Veselý zapil dodatečný bronz slivovicí. Za medaili dostane po letech půl milionu

Oštěpař Vítězslav Veselý přišel včera v Riu v olympijské vesnici na pokoj a kolega Jakub Vadlejch mu gratuloval. Veselý vůbec netušil, co se děje. Nesledoval média, neměl puštěný telefon. Právě se stal bronzovým medailistou z olympijských her, aniž by jeho soutěž na letošních hrách začala.
10.08.2016 20:35 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků) , Jakub Vadlejch (9 článků)

Ruda z Ostravy: Bye, bye a zapil to slivovicí!

Zbavil se fichtla a zapil to SLIVOVICÍ!
12.08.2011 10:15 |

Divoká pitka Vaška Noida Bárty: Slivovici zapíjel pivem

Muzikant Vašek Noid Bárta to na zahradní párty muzikálu Robin Hood s přáteli pořádně rozjel. Vítěz X Factoru Jiří Zonyga přivezl z Moravy domácí slivovici a láhev byla během hodiny prázdná. A pitný režim pojal Noid po svém. Místo vodou zapíjel slivovici pivem.
21.07.2010 11:01 |

Osobnosti: Jiří Zonyga (39 článků) , Robin Hood (209 článků) , Václav Bárta (1065 článků) , Jiří Bárta (239 článků) , Jiří Bárta (239 článků)

Oštěpař Veselý má olympijský bronz! Přivál mu ho 4 roky starý doping

V Riu má svůj start teprve před sebou, atletické soutěže si ještě na svůj začátek pár dní počkají, přesto už teď může slavit olympijskou medaili. Oštěpař Vítězslav Veselý by měl dodatečně získat bronz z her v Londýně v roce 2012, kde skončil na 4. místě. Původně 2. Ukrajinec Oleksandr Pjatnycja byl totiž diskvalifikován za doping.
10.08.2016 01:45 |

Osobnosti: Vítězslav Veselý (85 článků)

Dodatečný zápas? Nesmysl, setřel Celtic potrestanou Legii

Celtic odmítl možnost odehrát s Legií Varšava dodatečný zápas, který by rozhodl o postupujícím do 4. předkola fotbalové Ligy mistrů.
11.08.2014 14:25 |

Litr medoviny zapil litrem vodky a vyrazil na silnici: Skončil v příkopu

Dal si litr medoviny, zapil ho litrem vodky a sedl za volant. Se svým náklaďákem si pak řidič (56) ze Slovenska ustlal v příkopu u dálnice z Prostějova na Olomouc.
19.08.2015 12:45 |

Druhá medaile pro Fuksu. Na trati 200 metrů si dojel pro bronz

Rychlostní kanoista Martin Fuksa vybojoval na mistrovství světa v kategorii do 23 let třetí místo na 200 metrů a na šampionátu v portugalském Montemoru získal druhou medaili. Už v sobotu obhájil zlato na 1000 m. Další bronz pak přidal ve stejné věkové kategorii na kilometru čtyřkajak Tomáš Veselý, Lukáš Nepraš, Patrik Kučera a Radek Šlouf.
26.07.2015 17:36 |

Osobnosti: Radek Veselý (30 článků)

BRONZ: Šárka Záhrobská získala ve slalomu bronzovou medaili

Bronzovou medaili vybojovala v olympijském slalomu ve Whistleru česká lyžařka Šárka Záhrobská. Po prvním kole figurovala na druhé příčce, ve druhém si sice mírně pohoršila, ale vysněný bronz získala. Zlato získala Němka Maria Rieschová, stříbro Rakušanka Schildová.
26.02.2010 23:25 |

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Střelkyně Sýkorová má bronz z malorážky! Česko slaví čtvrtou medaili

Česko má další olympijskou medaili. Ve střelbě z malorážky vybojovala bronz Adéla Sýkorová. Obhájkyně stříbra Emmons do finále nepostoupila.
04.08.2012 14:25 |

Osobnosti: Adéla Sýkorová (20 článků)

Vodácká svatba: bronzový kajakář Havel si vzal kanoistku Doktorovou

Český kajakář a bronzový medailista Daniel Havel vstoupil do stavu manželského. V pátek si vzal za ženu neteř hlavního kouče českého národního týmu, kanoistku Andreu Doktorovou. Na svatbě nesměl chybět ani zbytek bronzové posádky K4 z londýnské olympiády. Další články k tématu: Vodáci přidali sedmou českou medaili: čtyřkajak finišoval pro bronz OBRAZEM: Nejdřív makačka, pak ruce letí nahoru. Kajakáři slaví medaili V Londýně vydřeli bronz a pak si užívali. Oslavy ale nekončí, tvrdí Olympionici byli na Hradě. Dobře, že jsem z Londýna odjel, řekl Klaus
01.09.2012 11:10 |

