Veteránka Hilgertová je opět ve finále!

Kajakářka Štěpánka Hilgertová postoupila do finále olympijského závodu ve vodním slalomu. V Londýně bude mít šanci navázat na zlaté medaile z Atlanty a Sydney. Čtyřiačtyřicetiletá česká reprezentantka do desetičlenného finále postoupila devátým časem.
02.08.2012 17:00 |

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (36 článků)

Veteránka Hilgertová znovu vyhrála kvalifikační závody a jede na ME

Dvaačtyřicetiletá vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová opět předčila své mladší následovnice.
03.05.2010 13:50 |

Nestárnoucí Hilgertová postoupila do semifinále. Stejně tak deblkanoisté

Kajakářka Štěpánka Hilgertová i deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem a Vavřinec Hradilek se Stanislavem Ježkem postoupili do čtvrtečního semifinále olympijského závodu ve vodním slalomu. Dvaačtyřicetiletá Hilgertová startující na šesté olympiádě byla v kvalifikaci pátá. Volf se Štěpánkem dnes obsadili osmé místo a pro londýnské hry speciálně složená dvojice Hradilek, Ježek byla devátá.
31.07.2012 09:35 |

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (61 článků) , Jaroslav Volf (14 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků) , Stanislav Ježek (23 článků) , Jaroslav Ježek (52 článků) , Jaroslav Ježek (52 článků)

Kajakářka Hilgertová je druhá ve finále Světového poháru. Galušková skončila třetí

Češky zabodovaly ve finále Světového poháru ve vodním slalomu v Augsburgu. Kajakářka Štěpánka Hilgertová vybojovala druhé místo, další česká reprezentantka Karolína Galušková je třetí. Vyhrála Němka Ricarda Funková.
17.08.2014 15:15 |

Hilgertová si MS užívá. Na domácí trati nelze podcenit žádnou kombinaci, říká

Když šla Štěpánka Hilgertová na mistrovství světa v Praze na start druhé kvalifikační jízdy, do které zbývalo 15 minut, zastavily ji tři děti s prosbou o podpis. Dnes jí to ještě nevadilo, ale v neděli už se chce pětačtyřicetiletá kajakářka na semifinále a případné finále plně soustředit a dokázat, že pořád patří do světové špičky.
13.09.2013 18:40 |

Hilgertová je opět na bedně! Nevadí ji ani věk 46 let!

Čtyři roky Štěpánka Hilgertová nezískala medaili. V 46 letech už ji hodně lidí odepisovalo, přesto si letos posedmadvacáté v řadě vyjela místo v reprezentaci a při závodu Světového poháru v Praze v Troji dokázala třetím místem, že stále patří do špičky.
22.06.2014 20:00 |

Hilgertová a Hradilek dokonali absolutní úspěch českých vodáků

Čeští kajakáři Vavřinec Hradílek a dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová vyhráli v neděli v Praze - Troji Světový závod ve vodním slalomu.
21.06.2009 17:40 |

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Vavřinec Hradilek (61 článků)

Hilgertová chce získat na "dětské" vodě medaili

Pouze příjemné kajakářka Štěpánka Hilgertová na španělský kanál v Seu d'Urguell, kde ve čtvrtek začne mistrovství světa. V roce 1992 si zde odbyla svou olympijskou premiéru, před deseti lety se tam stala poprvé mistryní světa.
08.09.2009 13:05 |

Hilgertová na úvod nominačních bojů propadla, pak vyhrála

Deblkanoisté Jaroslav Volf s Ondřejem Štěpánkem i kajakářka Štěpánka Hilgertová zaváhání napravili dnes vítězstvím v druhém klání.
25.04.2010 18:30 |

Osobnosti: Jaroslav Volf (14 článků) , Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Ondřej Štěpánek (33 článků)

Hilgertová nepostoupila na ME vodních slalomářů do semifinále

Dvojnásobná olympijská vítězka Štěpánka Hilgertová nepostoupila na mistrovství Evropy ve španělském La Seu d´Urgell do semifinále závodu kajakářek, čtvrtfinálovou jízdou naopak úspěšně prošly další dvě Češky, Kateřina Kudějová a Irena Pavelková.
09.06.2011 16:30 |

