Článek

Ve Washingtonu prý vypukla válka. Stojí tam proti sobě tyto dvě skupiny nesmiřitelných nepřátel

 
Vlivný americký publicista Fareed Zakaria je přesvědčen, že by se Spojené státy neměly příliš zapojovat do války proti Islámskému státu. Tvrdí, že tento konflikt by si měli vyřešit samotní muslimové mezi sebou.
27.02.2015 09:31 |

podobné články

Podobné články

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Jsou VyVolení podvod? Asi ne, Duelem prošel Thomas

 
Poslední Duel přinesl napínavou podívanou hned dvakrát. Zatímco se na světlo světa prodírají podezřelé informace o nečistých zákulisních praktikách televize ve prospěch Mirky a Pavlíny, došlo ke střetu dvou nesmiřitelných nepřátel - Thomase a Mirky.
27.09.2013 23:00 |

podobné články

Veterán od Tobruku: Kdybychom neodsunuli Němce, vypukla by nová válka

 
ROZHOVOR Český válečný veterán z Afriky a RAF má obavy, zda naše vlády odolají v budoucnu snahám sudetoněmeckého landsmanšaftu o územní i ekonomickou revizi výsledků 2. světové války. Nebýt odsunu sudetských Němců, v Evropě by vypukla další válka, tvrdí plukovník Pavel Vranský. Dlouhodobě nesouhlasí s bezpečnostní politikou státu, s její malou koncepčností neposkytující dostatečnou obranyschopnost.
05.06.2012 09:00 |

podobné články

Veterán od Tobruku: Kdybychom neodsunuli Němce, vypukla by nová válka

 
ROZHOVOR Český válečný veterán z Afriky a RAF má obavy, zda naše vlády odolají v budoucnu snahám sudetoněmeckého landsmanšaftu o územní i ekonomickou revizi výsledků 2. světové války. Nebýt odsunu sudetských Němců, v Evropě by vypukla další válka, tvrdí plukovník Pavel Vranský. Dlouhodobě nesouhlasí s bezpečnostní politikou státu, s její malou koncepčností neposkytující dostatečnou obranyschopnost.
05.06.2012 09:05 |

podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (54 článků) , Keith Richards (54 článků)

Pravicoví radikálové měli seznam 300 ´ideových nepřátel´, chtěli boj

 
Členové extremistické skupiny White Justice vedli databázi 300 lidí, proti nimž chtěli bojovat a zastrašovat je. Na fotografiích v seznamu "ideových nepřátel" se objevili vysoce postavení policisté i politici.
07.11.2009 15:50 |

podobné články

Válka gangů. V Mairseille po sobě zakuklenci stříleli kalašnikovy

 
Na okraji Marseille ráno vypukla válka drogových gangů. Začali po sobě střílet kalašnikovy. Situaci se snaží dostat pod kontrolu stovka policistů.
09.02.2015 14:47 |

podobné články

Válka proti svobodě se vede hned na několika frontách. Je však prý dobře skrytá

 
JINÝMA OČIMA Představte si, že je válka – a nikdo si toho nevšiml. Válka vedená proti vám a vašim spoluobčanům. Válka proti svobodě. Zdá se to jako nesmysl? Ať každý posoudí sám po přečtení řádků níže...
12.01.2014 17:55 |

podobné články

Zločinci a ti druzí. Protikorupční advokát Láska upřímně popisuje své nepřátele

 
Bývalý vyšetřovatel a spolupracovník organizace Transparency International Václav Láska, nyní advokát, napsal na svůj Facebook příspěvek, který pojednává o množství nepřátel, které si za život vytvořil či jinak získal. Od té doby, co se začal vyjadřovat i k obecnějším otázkám, se prý jeho skupina nepřátel rozrostla. Je ale mnohem nepřehlednější než v dobách, kdy jako policista bojoval proti zločinu a vždy bylo jasné, proč vzniklo ono nepřátelství.
16.12.2013 09:40 |

podobné články

Portrét nacistického hrdiny, zastřeleného ve Washingtonu

 
Postava kapitánporučíka Wernera Henkeho (1909–1944), velitele německé ponorky U-515 během 2. světové války, je zajímavá z mnoha pohledů. Se svou posádkou potopil 24 obchodních a 2 válečné lodě tehdejších nepřátel. Je to zároveň jediný velitel německých ponorek, který byl zastřelen ve vězení Fort Hunt na předměstí Washingtonu.
27.11.2009 08:05 |

podobné články

Šokující! Na "seznamu nepřátel" Ukrajiny je i americký prezident

 
Na Ukrajině aktualizovali seznam nejhorších nepřátel země, kteří škodí vládě v Kyjevě. Za rok 2015 na seznamu nechyběl český prezident Miloš Zeman. V roce 2016 se tam objevuje nově zvolený prezident USA Donald Trump.
10.11.2016 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků) , Miloš Zeman (20461 článků)

