Článek

Věštby, které se nevyplnily: Nejhorší předpovědi pro uplynulý rok

 
Věštění má jednu nezpochybnitelnou výhodu, lidé mají krátkou paměť. Jenže když si dáte tu práci a zpětně dohledáte prognózy, nestačíte se divit, kdo se všechno mýlil. 
30.12.2015 15:45 |

podobné články

Podobné články

Nejhorší předpovědi vývoje techniky, jaké kdy zazněly

 
Předpovídat budoucí trendy v oboru vyspělých technologií je hodně riskantní podnik. Asi nikdy nejde naprosto přesně předpovědět, jak bude vypadat technická budoucnost, ale někdy se lidé naprosto utnou. A zpravodajský web news.com.au sestavil přehled některých z nejkurióznějších předpovědí, které se nevyplnily.
14.03.2016 10:20 |

podobné články

Ekonomové si povzdechli: Naděje v Nečasovu vládu se nevyplnily

 
Ekonomové vkládali před rokem do vlády Petra Nečase velké naděje. Ty se ale zatím nevyplnily. Příprava reforem je podle nich totiž velmi pomalá. Naopak oceňují ovšem, co sám Nečas nazval "tupými účetními škrty".
10.07.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9162 článků)

Českem se prohání silný vichr, zatím větší škody nenapáchal

 
Metorologové ve středu odpoledne vydali varování před silnými větry pro šest českých krajů. Podle předpovědí by měly vichry dosahovat v nárazech rychlosti až 120 kilometrů za hodinu. Nakonec se ale děsivé předpovědi v noci nevyplnily.
31.10.2012 13:15 |

podobné články

Dana Hůlku na invalidním vozíku odvezla záchranka

 
Dana Hůlku (41) ve středu během nácviku náročné choreografie v muzikálu Baron Prášil opět chytla záda. Přestal se hýbat, a tak ho odvezla záchranná služba na invalidním vozíku do nemocnice. Nejhorší předpovědi se naštěstí nevyplnily a Hůlka už ve čtvrtek předvedl v divadle muzikálový kostým a fotil se do programu.
29.01.2010 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (539 článků)

Moravu opět zasáhly prudké deště, v Šumperku evakuovali panelák

 
V noci na středu vydatně pršelo na několika místech České republiky, především na Šumpersku a na Vysočině. Meteorologové se obávali dalších bleskových povodní na některých místech Vysočiny a Olomouckého kraje, jejich předpovědi se ale naštěstí nevyplnily. V Šumperku ale muselo být kvůli bouřce evakuováno čtrnáct lidí z třináctiposchoďového panelového domu.
08.07.2009 07:50 |

podobné články

Naplnění nejděsivější věštby Baby Vangy se blíží: Evropu v roce 2016 čeká jen zkáza!

 
Než jedna z nejznámějších jasnovidek zemřela, stačila vylíčit svoje vize ohledně budoucnosti Evropy, lidstva i celého světa. Co se podle poslední předpovědi Baby Vangy stane s Evropou a námi všemi příští rok? A kdy Evropa padne? Očividně nás nečeká nic pěkného.
23.10.2015 14:41 |

podobné články

Chceme pokuty za špatné předpovědi počasí, dožadují se lidé z turistického ruchu

 
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným. Tuto větu Rudolfa Hrušínského z Menzelova zpracování Vančurovy knihy Rozmarné léto by mohl letos říct leckterý Evropan. Představitelé z oblasti turistického ruchu v Nizozemsku, Belgii a Velké Británii jsou nespokojeni s tím, že ti, kteří uvádějí předpovědi, dělají situaci ještě mnohem horší. Dožadují se tedy pokut za nepřesné a zavádějící předpovědi.
18.07.2012 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (181 článků)

Věštby starosty Tábora: Čeká nás nejhorší období od roku 1990. Není kam utéct

 
Je starostou druhého největšího města na jihu Čech, Tábora, v němž vystřídal na nejvyšší pozici Hanu Randovou (ODS). ParlamentniListy.cz se zeptaly starosty Tábora Jiřího Fišera (Tábor 2020) jak hodnotí tento rok, zda se obává avízované krize a jak vidí nadcházející krajské volby.
15.12.2011 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fišer (32 článků)

Je to vůbec možné? Rok a čtyři měsíce po mozkové příhodě vypadá Petr Novotný takhle parádně

 
Herec a bavič Petr Novotný  (67) předloni v říjnu prodělal mrtvici a vyhlídky nebyly vůbec růžové. Měl ochrnutou polovinu těla, nemohl mluvit a rodina se bála nejhoršího. Prognózy lékařů se naštěstí nevyplnily a bojovník Novotný se nejen dostal z nejhoršího, ale jeho zdravotní stav je tak dobrý, že dokonce po dlouhé době vyrazil do společnosti.
05.03.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (251 článků) , Petr Novotný (37 článků)