SP vodních slalomářů: Hilgertová i Koplík s Vrzáňem bez medaile

Hilgertová i Kropík s Vrzáněm skončili na sedmém místě.
26.06.2011 13:55 |

Vodní slalomáři zůstali bez medaile, Hilgertová byla pátá

Čeští vodní slalomáři zůstali ve třetím dílu Světového poháru poprvé v sezoně bez umístění na stupních vítězů. Nejlepší výsledek v německém Markkleebergu zajela třiačtyřicetiletá kajakářka Štěpánka Hilgertová, která obsadila pátou pozici.
10.07.2011 19:00 |

Nezničitelná Hilgertová pojede na svou šestou olympiádu!

Kajakářka Štěpánka Hilgertová pojede na šestou olympiádu, v posledním nominačním závodě ve Vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném u Českých Budějovic vyhrála a v konečném součtu tak porazila Kateřinu Kudějovou. Uspěli i singlkanoista Stanislav Ježek a deblkanoisté Volf se Štěpánkem.
22.04.2012 20:25 |

Osobnosti: Štěpánka Hilgertová (36 článků) , Stanislav Ježek (23 článků)

Kajakářka Štěpánka Hilgertová odjela na šestou olympiádu: Strach o loď!

Jede sice na své šesté Hry, ale přesto byla kajakářka Štěpánka Hilgertová (44) před odletem první olympijské výpravy pekelně nervózní. Když se totiž dvojnásobná olympijská vítězka nedávno vrátila z Londýna, kde byla trénovat, našla svou loď úplně zdemolovanou.
17.07.2012 12:10 |

Kajakářka Hilgertová pošesté vpluje do olympijské vody

Kajakářka Štěpánka Hilgertová se dnes zapíše do historie šestým startem na olympijských hrách a také další vodní slalomáři, které v Londýně čeká kvalifikace, už mají olympijské zkušenosti. Několik českých sportovců však zažije v třetí soutěžní den her velkou premiéru.
30.07.2012 11:20 |

Loučení legendy. Hilgertová získala bramborovou medaili

Olympijskou vítězkou Francouzka Ferová, Hilgertová vydřela 4. místo.
02.08.2012 12:30 |

Hilgertová byla blízko medaile, nakonec na ní ale zbylo čtvrté místo

Česká vodní slalomářka Štěpánka Hilgertová ve svých 44 letech skončila na olympiádě těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Na bronz jí scházelo 2,23 vteřiny.
02.08.2012 17:30 |

Štěpánka Hilgertová končí na olympiádě jako čtvrtá

Kajakářka Štěpánka Hilgertová skončila v závodě vodních slalomářek na olympijských hrách v Londýně těsně pod stupni vítězů. Čtyřiačtyřicetiletá šampionka z her v Atlantě a v Sydney obsadila čtvrté místo. Zlatou medaili získala Emilie Ferová z Francie.
02.08.2012 17:45 |

Štěpánka Hilgertová: Volá Rio!

Žádné loučení. Kajakářka Štěpánka Hilgertová (44) pokračuje v kariéře. Ba co víc, nezavrhla ani účast na dalších Hrách v Riu! „To už asi ne,“ usmála se. Slyšíte to »asi«?
04.08.2012 12:15 |

Legenda vodního slalomu Hilgertová bude startovat na domácím MS

Nechybělo mnoho a kajakářka Štěpánka Hilgertová na domácím mistrovství světa ve vodním slalom nestartovala. Dvojnásobná olympijská vítězka si totiž z kolize s kolegyní z hlídky Evou Ornstovou na Světovém poháru v Čunovu před třemi týdny odnesla bolestivě naražená žebra a uvažovala, že svou účast na šampionátu v Praze-Troji zruší. Nakonec se o uplynulém víkendu vše v dobré obrátilo a pětačtyřicetiletá nestorka vodních kanálů si chce užít domácí atmosféru.
10.09.2013 15:55 |