Článek

Vdova po Kájovi Saudkovi chystá skandální knihu: Bratr Jan nabízel za náš rozvod 100 tisíc

 
Chystá skandální knihu! Johana (68), vdova po kreslíři Kájovi Saudkovi (†80), chce popsat nejen 50 let vztahu, ale třeba i to, jak se jejich manželství pokoušel rozbít jeho bratr Jan.
11.01.2016 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků) , Jan Saudek (314 článků)
Podobné články

V Olomouci vzdá hold Kájovi Saudkovi desítka komiksových tvůrců

 
Desítka komiksových tvůrců vzdá v Olomouci poctu králi českého komiksu Kájovi Saudkovi. Příští týden v pátek se pustí do výzdoby skoro čtyřicetimetrové zdi v sousedství Muzea umění, v němž je umístěna Saudkova retrospektiva. Tvořit budou před očima kolemjdoucích. Akce má název Na zádech superdraka. Na čtyři hodiny bude v pátek odpoledne při jejich tvorbě v Denisově ulici zakázán průjezd aut. Tramvajové dopravy se omezení nedotkne, řekl mluvčí Muzea umění Petr Bielesz.
18.04.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Saudkova vdova vydá paměti: Bude to skandál jako hrom! Požene ji slavný fotograf k soudu?

 
Johana Saudková (68), vdova po slavném kreslíři Kájovi Saudkovi (†80) se rozhodla vydat knihu pamětí. V knize popíše 50 let jejich soužití, ale i to, proč je chtěl jeho bratr rozvést…
11.01.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Exkluzivní rozhovor! Syn zesnulého Káji Saudka (†80) přiznal napjaté vztahy v rodině!

 
Podědil po králi českého komiksu Kájovi Saudkovi (†80) nejen tvář, ale taky neuvěřitelný talent. Před čtyřmi měsíci Patriku Saudkovi (47) odešel tatínek na věčnost po devíti letech v kómatu. Syn na nejmilovanějšího člověka vzpomíná každý den, nejen ve svých snech. V rozhovoru pro deník Aha! se rozpovídal nejenom o těžkých dobách strávených s otcem v nemocnici, ale i o tvrdých začátcích malíře se slavným jménem. A také o soupeření v rodině...
07.11.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Král českého komiksu Kája Saudek (†80): Dočkal se, už má hrob!

 
Vdova po kreslíři Kájovi Saudkovi (†80) si může oddechnout. Po nekonečných 15 měsících Johana (68) uložila manželovy ostatky na pražském Vyšehradě!
04.10.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Madonnin bratr Christopher opět útočí novou skandální výpovědí

 
Madonna nemůže mít klidné spaní. Je příliš slavná na to, aby se na její skandální minulosti nesnažil neustále někdo přiživit. A jedním z nich je také její vlastní bratr Christopher Ciccone, který před devíti roky vydal první skandální knihu Life with My Sister Madonna. Popová královna ho okamžitě vyřadila ze svého života. Ciccone teď vyhrožuje další šokující publikací.
10.08.2017 14:30 |

podobné články

Olomoucké muzeum vyzývá sběratele Káji Saudka

 
Muzeum umění Olomouc chce vzdát hold králi českého komiksu Kájovi Saudkovi na retrospektivě, kterou chystá od února do května příštího roku.
25.11.2013 09:57 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Madonnin bratr režíroval její turné, teď na Slovensku navrhuje boty

 
Jednapadesátiletý Christopher Ciccone se proslavil hlavně tím, že napsal knihu o životě se svojí slavnou sestrou. Madonna s ním pak několik let nemluvila. Christopher, který kdysi režíroval a vymýšlel její turné, teď pracuje coby návrhář bot pro obuvnickou firmu na Slovensku. Další články k tématu: Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu
21.04.2012 15:52 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Nové knihy - Kája Saudek, Dick Francis i John Sandford

 
V knižních titulech tohoto týdne najdete například obrazovou monografii věnovanou Kájovi Saudkovi, poslední román z pera legendárního Dicka Francise Vyrovnaný účet, nebo thriller Tajuplná oběť Johna Sandforda.
26.03.2010 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Dick Francis (9 článků) , Karel Saudek (88 článků) , John Sandford (9 článků)

Poslední Saudkův obraz před kómatem, je to už 5 let

 
Už je to dlouhých pět let, co českému komiksovému kreslíři Kájovi Saudkovi (narozen 13. května 1935) zaskočilo sousto tak nešťastně, že upadl do kómatu. Dodnes leží v bezvědomí v pražské motolské nemocnici. Jeho nejbližší pořád doufají v zázrak.
26.04.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků)

Berenika Saudková si libuje v extravaganci: Vizáž jako z komiksu!

 
Bereniku Saudkovou (30) by přehlédl jen málodko. Po svém otci Kájovi Saudkovi zdědila výtvarné nadání, po matce Johance zase neuvěřitelné vnady. To vše navíc Berenika propojuje s osobitým stylem, který ji řadí mezi nejextravagantnější dámy českého showbyznysu.
28.04.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Saudková (15 článků) , Karel Saudek (88 článků)

Berenika Saudková si libuje v extravaganci: Vizáž jako z komiksu!

