Článek

Vedení Prahy v totálním rozkladu, ODS je připravena jednat

 
Noční jednání ZHMP vyústilo v odvolání čtyř radních HMP. Od samého počátku koalice ANO-ČSSD-TROJKOALICE bylo jasné, že toto složení je naprosto nefunkční, Praha bez vize pouze trpí a vše se rozpadá. Ostatně i odvolání jen některých členů Rady vlastními zastupiteli ukazuje, že pro koaliční zástupce je to jenom kalkul. ODS by už ani nebyla překvapena, pokud by stávající „koalice“ vyměnila pouze pár křesel a pokračovala dál ve stylu "teď už bude opravdu líp".
23.10.2015 10:01 |

podobné články

Podobné články

Přestaň se prsit, Gazdíku. ODS plísní kolegu za nekrolog, došlo i na bobříky

 
Starostové a nezávislí budou v příštích parlamentních volbách opět spolupracovat s TOP 09. Podle předsedy STAN Petra Gazdíka by se tím jinak tříštily hlasy na pravici, ODS je prý už v totálním rozkladu.
19.04.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (878 článků) , Petr Gazdík (867 článků)

Ukrajinská opozice hrozí totálním odporem při sbližování s Ruskem

 
Ukrajinská opozice dnes pokračovala v Kyjevě a v dalších městech v protestech proti zrušení podpisu asociační dohody Ukrajiny s Evropskou unií. Opoziční představitelé pohrozili vládě "totálním odporem", pokud bude pokračovat v nastoupeném sbližování s Ruskem. Na neděli se do ukrajinské metropole chystá další velká demonstrace. 
07.12.2013 18:00 |

podobné články

Kalousek je v totálním šoku z Andreje Babiše. Příště prý místo jednání sněmovny radši půjde bruslit

 
Na světelné tabuli v Poslanecké sněmovně dnes odpoledne svítil bod exekuční řád, když se náhle z opozičních lavic zvedl šéf klubu poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek a jal se tepat nepřítomného ministra financí Andreje Babiše (ANO) za to, že není ve sněmovně. Kalouska přitom vytočilo hlavně to, že Babiš odjel do hor lyžovat. „My se proto v klubu poradíme, zda si příští týden neodjedeme zabruslit,“ vtipkoval k tomu Kalousek, který je prý v šoku. Totálním!
01.04.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12388 článků) , Miroslav Kalousek (6371 článků)

Vedení ČSSD v totálním rozkladu, Sobotka povede vlastní jednání o vládě

 
Rozhovory o budoucí vládě s ČSSD bez jejího předsedy Bohuslava Sobotky? Členům vyjednávacího týmu ANO se do toho moc nechce. Přitom sociální demokraté na svém nedělním jednání Sobotku odsunuli z vyjednávacího týmu a vyzvali jej k rezignaci. Ten ovšem v pondělí večer prohlásil, že povede vlastní jednání o vládě.
28.10.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

Pražská ODS je v rozkladu. Členové prý zvažují odchody ze strany

 
Poté, co občanští demokraté vládli Praze dvacet let, je pražská ODS v rozkladu. MF DNES píše o jejím střemhlavém pádu. Ztratila Magistrát a ubývá jí voličů a mluví se o odchodu některých jejích členů. Podle deníku ale také vzniká plán, jak spojit různé proudy, posbírat i hlasy ODS a vyrazit příští rok do bitvy o Magistrát.
30.08.2013 10:00 |

podobné články

Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení

 
Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení. O funkci předsedy se utkají Filip Humplík a Tomáš Chalupa. Rozdělení sil je údajně zhruba vyrovnané. Oba kandidáti před soubojem mluví především o nutnosti sjednocení ODS a ukončení dlouhodobých rozporů uvnitř strany. Sněm se bude také zabývat nominacemi do celostátního vedení ODS, delegáti také chtějí navrhnout změnu stranických stanov. Na programu naopak oproti plánu nemá být kandidátní listina do Evropského parlamentu. 
21.11.2013 19:47 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (365 článků)

Koalice v Prachaticích je prý v rozkladu, ODS se rozštěpila

 
Koalice v jihočeských Prachaticích je zřejmě v rozkladu. Město na Šumavě si nemůže být jisto, že vládnoucí síla na radnici přežije květen. Koalice složená z ODS, sdružení Pro Prachatice, TOP 09, Volba pro město a KDU-ČSL tak může přijít vniveč. Buď se může rozpadnout úplně, anebo z něj může odpadnout některá ze stran.
22.05.2011 10:25 |

podobné články

Tenisový Davis Cup: Totální rozklad!

