Článek

Velká města mají stejné problémy. Řeší je vzájemným opisováním

 
Zhruba polovina světové populace žije ve městech. Velké metropole si kolem sebe tvoří vlastní obří aglomeraci a fungují jako stát ve státě. Už nebývají srovnávaná se zbytkem země, ale mezi sebou, protože k sobě mají mnohem blíž - a to nejen vzhledem. Vzájemným opisováním se předhánějí v nových trendech bez ohledu na zbytek státu.
20.01.2016 19:00 |

podobné články

Podobné články

Brněnská práva řeší skandál s opisováním, v případu figuruje i vedoucí katedry

 
Problémy s plagiátorstvím se na tuzemských vysokých školách objevují stále častěji. Naposledy se začala policie zajímat o tři práce z Masarykovy univerzity v Brně. Byly objeveny na tamní právnické fakultě a jejich spojujícím článkem je jméno vedoucího tamní katedry občanského práva profesora Josefa Fialy.
11.05.2010 09:30 |

podobné články

Megan Fox se svlékne pro Armaniho

 
LONDÝN (Famous) – Zatímco Davida Beckham nahradí v reklamě spodního prádla Emporio Armani jeho kolega Cristiano Ronaldo , Beckhamovu choť Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Victorii má vystřídat v reklamě na kalhotky a podprsenky stejné značky Megan Fox . Hollywoodskou krásku představil v roli propagační tváře sám Armani tento týden.
17.10.2009 10:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1005 článků) , Cristiano Ronaldo (460 článků) , Megan Fox (298 článků) , Megan Fox (297 článků)

Exproděkan z plzeňských práv se trestu za plagiátorství vyhne

 
Bývalý proděkan plzeňské právnické fakulty Ivan Tomažič nemusí mít obavy, že bude kvůli plagiátorství popotahován po soudech. I kdyby policisté dospěli k závěru, že se opisováním ve své dizertační práci dopustil trestného činu porušování autorského práva, je skutek promlčený.
04.11.2009 05:10 |

podobné články

Karlovy Vary chtějí najmout bývalého proděkana Kindla

 
Radní Karlových Varů budou příští týden jednat o tom, zda si najmou právní služby někdejšího proděkana plzeňské právní fakulty Milana Kindla, který byl jedním z ústředních aktérů aféry s opisováním diplomových prací a rekordně rychlých studií.
12.03.2010 16:50 |

podobné články

Karlovarští radní si najmou exproděkana Milana Kindla

 
Někdejší proděkan plzeňské právnické fakulty Milan Kindl, jenž byl ústřední postavou v loňské aféře s opisováním diplomových prací a rekordně rychlých studií, bude pracovat pro město Karlovy Vary. Karlovarští radní si jej totiž najmou jako advokáta ve sporu o někdejší podnik bytového hospodářství. Kindl si může v Karlových Varech ročně vydělat až dvě stě tisíc korun.
16.03.2010 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kindl (44 článků)

Německý ministr obrany zu Guttenberg odstoupil kvůli plagiátorské aféře

 
Německý ministr obrany Karl-Theodor zu Guttenberg dnes nečekaně odstoupil. Nejpopulárnějšímu německému politikovi "zlomila vaz" aféra s opisováním v jeho dizertační práci, kvůli němuž přišel o titul doktora práv a poslední dva týdny čelil velkému tlaku.
01.03.2011 11:50 |

podobné články

Děkana neprávem obvinili z opisování a pak zabrali jeho pozice

 
V době, kdy hýbal plzeňskými právy skandál s opisováním odborných prací, se objevil náznak podobné aféry i na brněnské Veterinární a farmaceutické univerzitě. Děkan fakulty veterinárního lékařství Leoš Pavlata byl nařčen, že opsal část práce jiného kolegy. Nařčení z opisování se sice nepotvrdilo, ale rok se sešel s rokem a lidé, kteří s obviněním přišli, se dostali na vedoucí místa, která dříve zastával právě nařčený děkan.
11.03.2011 05:35 |

podobné články

Sledovali jste online Pavla Novotného z pohřbu Džambulky: Zrádný Jágr nepřijel, gayové a lesbičky ano!