 
Bereniku Saudkovou (30) by přehlédl jen málodko. Po svém otci Kájovi Saudkovi zdědila výtvarné nadání, po matce Johance zase neuvěřitelné vnady. To vše navíc Berenika propojuje s osobitým stylem, který ji řadí mezi nejextravagantnější dámy českého showbyznysu.
03.05.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Saudková (15 článků) , Karel Saudek (88 článků)

Syn Káji Saudka Patrik hodně otevřeně: Ta rodina je jako mafie!

 
Po otci Kájovi Saudkovi (†80) zdědil Patrik (47) obrovský malířský talent a po strýci Janovi zase přelétavost. Svou cestu k úspěchu si musel vyšlapat sám, ale stín slavného jména klanu Saudků se za ním přesto táhl. „Někdy je to výhodné, otevře vám to dveře na místa, kam byste se s normálním jménem nedostali. Ta rodina je jako mafie,“ řekl v rozhovoru pro deník Aha! Patrik.
10.11.2015 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Saudek (88 článků) , Jan Saudek (314 článků)

Vdova po Patricku Swayzem se bude vdávat, zasnoubila se s klenotníkem

 
Sedmapadesátiletá Lisa Niemi prozradila, že ji o rok starší partner Albert DePrisco na Vánoce požádal o ruku. Vdova po Patricku Swayzem žije s klenotníkem už více než rok a půl. Další články k tématu: Vdova po Patricku Swayzem opět randí, našla si klenotníka Nejhorší na Patrickovi bylo jeho pití, říká vdova po Swayzem Smutek mě pohltil, jen plynu s proudem, říká vdova po Patricku Swayzem Patrickovi stále posílám esemesky, říká Swayzeho manželka Swayzemu se nesplnil největší sen, nestal se otcem Americký herec Patrick Swayze zemřel na rakovinu slinivky
30.12.2013 12:08 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Swayze (213 článků) , Lisa Niemi (47 článků)

Manželka Káji Saudka (78): Jan se o něj nezajímá!

 
Smutný osud jednoho z našich nejlepších kreslířů je všeobecně znám. Devět let v komatu nedává příliš nadějí na změnu. Pokud by u nás byla povolena eutanazie, neváhal by jeho bratr, slavný fotograf Jan Saudek (78), odpojit své dvojče od přístrojů. Jenže se ukazuje, že kvůli Kájovi panuje velké napětí mezi manželkou Johanou a právě Janem!
18.03.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (314 článků) , Karel Saudek (88 článků)

Madonna zářila na Super Bowlu, její bratr bezdomovec stanoval u stadionu

 
Zatímco třiapadesátiletá Madonna předvedla během přestávky Super Bowlu fantastickou show, její nejstarší bratr Anthony Ciccone si s partou rozložil stan před stadionem. Pětapadesátiletý bezdomovec se do Indianopolisu dostal díky rozhlasové stanici KLT. Další články k tématu: Christopher Ciccone představil v Praze život sestry Madonny Bratr slavné zpěvačky Madonny: Říkali jsme jí Bláto Madonna má ráda hlavně sama sebe, píše její bratr ve své knize Madonnin bratr Anthony žije pod mostem, slavná sestra mu nechce pomoci
09.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

V Argentině našli vzácnou knihu ukradenou v Římě

 
Argentinské policii se v Buenos Aires podařilo vypátrat vzácnou knihu z 18. století, která byla loni ukradena v Římě. Šlo o cenný rukopis popisující historii baziliky sv. Petra. Argentinský prodejce knihu na internetu nabízel za 3,5 tisíce dolarů (zhruba 89 tisíc korun). 
24.04.2015 09:26 |

podobné články

Kolumbijský týden pokračuje na Vltavě! Neuvěříte, jaké "suvenýry" nabízel kapitán pražské výletní lodi!

 
Zajímavé pamlsky nabízel svým zákazníkům jeden z kapitánů pražských výletních lodí! Místo tradičního způsobu ochlazení v podobě zmrzliny či piva totiž nabízel ještě experimentální způsob pomocí kokainu!
13.08.2015 20:46 |

podobné články

Jaká onkologická onemocnění trápí současnou českou společnost

 
V incidenci (počtu nově diagnostikovaných pacientů v určitém časovém období na 100 tisíc obyvatel) zhoubných nádorů patří Česká republika mezi nejzatíženější státy světa. V roce 2011 u nás bylo mezi muži nově diagnostikováno celkem 802 nemocných se zhoubným nádorem na 100 tisíc mužů, u žen to pak v témže roce bylo 681 nemocných na 100 tisíc žen v ČR. Celkově v roce 2011 zemřelo více než 27 tisíc pacientů se zhoubným nádorem (souhrnná mortalita tedy činí 258 úmrtí/100 tis. obyvatel).
19.06.2015 21:32 |

podobné články

Vdova po Matuškovi vydá knihu. Odhalí v ní špínu a nenávist

 
A je to tady! Ač by se mohlo zdát, že zesnulý Waldemar Matuška (†76) už nemůže vířit vody českého showbyznysu, opak je pravdou. Jeho žena Olga Blechová (62) totiž prozradila, že zpěvák ještě za svého života rozepsal knihu o svém životě, kterou ona sama nyní dopisuje. A dílo se prý rozhodně nebude s nikým mazlit. „Walda říkal, že po vydání té knihy nás do Čech už nepustí. Nechtěl se nikoho doprošovat a po vydání knihy už o ničem diskutovat,“ prozradila vdova.
08.06.2012 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Waldemar Matuška (316 článků) , Olga Blechová (28 článků)