Článek

Válka mezi Hradem a ČSSD: Rozpoutali jsme další dějství

 
Miloš Zeman už není levicový politik, řekl šéf Senátu Milan Štěch v rozhovoru pro PL. Redakce požádala o stanovisko Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta republiky. Ten připomněl páteční Zemanovu návštěvu Bratislavy a pronesl poznámku, která se vedení ČSSD líbit nebude.
15.02.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (594 článků) , Miloš Zeman (17468 článků)
Podobné články

Premiéru Antonia a Kleopatry na Pražském hradě překazila bouře

 
Nebesa nepřála páteční pražské premiéře Antonia a Kleopatry na nádvoří Nejvyššího purkrabství Pražského hradu. První prudká bouře se přehnala nad Prahou už hodinu před začátkem, druhá se přímo nad Hradem rozpoutala na začátku třetího dějství a třetí přinesla takový příval deště, že představení bylo uprostřed třetího dějství ukončeno. Do burácení hromů zněl potlesk diváků, urychleně opouštějících za svitu blesků a v lijavci Hrad.
20.07.2009 13:10 |

podobné články

Rudé trenky nad Hradem: Čeští politici moc neřeší recesisty, ale něco zcela jiného

 
Čeští politici se po akci skupiny Ztohoven, která v sobotu nad Pražským hradem namísto prezidentské vlajky vyvěsila velké červené trenýrky, ptají na kvalitu ostrahy sídla prezidenta Miloše Zemana. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a další vzali incident s humorem, předseda ODS Petr Fiala ho označil za nevkusný a ministr obrany Martin Stropnický (ANO) za formu demokracie. Rudé trenky nad Hradem zaznamenala také zahraniční média.
20.09.2015 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1503 článků) , Petr Fiala (1051 článků) , Bohuslav Sobotka (9056 článků) , Miloš Zeman (17468 článků)

Poslance čeká další dějství evidence tržeb a obstrukce pravice

 
Poslance dnes čeká další dějství schvalování kontroverzní elektronické evidence tržeb. V souvislosti s obstrukcemi pravicové opozice se opět neočekává, že by o vládním návrhu zákona hlasovali.
08.01.2016 06:05 |

podobné články

Balóny létaly nad hradem Bouzov

 
Přes dvacet horkovzdušných balónů z Česka a Slovenska se v pátek a v sobotu zúčastnilo 9. ročníku akce Balóny nad hradem v Bouzově na Olomoucku. Nevšední podívaná na balóny vznášející se nad romantickým hradem přilákala několik tisíc lidí.
30.08.2009 20:25 |

podobné články

Veleba (SPO): Kalich nad Pražským hradem

 
Prezidentovo gesto vyvěsit nad Pražským hradem husitskou vlajku vyvolalo vzrušené emoce ještě předtím, než prapor s kalichem nad Hradem zavlál. Stalo se tak po devadesáti létech, když tehdy tak učinil prezident osvoboditel T.G.Masaryk.
06.06.2015 12:26 |

podobné články

Husitský prapor nad Hradem vlál naposledy za Masaryka. Veleba k tomu sepsal, co má tento prezident společného se Zemanem

 
Nový symbol, který zavlál nad Pražským hradem, rozpoutal vzrušené emoce. Prezidentova gesta vyvěsit nad Hradem husitskou vlajku se zastal senátor Jan Veleba. Prapor s kalichem se zde objevil po devadesáti letech, kdy tak tehdy učinil první prezident Tomáš Garrigue Masaryk.
06.06.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (94 článků) , Jan Zeman (259 článků)

Roithová (KDU-ČSL): Telekocourkov - na tři dějství (I.)

 
Telekocourkov - na tři dějství (I.)
10.07.2013 14:55 |

podobné články

Roithová (KDU-ČSL): Telekocourkov - na tři dějství (II.)

 
Dějství druhé - zácpa na ČTÚ?
13.07.2013 10:15 |

podobné články

Roithová (KDU-ČSL): Telekocourkov - na tři dějství (III.)

 
Dějství třetí - licence za méně peněz, ale za to později.
15.07.2013 11:35 |

podobné články

VÁLKA POKRAČUJE! Záhrobská: Otec mi způsobil zdravotní problémy!

 
Válka mezi lyžařkou Šárkou Záhrobskou a jejím otcem Petrem postoupila do dalšího dějství. Bronzová z olympiády svého otce osočila z újmy na zdraví, on se hodlá bránit právní cestou.
06.04.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Strachová (206 článků)

Veronika Žilková versus bavič Novotný: Válka! Už lítají žaloby!

