Článek

Vedení Prahy v totálním rozkladu, ODS je připravena jednat

 
Noční jednání ZHMP vyústilo v odvolání čtyř radních HMP. Od samého počátku koalice ANO-ČSSD-TROJKOALICE bylo jasné, že toto složení je naprosto nefunkční, Praha bez vize pouze trpí a vše se rozpadá. Ostatně i odvolání jen některých členů Rady vlastními zastupiteli ukazuje, že pro koaliční zástupce je to jenom kalkul. ODS by už ani nebyla překvapena, pokud by stávající „koalice“ vyměnila pouze pár křesel a pokračovala dál ve stylu "teď už bude opravdu líp".
23.10.2015 10:01 |

podobné články

Podobné články

Přestaň se prsit, Gazdíku. ODS plísní kolegu za nekrolog, došlo i na bobříky

 
Starostové a nezávislí budou v příštích parlamentních volbách opět spolupracovat s TOP 09. Podle předsedy STAN Petra Gazdíka by se tím jinak tříštily hlasy na pravici, ODS je prý už v totálním rozkladu.
19.04.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (762 článků) , Petr Gazdík (751 článků)

Ukrajinská opozice hrozí totálním odporem při sbližování s Ruskem

 
Ukrajinská opozice dnes pokračovala v Kyjevě a v dalších městech v protestech proti zrušení podpisu asociační dohody Ukrajiny s Evropskou unií. Opoziční představitelé pohrozili vládě "totálním odporem", pokud bude pokračovat v nastoupeném sbližování s Ruskem. Na neděli se do ukrajinské metropole chystá další velká demonstrace. 
07.12.2013 18:00 |

podobné články

Kalousek je v totálním šoku z Andreje Babiše. Příště prý místo jednání sněmovny radši půjde bruslit

 
Na světelné tabuli v Poslanecké sněmovně dnes odpoledne svítil bod exekuční řád, když se náhle z opozičních lavic zvedl šéf klubu poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek a jal se tepat nepřítomného ministra financí Andreje Babiše (ANO) za to, že není ve sněmovně. Kalouska přitom vytočilo hlavně to, že Babiš odjel do hor lyžovat. „My se proto v klubu poradíme, zda si příští týden neodjedeme zabruslit,“ vtipkoval k tomu Kalousek, který je prý v šoku. Totálním!
01.04.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8303 článků) , Miroslav Kalousek (5960 článků)

Vedení ČSSD v totálním rozkladu, Sobotka povede vlastní jednání o vládě

 
Rozhovory o budoucí vládě s ČSSD bez jejího předsedy Bohuslava Sobotky? Členům vyjednávacího týmu ANO se do toho moc nechce. Přitom sociální demokraté na svém nedělním jednání Sobotku odsunuli z vyjednávacího týmu a vyzvali jej k rezignaci. Ten ovšem v pondělí večer prohlásil, že povede vlastní jednání o vládě.
28.10.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8224 článků)

Pražská ODS je v rozkladu. Členové prý zvažují odchody ze strany

 
Poté, co občanští demokraté vládli Praze dvacet let, je pražská ODS v rozkladu. MF DNES píše o jejím střemhlavém pádu. Ztratila Magistrát a ubývá jí voličů a mluví se o odchodu některých jejích členů. Podle deníku ale také vzniká plán, jak spojit různé proudy, posbírat i hlasy ODS a vyrazit příští rok do bitvy o Magistrát.
30.08.2013 10:00 |

podobné články

Koalice v Prachaticích je prý v rozkladu, ODS se rozštěpila

 
Koalice v jihočeských Prachaticích je zřejmě v rozkladu. Město na Šumavě si nemůže být jisto, že vládnoucí síla na radnici přežije květen. Koalice složená z ODS, sdružení Pro Prachatice, TOP 09, Volba pro město a KDU-ČSL tak může přijít vniveč. Buď se může rozpadnout úplně, anebo z něj může odpadnout některá ze stran.
22.05.2011 10:25 |

podobné články

Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení

 
Sněm pražské ODS začal jednat o svém novém vedení. O funkci předsedy se utkají Filip Humplík a Tomáš Chalupa. Rozdělení sil je údajně zhruba vyrovnané. Oba kandidáti před soubojem mluví především o nutnosti sjednocení ODS a ukončení dlouhodobých rozporů uvnitř strany. Sněm se bude také zabývat nominacemi do celostátního vedení ODS, delegáti také chtějí navrhnout změnu stranických stanov. Na programu naopak oproti plánu nemá být kandidátní listina do Evropského parlamentu. 
21.11.2013 19:47 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Chalupa (364 článků)

Tenisový Davis Cup: Totální rozklad!

