Nejsledovanější start v historii České televize. Popularita biatlonu roste

Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě sledovalo na programu ČT sport v průměru 785 tisíc diváků. Nedělní hromadný start žen se pak stal vůbec nejsledovanějším přenosem Světového poháru v biatlonu v historii České televize. Zlatý závod Gabriely Koukalové si v neděli po 14. hodině nenechalo ujít 1 045 tisíc sportovních fanoušků při podílu na publiku 37,48 %. Popularita biatlonu mezi českými diváky tak neustále roste.
19.12.2016 17:15 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (191 článků)

Víme první: Biatlonistka Soukalová ukončí vztah s Koukalem, který se jí do té doby bude držet jako klíště!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova (24), aktuálně "největší česká kočka":http://www.extra.cz/biatlonistka-soukalova-ma-talent-v-soci-sebrala-dvakrat-stribro-ale-v-hrdle-ma-zlato-tohle-je-jeji-dalsi-song, co se zimních sportů týče, se spustila s badmintonistou "Petrem Koukalem":http://www.extra.cz/tema/petr-koukal (28) a její fanatičtí ctitelé rozhodně nemusejí myslet na sebevraždu.
06.07.2014 08:20 |

Sportovní svatba. Gabriela Soukalová a Petr Koukal se vzali

Nejdřív získala titul královny českého biatlonu a teď se tajně vdala. Gabriela Soukalová (26) a badmintonista Petr Koukal (30) jsou manželi. Tajnou svatbu měli v pátek odpoledne.
02.01.2012 16:35 |

Osobnosti: Brad Pitt (1491 článků) , Jennifer Aniston (660 článků)

Biatlonová sezona vrcholí. Dokáže Gabriela Soukalová získat velký křišťálový glóbus?

Prakticky celou zimu vládla Světovému poháru biatlonistek, v posledních týdnech se však její náskok v čele průběžného pořadí dramaticky snížil. Dokáže Gabriela Soukalová ve zbývajících třech závodech odrazit nápor královny světového šampionátu Marie Dorinové Habertové?
16.03.2016 15:30 |

Tak tomu neuvěříte: Stříbrná olympijská biatlonistka Soukalová utekla do lesa a pustila se do romantického zpěvu!

Biatlonistka "Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova včera získala stříbrnou medaili v závodu na 12,5 kilometru s hromadným startem. Doteď se ale příliš netušilo o jejích ambicích zpěvačky, které nejsou zas tak staré.
18.02.2014 18:25 |

Biatlonistka Soukalová má Talent! V Soči sebrala dvakrát stříbro, ale v hrdle má zlato. Tohle je její další song

"Gabriela Soukalová":http://www.extra.cz/tema/gabriela-soukalova toho dostala od sudiček do vínku dost. Je skvělá "biatlonistka":http://www.extra.cz/tema/biatlonicka, má dobrý hlas a umí zpívat, a navíc je ještě hezká.
24.03.2014 12:45 |

Biatlonistka Soukalová dodržela, co slíbila Blesku: Takhle zpívala fanouškům!

VIDEO: Byla to hezká tečka za světovým šampionátem v biatlonu. Mladá česká reprezentantka Gabriela Soukalová, která vybojovala se smíšenou štafetou bronz, okouzlila diváky tentokrát pěveckým výkonem! A splnila, co slíbila Blesku před mistrovstvím.
17.02.2013 18:55 |

Český sportovní funkcionář byl naštvaný z toho, že mistrovství bude v Rusku: Raději jsem si vypnul telefon

Svět biatlonu zažil šok. Mezinárodní biatlonová unie (IBU) navzdory protestům odborníků rozhodla, že se mistrovství světa v letech 2020 a 2021 bude konat v Rusku. Podle prezidenta Českého svazu biatlonu Jiřího Hamzy toto rozhodnutí uškodí světovému biatlonu. Informuje iDNES.cz.
08.09.2016 13:40 |

Kráska Soukalová měla strach o tátu. Snad ho z toho netrefilo!

