Článek

VAROVÁNÍ: Domy jsou zateplené rakovinou!

 
Polystyren, který nás měl hřát, se mění v časovanou nálož s rakovinou. Většina ho totiž obsahuje zákeřný jed, kterého se není lehké zbavit. Pokud přemýšlíte o vyhození polystyrenu do popelnice, od začátku října je to za milionovou pokutu.
27.11.2016 05:15 |

podobné články

Podobné články

SFŽP: Nová okna, zateplené fasády a střechy. Veřejné budovy prokouknou a obce ušetří

 
Na školy, sportovní stadiony, kulturní domy, radnice a desítky dalších veřejných budov se už brzy vrhnou dělníci. Ministerstvo životního prostředí schválilo dotaci 99 projektům z Operačního programu Životní prostředí ve výši 400 milionů korun.
23.03.2018 18:50 |

podobné články

Do Česka vtrhly extrémní bouřky, zesílili varování meteorologové

 
Meteorologové v neděli odpoledne zesílili varování před silnými bouřkami, které vydali v sobotu. Varování před bouřemi s extrémním stupněm nebezpečí platí až do nedělního večera pro Středočeský, Plzeňský, Jihočeský kraj a Vysočinu. Pro celou republiku současně platí až do pondělního rána standardní varování před bouřkami s nebezpečnými doprovodnými jevy.
02.08.2009 16:00 |

podobné články

Bydlí v Přívoze a žije z dávek, na které vyděláváte. Život by neměnil

 
REPORTÁŽ Z provizorního obydlí pod haldou kousek od řeky Ostravice v Ostravě Přívoze se po zaklepání na dveře vynořuje muž v čepici, oblečený do ušmudlané, ale zřejmě hřejivé bundy a zateplených kalhot. Dveře příbytku jsou "zateplené" kouskem deky, další deka tvoří jakýsi závěs, zřejmě aby neunikalo teplo.
14.02.2012 17:00 |

podobné články

Rozdíly u zatepleného a nezatepleného domu pomocí termokamery

 
Radiátory na plný výkon a byt přitom stejně není zcela vytopený. To je jeden ze základních problémů nezatepleného domu, kvůli čemuž uniká část tepla ven. S pomocí termokamery jsme se podívali, jak jsou znatelné rozdíly u zateplené a nezateplené budovy.
19.01.2016 04:05 |

podobné články

Verešová na horách: Luxusní model za sto tisíc!

 
Modelka Andrea Verešová (28) dostála své tradici a do Špindlerova Mlýna vyrazila v novém a pěkně drahém outfitu. Bílé zateplené kalhoty, brčálově zelená bunda s norkem a chlupaté boty dosahují částky přes sto tisíc korun!
30.12.2009 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1172 článků)

Topmodelka Tereza Maxová utěšuje: V Monaku je skoro stejně hnusné počasí jako v Česku

 
Modelka Tereza Maxová přijela na pár dní do Česka. Pokřtila nový druh sektu, jehož je tváří, ale hlavní program má v sobotu. Přes den pořádá odpoledne pro děti, večer se podílí na koncertu kapely Lucie. "Vzhledem k tomu, že se dětské odpoledne koná venku na koupališti na Petynce, tak asi půjdu v kozačkách a zateplené bundě. Počasí se ale nevyvedlo nejenom tady," utěšovala Tereza.
30.05.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (410 článků)

Vzteklý muž, zateplené auto a loupež, kterou jsme prozradili. Nové zajímavosti o vraždě Romana Housky

 
Časopis Týden a Respekt se v pondělním vydání zabývají vraždou vlivného sociálního demokrata Romana Housky. Oba týdeníky pracují s informací o tom, že v noci po vraždě byl vykraden dům bývalého senátora za ODS Alexandra Nováka, se kterou jako první přišly ParlamentníListy.cz, a přinášejí další informace a podrobnosti z celého příběhu.
25.11.2013 09:17 |

podobné články

Po ránu je už zima: Stylové řešení je tak jednoduché

 
Je tu podzim, a ač odpoledne svítí ještě hezky sluníčko, tak ráno je chladno a brzy přijdou i ranní mrazíky. Nenechte se překvapit a udělejte si navíc radost. Krásné zateplené kozačky, polokozačky či kotníkové boty za super cenu najdete právě teď na SvětBot.cz.
12.10.2014 17:00 |

podobné články

Po ránu je už zima: řešení, které se vám bude líbit!

