VC San Marina: Abrahamovi se v trénincích moc nedařilo, překvapil mladíček Popov

Český motocyklista Karel Abraham obsadil v pátečních trénincích na VC San Marina desáté a čtrnácté místo. Ve třídě do 125 ccm zaujal jedenáctou příčkou talent Miroslav Popov.
02.09.2011 17:50 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Motocyklista Popov v GP San Marina odstartuje ze 6. místa

Motocyklista Miroslav Popov vyjede do Velké ceny San Marina z šestého místa a má dobrou šanci poprvé v kariéře bodovat. Další český jezdec Jakub Kornfeil dnes obsadil v kvalifikaci ve třídě do 125 ccm 17. příčku.
03.09.2011 20:00 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Proč se Abrahamovi nedařilo? Vybral si špatnou lajnu

Českému jezdci Karlu Abrahamovi nevyšla v pátečních trénincích na Velkou cenu České republiky silničních motocyklů sázka na osvědčenou stopu na domácím Masarykově okruhu.
12.08.2011 19:10 |

Abrahamovi se v trénincích na VC Katalánska nedařilo, VÝRAZNĚ ZTRÁCEL

Přes tři sekundy na nejrychlejšího jezdce ztratil motocyklový závodník Karel Abraham v obou dnešních trénincích na Velkou cenu Katalánska.
03.06.2011 12:35 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků)

VC San Marina: Abraham byl v posledním tréninku čtrnáctý, Popov v elitní desítce

Sobotní třetí trénink na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil čtrnáctý.
03.09.2011 12:00 |

Osobnosti: Casey Stoner (46 článků) , Karel Abraham (343 článků)

VC San Marina: Abraham byl v kvalifikaci dvanáctý, Popov v malorážkách senzačně šestý

Sobotní kvalifikaci na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů vyhrál v kategorii MotoGP Australan Casey Stoner, Karel Abraham skončil dvanáctý.
03.09.2011 15:25 |

VC San Marina: Abraham byl po předchozích karambolech dvanáctý

Motocyklový závodník Karel Abraham dojel v rámci VC San Marina ve třídě MotoGP na 12. příčce. Stejné umístění si připsal Jakub Kornfeil ve třídě do 125 ccm. Hned za ním skončil Miroslav Popov, který v závodě MS poprvé bodoval.
04.09.2011 12:25 |

Osobnosti: Karel Abraham (343 článků) , Jakub Kornfeil (156 článků) , Miroslav Popov (19 článků)

Abraham i Kornfeil dojeli v San Marinu dvanáctí

Ve Velké ceně San Marina bodovali oba čeští motocyklisté v kubatuře do 125 ccm. Jakub Kornfeil skončil na 12. místě. Miroslav Popov, který startoval díky divoké kartě, dojel hned za ním a v šampionátu získal body poprvé v kariéře. Karel Abraham v královské třídě MotoGP obsadil 12. místo a po dvou nedokončených závodech rovněž bodoval.
04.09.2011 16:35 |

Abraham s Peškem odstartují do VC San Marina ze třetí řady

Čeští motocykloví závodníci ve třídě do 250 ccm Karel Abraham a Lukáš Pešek se na startu nedělní Velké ceny San Marina postaví se svými stroji Aprilia vedle sebe ve třetí řadě.
05.09.2009 17:05 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Abraham dojel v GP San Marina jedenáctý, Pešek nedokončil

Český motocyklový jezdec Karel Abraham obsadil v dnešní Velké ceně San Marina jedenácté místo ve třídě do 250 ccm. Královskou třídu MotoGP ovládl Ital Valentino Rossi.
06.09.2009 14:05 |

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)

Velká cena San Marina na NOVA Sport a VOYO

Na italském pobřeží Jadranu, nedaleko letoviska Rimini, leží okruh Misano, který už tradičně hostí Velkou cenu San Marina, letos třináctý podnik mistrovství světa silničních motocyklů. Trať nese od letošního jara jméno Marka Simoncelliho, italského závodníka, který loni tragicky zahynul na závodech v Malajsii.
13.09.2012 17:35 |

Abraham se chystá trpět. I přes bolest pojede Velkou cenu San Marina

Český motocyklový jezdec Karel Abraham se o víkendu vrátí na závodní dráhu a pokusí se absolvovat celý program Velké ceny San Marina.
12.09.2013 08:00 |

Trenér San Marina rezignoval. Za 15 let vyhrál jediný zápas!

Na lavičce fotbalistů San Marina skončil po patnácti letech trenér Giampaolo Mazza. S týmem patřícím mezi největší světové outsidery zaznamenal jedinou výhru z 85 zápasů a pouhý bod ze 76 kvalifikačních duelů. Sedmapadesátiletý učitel tělocviku byl nejdéle sloužícím trenérem evropského národního týmu.
18.10.2013 18:30 |

Českým jezdcům se v trénincích na Velkou cenu Brna nedařilo

Žádný z trojice domácích jezdců se v pátečních trénincích na Velkou cenu České republiky nedokázal dostat do elitní desítky pořadí. Nejlepším z nich byl Karel Hanika, který obsadil 14. místo, druhý Čech v nejslabší kategorii Moto3 Jakub Kornfeil zajel dvaadvacátý čas.
14.08.2015 15:35 |

Osobnosti: Jakub Kornfeil (156 článků) , Karel Hanika (48 článků)

RECENZE: Marina And The Diamonds využila svých předností

Ve Walesu žijící Marina Diamandisová se na hudební scéně pohybuje pod uměleckým jménem Marina And The Diamonds. Svými dvěma prvními alby vstoupila do historie jako dívka ovlivněná popem osmdesátých let, novinkou Froot však svůj vklad mění a modernizuje.
18.04.2015 16:00 |

Mladý motocyklista POPOV jde TVRDĚ za ÚSPĚCHCEM. "Trénuji i thajský box," říká

Je ve špičce italského mistrovství motocyklů, překvapil skvělým druhým místem ve španělském šampionátu. A to samozřejmě nezůstalo bez povšimnutí. Čerstvě šestnáctiletý motocyklový závodník Miroslav Popov dostal divokou kartu mezi ty nejlepší, na Velkou Cenu Itálie.
29.06.2011 11:30 |

Osobnosti: Miroslav Popov (19 článků)

Slavia má kvůli dluhu vůči Abrahamovi zastavené přestupy

Arbitrážní komise fotbalového svazu podle deníku Sport zastavila pražské Slavii veškeré přestupy. Důvodem je nesplacený závazek vůči bývalému hráči Martinu Abrahamovi, kterému klub dluží 33 tisíc korun. Pokud slávisté částku neuhradí, nebudou moci až do konce ledna provádět žádné hráčské transfery.
22.12.2010 09:50 |

Karlu Abrahamovi začal velký mediální kolotoč. Před domácí velkou cenou v Brně se první Čech v MOTO GP nezastaví. Našel si ale i čas tradičně zavítat za dětmi do nemocnice.
10.08.2011 17:55 |

Po Abrahamovi představil motorku i Pešek. Fanoušci se těší na tuhé boje

Po Karlu Abrahamovi představil svou novou motorku pro nadcházející sezónu šampionátu MotoGP i další český závodník Lukáš Pešek, který bude hájit barvy italské stáje IodaRacing spolu s Danilem Petruccim.
01.02.2013 18:25 |

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)