Článek

Vážná nehoda v železniční stanici: Rychlík srazil mladého muže (33)

 
Velmi vážná zranění utrpěl třiatřicetiletý muž, kterého dnes večer srazil vlak v železniční stanici Praha-Uhříněves. Lékaři uvedli zraněného do umělého spánku a převezli ho na traumacentrum vinohradské nemocnice. ČTK to sdělil mluvčí pražských záchranářů Dominik Horn.
29.09.2016 21:45 |

podobné články

Podobné články

Tragédie na Liberecku: Rychlík srazil dítě v kolejišti, na místě zemřelo

 
Vážná nehoda ve středu odpoledne zastavila provoz na železniční trati mezi Libercem a Hradcem. Rychlík jedoucí do Pardubic v Košťálově na Semilsku srazil dítě v kolejišti. Navzdory veškeré snaze záchranářů dítě bohužel zraněním podlehlo.
26.01.2017 07:10 |

podobné články

V Libici nad Cidlinou srazil rychlík chodce, utrpěl vážná zranění

 
Vážná zranění utrpěl v neděli odpoledne muž, který v Libici nad Cidlinou přecházel koleje v okamžiku, kdy projížděl rychlík. Vlak muže zachytil a srazil, na místo byl přivolán vrtulník, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Petra Potočná.
12.12.2010 16:50 |

podobné články

Rychlík na Strakonicku zabil několik krav, které utekly z pastviny

 
Vážná nehoda se stala v pátek večer na železniční trati u Pracejovic na Strakonicku. Rychlík s číslem 666 srazil stádo pobíhajících krav, které utekly z nedaleké pastviny.
30.07.2010 21:55 |

podobné články

Rychlík v Přibyslavi zachytil za jízdy ženu (43). Nepřežila

 
Projíždějící rychlík dnes ráno zachytil a usmrtil třiačtyřicetiletou ženu v železniční stanici v Přibyslavi na Havlíčkobrodsku. Rychlík na trase z Brna do Prahy byl zrušen. Cestující museli použít náhradní dopravu. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a Drážní inspekce. Jednou z verzí je i sebevražda, řekl Martin Drápal z Drážní inspekce.
28.08.2012 14:20 |

podobné články

Rychlík srazil v Praze člověka, ten nehodu nepřežil

 
Rychlík jedoucí do Českých Budějovic dnes odpoledne srazil v Praze člověka, který svým zraněním podlehl. Nehoda se stala v úseku nepřístupném veřejnosti, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Železniční provoz v úseku Vršovice - Hostivař je zastaven. 
08.02.2013 16:45 |

podobné články

Smrt na trati: Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna postupně srazil dva lidi. Oba zemřeli

 
Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna v pátek večer postupně srazil a usmrtil dva lidi. U Lulče na Vyškovsku se obětí stala žena, v Brně-Černovicích muž. Ani jeden z nich u sebe neměl doklady. Do cílové stanice rychlík dojel se zpožděním více než pět hodin, řekl dnes náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera. 
14.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (13 článků)

V Pardubicích zabil vlak člověka, spoje měly zpoždění

 
V Pardubicích dnes ráno rychlík z Prahy do Brna srazil a usmrtil člověka. Podle policie se nehoda stala v prostoru železniční zastávky pod nemocnicí v místě, kudy vede železniční koridor. Několik hodin se v místě nehody jezdilo po jedné koleji. Řekl to mluvčí pardubické policie Josef Boczán a mluvčí Správy železniční dopravní cesty Pavel Halla.
29.12.2011 11:10 |

podobné články

V Praze srazil rychlík muže, nehodu nepřežil

 
Rychlík jedoucí do Českých Budějovic dnes odpoledne srazil v Praze muže, který svým zraněním podlehl. Nehoda se stala v úseku nepřístupném veřejnosti. Dnes to řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Provoz na trati byl zhruba dvě hodiny přerušen.
08.02.2013 20:45 |