Starosta Velkého Týnce: Tato země jde kupředu

 
Uplynulý rok se nesl ve znamení oslav 25. výročí sametové revoluce a nejen o proměně společnosti a o tom, jak vidí naši budoucnost, jsme hovořili se starostou Petr Hanuška (Nestraníci). V komunálních volbách získal nejvíce hlasů a s přehledem obhájil mandát. Jaké jsou jeho cíle pro nadcházející volební období? A jak zpětně hodně uplynulý rok? I na to odpovídal pro ParlamentníListy.cz
14.01.2015 10:12 |

podobné články

Uplynulý víkend na silnicích s nejčernější bilancí: předčasně ukončil 9 životů

 
Uplynulý víkend byl na českých silnicích tragický, při nehodách zemřelo devět lidí, další dva lidské životy si havárie vyžádaly už v pátek. Podle předběžných policejních statistik je to zřejmě nejtragičtější víkend letošního roku. Dosud nejhorší byla sobota a neděle 9. a 10. června, kdy policisté zaznamenali při nehodách osm obětí.
25.06.2012 09:50 |

podobné články

Astrologové a proroci spolu s Nostradamem nevidí rok 2010 růžově

 
Rok 2010 bude podle čínského zvěrokruhu rokem Tygra a věštby nejsou příliš příznivé. Útěchou všem může být, že proroci, včetně mystického Nostradama, který mluví o nástupu krvelačného vládce, nejsou příliš úspěšní. Umírněnější věštci, jako ruský astrolog Pavel Globan podle deníku Pravda jen neurčitě naznačují, že se třeba Rusům povede lépe, ale USA a Evropa zažije další propad.
31.12.2009 17:45 |

podobné články

Matěj Ruppert řádil: Místo sportu chlast!

 
Kuloárové šeptandy před zahájením pátého ročníku nohejbalového turnaje rockových kapel, Festonda Cup 2009, favorizovaly na prvenství členy skupiny Monkey Business. Především proto, že jako smečař a bijec na síti se prezentoval zpěvák skupiny Matěj Ruppert (31). Žel, "zaručené" prognózy se nevyplnily.
03.08.2009 05:35 |

podobné články

Mimořádně silné zemětřesení na Aljašce cunami nevyvolalo

 
Zemětřesení o síle osmi stupňů Richterovy škály udeřilo v pondělí v Tichém oceánu poblíž řídce osídlené ostrovní oblasti přilehlé k Aljašce. Nejsou hlášeny žádné škody. Nevyplnily se ani obavy, že zemětřesení vyvolá lokální cunami
24.06.2014 11:50 |

podobné články

Nejlépe vydělávající pár šoubyznysu si za uplynulý rok přišel na 1,8 miliardy. Uhodnete který?

 
Manželé Beyoncé a Jay-Z jsou mnohem víc než jen králové hip-hopu a R’n’B. Za uplynulý rok kralují také žebříčku nejlépe vydělávajících párů šoubyznysu. Podle časopisu Forbes tak dalece předstihli i druhé v pořadí Gisele Bündchen s Tomem Bradym. S odstupem se na ně dívají ještě Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří se umístili jako třetí.
23.09.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1410 článků) , Angelina Jolie (1784 článků) , Jay-Z (173 článků) , Gisele Bündchen (278 článků)

Padesát odstínů šedi má cenu za nejhorší film roku

 
Filmovou anticenu Zlatou malinu za nejhorší snímek roku získal film Padesát odstínů šedi. Porota v Los Angeles v sobotu večer dále rozhodla, že tato filmová adaptace úspěšného erotického románu má také nejhorší scénář a nejhorší herecký mužský i ženský výkon v podání Jamieho Dornana a Dakoty Johnsonové. Zlaté maliny se již po 36. rozdávaly den před udílením hollywoodských Oscarů.
28.02.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Dornan (159 článků)

Věštby z karet slavným: Iveta Bartošová najde pravou lásku

 
Rok 2012 vypadá podle Michaely Kudláčkové pro Ivetu Bartošovou nadějně. Štětstí v oosbním životě jí může pomoci odrozita se od dna. Bude to ale dlouhá a náročná cesta...
30.12.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6554 článků) , Michaela Kudláčková (41 článků)

Unikátní věštba pro Česko: Čeká nás období hrozeb a útoků!

 
Problémy s uprchlíky, teroristické útoky, menší bezpečnost, více nemocí, epidemií a úmrtí. Tak prý bude v České republice vypadat rok 2016. Alespoň tak to stojí v Knihovně palmových listů v Indii. Je tu ale i dobrá zpráva – další tři roky se nám bude dařit, přijde rozvoj i nová vláda. Další krize nás podle věštby čeká až v roce 2020…
14.02.2016 05:10 |

podobné články

ISIS ukázal, jak se řežou hlavy. Připomeňte si rok teroru islamistů

 
Islámský stát. Název, který se stal kvůli brutalitě teroristů synonymem vraždění, krutosti a lidské podlosti. Ačkoliv se dostala teroristická organizace do povědomí širší veřejnosti už v letech 2013–2014, byl to právě uplynulý rok, kdy kati z Islámského státu prakticky každý měsíc provedli zákeřný teroristický útok nebo bestiálně popravili nevinné lidi. Podívejte se na nejhorší zločiny islamistů za rok 2015.
01.01.2016 05:40 |

podobné články