 
Je tu podzim, a ač odpoledne svítí ještě hezky sluníčko, tak ráno je chladno a přišly už i ranní mrazíky. Nenechte se nepřízní počasí překvapit a udělejte si k tomu navíc i radost. Krásné zateplené kozačky, polokozačky či kotníkové boty za super cenu najdete právě teď na SvětBot.cz.
06.11.2015 15:05 |

podobné články

Ve Varnsdorfu kontrolovali domy obývané Romy. Výsledky jsou dobré

 
Ve Varnsdorfu se po hernách kontrolovaly i panelové domy. Hasiči a úředníci se zaměřili především na tři domy v Kovářské ulici, u kterých se nedávno demonstrovalo proti jejich obyvatelům.
17.11.2011 14:25 |

podobné články

400 tisíc Čechů vidělo: Černí Afričané, Rumuni a Cikáni obsazují domy. Vezmou si, co chtějí. A to hrozí i nám

 
Imigranti začínají v Itálii zabírat obydlené domy. Nejprve se to prý dělo jen ve velkých městech jako jsou Milán, Řím a Neapol. Nyní už ale imigranti obsazují domy i v těch nejmenších městečkách. Na svém facebookovém profilu na to upozornil poslanec a lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura. Jeho informace zřejmě veřejnost zaujaly, protože počet zhlédnutí se již vyšplhal na čtyři sta tisíc.
01.06.2015 09:16 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2019 článků)

Začíná Brenda vyhrávat boj nad rakovinou? Převzala cenu za statečnost a předvedla se v pěkně žhavém modelu!

 
Konečně se usmálo štěstí na herečku Shannen Doherty, která trpí rakovinou. V sobotu večer převzala cenu za statečnost v boji s rakovinou a vypadala opravdu nádherně. Úsměvem rozhodně nešetřila a byla plná energie a pozitivní nálady. Je možné, že Shannen začíná vyhrávat nad rakovinou?
08.11.2016 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Shannen Doherty (130 článků)

Ministerstvo pozastavuje dotace na zateplení paneláků

 
Od úterních 15.00 ministerstvo životního prostředí dočasně přeruší příjem žádostí o dotace na zateplení pro panelové domy v rámci programu Zelená úsporám, sdělila Eva Veverková z ministerstva. Příjem žádostí o podpory pro nepanelové bytové domy a rodinné domy pokračuje.
24.08.2010 10:15 |

podobné články

Bušina prohrál soud s obchodním partnerem Barkové

 
O několik milionů korun může přijít bývalý investiční náměstek středočeských krajských nemocnic a blízký spolupracovník hejtmana Ratha Filip Bušina. Valná hromada firmy Zentra, díky níž Bušina prodal tři domy na pražském Proseku, byla označená za neplatnou. S Bušinou se soudil Manfred Švestka, který je obchodní partner podnikatelky Libuše Barkové, která si domy před lety pořizovala s manželkou expremiéra Stanislava Grosse. Barková tvrdí, že ji Bušina o domy okradl.
09.12.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků)

Montované rodinné domy

 
Mohou se z něho vyrábět malé i velké předměty – zdravé hračky, nábytek, stavět hospodářské budovy či domy k trvalému bydlení. Doslova poskládat si domov snů umožňují celodřevěné montované domy. Jedna z alternativ úspornějšího bydlení.
19.06.2012 00:00 |

podobné články

Zbláznila se? Sheryl Crow chce za 311 miliónů prodat domy, které pořídila za zlomek této sumy

 
Tomu se říká zhodnocení nemovitostí! Zpěvačka Sheryl Crow (50) ale požadovanou sumu za své tři domy v Santa Monice trochu přepálila. Chce za ně 16 miliónů dolarů, tedy více než 311 miliónů korun. Když však tuto nemovitost (všechny tři domy koupila - a stejně tak je i prodává - najednou) v roce 1993 kupovala, zaplatila za ni podle deníku Daily Mail ‚pouhých‘ 885 tisíc dolarů (17 miliónů korun). Crow by tak po necelých dvaceti letech chtěla nemovitost prodat osmnáctinásobně dráž.
09.10.2012 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Sheryl Crow (32 článků)

Domy v ghettu Přednádraží budou nepřístupné, žije v nich ale stále asi 50 lidí

 
Pracovníci technických služeb začali ve středu ráno zahrazovat v ostravském ghettu Přednádraží domy výstražnými páskami. Doplňují je cedule se zákazem vstupu. Důvodem je skutečnost, že vlastník objektů nezajistil domy proti vniknutí.
10.10.2012 08:40 |

podobné články

Domy v ghettu Přednádraží budou nepřístupné, stále v nich ale žijí lidé

 
Pracovníci technických služeb začali ve středu ráno zahrazovat v ostravském ghettu Přednádraží domy výstražnými páskami. Doplňují je cedule se zákazem vstupu. Důvodem je skutečnost, že vlastník objektů nezajistil domy proti vniknutí.
10.10.2012 08:50 |

podobné články

Létající domy

 
Francouzský umělec Laurent Chehere vytvořil sérii fotografií, na kterých se ve vzduchu vznášejí domy vytržené přímo z ulic. Jde vlastně o soubor snímků, které zachycují, jak by to asi vypadalo, kdyby domy vzlétly podobně, jako se tomu stalo v animovaném filmu Vzhůru do oblak.
17.11.2012 15:05 |

podobné články