Článek

Velitš (BPP): Dojmy z celoštátneho stretnutia Pektusanu v Prahe

 
V sobotu 27. júna 2015 sa v budove Ústredného výboru KSČM v Prahe uskutočnilo celoštátne stretnutie Spoločnosti česko-kórejského priateľstva PEKTUSAN.
03.07.2015 22:41 |

podobné články

Podobné články

Slovák Velits vyhrál časovku na Vueltě, do čela se vrátil Nibali

 
Slovenský cyklista Peter Velits vyhrál 17. etapu Vuelty, kterou byla časovka na 46 km v Peňafielu. Celkového pořadí znovu vévodí Ital Vincenzo Nibali. Jeho týmový kolega Roman Kreuziger obsadil 74. místo.
16.09.2010 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Malý zlobivý prcek – Suzuki Swift Sport jízdní dojmy

 
Včera jsme vám stručně představili nové Suzuki Swift Sport a dnes už můžeme přidat dojmy z jízdy. Tedy dojmy z rychlejší jízdy, protože jsme měli možnost ostrého Swift vyzkoušet na letišti, kde byl připravený zajímavý okruh střídající pomalé i rychlé zatáčky.
30.04.2012 14:45 |

podobné články

Michal Havran: Príbeh plukovníka Kaddáfího 2

 
Po prvýkrát som plukovníka Muammara Kaddáfího uvidel na vlastné oči v Prahe. V druhej polovici júna 1978 prišiel na prvú oficiálnu návštevu /Československo navštívil dvakrát/, čím sa mali potvrdiť dobré vzťahy oboch krajín. Líbya sa na vyše desať rokov stala najlepším zákazníkom československých zbrojoviek. Líbyjské objednávky často prevyšovali možnosti československej výroby. Lenže strana a vláda prijali také opatrenia, aby sa výroba zbraní zvýšila. Líbyjčania totiž väčšinou platili v hotovosti a v dolároch, v mene, ktorá bola pre náš štát v tom čase významným zdrojom devíz.
22.08.2017 07:40 |

podobné články

Slovák Sagan vyhrál na Tour de France už druhou etapu

 
Slovenský cyklista Peter Sagan zvítězil ve třetí etapě letošního 99. ročníku Tour de France, když v závěrečném dojezdu dokázal předčít druhého Nora Edvalda Boassona Hagena, třetí skončil Saganův krajan Peter Velits. Ve žlutém trikotu zůstal Švýcar Fabian Cancellara.
03.07.2012 18:20 |

podobné články

Petr Adam (BPP): Můj výskyt v politice byl spíše náhodou

 
V rozhovoru, který poskytl Petr Adam (BPP) pro ParlamentníListy.cz, jsme se ohlédli za jeho dosavadním působením v politice a prozradil nám, proč již nechce dále pokračovat. Otevřeně se vyjádřil i k rozchodu s Tomiem Okamurou a později i s hnutím Úsvit-NK. Svěřil se, proč je skeptický k zákonu o přímé demokracii a poukázal na zásadní rozdíl v kauzách, kde figuruje Andrej Babiš. A nejen to...
21.02.2017 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12448 článků) , Petr Adam (82 článků)

Starosta Hodonína: Masaryk to neměl vůbec jednoduché

 
Jaké jsou dojmy Milana Lúčky (BPP) ze setkání s pravnučkou Tomáše Garrrigua Masaryka, hodonínského rodáka? A jak hodnotí našeho prvního československého prezidenta? Nejen to zajímalo naši redakci. Ohlédli jsme se také za končícím se volebním obdobím. Prozradil nám, proč již nebude obhajovat mandát starosty. A nejen to.
02.04.2018 16:40 |

podobné články

Václav Klaus, zápisník z cest. Moje první dojmy z Latinské Ameriky

 
Prezident Václav Klaus je na oficiální návštěvě Peru a Brazílie. Pro Novinky.cz a Právo popisuje formou krátkých zápisků své dojmy a zážitky.
19.11.2009 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9029 článků)

Pětidvéřová Škoda Citigo – první jízdní dojmy

 
Tuzemská automobilka vstoupila do třídy městských minivozů s třídveřovou variantou Citigo v listopadu loňského roku. Pětidvéřová verze stále oblíbenější malé škodovky dorazí na český trh na přelomu března a dubna. Již dnes vám ale přinášíme první jízdní dojmy, které jsme pro vás načerpali v okolí portugalského Lisabonu.
14.02.2012 03:10 |

podobné články

Tera - dojmy z nadějné akční onlineovky

 
Čtenáře Games máme rádi z mnoha různých důvodů, jedním z nich jsou i články na různá témata, které nám posílají a my je pak rádi vydáme, když to má smysl. Několik článků ohledně chystané onlineovky Tera jsme tedy vzali všema deseti. Pokud vás hra zaujala, budou se vám články, koncipované čtenářem s nickem „Ringwraith“ jako dojmy z hraní několika testovacích...
28.02.2012 17:50 |