 
*Vítejte u online reportáže z pohřbu Ivety, která ale "možná není mrtvá":http://www.extra.cz/bartosova-mozna-zije-sumperk-dal-nadeji-zlomenemu-narodu-zrusi-rychtar-dnesni-pohreb. Na místě je naše redaktorka Aneta Levandulová, uvnitř krypty máme v přestrojení za parte redaktorku Barboru Koukalovou, z redakce vše opisováním od krvelačné konkurence jistí šéfredaktor eXtra.cz Pavel Novotný...*
12.05.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (484 článků)

Adam B. Bartoš očima webu Pavla Šafra. Nic pozitivního o „panu oprátkovi“ nečekejte

 
Velmi netalentovaný novinář, který se proslavil především opisováním a vykrádáním cizích textů. I tak hodnotí bývalého žurnalistu, nyní předsedu strany Ne Bruselu – Národní demokracie Adama B. Bartoše text, který publikoval server Svobodné fórum.
23.04.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bartoš (7 článků)

Eskalace násilí: I Čáslav řeší problémy s Romy

 
Čáslavská radnice řeší problémy s Romy, kteří se v poslední době přistěhovali do města. Z celé republiky jich do města přišly desítky. Obývají čáslavské hotely a ubytovny a jejich majitelé za to inkasují sociální příspěvky od státu.
14.09.2011 16:50 |

podobné články

Němečtí rodáci odhalili v Krnově pamětní desku německým obětem poválečného odsunu. A český pamětník křičí: Mě mlátili ve škole Hitlerjugend a pak...

 
Česko–německé vztahy jsou v současné době, podle názoru řady našich politiků, na velmi solidní úrovni; možná je jen trochu kazí přístup Berlína k povinným uprchlickým kvótám. V ekonomické a společenské rovině jsou ale stále na vysoké úrovni, která v poválečné historii snad ani nebyla nikdy lepší. Dvacet let už také funguje společný Fond budoucnosti, který řeší i nápravu křivd z II. světové války a napomáhá k lepším vztahům a vzájemným projektům na obou stranách hranice. Nicméně pokud se objeví akce, jež připomene tragické události z období let 1938 až 1945, vždy to probudí velké emoce u veřejnosti, a to zvláště u pamětníků, kteří tuto dramatickou dobu zažili.
15.09.2017 17:05 |

podobné články

Velká vaječná aféra: „Očerňování nepomůže.“ Komise svolává zasažené země

 
Po lepší spolupráci a schůzce ministrů zemí zasažených aférou s insekticidy ve vejcích volá eurokomisař odpovědný za zdraví a bezpečnost potravin Vytenis Andriukaitis. V pátek o tom informovaly agentury AFP a Reuters. Schůzi chce eurokomisař svolat do konce září. Dotčené země by podle něj měly skoncovat se vzájemným obviňováním a místo toho začít společně pracovat na řešení situace.
11.08.2017 11:00 |

podobné články

Fed Cup: Němky mají lepší čísla. Češky Kvitovou

 
Prohlédněte si bilanci před vzájemným duelem ve Fed Cupu
31.01.2012 12:06 |

podobné články

WHO: Nejvíce znečištěné ovzduší je v Íránu, Ostrava je na tom stejně jako Paříž

 
Města v Íránu, v Indii a v Pákistánu, stejně jako mongolská metropole Ulánbátar mají nejvíc znečištěné ovzduší na světě. Na opačném konci žebříčku, který dnes zveřejnila Světová zdravotnická organizace (WHO) se umístila města z Kanady a Spojených států. Sledovaná česká města jsou srovnatelná s evropským průměrem.
26.09.2011 19:20 |

podobné články

Alice Bendová na klinice plastické chirurgie. Proč mohou velká prsa ve skutečnosti ženu trápit a jak pomohla plastika?

