Článek

Velká investigace Hlídacího psa: Už je jasno, kdo stojí za ParlamentnímiListy.cz

 
Server Hlídacípes.org se rozhodl odhalit, kdo stojí za webem ParlamentníListy.cz a dalšími weby s ním spojenými, jako je například „proruský web Protiproud“, který vede bývalý tiskový mluvčí Václava Klause Petr Hájek. Inspirovala jej k tomu kauza hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, který si prý na ParlamentníchListech.cz platil PR články.
15.08.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9100 článků) , Michal Hašek (2331 článků) , Petr Václav (747 článků)
Podobné články

ZLODĚJI UKRADLI I HLÍDACÍHO PSA! Bylo to na objednávku?

 
Podivnou krádež řeší policisté v Ostravě. Zloděj si tam kromě lupu odnesl také hlídacího psa. Jeho majitelé nesou ztrátu velmi těžce a doufají, že se jim člen rodiny vrátí.
07.09.2011 14:05 |

podobné články

TO JE VRCHOL! Zloděj UKRADL z garáží věci i HLÍDACÍHO PSA!

 
Krádeže v objektu ostravských garáží včetně psa, který areál hlídal, prověřuje policie. Nyní hledá případné svědky i odcizené zvíře, informovala v úterý ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková.
06.09.2011 15:30 |

podobné články

Vysloužilého hlídače jí v útulku nevzali, tak ho údajně vyhodila z auta: Vlčáka nakonec zabilo auto

 
Šokující případ lidské krutosti a lhostejnosti hýbe Slovenskem. Vysloužilého hlídacího psa chtěla jeho majitelka nechat v útulku. Když to tam nevzali, údajně psa po pár kilometrech vyhodila z auta. Zvíře se pracovníci útulku, policisté i veterinář a dobrovolníci snažili několik hodin odchytit. Bohužel v noci vběhl pod auto a zahynul. Podle zranění musel neuvěřitelně trpět…
14.03.2018 19:45 |

podobné články

A teď čeští „páni na holení“: Kdo prý uléval peníze do Panamy. Jsou to velká, velká jména

 
„Nejoblíbenější destinací, kam čeští klienti schovávají své firmy, jsou bezkonkurenčně Seychely, kde pro ně Mossack Fonseca založila přes 800 firem,“ uvádí server investigace.cz. Aféra spojená s včera zveřejněnými „Panama Papers“ nabývá zajímavých obrátek – Čechů, kteří drží akcie firem zřízených panamskou společností, je 283. Nejčastěji se jedná o lobbisty, odsouzené zločince, známé „krále privatizace“, lidi pohybující se ve zbraňovém průmyslu a obchodníky se solárními elektrárnami.
04.04.2016 08:40 |

podobné články

Paroubek: Viníci jsou zřejmí - plutokracie a Romové

 
Stát se propadá do marasmu tak, jako nikdy předtím od sametové revoluce. Faktory, které to způsobují, jsou v zásadě dva: 1. „Výkony" politické elity země (zejména té její části, která je ve vládě); 2. Většina médií a velká část novinářů, kteří selhávají ve své základní roli hlídacího psa demokracie.
22.09.2011 20:30 |

podobné články

Radek John: Hlídal politiky, teď chce mezi ně!

 
Radek John, který ještě nedávno dělal na Nově »hlídacího psa politiků«, teď hodlá přeběhnout na druhou stranu. Sám chce na podzim kandidovat do sněmovny za Věci veřejné. A prý se chystá to tam »uklidit«.
26.05.2009 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Muzikanta hrajícího v popelnici lidé okrádali, teď ho chrání pes

 
Pouliční muzikant Charlie Cavey vymyslel nový způsob, jak zaujmout kolemjdoucí svým hudebním představením - hraje a zpívá uvnitř velkého odpadkového koše. Svůj nápad však jedenatřicetiletý Cavey nedotáhl k dokonalosti, jelikož misku na peníze měl položenou navrchu koše nebo před ním, kam neviděl. Jeho poctivě vyzpívané peníze se mu ztrácely, proto si pořídil 'hlídacího' psa.
04.07.2010 08:30 |

podobné články

Na tendry Lesů ČR dohlédne Transparency International

 
Hojně kritizované tendry státního podniku Lesy ČR budou mít v zádech respektovaného hlídacího psa. Ministr zemědělství Ivan Fuksa ve čtvrtek představil novinářům smlouvu s nevládní organizací Transparency International (TI), která bude mít pod kontrolou zakázky na zpracování dřeva. Fuksa prohlásil, že podnik chce vystupovat co nejotevřeněji, v čemž mu dal za pravdu i šéf TI David Ondráčka.
07.04.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: David Ondráček (78 článků) , Ivan Fuksa (394 článků)

Uprchlý Snowden konečně promluvil: Potřebujeme hlídacího psa, který bude dohlížet na Kongres!

