Článek

Velká města mají stejné problémy. Řeší je vzájemným opisováním

 
Zhruba polovina světové populace žije ve městech. Velké metropole si kolem sebe tvoří vlastní obří aglomeraci a fungují jako stát ve státě. Už nebývají srovnávaná se zbytkem země, ale mezi sebou, protože k sobě mají mnohem blíž - a to nejen vzhledem. Vzájemným opisováním se předhánějí v nových trendech bez ohledu na zbytek státu.
20.01.2016 19:00 |

podobné články

Podobné články

Brněnská práva řeší skandál s opisováním, v případu figuruje i vedoucí katedry

 
Problémy s plagiátorstvím se na tuzemských vysokých školách objevují stále častěji. Naposledy se začala policie zajímat o tři práce z Masarykovy univerzity v Brně. Byly objeveny na tamní právnické fakultě a jejich spojujícím článkem je jméno vedoucího tamní katedry občanského práva profesora Josefa Fialy.
11.05.2010 09:30 |

podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1013 článků) , Cristiano Ronaldo (471 článků) , Megan Fox (300 článků) , Megan Fox (299 článků)

Exproděkan z plzeňských práv se trestu za plagiátorství vyhne

 
Bývalý proděkan plzeňské právnické fakulty Ivan Tomažič nemusí mít obavy, že bude kvůli plagiátorství popotahován po soudech. I kdyby policisté dospěli k závěru, že se opisováním ve své dizertační práci dopustil trestného činu porušování autorského práva, je skutek promlčený.
04.11.2009 05:10 |

podobné články

Karlovy Vary chtějí najmout bývalého proděkana Kindla

 
Radní Karlových Varů budou příští týden jednat o tom, zda si najmou právní služby někdejšího proděkana plzeňské právní fakulty Milana Kindla, který byl jedním z ústředních aktérů aféry s opisováním diplomových prací a rekordně rychlých studií.
12.03.2010 16:50 |

podobné články

Karlovarští radní si najmou exproděkana Milana Kindla

 
Někdejší proděkan plzeňské právnické fakulty Milan Kindl, jenž byl ústřední postavou v loňské aféře s opisováním diplomových prací a rekordně rychlých studií, bude pracovat pro město Karlovy Vary. Karlovarští radní si jej totiž najmou jako advokáta ve sporu o někdejší podnik bytového hospodářství. Kindl si může v Karlových Varech ročně vydělat až dvě stě tisíc korun.
16.03.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kindl (45 článků)

Německý ministr obrany zu Guttenberg odstoupil kvůli plagiátorské aféře

 
Německý ministr obrany Karl-Theodor zu Guttenberg dnes nečekaně odstoupil. Nejpopulárnějšímu německému politikovi "zlomila vaz" aféra s opisováním v jeho dizertační práci, kvůli němuž přišel o titul doktora práv a poslední dva týdny čelil velkému tlaku.
01.03.2011 11:50 |

podobné články

Děkana neprávem obvinili z opisování a pak zabrali jeho pozice

 
V době, kdy hýbal plzeňskými právy skandál s opisováním odborných prací, se objevil náznak podobné aféry i na brněnské Veterinární a farmaceutické univerzitě. Děkan fakulty veterinárního lékařství Leoš Pavlata byl nařčen, že opsal část práce jiného kolegy. Nařčení z opisování se sice nepotvrdilo, ale rok se sešel s rokem a lidé, kteří s obviněním přišli, se dostali na vedoucí místa, která dříve zastával právě nařčený děkan.
11.03.2011 05:35 |

podobné články

Sledovali jste online Pavla Novotného z pohřbu Džambulky: Zrádný Jágr nepřijel, gayové a lesbičky ano!

 
*Vítejte u online reportáže z pohřbu Ivety, která ale "možná není mrtvá":http://www.extra.cz/bartosova-mozna-zije-sumperk-dal-nadeji-zlomenemu-narodu-zrusi-rychtar-dnesni-pohreb. Na místě je naše redaktorka Aneta Levandulová, uvnitř krypty máme v přestrojení za parte redaktorku Barboru Koukalovou, z redakce vše opisováním od krvelačné konkurence jistí šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný...*
12.05.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (516 článků)

Adam B. Bartoš očima webu Pavla Šafra. Nic pozitivního o „panu oprátkovi“ nečekejte

 
Velmi netalentovaný novinář, který se proslavil především opisováním a vykrádáním cizích textů. I tak hodnotí bývalého žurnalistu, nyní předsedu strany Ne Bruselu – Národní demokracie Adama B. Bartoše text, který publikoval server Svobodné fórum.
23.04.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bartoš (13 článků)

Eskalace násilí: I Čáslav řeší problémy s Romy

 
Čáslavská radnice řeší problémy s Romy, kteří se v poslední době přistěhovali do města. Z celé republiky jich do města přišly desítky. Obývají čáslavské hotely a ubytovny a jejich majitelé za to inkasují sociální příspěvky od státu.
14.09.2011 16:50 |

podobné články

Němečtí rodáci odhalili v Krnově pamětní desku německým obětem poválečného odsunu. A český pamětník křičí: Mě mlátili ve škole Hitlerjugend a pak...

