Článek

Vědci odhalili pět klíčových vlastností, které mají masoví vrazi společné

 
V životních příbězích masových vrahů se často objevují společné znaky – zneužití, drogy, nestabilní rodiny, projevy voyeurismu a sadomasochismu už od raného dětství a z 90 % jsou to muži. Tady ale podobnosti nekončí. Podle časopisu Real Crime nyní vědci přišli s pěti klíčovými vlastnostmi, které mají tyto hluboce narušené osobnosti společné.
22.07.2015 06:35 |

podobné články

Podobné články

Žraloci loví stejně jako masoví vrazi

 
Velký bílý žralok na své oběti neútočí náhodně, ale dlouze je pozoruje, aniž by sám byl viděn. Stejně postupují lidé – masoví vrazi.
23.06.2009 06:20 |

podobné články

Šokující výrok miliardáře Trumpa: Masoví vrazi jsou tak trochu géniové

 
Miliardář a kandidát na prezidenta USA Donald Trump (69) poskytl rozhovor americké stanici NBC. A zkusil posunout laťku vlastní prostořekosti ještě o stupeň výš. Trump je znám svými provokativními výroky, ale tentokrát prohlásil, že jsou masoví střelci „svým způsobem geniální“.
05.10.2015 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (2443 článků)

Co o vás říká indiánský horoskop?

 
Indiáni odjakživa ctili zvířata jako sobě rovné, a proto je indiánský horoskop založený právě na nich a přisuzuje lidem jejich vlastnosti. Díky indiánskému horoskopu tak můžeme zjistit, jaké zřejmé – a samozřejmě i skryté – vlastnosti jsme získali díky dnu našeho narození a zároveň je pro nás ukázkou toho, s čím se až po zbytek našeho života chtě nechtě budeme muset potýkat. Indiáni totiž věřili, že se v každém člověku ukrývá nějaký zvíře, jenž mu určuje nejen vlastnosti, ale i povahu a charakter. Stejně jako tomu je u každého horoskopu, i tomu indiánskému každý měsíc vládne jedno zvíře. Vy se prostřednictvím dnešního článku můžete dozvědět, co právě o vás říká indiánský horoskop! Indiánský horoskop – co o vás vypovídá? Zajímá vás, co o vaší osobnosti vypovídá indiánský horoskop? Jaké zvíře na vás vychází dle vašeho data narození? Jaké vlastnosti vám byly uděleny? To všechno vám prozradí následující řádky! Sokol ( 21.3. 19.4.) Lidé narození ve znamení Sokola se vyznačují přesností, statečností i moudrostí, kterou navíc korunují výborné pozorovací schopnosti. Dokáží si vážit i sebemenších maličkostí, především si ale váží sami sebe, díky čemuž umí zdolávat těžké chvíle s lehkostí tohoto slunečního ptáka. Překážky života je jen tak nezaskočí. Pokud jste se narodili v tomto znamení, neměli byste se bát být odvážní a měli byste si všímat maličkostí, protože jedině tak si budete moci vážit sami sebe. Dejte si pozor, abyste svou neopatrností nepromarnili jedinečnou příležitost. Dokážete-li se na problémy života podívat z výšky sokola, pak dosáhnete volnosti světa. Bobr (20.4. – 20.5.) Kdo se narodil ve znamení bobra, pyšní se činorodostí, chytrostí a prozíravostí. Bobrům byly odjakživa přisuzovány lidské vlastnosti právě pro jejich šikovnost a stavitelskou dovednost. Lidé ve znamení bobra jsou tvořiví, soběstační, šikovní a ochotní pomáhat druhým. Radují se z vykonané práce a milují svobodu. Narodili jste se... Čtěte více Příspěvek Co o vás říká indiánský horoskop? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2016 03:50 |

podobné články

Masoví vrazi a politici mají stejné vlastnosti, zjistila FBI

 
Psychologové z FBI patří k těm nejlepším na světě. K jejich úkolům patří profilování pachatelů vražd i teroristů.
13.06.2010 10:35 |

podobné články

MASOVÍ WRAZI rappera Maróna: Drsně mlátí fanoušky z pódia

 
Na koncertech kapely Masoví Wrazi, jejíž frontman Marek Teplý byl dnes poslán do vazby kvůli podezření z vraždy, se už v minulosti násilí vyskytlo. Redakce TN.cz získala video, na kterém je vidět, jak jeden z členů kope do hlavy fanouška stojícího pod pódiem.
02.01.2015 17:26 |

podobné články

Mají na svědomí 26 životů: Kdo jsou největší masoví vrazi Česka?