 
Mezi rodinami herečky Veroniky Žilkové (50) a baviče Petra Novotného (64) vypukla válka! A zatímco dospělí se spokojili s tím, že se přestali zdravit, jejich ratolesti – Agáta Hanychová (26) a Pavel Novotný (30) – se nebojí spor vyostřit urážkami a vzájemnými obviněními. V posledním dějství mladý Novotný podal na Agátu dokonce žalobu!
05.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2399 článků) , Petr Novotný (292 článků) , Pavel Novotný (472 článků)

Trenky nad Hradem byly uměleckým dílem světové úrovně. K vašemu prezidentovi cítím jen soucit, vzkazuje členka Pussy Riot. Rusko prý změní jen bouřlivé protesty nebo válka

 
REPORTÁŽ Jihlavské publikum Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v pátek přišlo debatovat se členkou ruské skupiny Pussy Riot Marijou Aljochinovou. Diskutovalo se o stavu demokracie v současném Rusku, tamní cenzuře i o Miloši Zemanovi. Aljochinová také pochválila akci skupiny Ztohoven a její trenýrky nad Hradem.
31.10.2015 12:16 |

podobné články

Sobotka si to nechce kvůli Albertovu se Zemanem rozházet. Máme nastavenou komunikaci, vysvětloval

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) nepředpokládá, že kvůli sporu o vystoupení prezidenta Miloše Zemana na Albertově 17. listopadu po boku extremistického Bloku proti islámu skončí komunikace mezi Hradem a vládou. Před svým odletem do Číny řekl, že prezident by neměl vystupovat na akci xenofobní sekty šířící nenávist. Zeman se podle něj projevem na Albertově zařadil mezi populisty. V Šanghaji dnes premiér ČTK řekl, že komunikace s Hradem bude dál pokračovat. Chystá se jednání o zahraniční politice.
23.11.2015 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9056 článků) , Miloš Zeman (17468 článků)

Nová verze incidentu na Krymu tvrdí: Ano, šlo to z Ukrajiny, ale bylo to jinak. Porošenko prý podnikl iniciativu, která ho staví do nového světla

 
Za skoro tři roky ukrajinského konfliktu a konfliktu o Ukrajinu jsme už pochopili jeho základní charakter – je to hlavně válka informační, válka výkladů a interpretací, válka médií a válka „vykladačů pravd“. Takové je také nejnovější kolo konfliktu, které se roztočilo na začátku srpna na Krymu. Zahraničněpolitické okolnosti v pozadí krymské diverzantské kauzy pro ParlamentníListy.cz zhodnotila Veronika Sušová-Salminen.
17.08.2016 08:25 |

podobné články

Prestižní světový ekonomický deník o Zemanovi: Vede válku s českou diplomacií

 
Chování českého prezidenta Miloše Zemana vyprovokovalo válku mezi českým ministerstvem zahraničí a Pražským hradem a podkopalo českou zahraniční politiku v situaci, kdy vůdci Evropské unie volají po jednotě ve snaze ukončit konflikt na Ukrajině. Napsal to dnes britský list The Financial Times v komentáři ke vztahům mezi Hradem a českou diplomacií. Činitelé v Praze podle listu tvrdí, že byla přijata opatření k zamezení toku citlivých informací na Hrad. Zprávu o tom přinesla ČTK.
09.02.2015 18:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (17468 článků)

Kristelová na Novotného poštvala právníka!

 
Brutální válka mezi „protekčním spratkem“ Pavlem Novotným (28) a moderátorkou Kateřinou Kristelovou (29) má další dějství. Kristelové právník už donutil internetovou televizi Stream.cz, aby stáhla Novotného drsné video, které o Kristelové natočil.
21.05.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (631 článků) , Pavel Novotný (472 článků)

Dara Rolins varuje Homolu: Nenavážej se do Rytmuse!

 
Válka mezi Darou Rolins (39) a Matějem Homolou (38) má další dějství. Zpěvačce se nelíbí, že se její expartner nelichotivě vyjádřil o jejím současném milenci Rytmusovi (34).
23.05.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2098 článků) , Matěj Homola (321 článků)

Je Hrad vůbec zabezpečený? ptají se po vyvěšení rudých trenek politici

 
Čeští politici se po akci skupiny Ztohoven, která v sobotu nad Pražským hradem namísto prezidentské vlajky vyvěsila velké červené trenýrky, ptají na kvalitu ostrahy sídla prezidenta Miloše Zemana. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a další vzali incident s humorem, předseda ODS Petr Fiala ho označil za nevkusný a ministr obrany Martin Stropnický (ANO) za formu demokracie. Rudé trenky nad Hradem zaznamenala také zahraniční média.
20.09.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1503 článků) , Petr Fiala (1051 článků) , Bohuslav Sobotka (9056 článků) , Miloš Zeman (17468 článků)

Trenky nad Hradem nebyly recese, ale součást velké plánované akce proti Zemanovi. Petr Žantovský odhaluje podobnosti s dalšími akcemi

 
TÝDEN V MÉDIÍCH Podle analytika Petra Žantovského je varovné, že sdělovací prostředky vůbec neupozorňují na to, že akce se stažením prezidentské standarty a jejím nahrazením obřími trenkami nad Pražským hradem není jen recesí hochů z takzvaně umělecké skupiny, ale součástí zesilující kampaně proti hlavě státu. Poukazuje také na to, jak se v České televizi může zcela bezostyšně hlásat, že dění kolem migrantů je ostudou naší země a že jsme se špatně zachovali k muslimům.
26.09.2015 15:31 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (236 článků)