 
I celebrity řeší problémy jako všechny ženy na světě! Ačkoliv by s nimi většina z nás měnila, Cameron Diaz se nelíbí její zadek, Angelina Jolie by si nejraději zmenšila rty a krásná Scarlett Johansson, několikrát oceněna jako nejvíc sexy žena světa, bojuje s komplexem ze svých nohou. Jaký komplex řeší naše Alice Bendová?
05.02.2015 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (355 článků) , Angelina Jolie (1974 článků) , Scarlett Johansson (289 článků)

Kvapil (Žít Brno): Velká cena škodí rozpočtu

 
Za několik dní bude zastupitelstvo města Brna hlasovat o dotaci na Velkou cenu ve výši 50 000 000 korun. Velká cena argumentuje tím, že není ve financování soběstačná. - See more at: http://www.zitbrno.cz/velka-cena-skodi-zdravi-a-rozpoctu/#sthash.yrVnthsn.dpuf
13.06.2015 14:36 |

podobné články

Mýty a tabu – vaginální mykóza

 
Vaginální mykóza potrápila už mnoho žen a většinou nejen jednou. Toto nepříjemné onemocnění, za které se ženy většinou stydí, se rádo vrací. Předně je potřeba si vysvětlit o co vůbec jde. Je to onemocnění způsobeno houbovitými mikroorganismy. Projevuje se pálením, svěděním, výtoky a zarudnutím rodidel. Jeden z mýtů kolem tohoto onemocnění je, že jsou tímto problémem postiženy ženy s nedostačující hygienou. To jsou skutečně nesmysly a nevěřte tomu! Protože mnohdy naopak přemíra hygieny naruší poševní prostředí, což je ráj pro nezbedné baktérie. Příčin, proč ženy onemocnění je nespočet a mnohdy se nedají vůbec vypátrat. Existuje celé množství příčin Zvýšený příjem cukrů, stres, antikoncepce, po léčbě antibiotiky, nový sexuální partner, chlorovaná voda na koupališti a mnoho dalších. V případě, že nejste „single“ ale máte partnera, je vhodné, aby se léčili vždy oba partneři. V jiném případě se vám problémy mohou opakovaně vracet, protože muž nemá vůbec žádné problémy, přitom může být přenašečem. Nejčastějším typem mykózy také zvané kandidóza stojí Candida albicans. Kvasinková infekce potrápí přibližně 75% žen a větší polovině se tyto problémy pravidelně vracejí. V takovém případě je vhodné zavčasu vše konzultovat s gynekologem, protože hrozí, že nemoc přeroste do chronického stádia. Bakterie, které způsobují poševní kandidózu, žijí v pochvě společně s běžně se vyskytujícími bakteriemi. Společně tvoří součást normálního poševního prostředí a nečiní žádné problémy. Jen do chvíle než dojde k jejich přemnožení a tak naruší vaginální rovnováhu a vzniká nepříjemná mykóza. Jak se bránit mykóze? Bránit se tomuto onemocnění je naštěstí v dnešní době už možné. Existují roztoky k výplachům, poševní gely, bylinky (přeslička), desinfekční koupele a mnoho dalších. Minimalizovat tyto problémy pomáhají i česnekové tablety. Je známo, že česnek má antibakteriální vlastnosti. Příspěvek Mýty a tabu – vaginální mykóza pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.06.2015 09:06 |

podobné články

Lidé nadávají na neuklizené chodníky, na radnicích si ale stěžují málo

 
Přestože mají města značné problémy s údržbou chodníků, která na ně letos nově spadá, řeší radnice poměrně málo stížností. Výjimkou je Praha, na kterou se s kritikou obrací denně několik občanů. Občané jsou se situací nespokojení. Další města zvládají situaci dobře, například Brno zvládlo sníh z chodníků odklidit.
19.02.2010 16:05 |

podobné články

Wimbledon: Britská naděje Murray se brání nařčení ze simulování

 
Světová tenisová trojka si nedovoleně pomáhala v posledním zápase Gulbisem. Lotyš to tvrdí před jejich vzájemným soubojem ve druhém kole.
25.06.2009 14:45 |

podobné články