 
Uprchlý Američan Edward Snowden (30), který loni prozradil veřejnosti informace o utajovaných praktikách americké Národní agentury pro bezpečnost (NSA), od svého útěku poprvé promluvil. Učinil tak na dálku přes internet.
10.03.2014 23:40 |

podobné články

ANNONCE: Hlídací pes HafANN najde vhodný inzerát, ale i pobaví

 
Portál ANNONCE.cz nabízí novou personifikovanou službu filtrování a následného sledování inzerátů – hlídacího psa HafANNa, který s uživateli komunikuje specifickým „psím“ jazykem. Nový produkt slaví úspěch, po třech týdnech ji využívá více než čtyřnásobek lidí v porovnání s původní službou.
19.06.2014 20:00 |

podobné články

Havlová (Úsvit): Lidé tu nemají na elektřinu, plyn... Hysterické výkřiky? Politizujete hlídacího psa

 
Projev na 26. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. 3. 2015 k Vládnímu návrhu novely Energetického zákona.
11.03.2015 12:40 |

podobné články

Prima se nedopustila cenzury v případě pana Bradyho, soudí odborník z Hlídacího psa

 
Oldřich Kužílek je poradcem pro otevřenost veřejné správy a ochranu soukromí. Býval divadelním režisérem, rozhlasovým moderátorem i českým a československým politikem za Občanské fórum. Z této pozice se vyjádřil k nedávné kauze kolem Show Jana Krause, kde byl hostem Jiří Brady. Skutečně jsme sledovali cenzuru v přímém přenosu, když Prima odvysílala pořad o den později, než měla?
08.11.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1022 článků) , Jiří Brady (77 článků) , Jiří Kraus (53 článků) , Jiří Kraus (53 článků)

Kolínská (SZ): O změnách územního plánu informuje nová webová aplikace

 
Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha) spouští webovou aplikaci Změna plánu (www.zmenaplanu.cz). Aplikace nabízí informační servis o všech aktuálních i minulých změnách územního plánu, a to včetně úprav a podnětů. Kromě prohlížení změn v mapě či v seznamu aplikace nabízí i „hlídacího psa“ změn ve vybraném území Prahy.
12.06.2017 13:50 |

podobné články

Jak končí 'Rathovy krabice od vína': jen čtvrtina obviněných za veřejné zakázky byla odsouzena

 
HlídacíPes.org si vyžádal údaje o počtu obviněných, obžalovaných a odsouzených za trestné činy spojených s veřejnými zakázkami v rozmezí let 2010 až 2016. Z dat vyplývá, že většina z původně podezřelých nakonec vyvázne bez trestu. Případně čeká na verdikt dlouhá léta, píše na webu Hlídacího psa Eliška Hradilková Bártová. 
18.09.2017 12:00 |

podobné články

ČEZ nejspíš nové jaderné elektrárny stavět nebude. Zajistí to nová státní firma, naznačuje vládní analýza

 
HlídacíPes.org má k dispozici oficiální analýzu „vhodného investorského modelu pro výstavbu nového jaderného zdroje“. Stostránkový dokument si nechal vypracovat Stálý výbor pro jadernou energetiku, píše na webu Hlídacího psa Robert Břešťan. 
21.11.2017 10:50 |

podobné články

Tyran uvěznil psa v kanálu: Hrozí mu 2 roky

 
Otřesné týrání psa vyšetřují jihomoravští policisté. "Z kanálu se ozývá štěkot psa," oznámila strážníkům v Adamově žena. Měla pravdu. Pachateli za uvěznění psa v kanálu, kde byl zřejmě delší dobu, hrozí dva roky.
18.06.2013 14:30 |

podobné články

BESTIE: Žena zaplatila chlapcům 130 korun, aby ubili jejího psa

 
Otřesný případ týrání psa se odehrálo minulý týden ve slovenské Krčavě u Michalovců. Tři mladíci tam umlátili labradora Danyho. Později se přišlo na to, že majitelka nebohého psa zaplatila výrostkům 5 euro (130 korun), aby se jejího psa zbavili.
12.02.2014 17:20 |

podobné články

Drama v Pardubicích: Výrostci zbili slepého a hluchého psa, když se majitelka ozvala, dostala taky!

 
Kam ten svět spěje! Přesně tohle si říkají obyvatelé Pardubic, kde se dneska odehrál "velmi brutální útok dětí":http://www.extra.cz/dve-zrudy-nechaly-psa-tak-vyhladovet-az-sezral-souseda-trest-ktery-dostaly-je-vysmechem-spravedlnosti. Výrostci mlátili na pardubickém sídlišti hluchého a slepého psa hadicí. Když se ozvala zoufalá majitelka psa, zmlátili ji také.
30.06.2014 19:35 |

podobné články

Rath: Oáza, nebo posluha

 
Vše nasvědčuje tomu, že je naše společnost rozdělená na dva skoro stejně velké tábory v názoru na zuřící ukrajinskou občanskou válku. Mediální mainstream má jasno, kdo je hodný a kdo zlý, přesto se zdá, že většina lidí tak úplně jasno nemá. Kdo hledá pravdu rozumem, tak jasno mít nemůže, respektive musí mu být zřejmé, že je jen terčem propagandy a záplavy informací, o jejichž správnosti se přesvědčit nemůže.
17.08.2014 22:11 |

podobné články