Ještě několik hodin po svém třetím vítězství v Chanty-Mansijsku po sobě kroutila biatlonistka Gabriela Soukalová nevěřícně hlavou. V nedělním posledním finále Světového poháru navázala na triumfy ze sprintu a stíhačky a ovládla i závod s hromadným startem. Letošní hvězda českého biatlonu nenacházela slova.
18.03.2013 07:55 |

Trump, Soukalová, EET: Podle průzkumu největší události právě končícího roku. Lex Babiš nikoho netrápí

Start EET aneb registračních pokladen, zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem nebo fakt, že Gabriela Soukalová ovládla Světový pohár v biatlonu a vdala se za Petra Koukala. To jsou podle měření agentury Phoenix research pro Deník největší události roku 2016.
30.12.2016 13:15 |

Osobnosti: Donald Trump (1763 článků) , Petr Koukal (105 článků) , Petr Koukal (105 článků)

Pastva pro oči: Stříbrná medailistka ze Soči, nádherná Gabriela Soukalová, nafotila svůdné snímky jen v podprsence

Gabriela Soukalová je od včerejšího odpoledne majitelkou stříbrné olympijské medaile ze Soči. Česká biatlonistka tak po dvou bramborových medailích konečně září na stupních vítězů. A září doslova. Gabriela je i světovými médii označována za jednu z nejkrásnějších žen olympijských her a sportovkyň vůbec.
18.02.2014 11:05 |

Krásná biatlonistka Soukalová: Splnila slib Blesku, zazpívala divákům!

Česko nemusí hledat SuperStar, jednu už našlo. Biatlonistka Gabriela Soukalová (23) před šampionátem v Novém Městě na Moravě slíbila, že pokud vyhraje medaili, zazpívá. A protože má bronz, bylo při závěrečném ceremoniálu na čase splnit svůj slib. Soukalová vyšvihla písničku Don´t Speak od skupiny No Doubt a divákům spadla čelist. "Nakonec jsme se dohodli, že když je to MS, tak by bylo příhodné dát anglickou píseň," vysvětlila výběr songu pohledná česká reprezentantka.
18.02.2013 08:55 |

Soukalová má z vytrvalostního závodu stříbro! Porazila ji neznámá Ruska

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová měla ve vytrvalostním závodě na mistrovství světa na dosah zlato. Díky čisté střelbě ji ale porazila téměř neznámá Ruska Jekatěrina Jurlovová, na kterou stříbrná Soukalová ztratila 23 sekund. Veronika Vítková doběhla osmá.
11.03.2015 20:11 |

Soukalová neudržela vedení a ve stíhačce dojela pátá, Vítková skončila osmá

Česká biatlonistka Gabriela Soukalová neudržela vedení po sobotním sprintu a ve stíhacím závodu v Östersundu dojela pátá. Do první desítky se vměstnala i Veronika Vítková, která skončila na osmém místě. Z vítězství se radovala Finka Kaisa Mäkäräinenová. Soukalová se navzdory dnešním propadu stále drží na čele světového poháru.
06.12.2015 15:25 |

Soukalová si v Canmore dojela pro bronz a stále vládne Světovému poháru

Gabriela Soukalová si v dnešním závodě s hromadným startem v kanadském Canmore dojela pro bronzovou příčku. Česká běžkyně nestačila pouze na Francouzsku Marii Dorinovou Habertovou a vítěznou Italku Dorotheu Wieverovou. Soukalová si tak nadále s velkým náskokem udržuje vedení v průběžném pořadí Světového poháru.
06.02.2016 21:05 |

Skvělá Soukalová! Ze Sibiře si přiveze velký glóbus, ovládla i hodnocení stíhačky

Stíhací závod žen v ruském Chanty-Mansijsku sice vyhrála Finka Kaisa Mäkäräinenová, spokojená však musí být i Gabriela Soukalová, která si čtvrtým místem zajistila nejen zisk dalšího malého křišťálového glóbu za hodnocení disciplíny, ale i celkové vítězství.
19.03.2016 14:30 |

MÓDNÍ POLICIE: Soukalová je skvělá ve sportu, ale v módě by mohla přidat

Královna biatlonové zimy Gabriela Soukalová (26) si pro velký křišťálový globus přišla v červených šatech od Beaty Rajské, která je oblíbenou návrhářkou sportovkyně. Podle módní policistky Martiny Hřebíkové by však biatlonistka měla častěji využít rady odborníků.
21.03.2016 13:50 |

Osobnosti: Beata Rajská (142 článků) , Gabriela Koukalová (191 článků)