Článek

Vedro útočí! 10 neotřelých nápadů, jak se zchladit uprostřed parného dne

 
Ne že by horké počasí v červnu bylo v Česku nějakým nepředpokládaným meteorologickým zvratem, přesto nás dokáže občas uvést do situací, kdy nevíme, co si počít.
04.06.2015 20:54 |

podobné články

Podobné články

Jak na Polsko? Expert Kohák poradil pár neotřelých fíglů

 
Čeští fotbalisté možná vyrukují na Polsko s netradiční taktikou. Pod vedením fotbalového "génia" Jakuba Koháka natrénovali pár neotřelých fíglů. Otázkou je, jestli pro ně bude mít v sobotu hlavní rozhodčí pochopení...
14.06.2012 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Kohák (217 článků)

Postrachy nejenom parného léta: 10 důvodů, proč nesnášíme cyklisty!

 
Překážejí řidičům i chodcům. Jsou tiší, přesto dokážou napáchat hodně škody. Všichni jsme se s nimi už setkali a každému z nás pili alespoň jednou krev. Řeč je o cyklistech, postraších nejenom parného léta. Zde je 10 důvodů, proč je nesnášíme!
28.06.2014 05:10 |

podobné články

FOTO Tady vám vedro nebude. 25 tipů, kde se zchladit

 
Venku i doma je vedro a vy nevíte kam jít? Existuje stále dost míst, kde je pěkný chládek. A nemusíte se kvůli tomu nechat zavírat do vězení.
14.08.2015 14:25 |

podobné články

Uprostřed týdne zaprší, ale o víkendu se přiblížíme tropům

 
Týden, který právě začal, má podle aktuální předpovědi přinést o poznání příjemnější počasí, než tomu bylo v uplynulých sedmi dnech. Rtuť teploměru příjemně stoupne, jen uprostřed týdne přijde studená fronta, která přinese srážky. Víkend už ale bude ve znamení parného léta.
02.06.2014 09:00 |

podobné články

Nové změny k horšímu pro řidiče: Dopravní značky, které působí chaos

 
Některé nové změny v zákonech vyvolaly po právu mezi řidiči vlnu nevole. Mění totiž dlouho zažitá pravidla a vyvolávají chaos. Až to vypadá, že jediní, kdo z nich má radost, jsou výrobci dopravního značení. Bez dodatkových tabulek a dalších značek se totiž ocitneme uprostřed chaosu. Jednou z nejdiskutovanějších novinek v zákonech je, že na kruhových objezdech nově může mít přednost nejen řidič, který po něm jede, ale v některých případech i řidič, který na něj vjíždí. A problémů je víc. Třeba že značka Zákaz průjezdu už vám ve většině případů nezakáže místem projet. Vrcholem absurdity pak je, že značka Zimní výbava, pokud ji nedoplní dodatková tabulka s datem odkdy dokdy platí, vám přikazuje jezdit na zimních gumách i uprostřed parného léta. Jste z toho zmateni? Vítejte v roce 2016.
26.04.2016 05:15 |

podobné články

Pazderková na zahradní party: Tajně si pudrovala orosené čelo

 
Pořádně se zapotila. Iva Pazderková (36) nevychytala to správné oblečení do čtvrtečního parného dne. Bylo jí takové vedro, až se jí z toho orosilo čelo a musela si ho tajně přepudrovat.
05.08.2016 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (244 článků)

Nadace ČEZ: Běhat rychlostí Bolta, nebo aspoň jako Maslák… Premiérový tábor „pěti sportů“ dopadl na jedničku

 
Nejen slavní atleti v televizi byli motivací pro téměř dvacítku opavských dětí, aby sportovaly i uprostřed parného léta. Stejně důležitý byl osobní příklad vedoucích z Opavského sportovního klubu (OSK), z nichž každý jako sportovní expert vedl program jednoho dne příměstského tábora.
09.08.2017 13:05 |

podobné články

Pekelná výheň se blíží: Jak přežít tropický den hodinu po hodině!

 
Vedro ze Sahary útočí na náš organismus. A výheň bude větší, než si meteorologové na začátku týdne mysleli. Z původně předpokládaných 35 °C předpovídají modely počasí s blížícím se víkendem 40 °C ve stínu, a to zejména pro neděli! Přemýšlíte, že se půjdete zavřít někam do sklepa, abyste pekelné vedro přežili? Máme pro vás návod, jak přežít horký den. Rozhodně neváhejte, možná totiž bude ještě hůř!
25.07.2013 06:25 |

podobné články

Prstýnky s příbehem

 
Dva hongkongští designéři navrhli zajímavou kolekci umělohmotných prstenů. V každém z nich se skrývá příběh, každý z nich je tedy originálem. Série prstenů je nazvaná Fragmented Chronicles a milovníci designu a neotřelých nápadů si je velmi oblíbili.
23.11.2011 14:35 |

podobné články

Mladík (†18) se chtěl zchladit v lomu. Jeho tělo našli po 3 hodinách

 
Ve velkých vedrech, která v těchto dnech sužují Česko, se chtěl zchladit v zatopeného lomu na Příbramsku mladík /†18). Po skoku do vody se na chvilku vynořil a následně se kamarádům ztratil pod hladinou.
21.08.2012 22:55 |

podobné články

Bylo takové vedro, že jsem měl halucinace, přiznal po tropickém duelu italský střelec Marchisio