podobné články

Rychlík z Lince srazil v Praze muže. Zemřel na místě

 
Rychlík v pondělí večer v Praze mezi nádražím ve Vršovicích a zastávkou ve Strašnicích srazil a usmrtil muže. Nehoda zastavila dopravu na trati mezi Vršovicemi a Hostivaří, vyplývá z webu Českých drah.
09.11.2015 23:20 |

podobné články

Nepřežil! U Českých Budějovic srazil rychlík muže

 
Smrtelná zranění utrpěl v pondělí dopoledne muž, kterého srazil rychlík nedaleko Českých Budějovic na trati směrem na Prahu. Nehoda se stala v místě veřejnosti nepřístupném, potvrdil mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
03.06.2013 11:45 |

podobné články

SŽDC: Část kolejiště ve stanici Česká Třebová prošla rekonstrukcí

 
Správa železniční dopravní cesty zrekonstruovala železniční svršek a přilehlé výhybky tzv. čtvrtého svazku směrové skupiny nákladního nádraží v železniční stanici Česká Třebová. Projekt se podílel na naplnění globálního cíle prioritní osy 1 Operačního programu Doprava, jímž je zlepšení železniční dopravy na transevropské dopravní síti TEN-T.
13.04.2016 13:55 |

podobné články

Rychlík se na Zlínsku srazil s kamionem, nehoda blokuje dopravu

 
Rychlík se ve středu okolo poledne srazil na železničním přejezdu ve Spytihněvi na Zlínsku s nákladním automobilem. Souprava narazila do návěsu, část vozu zůstala v kolejišti.
08.06.2011 13:25 |

podobné články

Rychlík srazil člověka v Černošicích u Prahy, trať na Plzeň stála

 
Rychlík jedoucí z Protivína do Prahy dnes na železničním přejezdu v Černošicích u Prahy srazil a usmrtil člověka, řekl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Nehoda na víc než hodinu uzavřela hlavní trať na Plzeň, vyplývá z webu Českých drah. Náhradní autobusy nemohly vyjet, protože přejezd v jejich trase byl uzavřen.
22.10.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Nehoda (9 článků)

Praha Smíchov: Rychlík usmrtil muže!

 
Mezinárodní rychlík ve čtvrtek večer u železniční stanice Praha Smíchov srazil a usmrtil muže. Řekla mluvčí pražských policistů Eva Miklíková. Okolnosti neštěstí vyšetřují kriminalisté.
07.01.2010 21:00 |

podobné články

Další tragédie na kolejích: Rychlík usmrtil v Králově Poli mladého muže

 
Osmnáctiletý mladík vstoupil odpoledne poblíž železniční zastávky v Králově Poli před rychlík mířící z Brna na Prahu. Strojvůdce neměl šanci střetu zabránit. Muž na místě zemřel, řekl Blesku Martin Drápal z Drážní inspekce.
19.01.2017 19:15 |

podobné články

Ženu (†36) srazil v železniční stanici vlak: Nehodu nepřežila

 
Zřejmě sebevražedný úmysl stál za smrtí ženy (†36) v Rosicích u Brna. Ženu vlak srazil přímo v železniční stanici.
03.12.2016 19:05 |

podobné články

Rychlík smetl osobák na přejezdu. Řidič (†22) nepřežil

 
Tragédie se stala ve středu ráno na kolejích u Hranic na Přerovsku. Rychlík tam srazil a usmrtil mladého muže, jak řekla agentuře Mediafax mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová.
21.12.2011 16:30 |

podobné články

V Ústí nad Orlicí srazil rychlík muže, zřejmě spáchal sebevraždu

 
Smrtelná zranění utrpěl v pondělí odpoledne muž, kterého v Ústí nad Orlicí srazil rychlík, jedoucí z Prahy do Brna. Muž pravděpodobně spáchal sebevraždu, potvrdil informace Mediafaxu mluvčí drážní inspekce Martin Drápal.
04.03.2013 15:55 |

podobné články

Souboj titánů z Indie: Slona smetl rychlík!

 
V rezervaci Buxa na severovýchodě Indie slon přecházel železniční koleje, když ho srazil rychlík! Kdo by čekal, že se kolos zvířecí říše jen otřepal a šel dál, je na omylu.
07.03.2013 12:05 |

podobné články