Článek

Vážení diváci, připravte se na novou zpravodajskou televizi. Plánuje ji český miliardář

 
Finanční skupina PPF chce mít vlastní zpravodajskou televizi, která by měla být šířena prostřednictvím placené internetové televize O2 TV. Dnešním Lidovým novinám to prý potvrdily tři na sobě nezávislé zdroje z blízkosti O2 i PPF, která O2 většinově vlastní.
14.08.2015 08:06 |

podobné články

Podobné články

„Ibiza na sjezdovkách“: Český miliardář buduje ráj ve švýcarských Alpách

 
Podle portálu Info.cz plánuje český miliardář Radovan Vítek obří investice do lyžařského střediska ve Švýcarsku. Jeho cílem je přilákat do oblasti novou klientelu. Český podnikatel si svými aktivitami získal přízeň místních obyvatel, kteří na něj nedají dopustit.
16.12.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Vítek (7 článků)

Bakalo, máte po klidu. Ukážeme vám, co si myslí vaši horníci, plánuje miliardář Krúpa

 
Slovenský miliardář Pavol Krúpa hodlá jít tvrdě po krku bývalému majiteli společnosti OKD Zdeňku Bakalovi. Neváhá ani posbírat horníky rozpálené do ruda a otrávené nájemníky někdejších hornických bytů a přivézt je Bakalovi přímo pod okna – před jeho dům ve Švýcarsku, kde český miliardář hledá klid. Krúpa je podle všeho připraven mu klid odepřít.
01.05.2017 17:25 |

podobné články

ČT: Události jsou rok po změně druhou nejvyhledávanější zpravodajskou relací

 
Hlavní zpravodajská relace Události se stala v prvním čtvrtletí 2013 druhou nejsledovanější televizní zpravodajskou relací v zemi.
31.03.2013 19:00 |

podobné články

Řešíte muslimy, ale neřešíte Rusy, kteří jsou prolezlí zpravodajskou službou! burcoval Ivan Gabal na veřejné akci

 
REPORTÁŽ Na čtyři desítky posluchačů si přišlo poslechnout Ivana Gabala do benešovského muzea. Hlavním tématem byla zahraniční politika. Je nejvyšší čas vymyslet, co s imigranty, řekl přítomným ve středu večer. Pozastavil se také nad tím, že řešíme muslimy, přitom v České republice téměř žádné nemáme, ale neřešíme Rusy. Těch je tu na 60 tisíc a jsou prolezlí zpravodajskou službou, řekl v Benešově. Představa, že NATO je dost silné, aby nastolilo rovnováhu, není podle Gabala reálná.
11.06.2015 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (899 článků)

Karel Kopeček moderátorem zpravodajské relace TN2!

 
Diváci televizní stanice Nova 2 mohou každý všední den od 22 hodin sledovat novou zpravodajskou relaci TN2. Živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací monitoruje události, které se staly v České republice a ve světě v čase od konce hlavní zpravodajské relace do dvaadvacáté hodiny večer. Kromě stávající moderátorky Michaely Šmídové se moderování TN2 s radostí ujal moderátor Karel Kopeček, kterého diváci skupiny Nova znají především v roli reportéra hlavní zpravodajské relace.
03.04.2017 16:30 |

podobné články

Co se to děje v České republice? Politolog Pehe to osvětlil ve slovenské televizi

 
Český politolog Jiří Pehe v rozhovoru pro slovenskou zpravodajskou televizi TA3 odpovídal na otázky, zda Česko směřuje k předčasným volbám a jak se daří premiérovi v demisi Andreji Babišovi skládat novou vládu. Šéf hnutí ANO čeká na sociální demokraty, kteří se začátkem dubna mají na svém sjezdu rozhodnout, jestli mohou spolupracovat s trestně stíhaným člověkem, nebo ne. Ve hře je stále i hnutí SPD a KSČM.
18.03.2018 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (346 článků)

29. září 1989: Vážení přátelé, ano!

