Článek

Vaněk (ODS): Co se v mládí naučíš....

 
Ti dříve narození si jistě pamatují média z dob „reálného socialismu“, jejich kvalitu a hlavně věrohodnost v nich obsažených informací. A jak to vypadá dnes?
14.09.2015 12:01 |

podobné články

Podobné články

Elektrika pro začínající motorkáře

 
Co se v mládí naučíš... Žádný učený... Cvičení dělá... Prostě když se naučíš jezdit na motorce ještě před pubertou, je to jen dobře. Třeba na Husqvarně. Elektrické Husqvarně.
21.09.2011 00:10 |

podobné články

Vaněk přestupuje z Jablonce do Turecka za 22 milionů

 
Záložník Ondřej Vaněk dokončil přestup z Jablonce do Kayserisporu. Sedmnáctý klub turecké ligy podle svého webu podepsal s třiadvacetiletým fotbalovým reprezentantem smlouvu na 3,5 roku. Vaněk už byl v Turecku od konce minulého týdne a dokončení transferu bránila jen úspěšně absolvovaná lékařská prohlídka. 
13.01.2014 17:10 |

podobné články

Fond ohrožených dětí povede nadále Vaněk, chce pokračovat v oddlužení

 
Staronovým šéfem zadluženého Fondu ohrožených dětí byl v sobotu jednohlasně zvolen stávající předseda Jan Vaněk. Spolu s ním zvolili členové fondu i další dva členy předsednictva. Vaněk loni v červnu vystřídal v čele fondu jeho dlouholetou šéfku Marii Vodičkovou. Ta nekandidovala, nepřišla a chystá vlastní podobně zaměřený projekt.
19.03.2016 16:45 |

podobné články

Známe tajemství dokonalé figury Lucie Křížkové!

 
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš! K dokonalé postavě Lucie Křížková (30) nepřišla jen tak. Od útlého mládí se totiž věnovala gymnastice. Při vzpomínce na dětství si tak vybaví hlavně tělocvičnu!
13.09.2015 12:05 |

podobné články

Známe tajemství dokonalé figury Lucie Křížkové!

 
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš! K dokonalé postavě Lucie Křížková (30) nepřišla jen tak. Od útlého mládí se totiž věnovala gymnastice. Při vzpomínce na dětství si tak vybaví hlavně tělocvičnu!
16.09.2015 11:35 |

podobné články

Politické mládeže založily asociaci

 
Mládeže ODS, ČSSD, KDU-ČSL, TOP09 a Strany zelených dnes založily Asociaci mládežnických politických organizací (AMPO). Cílem spolku, ve kterém spojí síly Mladí konzervativci, Mladí sociální demokraté, Mladí křesťanští demokraté, Mladí lidovci, TOP Tým a Mladí zelení, je být platformou pro dialog mezi mladými lidmi napříč standardním demokratickým politickým spektrem.
20.11.2015 14:56 |

podobné články

Politická mládež založila platformu. Bez ANO a komunistů

 
Společně táhnout za jeden provaz se v pátek rozhodli Mladí sociální demokraté (MSD), Mladí konzervativci (MK), Mladí zelení, TOP tým, Mladí lidovci a Mladí křesťanští demokraté (MKD). I když mají na politiku rozdílné názory, jejich zástupci podepsali memorandum a zavázali se společně vést mladé k zájmu o politiku.
15.05.2015 23:06 |

podobné články

Kalousek totálně za hranou, říkal ve Sněmovně lidem nepravdu přímo do očí. Hrozba terorismu se zvyšuje a EU bere občanům zbraně. Takto se můžeme bránit. Vědec hovoří

 
ROZHOVOR Vědecký pracovník v oboru přírodních věd a kandidát do Poslanecké sněmovny za ODS ve Středočeském kraji Tomáš Vaněk říká, že poslanec Kalousek říkal ve Sněmovně lidem nepravdu přímo do očí, když tvrdil, že směrnice EU není odzbrojovací. „Směrnice totiž obsahuje hned pět nezávislých paragrafů zakazujících zbraně,“ vysvětluje Vaněk a informuje, co se bude dít dál a jak se lze proti směrnici Bruselu bránit. Též osvětluje, proč kandiduje do Poslanecké sněmovny.
26.09.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vaněk (20 článků)

Malý Decastelo balil Kristelovou!

