Vakoč vyhrál druhou etapu Kolem Británie a vede celkové pořadí

Český cyklista Petr Vakoč má letos výbornou formu. Potvrzuje to i na závodu Kolem Británie, kde ovládl po sólovém úniku druhou etapu. Díky dnešnímu triumfu se dostal do vedení v celkovém pořadí.
11.09.2015 10:04 |

König ovládl královskou etapu Czech Cycling Tour, celkově vede Vakoč

Královskou etapu výborně obsazeného závodu Czech Cycling Tour vyhrál po sólovém úniku Leopold König. Po předposlední ze čtyř etap závodu se vedení ujal Petr Vakoč, na nějž průběžně druhý Jan Bárta ztrácí pouhých šest vteřin.
15.08.2015 20:20 |

Osobnosti: Jan Bárta (158 článků) , Leopold König (25 článků)

Vítězem Czech Cycling Tour se stal Vakoč

Český cyklista Petr Vakoč v poslední etapě uhájil šestisekundový náskok před Janem Bártou a stal se vítězem letošní edice závodu Czech Cycling Tour. Z vítězství v dnešní etapě se radoval Zdeněk Štybar, jenž stejně jako Vakoč reprezentuje barvy stáje  Etixx-Quick Step.
16.08.2015 17:15 |

Osobnosti: Zdeněk Štybar (104 článků) , Zdeněk Petr (101 článků)

Historický úspěch české cyklistiky! Vakoč vyhrál belgickou klasiku Brabantský šíp

Třiadvacetiletý cyklista Petr Vakoč vyhrál jako historicky první Čech jarní klasiku Brabantský šíp, a to přesto, že se zhruba padesát kilometrů před cílem 203 kilometrů dlouhého závodu potýkal s defektem pneumatiky. Druhý Enrico Gasparotte projel cílem se ztrátou šesti vteřin.
13.04.2016 19:00 |

Osobnosti: Petr Čech (1041 článků)

Vakoč měl pád, zranil se a přišel o žlutý trikot

Jenom jeden den měl na sobě žlutý trikot Petr Vakoč. V úterní třetí etapě závodu Kolem Británie měl pád, pohmoždil si záda a způsobil drobnou zlomeninu v ukazováčku. Stalo se tak necelé dva týdny před mistrovstvím světa…

Antón vyhrál horskou jedenáctou etapu a znovu vede Vueltu

Španělský cyklista Igor Antón vyhrál horskou jedenáctou etapu Vuelty a dostal se znovu do čela celkového pořadí. Závod vede s náskokem 45 sekund před Italem Vincenzem Nibalim. Dosavadní lídr Španěl Joaquín Rodríguez se v závěrečném stoupání do výšky 1900 metrů nad mořem propadl, ztratil více než minutu a klesl na čtvrtou pozici.
09.09.2010 17:15 |

Henderson vyhrál 2. etapu závodu Paříž - Nice se stal , Kreuziger dojel na 29. místě

Druhou etapu etapu cyklistického závodu Paříž - Nice vyhrál v pondělí Novozélanďan Gregory Henderson.
07.03.2011 22:50 |

VUELTA po česku! Drsnou horskou etapu vyhrál König!

Fantazie! Čeští cyklisté na slavné Vueltě září, vyhráli už druhou etapu v řadě. Po pátečním triumfu Zdeňka Štybara se stal novým hrdinou Leopold König! Jezdec stáje NetApp, který na závodu debutuje, vyhrál dokonce horskou etapu!
31.08.2013 18:00 |

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Antón, v červeném dál pojede Gilbert

Čtvrtou etapu Vuelty vyhrál Španěl Igor Antón z Euskaltelu a posunul se celkově na druhé místo za Belgičana Philippa Gilberta, jenž kraloval v pondělí. Český cyklista Roman Kreuziger ztratil v závěrečném stoupání téměř tři minuty, obsadil 42. příčku a celkově si pohoršil na 37. pozici.
01.09.2010 17:15 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Španěl Erviti

Desátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál po úniku Španěl Imanol Erviti. Do čela celkové klasifikace se posunul jeho krajan Joaquín Rodríguez, který o dvě sekundy předčil dosavadního lídra Igora Antóna. Český cyklista Roman Kreuziger dojel s více než desetiminutovým mankem na 94. pozici a v celkovém pořadí klesl na 41. místo.
08.09.2010 17:40 |

