Článek

Veřejným popravám musí v KLDR přihlížet i děti, ukazuje tajná nahrávka

 
V Severní Koreji proběhlo od roku 2000 zhruba 1400 veřejných poprav, mimo jiné za sledování jihokorejských filmů. Podle tajné nahrávky, kterou se podařilo z KLDR propašovat, jsou nuceny popravám přihlížet i děti
02.07.2015 10:16 |

podobné články

Podobné články

Soudy by měly při zastavení kauz přihlížet i k obstrukcím obviněných, tvrdí ÚS

 
Ústavní soud (ÚS) sice odmítl na návrh části senátorů zrušit druhý článek dílčí amnestie prezidenta Václava Klause, ale přesto dal obecným soudům návod, k čemu přihlížet při zastavování vlekoucích se trestních řízení. Soudy by podle ÚS měly přihlížet k tomu, zda obviněný neobstruoval jednání soudu.
08.03.2013 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8615 článků)

Soul si rýpnul do KLDR: Je to imaginární země, která musí brzy zmizet

 
Napětí mezi KLDR a Jižní Koreu se v posledních dnech vystupňovalo poté, co na společných hranicích byly nalezeny malé pozorovací bezpilotní letouny určené ke špionáži Jižní Korei. Pchjongjang popírá, že by KLDR letouny patřily. Mluvčí jihokorejského ministerstva obrany Kim Min-sok zareagoval na lživá tvrzení a prohlásil, že KLDR "není skutečnou zemí a musí brzy zmizet".
12.05.2014 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1097 článků) , Min Min (16 článků)

Venku je další nahrávka. Bárta prý donáší Klausovi a přitom jej ovládá

 
UVNITŘ NAHRÁVKA Sotva byla zažehnána vládní krize rozpoutaná nahrávkou Kristýny Kočí a údajnými korupčními skandály Víta Bárty, křehká stabilita Nečasovy vlády stojí před dalším problémem. Objevila se totiž další nahrávka, která kompromituje opět Véčka.
12.05.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2828 článků) , Kristýna Kočí (696 článků)

Mladík v Přerově znásilnil ženu! Všemu měly přihlížet její děti

 
Přerovská policie zadržela a obvinila mladíka (24), který měl mimo obydlenou oblast Přerova znásilnit cyklistku. Podle místních obyvatel, kteří se redakci TN.cz ozvali, měly všemu přihlížet její děti.
12.08.2014 14:05 |

podobné články

Šokovaný Pehe: Kočí jen ukazuje na svou nezralost

 
Tajná nahrávka Kristýny Kočí konsternovala i politologa Jiřího Peheho. Podle něj chování poslankyně ukazuje na fakt, že lidé chodí do politiky bez zkušeností.
14.04.2011 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (293 článků) , Kristýna Kočí (696 článků)

Venku je další tajná nahrávka. Puč ve VV údajně naplánovala Kočí s ODS

 
NAHRÁVKA UVNITŘ Audionahrávka, již má k dispozici server Týden.cz, dokazuje, že za pokusem o rozvrat VV stojí skutečně Kristýna Kočí. A také občanští demokraté.
13.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (696 článků)

Tajná nahrávka poslanců: Na dopravě je bordel!

 
Další nahrávka z politického zákulisí je na světě! Tentokrát na ní mluví šéf poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura a poslanec František Laudát (TOP 09). O co jde? Podle nich exministr dopravy Vít Bárta (VV) ovládá současného šéfa resortu Pavla Dobeše (VV) a snaží se zařídit výdělek »kmotrovi« Romanu Janouškovi!
09.02.2012 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (509 článků) , František Laudát (206 článků) , Vít Bárta (2828 článků) , Zbyněk Stanjura (211 článků) , Roman Dobeš (13 článků)

Výcvik „mláďat chalífátu“: Takhle islamisté vymývají mozky nevinným dětem!

 
Hrdlořezům z Islámského státu není nic svaté. Ani dětská nevinnost! Fanatici se chlubí hromadou propagačních videí, na kterých zneužívají děti k brutálním popravám. Nyní zveřejnili další video z výcviku „mláďat chalífátu“.
24.07.2015 16:45 |

podobné články

Popravy džihádistů v historickém městě: Zabíjejí v amfiteátru a lidi nutí přihlížet