 
Nemoc, zranění a handrkování o peníze. Tenisový daviscupový tým je v totálním rozkladu!
26.02.2011 12:15 |

podobné články

Nečinnost je zločinem, napsal Právu muž, který střílel po Klausovi

 
Šestadvacetiletý Pavel Vondrouš, který v pátek v Chrastavě na Liberecku vytasil na prezidenta Václava Klause airsoftovou pistoli a zasáhl jej několika plastovými kuličkami, v pondělí zaslal deníku Právo své vyjádření. Podle něj je český stát v „totálním rozkladu“.
01.10.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8471 článků)

Možná mi jde o život, ohromil Babiš v Havířově. Jde prý o svinstvo, které podporoval Kalousek

 
REPORTÁŽ Stát je v totálním rozkladu, krade se ve velkém a změnit situaci není jednoduché. Konstatoval i na besedě s občany v Havířově vicepremiér Andrej Babiš, který také hovořil o tom, že se veškeré „prasárny“ snaží likvidovat. Připomenul i „otravného“ Kalouska, který dělá obstrukce ve Sněmovně.
13.09.2014 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (8303 článků)

Podle ČSSD není TOP 09 v Praze připravena ke kompromisům

 
Na pražském magistrátu se uskutečnilo další kolo jednání ČSSD a TOP 09 o podmínkách další spolupráce ve vedení města. Zástupci ČSSD vystoupili na krátkém brífinku. Podle ČSSD není TOP 09 připravena ke kompromisům a je stále mnoho témat, kde nemohou strany najít potřebný kompromis. Je možné, že TOP 09 bude opět jednat o koalici s ODS.
30.05.2013 15:15 |

podobné články

Sobotka: Vláda je připravena jednat s insolvenčním správcem OKD

 
Vláda je připravena jednat s insolvenčním správcem černouhelné společnosti OKD o dalším vývoji ve firmě. Kabinet chce udržet společnost v provozu. V reakci na dnešní vyhlášení úpadku OKD to uvedl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zprávu přinesla ČTK.
09.05.2016 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8224 článků)

Komunisté: Jsme připraveni jednat o předčasných volbách. Do toho

 
Komunistická strana Čech a Moravy je připravena jednat o schválení zákona, který by podle ústavy rozpustil sněmovnu a umožnil konání předčasných voleb v červnu. Na středeční tiskové konferenci to řekl předseda strany Vojtěch Filip. Současně vyzval vládu k demisi. Komunisté podle něj také vítají usnesení grémia ČSSD, které dalo svému předsedovi Bohuslavu Sobotkovi mandát jednat s ODS, TOP a KSČM o předčasných volbách.
04.04.2012 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (8224 článků) , Vojtěch Filip (824 článků)

Vedení Prahy 1 bude jednat s Pařízkovou. Odmítá spojení s ABL

 
Kvůli tomu, že místostarostka Prahy 1 Jana Pařízková (VV) v minulosti působila jako projektová manažerka ABL, s ní bude vedení Prahy 1 jednat. Nechce mít totiž s touto firmou nic společného.
10.04.2011 16:55 |

podobné články

Svobodův protivník: ODS je v rozkladu. Pojďme ji vytáhnout z bramboračky

 
Jiří Janeček z tzv. Pravé frakce ODS má plán, jak pomoci pražské ODS v současné nelehké situaci. Řešením je podle Janečka návrat ke kořenům. Jak by k němu mělo dojít? V co nejbližší době by měl být svolán nový sjezd, kde by měl dosavadní primátor Bohuslav Svoboda (ODS) říci, jak hodlá občanské demokraty vést. Pokud se jeho plán nebude delegátům sjezdu líbit, může dojít na volbu nového vedení regionální ODS.
22.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (688 článků) , Jiří Svoboda (236 článků) , Jiří Svoboda (236 článků)

Důchodce po hádce zabil známého, tělo našli v rozkladu

 
Moravskoslezští kriminalisté obvinili sedmašedesátiletého muže z vraždy svého známého. Ve středu jeho tělo našla v pokročilém stupni rozkladu v koupelně bytu v Ostravě ošetřovatelka.
13.08.2010 12:50 |

podobné články

Česká republika je podle většiny dotázaných v rozkladu

 
Česká republika se nachází v politickém rozkladu. Tento názor zastává 76,9 procenta lidí, kteří se zúčastnili průzkumu společnosti Sanep a odpovídali na sugestivní dotaz formulovaný na základě názoru politoložky Vladimíry Dvořákové. Na ministerských postech by dle průzkumu měla setrvat pouze trojice ministrů - Karel Schwarzenberg, Jiří Pospíšil a Jan Kubice.
17.06.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1690 článků) , Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Jiří Pospíšil (1690 článků) , Jan Kubice (678 článků)

Nečas je neschopný a země je v rozkladu, míní většina lidí

 
Neschopnost kabinetu Petra Nečase navzdory své síle efektivně vládnout vede více než tři čtvrtiny české populace k závěru, že se Česká republika nachází v politickém rozkladu. Zjistil to průzkum společnosti SANEP, z něhož také vyplynulo, že premiéra považuje za neschopného a nekompetentního přes sedmdesát procent dotázaných.
17.06.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků)

Republika je v rozkladu, shoduje se většina Čechů

 
Česká republika se nachází v politickém rozkladu. Tento názor zastává 76,9 procenta lidí, kteří se zúčastnili průzkumu společnosti Sanep a odpovídali na sugestivní dotaz formulovaný na základě názoru politoložky Vladimíry Dvořákové. Na ministerských postech by dle průzkumu měla setrvat pouze trojice ministrů - Karel Schwarzenberg, Jiří Pospíšil a Jan Kubice.
17.06.2011 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1690 článků) , Karel Schwarzenberg (3583 článků) , Jiří Pospíšil (1690 článků) , Jan Kubice (678 článků)