 
Česko–německé vztahy jsou v současné době, podle názoru řady našich politiků, na velmi solidní úrovni; možná je jen trochu kazí přístup Berlína k povinným uprchlickým kvótám. V ekonomické a společenské rovině jsou ale stále na vysoké úrovni, která v poválečné historii snad ani nebyla nikdy lepší. Dvacet let už také funguje společný Fond budoucnosti, který řeší i nápravu křivd z II. světové války a napomáhá k lepším vztahům a vzájemným projektům na obou stranách hranice. Nicméně pokud se objeví akce, jež připomene tragické události z období let 1938 až 1945, vždy to probudí velké emoce u veřejnosti, a to zvláště u pamětníků, kteří tuto dramatickou dobu zažili.
15.09.2017 17:05 |

podobné články

Velká vaječná aféra: „Očerňování nepomůže.“ Komise svolává zasažené země

 
Po lepší spolupráci a schůzce ministrů zemí zasažených aférou s insekticidy ve vejcích volá eurokomisař odpovědný za zdraví a bezpečnost potravin Vytenis Andriukaitis. V pátek o tom informovaly agentury AFP a Reuters. Schůzi chce eurokomisař svolat do konce září. Dotčené země by podle něj měly skoncovat se vzájemným obviňováním a místo toho začít společně pracovat na řešení situace.
11.08.2017 11:00 |

podobné články

Fed Cup: Němky mají lepší čísla. Češky Kvitovou

 
Prohlédněte si bilanci před vzájemným duelem ve Fed Cupu
31.01.2012 12:06 |

podobné články

WHO: Nejvíce znečištěné ovzduší je v Íránu, Ostrava je na tom stejně jako Paříž

 
Města v Íránu, v Indii a v Pákistánu, stejně jako mongolská metropole Ulánbátar mají nejvíc znečištěné ovzduší na světě. Na opačném konci žebříčku, který dnes zveřejnila Světová zdravotnická organizace (WHO) se umístila města z Kanady a Spojených států. Sledovaná česká města jsou srovnatelná s evropským průměrem.
26.09.2011 19:20 |

podobné články

Alice Bendová na klinice plastické chirurgie. Proč mohou velká prsa ve skutečnosti ženu trápit a jak pomohla plastika?

 
I celebrity řeší problémy jako všechny ženy na světě! Ačkoliv by s nimi většina z nás měnila, Cameron Diaz se nelíbí její zadek, Angelina Jolie by si nejraději zmenšila rty a krásná Scarlett Johansson, několikrát oceněna jako nejvíc sexy žena světa, bojuje s komplexem ze svých nohou. Jaký komplex řeší naše Alice Bendová?
05.02.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (360 článků) , Angelina Jolie (2045 článků) , Scarlett Johansson (292 článků)

Wimbledon: Britská naděje Murray se brání nařčení ze simulování

 
Světová tenisová trojka si nedovoleně pomáhala v posledním zápase Gulbisem. Lotyš to tvrdí před jejich vzájemným soubojem ve druhém kole.
25.06.2009 14:45 |

podobné články

Zaskočím Klička, říká před vzájemným duelem Sosnowski

 
Zápas se uskuteční dnes večer
29.05.2010 09:20 |

podobné články

Plzeň se lekla šance postoupit přes slavný Besiktas

 
Hrubé individuální chyby zničily naděje plzeňských fotbalistů na postup přes slavný Besiktas Istanbul, který i přesto na vyřazení Západočechů musel vynaložit mnohem víc úsilí, než se před vzájemným dvojzápasem ve 3. předkole Evropské ligy očekávalo.
06.08.2010 16:50 |

podobné články

Sparta se po výhře nad Příbramí přiblížila Plzni na dva body

 
Sparťanští fotbalisté vyhráli v utkání 19. kola první ligy 1:0 nad Příbramí po brance Martina Zemana z 58. minuty. Obhájce titulu vyhrál sedmý ligový zápas v řadě a před vzájemným zápasem s Plzní se dostal k vedoucímu týmu soutěže na dvoubodový rozdíl. Očekávaný duel se uskuteční v sobotu na plzeňské půdě.
06.03.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (281 článků)