 
Džihádisté z Islámského státu se zmocnili antické perly syrské pouště - města Palmýra. I s jeho historickými památkami. Právě z jedné z nich, amfiteátru, udělali své nové popraviště. Místní obyvatele pak prý na tribuně nutí přihlížet.
28.05.2015 07:40 |

podobné články

Hájek: Je-li nahrávka autentická, je to na demisi vlády. Klaus se naštval

 
Nahrávka, která ukazuje na zmanipulovatelnost současné vládní krize, by mohla v konečném důsledku způsobit demisi celé vlády."Poslední večeři" vlády vedle řady politiků potvrdil i prezidentův vicekancléř Petr Hájek.Informoval o tom server TÝDEN.cz.
13.04.2011 18:55 |

podobné články

Další nahrávka: Janoušek tentokrát ladí noty se šéfem z BIS

 
Na veřejnosti se objevila další nahrávka lobbisty Romana Janouška, která ukazuje, že měl kontakty s důstojníkem BIS Janem Pavlíčkem a probíral s ním věci týkající se bezpečnostní služby. Nahrávku má k dispozici týdeník Euro.
01.04.2012 20:53 |

podobné články

Nahrávka v kauze Parkanová: Jiní mluvili, ona mlčela. A kšeft byl posvěcen

 
Jak to chodilo na Ministerstvu obrany v časech „vlády“ Vlasty Parkanové, názorně ukazuje nahrávka z porady vedení ministerstva, kterou získal server Česká pozice. Na oficiálně pořizované nahrávce se projednává nákup letounů CASA a hlavní slovo mají ministerští náměstci Martin Barták a Jaroslav Kopřiva. Zejména první náměstek Barták velmi rázně stíral oponující argumenty.
01.10.2012 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (691 článků) , Martin Barták (335 článků)

Nahrávka v kauze Parkanová: Jiní mluvili, ona mlčela. A kšeft byl posvěcen

 
Jak to chodilo na ministerstvu obrany v časech „vlády“ Vlasty Parkanové názorně ukazuje nahrávka z porady vedení ministerstva, kterou získal server Česká pozice. Na oficiálně pořizované nahrávce se projednává nákup letounů CASA a hlavní slovo mají ministerští náměstci Martin Barták a Jaroslav Kopřiva. Zejména první náměstek Barták velmi rázně stíral oponující argumenty.
01.10.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Parkanová (691 článků) , Martin Barták (335 článků)

Vládu nad KLDR převezme nejmladší syn Kim Čong-Ila

 
Nejmladší syn severokorejského vůdce Kim Čong-ila Kim Čong-un nastoupí po svém otci do čela KLDR. Oznámila to v pátek agentura AP s odvoláním na prohlášení náměstka předsedy stálého výboru Nejvyššího lidového shromáždění KLDR Jang Hjong-sopa.
08.10.2010 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1097 článků)

Složme se na letenku pro Filipa do KLDR! Vybízí skupina fanoušků na Facebooku

 
Ukažme, že dokážeme splnit jedno velké přání a zvláště teď v době vánoční, těmito slovy vybízí fanoušci na Facebooku na stránce "Sbírka na letenku do KLDR pro Vojtěcha Filipa". Skupina vznikla jako reakce na Filipovu oslavnou kondolenci, kterou do KLDR zaslal tento týden.
31.12.2011 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (839 článků)

KLDR prý má "úderné prostředky" v pohotovosti, zadala souřadnice

 
Severokorejská organizace pro vztahy s Jižní Koreou dnes bez dalšího upřesnění oznámila, že KLDR uvedla do pohotovosti pro odpal své "mocné úderné prostředky" a zadala souřadnice pro cíle. Podle Jižní Koreje a Spojených států chystá komunistická KLDR v nejbližší době test rakety středního doletu. 
11.04.2013 11:55 |

podobné články

Oslavy 101. výročí narození zakladatele KLDR: Vypustí raketu středního doletu?

 
KLDR oslavuje 101. výročí narození zesnulého zakladatele KLDR Kim Ir-sena. A protože to při jejich oslavách tak bývá, svět se obává vypuštění rakety středního doletu. Spojené státy jsou se Severní Koreou připraveny vyjednávat.
15.04.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1097 článků)

KLDR stanovila požadavky pro zahájení dialogu, Soul je odmítl

 
Severní Korea požaduje zrušení sankcí, které na ni uvalila Rada bezpečnosti OSN kvůli jaderným a raketovým testům. Pchjongjang také vyzval USA a Jižní Koreu, aby zastavily vojenské cvičení na Korejském poloostrově. Pokud svět splní podmínky, bude KLDR ochotna zahájit dialog o ukončení jaderného programu, uvedla dnes státní tisková agentura KCNA. Jižní Korea vzápětí podmínky odmítla jako "nepochopitelné" a USA žádají, aby KLDR nejprve ukázala ochotu splnit své závazky.
18.04.2013 17:25 |

podobné články

Po čistkách přišla zloba: KLDR zděsilo upálení Kima! Diktátora navštívil Rodman

 
Komunistická Severní Korea opět budí rozruch. Po popravě strýce diktátora Kim Čong-una a pošlapání jeho pověsti (byl to prý zrádce, narkoman a sukničkář, tvrdí oficiální agentury KLDR) se však nyní sama rozčiluje kvůli demonstraci v Jižní Koreji. Tam totiž spálili Kimovu podobiznu. Severokorejci to považují za nejvyšší urážku a hrozí útokem. V době, kdy je opět na návštěvě v KLDR potetovaný basketbalista z USA Dennis Rodman.
20.12.2013 11:37 |

podobné články

Osobnosti: Dennis Rodman (52 článků) , Kim Kim (1097 článků)