 
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Tímto pořekadlem se určitě řídí moderátorka Eva Decastelo (32), která ze svého syna vychovává velkého milovníka večírků i žen.
05.09.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Decastelo (709 článků)

Tohle tělo bere dech! Podívejte se na jednu z nejvíc sexy hráček pokeru

 
Půvabná blondýnka Lacey Jones (32) se řídí pravidlem “Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš“. Pravdou je, že tato Američanka svůj karetní um, ke kterému ji přivedla babička, nezhodnotila jako starší dáma, nýbrž v posledních letech.
26.02.2012 23:00 |

podobné články

Tohle je jasně matka roku: Učí své batole kouřit a směje se tomu, že mu je z cigarety zle!

 
Tohle čínské batole má tedy dosti svéráznou výchovu, zřejmě podle přísloví, že co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Matka tohoto čínského chlapečka pojala své mateřské povinnosti celkem originálně a snaží se ho uchránit od špatných návyků tím, že je podporuje hned od narození!
02.04.2013 18:05 |

podobné články

Supermodelka Alessandra Ambrosio (32): Nakrucovala se už jako malá holka!

 
Co se v mládí naučíš… Alessandra Ambrosio (32) měla už v dětství předurčeno, čím se bude v dospělosti živit.
31.08.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Alessandra Ambrosio (138 článků)

Co se v mládí naučíš... Regina oprášila striptérské řemeslo a Vladkovi předvedla žhavou erotickou show

 
Už se zdálo, že Regina Holásková na svlékání zanevřela a před erotikou dává přednost ezoterice. Naštěstí pro diváky si to ovšem rozmyslela a ukázala svá ňadra v plné parádě.
05.11.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Regina Agia (61 článků)

Morbidní fotka šokuje celý svět: Sedmiletý chlapec na ní drží uříznutou hlavu syrského vojáka

 
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Khaled Sharrouf, australský občan, který právě teď bojuje "v Sýrii":http://www.extra.cz/tema/syrie na "straně islámských radikálů":http://www.extra.cz/bude-takhle-za-pet-let-vypadat-evropa-islamisticti-radikalove-vyhrozuji-ze-ano, se tímto heslem evidentně řídí až moc a svoje děti začal učit ještě dřív, než je záhodno.
11.08.2014 14:30 |

podobné články

Pamela Anderson: Prsa už dlouho venku neměla!

 
Už to vypadalo, že se snad siliková lady Pamela Anderson (47) polepšila a nahatým přešlapům dala vale. Jenže jak je vidět, co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. A Pamela opět ukázala své silikony celému světu.
03.10.2014 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (598 článků) , Pamela Anderson (550 článků)

Hráli jste si někdy na policajty a zloděje? Nejste sami! Ale v Americe to zašlo až příliš daleko!

 
Holčičky si hrály na princezny a chlapečkové většinou na doktory, aby mohli právě naivní holčičky osahávat. Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Ale co když ve stáří vzejde z chlapecké hry na policajty a zloděje pořádný průšvih? A co když žijete v Americe? Pak už to je megaprůšvih na entou s katastrofálními následky!
05.11.2014 20:30 |

podobné články

Osmička výtečníků bez maturity: Komu se nechtělo sedět ve školních lavicích?

 
Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Jenže jsou i tací, kteří v pokročilém věku už nebudou mít co hledat. Jejich úsilí vzdělat se totiž skončilo vstupem na střední školu, kterou však nikdy nedokončili. Které české hvězdy oželely maturu a rovnou si to zamířily do světa showbyznysu vydělávat velké peníze?
26.01.2015 06:46 |

podobné články

Co se v mládí naučíš… Malý Háma je pěkné kvítko!

 
Populární herec a moderátor Aleš Háma dorazil do kina na premiéru snímku Kingsman se svými dvěma syny. A především mladší z nich komediální talent po tatínkovi zdědil.
19.02.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (142 článků)