Ve finále světového poháru v trapu skončil střelec Kostelecký šestý

Michael Diamond z Austrálie vyhrál v Al Ainu ve Spojených arabských emirátech čtvrteční finále Světového poháru v trapu.
06.10.2011 15:35 |

Kostelecký si na MS v trapu vystřílel stříbrnou medaili

Český brokový střelec David Kostelecký získal na mistrovství světa v Bělehradě stříbrnou medaili v trapu. Olympijský vítěz z Pekingu si dnes připsal 146 bodů a o tři body zaostal za vítězným Italem Massimem Fabbrizim, který minul jediný terč a vyrovnal tak světový rekord.
06.09.2011 19:30 |

Osobnosti: David Kostelecký (21 článků)

Kostelecký získal na závodu SP v Dorsetu bronz v trapu

Olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký obsadil třetí místo na Světovém poháru brokové sportovní střelby v Dorsetu. V trapu jej porazili jen Rus Alexej Alipov a Číňan Jü Siao-kchaj, se kterým bojoval v rozstřelu o stříbro.
20.05.2010 10:05 |

SKVĚLÝ ÚSPĚCH! Kostelecký vybojoval na MS stříbro v trapu

Čech David Kostelecký získal na mistrovství světa ve střelbě z brokových zbraní v Bělehradě stříbro v trapu.
06.09.2011 17:50 |

Střelec David Kostelecký sází na 10 let starou flintu: Zase se vyválí v kalužích?

Ignoruje talismany. „Jsou k ničemu, věřím jen sám sobě,“ usmívá se obhájce olympijského zlata, střelec David Kostelecký (37). Muž, který svoji starou dobrou flintu neodložil už 10 let... A dnes si s ní v trapu zastřílí o medaile! Po polovině kvalifikace má stejný nástřel jako před 4 lety v Pekingu.
06.08.2012 12:10 |

Střelec Kostelecký prohrál duel o bronz. Zatáhlo se a kvůli nemoci očí neviděl terče…

Olympijský vítěz v trapu z Pekingu 2008 David Kostelecký měl dnes v téže disciplíně na dosah další medaili z her. Do finále šel ze 3. místa, bronz ale v rozstřelu s Britem Edwardem Lingem po prohře 9:13 nezískal. Přesto je jeho 4. příčka zatím jasně nejlepším výsledkem trápící se české výpravy v Riu de Janeiro. Dosud jím byla 9. pozice judisty Pavla Petřikova.
08.08.2016 22:20 |

Střelec Kostelecký zlato neobhájí, skončil už v kvalifikaci

David Kostelecký střelecké zlato z trapu neobhájí. Osudnou se mu stala druhá část kvalifikace, v níž mu uletěly hned tři terče.
06.08.2012 15:45 |

Střelec Kostelecký byl třetí v závodě Světového poháru

Olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký obsadil třetí místo na Světovém poháru brokové sportovní střelby v Dorsetu.
19.05.2010 20:25 |

Oštěpaři Špotáková, Veselý a střelec Kostelecký odletěli spasit českou výpravu: Tihle vyhrají!

Pět dní olympiády je pryč a Čechům to jen jednou cinklo. Ale už se blíží sklizeň, zítra jede své finále skifař Ondřej Synek a hlavně, včera do Londýna odletěl silný kontingent! Hned trio bojovníků s čákou na zlato. Oštěpaři Barbora Špotáková, Vítězslav Veselý a střelec David Kostelecký. To oni spasí českou výpravu!
02.08.2012 12:05 |

Osobnosti: Barbora Špotáková (334 článků) , Ondřej Synek (136 článků) , Vítězslav Veselý (85 článků) , David Kostelecký (21 článků) , Ondřej Veselý (55 článků) , Ondřej Veselý (55 článků)

Kostelecký se dočkal, poprvé vyhrál trap ve Světovém poháru

Střelec David Kostelecký vyhrál na Světovém poháru v Al-Ajnu ve Spojených arabských emirátech soutěž v disciplíně trap a vybojoval pro Českou republiku účastnické místo na olympijských hrách v Riu.
22.03.2015 17:11 |