 
Dvacet šest mrtvých, desítky lidí s trvalými následky a zničenými životy, děti, které své rodiče už nikdy neuvidí... Dva muži bez svědomí, Rudolf Fian (42) a Tomáš Křepela (37), přitom namíchali smrtící metylalkoholovou směs naprosto vědomě. Proč? Pro peníze.
25.09.2012 13:25 |

podobné články

Češi objevili nové vlastnosti hvězdy Orionova pásu

 
Čeští vědci odhalili nové vlastnosti hvězdy delta Orionis, jedné z nejjasnějších hvězd Orionova pásu.
21.11.2010 00:40 |

podobné články

Přijde k nám polovina Afriky a Evropa skončí. Mezi přistěhovalci jsou i masoví vrazi a teroristé. Kníže, Škromach a další reagovali na Gazdíkovo varování

 
ANKETA Místopředseda Poslanecké sněmovny a úřadující předseda STAN Petr Gazdík v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, že EU by měla zasáhnout a snažit se co nejvíce uprchlíků už na moři vracet zpět. Statisícové přílivy imigrantů z krátkodobého i dlouhodobého hlediska znamenají velké zlo. Ti lidé prý mají většinou špatné vzdělání a špatnou jazykovou vybavenost a těžko seženou práci a tím jsou možnými příjemci sociálních dávek. Když se situace nevyřeší, nastoupí kvóty a imigranti se dostanou i k nám.
28.04.2015 04:46 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (760 článků) , Petr Gazdík (749 článků)

Největší zrůdy Česka! Masoví vrazi mají na svědomí desítky životů

 
Tohle snad ani nemohou být lidé… Utrpení a bolest druhých jim činí potěšení a radost. Zabijí v podstatě s úsměvem na rtech. Pojďme se podívat na největší bestie – sériové vrahy v historii naší republiky. A jak jejich zrůdné řádění dopadlo?
28.09.2015 05:10 |

podobné články

Ghí a jeho zdraví prospěšné vlastnosti

 
Už jste někdy slyšeli o přepuštěném másle? Právě ono se ze sanskrtského termínu nazývá Ghí. Z másla se sice i připravuje, ale má úplně rozdílné vlastnosti oproti klasickému máslu. Na Západě není až tak rozšířené, zato na Východě ho znají už 5 tisíc let. Přepuštěné máslo považuje arujvéda za základní potravu pro mentální rovnováhu, zdravé trávení a vzhled. Mimo to je ghí považováno za nejlepší produkt u přípravy vařených, smažených i pečených pokrmů. Přepuštěné nebo také přečištěné máslo je bezlepkové a nulovým obsahem laktózy. Je tedy výborné pro lidi, kteří trpí potížemi s intolerancí mléčné bílkoviny. Jedno máslo – různé tradice Přečištěné máslo se řadí k základním surovinám Indického vaření. S oblibou ho však používají také nejlepší kuchaři z Francie. V Egyptě nese název samna baladi. Postup výroby a chuť másla je podobná. Etiopané ho nazývají niter kibbeh a zhotovuje se obdobně, jen přidáním určitého koření mění svou příchuť. Ještě o krok dále je v tomto Maroko. Kořeněné ghí nechají pod půdou zrát až několik měsíců i let. Máslo se pak jmenuje smen. V Brazílii mají máslo podobné tomu marockému a jmenuje se manteiqa-da-terra, což z překladu znamená „máslo země“. Ghí různých názvů a podob má veškeré výhody pro tělo i mysl člověka. Jednička mezi všemi oleji na vaření Ghí disponuje vysokým bodem zápalnosti, a tudíž během vaření či smažení nekouří. Výborně se snáší s pestrou škálou koření. Má jemně ořechovou chuť a specifickou vůni. Ghí vede nad všemi oleji na vaření, protože má skvělé schopnosti strávení. Napomáhá nejen trávení, ale upravuje hladinu lipidů a cholesterolu. Za zmínku stojí také schopnost vyživování nervových buněk. Posiluje látkovou výměnu, imunitu, podporuje schopnost učení a skvělé je rovněž při detoxikaci. Má hojivé účinky a to jak vnitřně, tak zevně. Zkusíte také tuto zdravou a chutnou pochoutku? Příspěvek Ghí a jeho zdraví prospěšné vlastnosti pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.07.2015 08:46 |

podobné články

Dům, v němž zabíjeli masoví vrazi Westovi: Byl tam český bordel!