podobné články

Dojmy z hraní Wii U verzí Batmana, Trine 2, Pikmin 3 a dalších her

 
Naši kolegové z partnerského webu Konzolista.cz toho během nedávné návštěvy evropské centrály Nintenda nejenom hodně viděli, ale dost si toho i zahráli a mají o čem vyprávět. V následujícím článku si tedy můžete přečíst, jaké si odnesli dojmy z hraní akční strategie Pikmin 3, kooperativní plošinovky New Super Mario Bros. U, japonské bojovky Ninja Gaiden 3, upravené...
21.07.2012 18:15 |

podobné články

Exkluzivní zpověď z NHL: Jakub Voráček píše pro eXtra.cz své dojmy ze zámoří. A poslal tvrdý vzkaz všem zlatokopkám!

 
Sice má hokejista Jakub Voráček dost napilno, přesto si udělal pro naši redakci čas a napsal nám své dojmy z NHL. Neměl teď po zranění nejlehčí období, ale Kuba je rozeným optimistou a do budoucna kouká s nadšením. Ale co takový vytížený sportovec vůbec dělá se svým volným časem? Pomýšlí na založení rodiny? Pro eXtra.cz byl velmi otevřený.
22.03.2016 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (247 článků)

Bezděková o Miss Universe: Měly jsme ochranku a každá svoji chůvu

 
Česká Miss 2016 Andrea Bezděková (22) se vrátila z Miss Universe do Prahy a hned na letišti se podělila o nejsilnější dojmy z pobytu mezi nejkrásnějšími ženami světa. Byla dojatá a jak sama řekla, musí veškeré dojmy nejdříve sama zpracovat.
03.03.2016 10:50 |

podobné články

Senátor daroval stovky míčů za stovky tisíc

 
V průběhu září a října rozvezl senátor Miroslav Antl (BPP) do každého mládežnického fotbalového oddílu ve svém senátním obvodě deset nových kvalitních fotbalových míčů.
16.11.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Antl (114 článků)

Starostka Šluknova: Je potřebné pomoci lidem v nouzi, ale…

 
Od eskalace sociálního napětí ve Šluknově, k němuž došlo, po dramatické stěhování sociálně slabých rodin, uplynuly již více jak čtyři roky. Jak zde vypadá situace dnes? A jak v tomto kontextu vnímá problematiku uprchlíků? Nejen na to jsme se zeptali starostky Evy Džumanové (BPP). Vyjádřila se také k vládní novele o pomoci v hmotné nouzi, která upravuje vyplácení doplatku na bydlení v ubytovnách a prozradila nám své priority pro své druhé funkční období.
08.03.2015 13:06 |

podobné články

Starosta Aše: Levice by bolavé reformy opět oddálila

 
ROZHOVOR Můj pravicový názor je pro setrvání vlády a provedení nutných reforem. Na druhé straně nevím, jestli se dá k reformám pouze proškrtat a jestli snížení koupěschopnosti obyvatel bude tím správným impulsem pro nastartování ekonomiky, říká pro ParlamentníListy.cz starosta Dalibor Blažek (BPP, dříve ODS).
03.05.2012 07:20 |

podobné články

Levice by bolavé reformy opět oddálila, míní starosta

 
ROZHOVOR. Můj pravicový názor je pro setrvání vlády a provedení nutných reforem. Na druhé straně nevím, jestli se dá k reformám pouze proškrtat a jestli snížení koupěschopnosti obyvatel bude tím správným impulsem pro nastartování ekonomiky, říká pro ParlamentníListy.cz starosta Dalibor Blažek (BPP, dříve ODS).
03.05.2012 07:35 |

podobné články

Vorálek (BPP): Petr Benda tvrdí, že ví, co padlo při rozhovorech, u kterých nebyl

 
Předseda krajské organizace NS-LEV 21 v Ústeckém kraji Petr Benda zveřejnil 23.5.2012 v Parlamentních listech text, ve kterém hodnotí můj rozhovor s redaktorem MfD pro server iDnes.
24.05.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Benda (182 článků)

Starosta Ivančic: Kloním se k přímé volbě hejtmanů a starostů

 
ROZHOVOR V Ivančicích v současné době probíhá největší investiční akce jejich historie, a to rekonstrukce vodohospodářské infrastruktury včetně intenzifikace ČOV, řekl naší redakci poslanec a starosta Vojtěch Adam (BPP).
08.09.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (132 článků) , Adam Vojtěch (103 článků)

Starosta ostře: Ať přijde protikorupční policie taky do Jihomoravského kraje

 
ROZHOVOR Proti korupci by se mělo bojovat na všech frontách. Krajskou frontu, zvlášť tu Jihomoravskou, bych doporučil policii prověřit co nejdříve. Ale nezastavoval bych se jen na krajských úrovních, řekl naší redakci starosta města Rosice Jaroslav Světlík (BPP).
11.09.2012 07:25 |

podobné články