Ital Capecchi vyhrál 18. etapu, Kreuziger zůstal celkově devátý

Osmnáctou etapu cyklistického závodu Giro d'Italia vyhrál Ital Eros Capecchi, který byl nejrychlejší ve spurtu tříčlenné skupinky uprchlíků. Čech Roman Kreuziger dojel po boku jezdců z čela průběžného pořadí a zůstal na devátém místě.
26.05.2011 19:20 |

Čtrnáctou etapu Tour vyhrál Majka, König dojel devátý

Čtrnáctou etapu cyklistického závodu Tour de France vyhrál Polák Rafal Majka. V čele průběžného pořadí je dál Ital Vincenzo Nibali, který dnes skončil druhý. Český jezdec Leopold König dojel v další alpské etapě devátý a celkově si polepšil z desáté na osmou příčku.
19.07.2014 18:50 |

První horskou etapu Vuelty vyhrál Moreno, celkově vede Chavanel

První horskou etapu Vuelty s cílem v lyžařském středisku Sierra Nevada vyhrál po 170 kilometrech španělský cyklista Daniel Moreno. Do červeného dresu lídra se po čtvrtém dni oblékl Francouz Sylvain Chavanel.
23.08.2011 18:25 |

Osobnosti: Daniel Moreno (2 články)

Spurtér Cavendish vyhrál na Tour čtvrtou etapu

Britský cyklista Mark Cavendish vyhrál v hromadném spurtu 18. etapu Tour de France s cílem v Bordeaux a připsal si letos už čtvrté dílčí vítězství. Před sobotní rozhodující časovkou nedošlo k žádným změnám v průběžném pořadí - vede Španěl Alberto Contador o osm sekund před Lucemburčanem Andym Schleckem. Český jezdec Roman Kreuziger je devátý.
24.07.2010 09:55 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Španěl Contador vyhrál šestou etapu cyklistického Dauphiné Libéré

Slavný španělský cyklista vyhrál sice již druhou etapu závodu, průběžnému pořadí ale vévodí Slovinec Brajkovič.
12.06.2010 20:15 |

Fantazie v Polsku! Vakoč pojede ve žlutém, vyšel mu sólový únik

Petr Vakoč ze stáje Omega Pharma Quick Step se stal vítězem 2. etapy závodu Okolo Polska. Českému cyklistovi vyšel sólový únik a do cíle dojel s výrazným náskokem. V úterý oblékne žlutý trikot, který bude hájit s náskokem 27 sekund.
04.08.2014 17:05 |

Cyklista Petr Vakoč si v Baku dojel pro bronz!

Český cyklista Petr Vakoč si v nedělním závodě na 215 kilometrů dojel pro skvělé třetí místo! Pro českou výpravu tak získal už čtvrtou medaili a pro Vakoče je to nejlepší výsledek v jeho dosavadní kariéře.
21.06.2015 13:11 |

Vakoč potvrdil skvělou formu, nestačil jenom na Sagana a je mistrem republiky

Petr Vakoč je novým českým šampionem v silniční cyklistice. Na společném mistrovství českých a slovenských cyklistů v Žilině porazil v závodě s hromadným startem Leopolda Königa a Jiřího Polnického. Smůlu měl Roman Kreuziger, který se potýkal s technickými problémy a skončil čtvrtý. Závod vyhrála domácí hvězda Peter Sagan.
28.06.2015 18:01 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Leopold König (25 článků)

Vakoč celou sezónu jezdil pro jiné. V Belgii si konečně zazávodil

Český cyklista Petr Vakoč, který jezdí za Etixx-Quick-Step, takřka celou sezónu čekal na svou individuální příležitost, aby mohl navázat na své jarní úspěchy. Do dobrého pocitu tomu chyběla další bedna. A na ni si konečně stoupl v Belgii, kde v jednorázovém závodě Grand Prix Valonska dojel druhý. Pravda, úplně spokojený se svým výkonem přesto nebyl.
14.09.2016 22:20 |

Druhou etapu Gira vyhrál Farrar, růžový trikot získal Evans

Druhou etapu cyklistického závodu Giro d´Italia, která se jela na nizozemském území a vedla z Amsterdamu do Utrechtu vyhrál Američan Tyrel Farrar z týmu Garmin.
09.05.2010 18:40 |

Osobnosti: Evans Evans (151 článků)