 
Před dvaceti lety měl v pražském kině Sevastopol premiéru český film Vážení přátelé, ano! Na tehdejší dobu docela břitká satira, která se nebála dělat si legraci i ze socialismu.
29.09.2009 05:15 |

podobné články

VIDEO: Česká televize mění tvář

 
Od ledna diváci České televize zpravodajskou relaci Události nepoznají. Bude mít novou znělku a novou tvář. „Role grafiky roste,“ upozornil tiskový mluvčí Ladislav Šticha. „Pro Události se nově vybrala bílostříbřitá barva,“ prozradil.
18.12.2009 05:15 |

podobné články

Německo uchvátil Jára Cimrman

 
Vážené dámy, vážení pánové, vážení přátelé, dovolte mi... Nic neobvyklého při úvodní přednášce o Járovi Cimrmanovi. Kdyby čeština nezazněla v Německu, v bavorském Viechtachu, padesát kilometrů od českých hranic. Hra kultovního divadla Vražda v salónním coupé tady měla premiéru 4. května a předvedli ji místní ochotníci. Soubor se jmenuje Vogelfrei (Bez ptáků). Podívejte se na videoukázku v němčině.
13.05.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jára Cimrman (269 článků)

Chisora dal Kličkovi během vážení před bojem o titul facku

 
Britský boxer Dereck Chisora dal úřadujícímu mistru světa v těžké váze organizace WBC Vitaliji Kličkovi při vážení před sobotním zápasem facku. Ukrajinský obhájce titulu mu ránu nevrátil, ale tábory obou soupeřů se do sebe málem pustily.
17.02.2012 17:30 |

podobné články

Kličko a Chisora: Facka při vážení!

 
Tohle britský boxer Dereck Chisora (27) přehnal. Při vážení před sobotním duelem o titul organizace WBC s Vitalijem Kličkem (40) vlepil svému sokovi facku, až to mlasklo. Ukrajinský obr ale udržel nervy na uzdě. „Vyřídím ho až v ringu,“ soptil Kličko.
18.02.2012 12:10 |

podobné články

Zachveja (SPOZ): Cui bono, Miroslave Šloufe?

 
Vážení občané, vážení přátelé, dovolte mi krátké představení namísto úvodu. Před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2010 jsem vedl kandidátku SPOZ v Moravskoslezském kraji.
02.10.2013 18:30 |

podobné články

Janeček (KSČM): Vážení občané, zvu Vás k volbám...

 
Vážení občané, dovolte mi, abych Vás pozval k volbám do Evropského parlamentu, které se uskuteční ve dnech 23. – 24. května 2014. Před deseti lety vstoupila Česká republika do Evropské unie. Při setkáních a diskusi s občany v ulicích slyším spoustu výhrad k tomu, jak Evropská unie funguje ve vztahu k České republice, každému z nás i ve své zahraniční politice.
14.04.2014 10:05 |

podobné články

Vážení šneků, měření goril. Tak zoo zjišťuje pohodu zvířat

 
Vážení a měření všech druhů zvířat v londýnské zoologické zahradě je každý rok velkou událostí. Získané údaje totiž využijí zahrady po celém světě.
22.08.2014 13:35 |

podobné články

Gajdůšková (ČSSD): Po baťovsku si vyhrnuji rukávy a jdu bojovat

 
Vážení přátelé, vážení voliči, moc Vám děkuji za podporu v prvním kole senátních voleb. Poprosím Vás však o totéž ještě jednou. Podpořte mne i ve druhém kole, jež se koná v pátek a sobotu 17. a 18. října. Jsem s vámi!
14.10.2014 21:20 |

podobné články

ANO: Naše mise pokračuje!

 
Vážení voliči ANO, sympatizanti ANO, vážení občané, omlouváme se za opožděné vyjádření k proběhnuvším volbám v Praze 4. Důvodem byla skutečnost, že jsme chtěli toto období vyhodnotit v kontextu reálného stavu, s odstupem času a bez emocí.
24.12.2014 06:31 |

podobné články

ANO: Vážení spoluobčané...

 
Vážení spoluobčané, přátelé a příznivci Hnutí ANO Moravská Třebová, pomalu se blíží konec letošního roku 2014, a proto bychom rádi zavzpomínali na nejdůležitější okamžiky našeho Hnutí ANO 2011.
26.12.2014 21:22 |

podobné články

Popov (TOP 09): Pietní vzpomínka na Demokracii a Svobodu

 
Vážení přátelé, vážení pozůstalí! Chtěl bych Vás touto cestou vyzvat k uctění památky slečny Demokracie a slečny Svobody. Zesnuly náhle, ve věku nedožitých šestadvaceti let.
02.03.2015 10:46 |

podobné články

Mastník (SLK): Liberecký kraj bude i letos kontrolovat hmotnost kamionů

 
Nízkorychlostní kontrolní vážení nákladních vozidel bude Liberecký kraj provádět i v letošním roce. Rada kraje tím stejně jako vloni pověřila společnost Centrum služeb pro silniční dopravu (CSPSD), aby zajistila v souladu se zákonem o pozemních komunikacích, v součinnosti s Policií České republiky nebo celními úřady, nízkorychlostní kontrolní vážení na silnicích I., II. a III. třídy na území Libereckého kraje.
17.01.2016 21:56 |

podobné články