Kostelecký "vystřílel" na ME v Bělehradě stříbro

Olympijský vítěz David Kostelecký vybojoval na mistrovství Evropy ve střelbě z brokových a kulových zbraní v Bělehradě stříbrnou medaili v trapu.
05.08.2011 19:30 |

Kostelecký dostal těžké náboje a byl diskvalifikován

Olympijský vítěz z Pekingu David Kostelecký neprošel namátkovou kontrolou hmotnosti nábojů a byl diskvalifikován. Pro závod soutěže v trapu na mistrovství Evropy v Mariboru jej vybavil výrobce.
28.07.2015 17:15 |

Medailová naděje Kostelecký v Baku vypadl. Teď vím, na čem pracovat, říká

Brokař David Kostelecký před odjezdem na Evropské hry do Baku jako by tušil, že ho čeká nezdar. Před odletem prohlásil, že i přes výhry ve dvou závodech Světového poháru, nic jisté nemá. Jeho slova se nakonec ukázala jako prorocká. Největší medailová naděje české výpravy v kvalifikaci minula čest ze 125 terčů a do dalších bojů nepostoupila.
17.06.2015 13:25 |

Střelec Kostelecký skončil v místě olympijského triumfu pátý

David Kostelecký v Pekingu svůj životní úspěch nezopakoval.
24.04.2010 11:35 |

Střelec Kostelecký: Trumfne švagrovou?

Střelecký šampion z Pekingu David Kostelecký (37) může být v klidu, v rodině už jeden cenný kov z letošních Her je.
30.07.2012 12:15 |

Kostelecký si zvyká na novou zbraň. Věří, že si s ní vystřílí Tokio

Po více než 14 letech se rozloučil sportovní střelec David Kostelecký se svou starou zbraní, která mu pomohla získat zlato z Pekingu, půjde do vitríny. Nejstarší český olympionik z Ria si nyní zvyká na novou brokovnici, kterou má vyrobenou na míru. Věří, že se mu s ní podaří probojovat za čtyři roky do Tokia.
27.12.2016 20:10 |

Čeští brokoví střelci se dnes v Londýně pokusí smazat ztrátu

Obhájce olympijského zlata střelec David Kostelecký se dnes v druhé polovině trapu pokusí smazat ztrátu z prvního dne soutěže. V něm mu ulétli dva holubi, stejně jako před čtyřmi lety v Pekingu. Ale zatímco tehdy to znamenalo průběžné vedení, v Londýně bude útočit až z konce první desítky. Naprosto stejně je na tom i Jiří Lipták.
06.08.2012 10:35 |

Skeetař Sychra byl ve finále SP pátý, Kostelecký zklamal

Skeetař Jan Sychra obsadil ve finále Světového poháru v Pekingu pátou pozici. Davidu Kosteleckému se v místě jeho loňského olympijského triumfu v disciplíně trap příliš nedařilo a klasifikován byl až na devátém místě.
02.11.2009 09:10 |

Osobnosti: Jan Sychra (4 články) , David Kostelecký (21 článků)

Skokan Matura skončil v Sapporu čtvrtý, Koudelka byl šestý

Českým skokanům na lyžích vyšel výborně druhý závod Světového poháru v Sapporu. Jan Matura skončil těsně pod stupni vítězů a čtvrtým místem si vylepšil osobní maximum. Roman Koudelka byl šestý. Zvítězil Rakušan Andreas Kofler, jeho krajan a lídr seriálu Thomas Morgenstern byl třetí.
16.01.2011 13:40 |

Osobnosti: Thomas Morgenstern (25 článků) , Andreas Kofler (5 článků) , Roman Koudelka (122 článků) , Jan Matura (48 článků)

Emmons a Kostelecký mají před MS střelců problémy

Dvě největší české naděje pro mistrovství světa ve sportovní střelbě Kateřina Emmons a David Kostelecký mají zdravotní potíže.
21.07.2010 19:10 |

Osobnosti: Kateřina Emmons (46 článků) , David Kostelecký (21 článků)