstku ve Willingenu před Němci a Poláky.
29.01.2011 19:00 |

Čeští skokané si musejí zvykat na kratší lyže i nový materiál

Skokané na lyžích se musí před novou sezonou vyrovnat se změnami pravidel. Nejlepší čeští reprezentanti Jakub Janda s Romanem Koudelkou si budou muset zkrátit lyže, neboť Mezinárodní lyžařská federace změnila takzvaný Body Mass index a skokané by museli přibrat na hmotnosti.
21.06.2011 15:15 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků)

Junioři skončili pátí! Porazili Slovensko 5:2

Čeští junioři vyhráli na mistrovství světa v Kanadě nad Slovenskem 5:2. V celkovém žebříčku tak skončili pátí.
05.01.2012 07:05 |

Družstva: Čeští skokané skončili sedmí, vládli Rakušané

Čeští skokané na lyžích skončili v soutěži družstev na sedmé pozici, nejdelší skoky předvedl překvapivě Roman Koudelka. S obrovským náskokem vyhrál největší favorit - Rakousko.
18.02.2010 17:10 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků)

Čeští skokané ve Willingenu zklamali. Skončili osmí

1. Rakousko, 2. Německo, 3. Polsko

Čeští skokani skončili na úvod SP pátí, triumf slavili Němci

Čeští skokani na lyžích vstoupili do nového ročníku Světového poháru pátým místem v soutěži družstev v Klingenthalu. Loňské vítězství obhájili domácí Němci, kteří o první místo svedli napínavý souboj s dlouho vedoucími Slovinci.
21.11.2015 18:45 |

Ve Willingenu bodovali tři čeští skokani na lyžích, nejlepší byl čtrnáctý Koudelka

Závod Světového poháru skokanů na lyžích v německém Willingenu vyhrál domácí Severin Freund. Nejlepší z českých reprezentantů byl Roman Koudelka na 14. místě.
30.01.2011 18:35 |

Skokané na lyžích zazářili v Lillehammeru. Koudelka byl čtvrtý, Hlava pátý

Ve skvělém světle se představili v závodě Světového poháru v norském Lillehammeru čeští skokané na lyžích Roman Koudelka a Lukáš Hlava, kteří skončili v elitní desítce. Vítězem se stal Rakušan Koffler.
03.12.2011 18:40 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Skokané skončili na úvod SP šestí, Koudelka hvězdou dne

Po prvním kole útočili na historický zisk medaile, nakonec ale čeští skokané na lyžích obsadili v úvodním závodu družstev ve Světovém poháru šesté místo. Tým ve složení Jakub Janda, Antonín Hájek, Jan Matura a Roman Koudelka totiž při druhých skocích neudržel čtvrté místo a minimální ztrátu 2,4 bodu na bronz.
22.11.2014 21:31 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Antonín Hájek (14 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Antonín Hájek (14 článků)

Skokané ve Willingenu šestí, Koudelka letěl 141 metrů

Vyhráli Norové před Rakušany a Němci
11.02.2012 19:20 |

Skokan Koudelka byl druhý ve Willingenu, nejlépe v kariéře

Český skokan na lyžích Roman Koudelka obsadil druhé místo v závodu Světového poháru ve Willingenu a zaznamenal nejlepší výsledek v kariéře. Dvaadvacetiletý reprezentant, jenž se dostal na stupně vítězů poprvé v sezoně a podruhé v kariéře, nestačil v Německu pouze na Nora Anderse Bardala.
12.02.2012 17:30 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Anders Bardal (9 článků)

Koudelka znovu útočil na 'bednu', ve Willingenu byl šestý

Po bronzu a zlatu v Sapporu útočil skokan na lyžích Roman Koudelka na stupně vítězů také v dalším závodě Světového poháru. V německém Willingenu nakonec obsadil šesté místo a v průběžném pořadí seriálu udržel čtvrtou příčku. Závod ovládl Polák Kamil Stoch.
30.01.2015 22:11 |

Osobnosti: Roman Koudelka (122 článků) , Kamil Stoch (11 článků)

Skvělý Koudelka znovu na pódiu! Ve Willingenu skončil třetí

Posedmé v letošní sezoně Světového poháru stál skokan na lyžích Roman Koudelka na stupních vítězů. V německém Willingenu předvedl dva vydařené skoky, po kterých skončil třetí. Triumf slaví domácí Severin Freund.
01.02.2015 20:17 |

Čeští skokané se seřadili od 10. do 12. místa. Prevc potvrdil skvělou formu

Roman Koudelka, Jan Matura a Jakub Janda se v závodu Světového poháru v německém Willingenu seřadili od desátého do dvanáctého místa. Skvělou formu potvrdil Peter Prevc, který znovu nenašel v závodě konkurenci, a navýšil tak náskok v čele průběžného pořadí seriálu před dnes třetím Němcem Severinem Freundem na 245 bodů.
10.01.2016 18:26 |

Osobnosti: Jakub Janda (317 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků) , Peter Freund (1 článek)

Šokující průzkum mezi thajskými prostitutkami: Slováci jsou nejlepší, Češi pátí!

Thajsko, které je kromě svých přírodních krás a vynikající kuchyně, také cílem sexuálních turistů tuto klientelu rozhodně nezavrhuje. Tamní vědci dokonce uspořádali výzkum mezi thajskými prostitutkami o nejoblíbenějšího sexuchtivého cizince. Kdo vyhrál? Slováci! Češi jsou pátí...
11.01.2012 15:50 |

Skokané na lyžích budou mít po dlouhé době českého trenéra

Jakub Janda, Roman Koudelka a ostatní čeští skokané na lyžích se mohou těšit na spolupráci v rodném jazyce.
06.05.2009 14:20 |

Skokané na lyžích zazářili na leteckých závodech. Koudelka byl pátý, Hlava devátý

Jako velmi úspěšný mohou hodnotit čeští skokané na lyžích letecký podnik v německém Oberstdorfu. Roman Koudelka obsadil páté místo a Lukáš Hlava deváté. Vyhrál Rakoušan Martin Koch.
18.02.2012 19:25 |

Osobnosti: Martin Koch (9 článků) , Lukáš Hlava (35 článků)

Fortuna spustí na jaře rychlou loterii typu Keno

Společnost Fortuna chce příští rok na jaře spustit rychlou, pětiminutovou číselnou loterii podobnou té, kterou v současné době provozuje Sazka pod názvem Keno. V rozhovoru pro dnešní deník E15 to řekl generální ředitel Fortuny Jiří Bunda. V úterý společnost odstartuje denní číselnou loterii Zlatých 11, která podle listu systémem hry i názvem záměrně připomíná po Sportce druhou nejvýnosnější loterii Sazky Šťastných 10.
31.10.2011 09:00 |

ČEZ provozuje největší větrnou farmu v Evropě

Dnes v 8:35 připojila společnost ČEZ k síti 216. turbínu, díky které větrný park Fantanele a Cogealac v Rumunsku předběhl s celkovým instalovaným výkonem 540 megawatt svého konkurenta ve Skotsku a stal se tak největší pevninskou větrnou farmou v Evropě.
13.10.2012 09:00 |