Osobnosti: Daniel Havel (66 článků)

Sáblíková po triumfu na pětce získala na ME ve víceboji bronz

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závěrečný závod na 5000 metrů a na mistrovství Evropy ve víceboji v norském Hamaru získala bronzovou medaili. Vyhrála Nizozemka Ireen Wüstová, která se kontinentální šampionkou stala už potřetí. Šestadvacetiletá Sáblíková získala na ME již sedmou medaili v kariéře, bronz vybojovala potřetí.
12.01.2014 17:15 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (404 článků)

Erbanová má první medaili z MS. Na kilometru vybojovala bronz

Rychlobruslařka Karolína Erbanová si poprvé v kariéře pověsila na krk medaili z mistrovství světa. V Heerenveenu vybojovala bronz v závodě na jeden kilometr. Česká reprezentantka zajela časem 1:15,26 svůj nejlepší výkon v sezoně, který nestačil jen na favorizované Američanky Heather Richardsonovou a vítězku Brittany Boweovou.
13.02.2015 20:01 |

Osobnosti: Karolína Erbanová (38 článků)

Oštěpař Veselý útočil na MS na medaili. Nakonec skončil těsně čtvrtý

Oštěpař Vítězslav Veselý skončil na mistrovství světa atletů v korejském Tegu čtvrtý, k medaili mu chybělo pouhých devatenáct centimetrů. Mistrem světa je Němec Matthias de Zordo. Šampionem v běhu na 200 metrů se stal podle očekávání Jamajčan Usain Bolt.
03.09.2011 14:15 |

Osobnosti: Usain Bolt (365 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků)

Oštěpař Veselý finále nezvládl a medaili nezískal

Oštěpař Vítězslav Veselý nepřidal do sbírky českých medailí na olympiádě další cenný kov. Jeho boj jsme sledovali v ON-LINE reportáži.
11.08.2012 20:25 |

Vítězslav Veselý bere bramborovou medaili

Oštěpař Vítězslav Veselý skončil na olympijských hrách v Londýně čtvrtý. Ve finále hodil 83,34 metru, o rovných pět metrů méně než v kvalifikaci, a zopakoval umístění z loňského mistrovství světa v Tegu. K bronzové medaili mu chybělo 78 centimetrů.
11.08.2012 22:05 |

Kauza Promopro: Smutný Veselý jde na 9 let do vězení!

Jmenuje se Veselý, ale po včerejším rozsudku je to zřejmě nejsmutnější člověk široko daleko! Za kauzu Promopro, kdy stát přišel o 938 milionů korun, půjde Jaroslav Veselý na 9 let za mříže, a navíc musí vrátit 184 milionů!
05.01.2017 09:25 |

Máme šestou medaili! Skvělá Hejnová bere bronz

Zuzana Hejnová vybojovala bronzovou olympijskou medaili v běhu na 400 metrů překážek. Časem 53,38 sekundy se na devět setin přiblížila vlastnímu českému rekordu a získala první cenný kov z významné seniorské akce. Česká výprava má díky ní v Londýně šestou medaili. Denisa Rosolová byla sedmá.
09.08.2012 09:25 |

Osobnosti: Zuzana Hejnová (151 článků)

Bank medaili nezískal, skončil až sedmý

Sjezdař Ondřej Bank nezískal na olympijských hrách v Soči v superkombinaci medaili. Po skvělém druhém místu ve sjezdu si pohoršil na rozbité měkké trati slalomu a skončil sedmý. Vítězem se stal Švýcar Sandro Viletta před Chorvatem Ivicou Kosteličem. Druhou medaili získal v Soči Christof Innerhofer, Ital má po stříbru ze sjezdu kombinační bronz.
14.02.2014 14:05 |

Osobnosti: Ondřej Bank (122 článků)

PROSTŘENO: Petr své menu proložil slivovicí!

V olomouckém Prostřenu se konečně rozjíždí zábava. Příčinou je Petr Cejpek, který se při vaření posilnil slivovicí vlastní výroby.
07.09.2011 05:20 |

Metanol už i na Slovensku: Rodina se otrávila slivovicí z Česka

Otrávených metanolem v Česku přibývá jak na běžícím páse, ale pančovaný alkoholese rozšířila už i za hranice. Na východním Slovensku se otrávilo osm lidí. Po rodinné oslavě, na které pili slivovici dovezenou z Česka, byli hospitalizováni v prešovské nemocnici.
16.09.2012 21:00 |