Velkou cenu Evropy ovládl Rosberg, Hamilton na stupně vítězů nedosáhl

Německý pilot Nico Rosberg z Mercedesu jednoznačně ovládl Velkou cenu Evropy, kterou poprvé v historii hostilo ázerbajdžánské Baku. Za vedoucím mužem průběžného pořadí letošního ročníku formule 1 dojel Sebastian Vettel s Ferrari, na stupních vítězů pak německé duo doplnil Mexičan Sergio Pérez z týmu Force India.
19.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Sergio Pérez (12 článků)

Rosberg pokračuje na vítězné vlně, vyhrál i Velkou cenu Bahrajnu

Velkou cenu Bahrajnu vyhrál stylem start-cíl Němec ve službách Mercedesu Nico Rosberg. Druhé místo obsadil Kimi Räikkönnen, jenž si tak zopakoval své umístění z loňského roku, stupně vítězů doplnil úřadující mistr světa Lewis Hamilton.
03.04.2016 20:10 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

V Singapuru byl nejrychlejší Vettel, lídr Hamilton do cíle nedojel

Třetí triumf v sezoně slaví Němec Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, který ovládl Velkou cenu Singapuru formule 1. Na třináctý závod seriálu budou chtít zapomenout v týmu Mercedes. Mistr světa a vedoucí muž celkového pořadí Brit Lewis Hamilton po potížích s motorem poprvé v tomto roce nedojel. Na stupně vítězů se nedostal ani Němec Nico Rosberg, který skončil čtvrtý.
20.09.2015 17:35 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Rosberg vyhrál Velkou cenu Číny F1 a má premiérový triumf

Německý pilot Nico Rosberg v mercedesu vyhrál Velkou cenu Číny a ve svém 111. závodě v kariéře vybojoval premiérový triumf. Šestadvacetiletý syn finského mistra světa z roku 1982 Kekeho Rosberga po sobotním vítězství v kvalifikaci ovládl třetí závod sezony před dvojicí britských pilotů McLarenu Jensonem Buttonem a Lewisem Hamiltonem. Obhájce prvenství ze Šanghaje Hamilton zatím letos pokaždé skončil třetí a ujal se díky tomu vedení v šampionátu.
15.04.2012 13:55 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Rosberg ovládl Austrálii, Vettel a Hamilton odpadli hned v úvodu

S "mistrovským" číslem svého otce, šestkou na kapotě, si německý pilot Nico Rosberg dojel pro první vítězství v tomto ročníku mistrovství světa F1. Jezdec stáje Mercedes zcela ovládl Velkou cenu Austrálie, vedl od první zatáčky až do cíle.
16.03.2014 09:15 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků)

Hamilton ovládl první trénink v Monze, piloty potrápily šikany

Brit Lewis Hamilton z Mercedesu ovládl úvodní trénink na Velkou cenu Itálie F1. Druhý Fernando Alonso na Ferrari za ním zaostal o pouhopouhých 35 tisícin vteřiny, třetí skončil lHamiltonův stájový kolega Nico Rosberg.
06.09.2013 12:35 |

Osobnosti: Fernando Alonso (208 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Rosberg opět ovládl kvalifikaci v Monte Carlu, v první řadě s ním bud Hamilton

Německý pilot Nico Rosberg s mercedesem vyhrál stejně jako loni kvalifikaci na Velkou cenu Monaka formule 1. Minulý rok si z pole position ve svém bydlišti dojel pro vítězství.
24.05.2014 15:45 |

Rosberg ovládl kvalifikaci v Německu, Hamilton havaroval

Domácí jezdec Nico Rosberg si vyjel pole position pro nedělní Velkou cenu Německa formule 1.
19.07.2014 16:00 |

Rosberg ovládl kvalifikaci v Suzuce, záda mu bude krýt Hamilton

Kvalifikaci na Velkou cenu Japonska formule 1 vyhrál německý pilot Nico Rosberg před lídrem mistrovství světa a kolegou z Mercedesu Lewisem Hamiltonem.
04.10.2014 11:30 |

Lídr MS Rosberg ovládl kvalifikaci na Velkou cenu Velké Británie

Německý pilot Nico Rosberg na mercedesu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Británie, kde bude obhajovat loňské vítězství. Vedoucí muž mistrovství světa formule 1 odstartuje z pole position počtvrté v sezoně.
05.07.2014 17:00 |

V Brazílii lilo jako z konve. Zmoklé tréninky ovládl Rosberg

Německý pilot Nico Rosberg z Mercedesu ovládl oba úvodní tréninky na nedělní Velkou cenu Brazílie formule 1, závěrečný závod letošního ročníku mistrovství světa. V prvním porazil stájového kolegu Brita Lewise Hamiltona, odpoledne v hustém dešti skončil na druhém místě mistr světa Němec Sebastian Vettel z Red Bullu.
22.11.2013 19:52 |

Hamilton opanoval Velkou cenu Belgie, Mercedes slaví další double

Ani dlouhá letní přestávka nepřipravila stáj mistrovského Mercedesu o výkonnostní náskok nad zbytkem startovního pole. Velkou cenu Belgie tak po startu z pole position vyhrál Lewis Hamilton, druhý skončil jeho týmový kolega Nico Rosberg. Stejné pozice patří oběma jezdcům i v průběžném pořadí letošního šampionátu.
23.08.2015 17:26 |

Hamilton v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska chyboval, Kvjat předvedl salto

Úřadující světový šampion Lewis Hamilton podruhé za sebou nezískal pole-position, tentokrát však kvůli jezdecké chybě. Z vítězství v kvalifikaci na Velkou cenu Japonska se tak raduje jeho týmový kolega Nico Rosberg, třetí skončil Valtteri Bottas.
26.09.2015 10:01 |

Hamilton s McLarenem vyhrál závěrečný trénink na VC Číny

Brit Lewis Hamilton ze stáje McLaren ovládl v noci na sobotu závěrečný třetí trénink na Velkou cenu Číny F1 v Šanghaji, když předčil svého krajana a týmového kolegu Jensona Buttona, třetí skončil Němec Nico Rosberg s Mercedesem.
14.04.2012 08:30 |

Hamilton se dočkal! Ovládl domácí závod v Silverstone

Velkou cenu Británie, devátý závod mistrovství světa vozů formule 1, vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton ze stáje Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa poprvé v sezoně nedojel, přesto se udržel v čele průběžného hodnocení šampionátu.
06.07.2014 18:05 |

Hamilton vrací úder. Rosberg mu v kvalifikaci nestačil

Kvalifikaci na Velkou cenu Itálie formule 1 ovládl tým Mercedes. Pole position v Monze získal Brit Lewis Hamilton před lídrem mistrovství světa Nicem Rosbergem z Německa, jenž startoval z prvního místa do předchozích čtyř závodů.
06.09.2014 15:40 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (494 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (143 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

F1 ON-LINE: Britskou Grand Prix vyhrál Rosberg, Hamilton a Vettel měli defekt

Na okruhu v Silverstonu se jede osmý závod mistrovství světa F1, Velká cena Velké Británie. Z pole position do ní odstartoval domácí pilot Lewis Hamilton. V sobotu si dojel pro 28. vítězství v kvalifikaci, v první řadě ho doplnil jeho německý stájový parťák z Mercedesu Nico Rosberg.
30.06.2013 14:00 |