 
Nemoc, zranění a handrkování o peníze. Tenisový daviscupový tým je v totálním rozkladu!
26.02.2011 12:15 |

podobné články

Nečinnost je zločinem, napsal Právu muž, který střílel po Klausovi

 
Šestadvacetiletý Pavel Vondrouš, který v pátek v Chrastavě na Liberecku vytasil na prezidenta Václava Klause airsoftovou pistoli a zasáhl jej několika plastovými kuličkami, v pondělí zaslal deníku Právo své vyjádření. Podle něj je český stát v „totálním rozkladu“.
01.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9025 článků)

Možná mi jde o život, ohromil Babiš v Havířově. Jde prý o svinstvo, které podporoval Kalousek

 
REPORTÁŽ Stát je v totálním rozkladu, krade se ve velkém a změnit situaci není jednoduché. Konstatoval i na besedě s občany v Havířově vicepremiér Andrej Babiš, který také hovořil o tom, že se veškeré „prasárny“ snaží likvidovat. Připomenul i „otravného“ Kalouska, který dělá obstrukce ve Sněmovně.
13.09.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12388 článků)

Sládek (SPR-RSČ): Sobotka chce pevný termín pro přijetí eura

 
Vláda je v totálním rozkladu, takže nemá ani nejmenší právo zasahovat do dalšího vývoje státu. Natož přijímat nějaké závazky do budoucna.
18.05.2017 07:35 |

podobné články

Pane Sorosi, přidejte: Nová, drtivá čísla podpory Viktora Orbána. A zprávy o totálním rozkladu jeho opozice v Maďarsku

 
Maďarský premiér Viktor Orbán má své postavení znovu o něco jistější. Lídr Maďarské socialistické strany Lászlo Botka odešel ze své pozice. Měl přitom vést partaj do parlamentních voleb, které nadcházejí příští rok. Orbánův Fidesz zatím podle průzkumů stále drtivě vede.
03.10.2017 14:15 |

podobné články

Podle ČSSD není TOP 09 v Praze připravena ke kompromisům

 
Na pražském magistrátu se uskutečnilo další kolo jednání ČSSD a TOP 09 o podmínkách další spolupráce ve vedení města. Zástupci ČSSD vystoupili na krátkém brífinku. Podle ČSSD není TOP 09 připravena ke kompromisům a je stále mnoho témat, kde nemohou strany najít potřebný kompromis. Je možné, že TOP 09 bude opět jednat o koalici s ODS.
30.05.2013 15:15 |

podobné články

Sobotka: Vláda je připravena jednat s insolvenčním správcem OKD

 
Vláda je připravena jednat s insolvenčním správcem černouhelné společnosti OKD o dalším vývoji ve firmě. Kabinet chce udržet společnost v provozu. V reakci na dnešní vyhlášení úpadku OKD to uvedl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zprávu přinesla ČTK.
09.05.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků)

KSČM je připravena jednat s Babišem o programu, oznámil Filip

 
Pokud předseda ANO a premiér v demisi Andrej Babiš dostane od prezidenta Miloše Zemana druhý mandát k sestavení vlády, je KSČM připravena jednat s ním o programu. Věci, které jsou projednané už z dřívějška, považuje za vážně dohodnuté. Informuje o tom ČTK.
07.04.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12388 článků) , Miloš Zeman (20442 článků)

Svobodův protivník: ODS je v rozkladu. Pojďme ji vytáhnout z bramboračky

 
Jiří Janeček z tzv. Pravé frakce ODS má plán, jak pomoci pražské ODS v současné nelehké situaci. Řešením je podle Janečka návrat ke kořenům. Jak by k němu mělo dojít? V co nejbližší době by měl být svolán nový sjezd, kde by měl dosavadní primátor Bohuslav Svoboda (ODS) říci, jak hodlá občanské demokraty vést. Pokud se jeho plán nebude delegátům sjezdu líbit, může dojít na volbu nového vedení regionální ODS.
22.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků) , Jiří Svoboda (307 článků) , Jiří Svoboda (307 článků)

Komunisté: Jsme připraveni jednat o předčasných volbách. Do toho

 
Komunistická strana Čech a Moravy je připravena jednat o schválení zákona, který by podle ústavy rozpustil sněmovnu a umožnil konání předčasných voleb v červnu. Na středeční tiskové konferenci to řekl předseda strany Vojtěch Filip. Současně vyzval vládu k demisi. Komunisté podle něj také vítají usnesení grémia ČSSD, které dalo svému předsedovi Bohuslavu Sobotkovi mandát jednat s ODS, TOP a KSČM o předčasných volbách.
04.04.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9472 článků) , Vojtěch Filip (997 článků)

Vedení Prahy 1 bude jednat s Pařízkovou. Odmítá spojení s ABL

 
Kvůli tomu, že místostarostka Prahy 1 Jana Pařízková (VV) v minulosti působila jako projektová manažerka ABL, s ní bude vedení Prahy 1 jednat. Nechce mít totiž s touto firmou nic společného.
10.04.2011 16:55 |

podobné články

Vedení ODS bude jednat o přesunu kongresu do Olomouce

 
Výkonná rada ODS dnes bude jednat o návrhu přesunout lednový kongres z Prahy do Olomouce. Přesun už dříve podpořilo grémium strany. Kongres, na kterém se bude volit nové vedení strany, je plánován na 18. a 19. ledna do pražského hotelu Clarion. Náklady na pražský kongres zástupci strany už dříve odhadovali na zhruba milion korun. Pokud by se konal v Olomouci, náklady by byly asi poloviční.
16.12.2013 06:50 |

podobné články