 
Velkou Británií otřásá skandál, který se týká i Česka! Dům hrůzy, v němž uskutečnili jednu ze série brutálních vražd Rosemary (57) a Frederick Westovi (†53), sloužil až dosud jako nevěstinec.
16.07.2011 12:15 |

podobné články

USA a NATO jsou masoví vrazi, burcovala demonstranty Semelová z KSČM

 
Před velvyslanectvím USA se v pondělí odpoledne sešlo asi sto lidí, kteří demonstrovali proti chystanému vojenskému zásahu v Sýrii. S projevem vystoupila i šéfka pražských komunistů a lídryně kandidátky pro předčasné volby Marta Semelová. USA a NATO označila za masové vrahy.
02.09.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Marta Semelová (241 článků)

Učitel zabil Denisu a jejího dědu: Měl druhé já na internetu!

 
Šokující věci vycházejí na povrch v případě brutální vraždy Denisy (†17) a jejího dědečka Rudolfa Š. (†73) z Raškovic. Blesk nyní vypátral, že učitel Ondřej D. (31) z Petřvaldu měl dvojí tvář. Na Facebooku dokonce napsal strašlivou větu: Masoví vrazi jsou cool...
12.11.2013 05:16 |

podobné články

Komárek (ANO): Churchill a Truman, masoví vrazi

 
Množství lidí upozorňuje na to, že demonstranti z Majdanu byli též násilníci a zabijáci. A že západní masová média dávají jednostranný pohled na věc. Blogy i sociální sítě jsou plny takových pohledů. I když je pravda, že masmédia jsou při referování o Ukrajině až na výjimky plytká, je to zásadní omyl.
28.02.2014 12:40 |

podobné články

NACISTICKÉ BESTIE DÍL ŠESTÝ: Hitler a Göring nebyli jediní masoví vrazi!

 
Když se řekne nacismus, většina lidí si okamžitě vybaví knírek a tvář Adolfa Hitlera. Jenže strůjců holokaustu bylo mnohem víc. Pojďme si některé z nich připomenout.
24.04.2014 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (581 článků)

Krejčíř teď chodí v řetězech! Českého gangstera stěhují do basy, odkud nikdy nikdo neutekl

 
Vězení Ebongweni v jihoafrickém Kokstadu se pyšní hned čtyřmi »N« – Nám Nikdo Nikdy Neutekl. Sedí v něm ti největší gauneři ze všech. Masoví vrazi, teroristi... A čerstvě je mezi nimi i Čech Radovan Krejčíř (47)!
15.12.2015 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (658 článků)

Masoví vrazi pod lupou: Hepnarovou mrzelo jen to, že nezabila víc lidí

 
Cítím úlevu a stálo to za to! Tak se vyjádřila masová vražedkyně Olga Hepnarová poté, co na pražském Strossmayerově náměstí připravila autem o život osm lidí. Chtěla se tak společnosti pomstít za své celoživotní utrpení. Litovala jen toho, že mrtvých na místě nebylo víc.
29.12.2015 19:35 |

podobné články

Masoví vrazi pod lupou: František se narodil ve vězení, zabil 5 lidí a skončil v cele smrti

 
Usvědčilo ho malé dítě, kterému vyvraždil rodinu! I když byl rudovlasý zabiják František Sandtner popraven před téměř sto lety, jeho příběh děsí stále stejně.
03.01.2016 19:55 |

podobné články

Vetřelec trhá vnitřnosti Kožené tváři: Recenze Mortal Kombat XL

 
Turnaj na život a na smrt je zpět. Tentokrát to však není nový ročník, ale vylepšená edice, která na jednom disku přináší to, co jste si dříve museli dokoupit zvlášť. Kromě starých známých bojovníků si tak v Mortal Kombat XL dávají po tlamě mimozemská monstra Vetřelec a Predátor, hororoví masoví vrazi Jason Voorhees z Pátku 13. a Kožená tvář z Texaského masakru motorovou pilou. A k tomu spousta dalších postav. Zní to skvěle, že?
15.03.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jason Voorhees (1 článek)