Ve Vítkově bylo horko. Stáli proti sobě Romové extremisty

 
Ve Vítkově na Opavsku se v sobotu odpoledne odehrály demonstrace dvou nesmiřitelných táborů. Občané za účasti pravicových extremistů demonstrovali na náměstí, a pak se vydali na průvod městem. Horké chvilky nastaly poblíž parku, kde právě pořádali svůj happening místní Romové.
03.08.2013 17:30 |

podobné články

Ve Vítkově bylo horko. Stáli proti sobě Romové s extremisty

 
Ve Vítkově na Opavsku se v sobotu odpoledne odehrály demonstrace dvou nesmiřitelných táborů. Občané za účasti pravicových extremistů demonstrovali na náměstí a pak se vydali na průvod městem. Horké chvilky nastaly poblíž parku, kde právě pořádali svůj happening místní Romové.
03.08.2013 17:35 |

podobné články

Krize na Ukrajině, již od roku 2014: Pokud jde o Putina, bylo to prý jinak, než se obecně píše

 
„Válka, která vypukla na Ukrajině v roce 2014, byla umožněna zestátněním ruské ekonomiky v období krize roku 2008. Válka nebyla kýženým důsledkem ekonomických změn, nicméně přechod na manuální kontrolu ruské ekonomiky s úmyslem tlumit důsledky krize se stal důležitým komponentem v boji proti sankcím, a dokonce i ve vyzbrojování Donbasu,“ uvádí ve své analýze pro moskevské Carnegie Center politický komentátor Konstantin Gaaze.
20.07.2017 09:40 |

podobné články

Bulletstorm nabídne stovky různých nepřátel na hraní

 
Video vám ukáže pestrou škálu nepřátel a jak toho vývojáři dosáhli.
19.01.2011 12:35 |

podobné články

„Seznamy nepřátel to začíná.“ Politici spojili migrační krizi a holocaust

 
Začalo to seznamy nepřátel a rozeštváváním lidí. Ministr zahraničí Zaorálek varuje i s ohledem na současnou uprchlickou krizi před mrazivým odkazem holocaustu. Stejné souvislosti si všímá i šéf Senátu Štěch, zatímco premiér Sobotka se na Slovensku účastnil otevření Muzea holocaustu. Proč tolik pozornosti k téhle černé kapitole lidských dějin? 27. leden byl prohlášen za Mezinárodní den obětí holocaustu. Vyjadřují se k němu i další politici.
27.01.2016 18:30 |

podobné články

Čapí hnízdo? Je to kampaň mých nepřátel, prohlásil Babiš

 
Ministr financí a lídr hnutí ANO Andrej Babiš se v nedělní Partii na televizi Prima věnoval spornému projektu Čapí hnízdo, kvůli kterému je v poslední době často terčem kritiky. Podle něj jde o kampaň jeho nepřátel, kteří ho chtějí dostat z politiky.
13.03.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12413 článků)

Tomáš Halík: Jak můžete mluvit o uprchlících jako o sběři či řízené invazi nepřátel, a pak s klidným svědomím přistupovat ke stolu Kristovu?

 
Do těch, kteří mluví o uprchlících jako o řízené invazi nepřátel, se opět opřel kněz Tomáš Halík. Učinil tak v kázání, které proběhlo v litomyšlském chrámu Nalezení sv. Kříže v neděli 3. července. Text kázání zveřejnil server Christnet.cz.
06.07.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (426 článků)

Putine, udělal sis hodně nepřátel, píše k výbuchu v Petrohradu Luboš Palata

 
Rusko se v posledních letech stalo opět světovou vojenskou mocností zasahující daleko za hranicemi země. Cenou za to je však růst počtu nepřátel. V dnešní Mladé frontě Dnes o tom píše Luboš Palata. V Lidových novinách se pak v pravidelné rubrice Sloupek tématu věnuje jejich komentátor Zbyněk Petráček.
04.04.2017 06:55 |

podobné články