Ve sprintu dvojic na MS byli Češi šestí

Ve sprintu dvojic volnou technikou na MS ve Falunu dojela česká dvojice Aleš Razým a Dušan Kožíšek šestá. Závod s přehledem opanoval norský tým Finn Haagen Krogh a Petter Northug, za kterým pak dojeli Rusové a Italové.
22.02.2015 17:25 |

Osobnosti: Petter Northug (31 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků)

Koukal s Kožíškem skončili ve sprintu dvojic dvanáctí

Z prvenství ve sprintu dvojic se v německém Düsseldorfu radovali Norové.
05.12.2010 15:50 |

Češi mohou ukázat svou sílu ve sprintu dvojic

Na olympijských hrách se v pondělí poběží sprint dvojic, v němž čeští lyžaři na velkých akcích už několikrát uspěli. V závodu volnou technikou se budou snažit prorazit Dušan Kožíšek a Martin Koukal.
22.02.2010 15:40 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků)

Po pádu Razýma skončili Češi ve finále týmového sprintu poslední

Běžci na lyžích Aleš Razým a Martin Jakš skončili ve finále olympijského sprintu dvojic po Razýmově pádu na posledním devátém místě. Zlato v závodu klasickou technikou slaví nečekaně Finové Iivo Niskanen a Sami Jauhojärvi. Ženám kralovaly Norky Ingvild Flugstad Östbergová a Marit Björgenová, která získala druhé zlato v Soči a páté olympijské vítězství v kariéře.
17.02.2014 15:15 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Miroslav Petrásek (2 články)

Kožíška s Koukalem čeká v Liberci závod ve sprintu dvojic

Běžec na lyžích Dušan Kožíšek se bude na Světovém poháru v Liberci snažit navázat na třetí místo ze sobotního sprintu jednotlivců.
16.01.2011 08:50 |

Osobnosti: Dušan Kožíšek (22 článků)

Koukal s Kožíškem skončili šestí, Norové mají zlato

Čeští lyžaři Dušan Kožíšek s Martinem Koukalem skončili šestí ve sprintu dvojic na OH. Další drtivý finiš předvedl Petter Northug a dovezl Nory ke zlatu.
18.02.2010 18:25 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Petter Northug (31 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků)

Gymnastka Šikulová s Leimlehnerem vyhráli Grand Prix dvojic

Nejlepší současná česká sportovní gymnastka Jana Šikulová vyhrála společně s Rakušanem Fabianem Leimlehnerem Grand Prix smíšených dvojic v Brně.
28.11.2010 16:30 |

Osobnosti: Jana Šikulová (3 články) , Jan Rakušan (5 článků)

Večírek rozpadlých buřičských dvojic rozezvučí v pátek Archu

V pražském Divadle Archa v pátek vystoupí písničkáři Jan Burian s Jiřím Dědečkem a Jan Vodňanský s Petrem Skoumalem. Na Večírku rozpadlých dvojic si připomenou sérii stejnojmenných vystoupení, kterou absolvovali na sklonku 80. let minulého století v legendárním Junior Klubu na Chmelnici.
28.01.2011 12:45 |

Osobnosti: Jiří Dědeček (22 článků) , Jan Burian (176 článků) , Jan Vodňanský (10 článků) , Petr Burian (4 články)

Švédské lyžařky vyhrály sprint dvojic na MS v Oslu

Švédské lyžařky Ida Ingemarsdotterová s Charlotte Kallaovou vyhrály dnešní sprint dvojic klasickou technikou na mistrovství světa v Oslu.
02.03.2011 15:20 |

Ano, tihle se spolu přátelí: 7 slavných dvojic - nerozlučných kamarádů - 2. díl

Jak jsme "psali již minule":http://www.extra.cz/sok-slavni-se-mezi-sebou-prateli-zde-je-7-slavnych-dvojic-nerozlucnych-kamaradu, opravdu se občas stane, že se celebrity nežalují, ale kamarádí.
15.09.2013 18:00 |

Prohlédněte si 8 dvojic letošní StarDance: Bude tančit Kuchařová i její milenec Brzobohatý, Polívková se proměnila ve svůdnou krásku

Letošní ročník taneční soutěže StarDance má být podle pořadatelů hodně silný. Už víte, kdo s kým bude tančit? Přinášíme vám seznam osmi dvojic, které budou na parketě bojovat o první místo. Podívejte se, jak jim to spolu sluší.
18.09.2013 11:20 |

Z 5 známých dvojic se po zásahu ve Photoshopu staly kreatury. Kdo dopadl nejhůř?

Hrajete si rádi? My hlavně s "Photoshopem":http://www.extra.cz/tema/photoshop, protože dokáže vykouzlit neuvěřitelné triky. Nám stačilo ale málo a poprosili jsme našeho dvorního grafika, aby nám vyměnil pár rysů v obličeji u pěti známých a v naší redakci oblíbených dvojic.
29.04.2014 10:00 |

Dalších 5 slavných dvojic, kterým jsme změnili obličeje: Z koho Photoshop udělal monstr duo století?

"Vzhledem k obrovskému úspěchu z minula":http://www.extra.cz/z-5-znamych-dvojic-se-po-zasahu-ve-photoshopu-staly-kreatury-kdo-dopadl-nejhur jsme se rozhodli opět probrat slavnými dvojicemi, kterým redakční grafik Ondra trošku upravil fazonu.
17.05.2014 16:15 |

Koukal s Kožíškem v Düsseldorfu desátí

České duo skončilo ve sprintu dvojic desáté.
06.12.2009 19:00 |

Sprinterům nepomohl ke štěstí plyšák ani výměna úseků

Štěstěna se odvrátila od českých běžců na lyžích ve sprintu dvojic. Pro Dušana Kožíška s Martinem Koukalem byl olympijský závod šancí na úspěch, ale po problémech Kožíška se museli spokojit s šestým místem.
23.02.2010 02:00 |

Koukal s Kožíškem se do finále sprintu dvojic nedostali

Neuspěl ani druhý český pár Horyna - Novák
16.01.2011 13:50 |

Fallaová a Björgenová vyhrály sprint dvojic v Liberci

Norky Maiken Caspersen Fallaová a Marit Björgenová vyhrály nedělní závod Světového poháru lyžařek-běžkyň v Liberci v týmovém sprintu klasickou technikou.
16.01.2011 15:20 |

Norové Kjölstad a Hattestad vyhráli sprint dvojic v Liberci

Norové Johan Kjölstad a Ola Vigen Hattestad vyhráli nedělní závod Světového poháru lyžařů-běžců v Liberci v týmovém sprintu klasickou technikou.
16.01.2011 16:10 |

Kanaďané Kershaw a Harvey vyhráli na MS lyžařů sprint dvojic

Kanaďané Devon Kershaw a Alex Harvey vybojovali ve středu na mistrovství světa v klasickém lyžování v norském Oslo zlaté medaile v týmovém sprintu klasickou technikou, když ve finiši těsně předčili domácí Nory, pro bronz si doběhli Rusové.
02.03.2011 16:05 |

Osobnosti: Alex Harvey (2 články) , Alex Harvey (2 články)