 
Obavy ze zápasu v Manausu, městě uprostřed amazonského deštného pralesa, se vyplnily. Hráči si po něm na světovém šampionátu v Brazílii stěžovali na obrovské vedro, navíc nedostali pauzy na pití! Italové proti Anglii zvolili prý takovou taktiku, která extrémním klimatickým podmínkám vyhovovala nejvíc – a nakonec se radovali z výhry.
15.06.2014 16:11 |

podobné články

12 triků, jak se zdarma osvěžit!

 
Máme nejparnější červenec za uplynulých 229 let! Taková vedra republika už dlouho nepamatuje. Tenhle úmorný hic navíc budeme muset vydržet ještě bezmála měsíc. Na déšť zapomeňte, přesto existuje několik způsobů, jak se zchladit. Přinášíme vám 12 originálních nápadů, jak se bránit extrémním teplotám.
15.07.2010 05:05 |

podobné články

VIDEO: 12 triků, jak se zdarma osvěžit!

 
Máme nejparnější červenec za uplynulých 229 let! Taková vedra republika už dlouho nepamatuje. Tenhle úmorný hic navíc budeme muset vydržet ještě bezmála měsíc. Na déšť zapomeňte, přesto existuje několik způsobů, jak se zchladit. Přinášíme vám 12 originálních nápadů, jak se bránit extrémním teplotám.
15.07.2010 05:36 |

podobné články

Jak přežít vedro? Vedle ledové Sáblice a nebo s hipstery. Protože ti jsou děsně COOL!

 
Máme tu velký návod, jak se zchladit. Jdete do toho?
14.08.2015 17:56 |

podobné články

RECENZE: S Vondruškou i do kuchyně 16. století

 
Královského písaře Jiřího Adama z Dobronína, jednoho z hrdinů detektivních sérií spisovatele a historika Vlastimila Vondrušky, zastihl příběh pojmenovaný Ulička hanby uprostřed parného léta. Zájem čtenářů v době vánoční však dal najevo, že každý jeho literární počin provází úspěch bez ohledu na roční období.
08.01.2014 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adam (38 článků) , Vlastimil Vondruška (105 článků)

Babiš: Návrh Evropské komise na obecný reverse charge nápadně připomíná bazén bez vody

 
Děti, když budete měsíc hodné, koupíme Vám bazén, slibují rodiče uprostřed parného léta. Děti jsou hodné a ke konci prázdnin bazén dostanou. A když budete, děti, hodné ještě jeden měsíc, napustíme Vám do něj vodu. Pointu oblíbené dětské anekdoty nápadně připomíná při bližším prozkoumání návrh na obecný reverse charge, který dnes schválilo kolegium komisařů v Bruselu.
22.12.2016 07:40 |

podobné články

Jak se zchladit, když je venku vedro. PŘEHLED KLIMATIZACÍ

 
Když je venku hic, je na chalupách většinou nesnesitelně horko. Pak využijete klimatizaci.
08.07.2011 00:20 |

podobné články

Už ve středu! Velký test zmrzlin

 
Na začátek prázdnin meteorologové slibují opravdové léto! Můžeme se těšit na pořádné vedro. A jak jinak se v takovém parném dni nejlépe zchladit než chutnou zmrzlinou? Víte ale, které nanuky jsou poctivé a u kterých výrobce nahradil mléko levným rostlinným tukem? A které polevy jsou skutečně z čokolády? To vám prozradí Potravinový Sherlock už ve středu!
27.06.2015 05:16 |

podobné články

Nově zpracované bruslení na videu z NHL 13, tentokrát pořádně

 
Pokud vám přes den bylo vedro a potřebujete se něčím zchladit, doporučuju nové video z NHL13 (případně trojici obrázků), které konečně v rozumné míře ukazuje hlavní novinky letošního ročníku. Zejména tedy nově zpracované bruslení, které je od minulých ročníků lehce rozpoznatelné už jen ze záběrů. Šance, že tohle vylepšení tedy nebude jenom novinkou formální,...
28.05.2012 21:45 |

podobné články