Článek

Vaginoplastika - Češky se přestávají stydět

 
Že si české ženy nechávají dělat liposukci, zvětšovat prsa či operovat víčka, je už běžné. V poslední době ale mají stále větší zájem nechat si upravit genitálie.
26.03.2015 14:10 |

podobné články

Podobné články

Máte smůlu, elitáři, jásá Petr Hampl. Lidé už se prý přestávají stydět za své "buranství" a zdravý rozum

 
Buranství rozkvétá, lidé se za ně přestávají stydět, pochvaluje si sociolog Petr Hampl, který prohlašuje, že se v poslední době pokoušel o to, aby se za ně lidé opravdu nestyděli, aby říkali své názory, a to bez ohledu na to, co slýchají od elitářů typu Miroslava Kalouska (TOP 09).
20.06.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6424 článků)

VIDEO Zeman vykročil k policejnímu státu. Ovládá nás strach a zloba. Hrozí nám zkáza, hlásali Vrobel, Kostlán a Láska

 
Občané se přestávají stydět za vyjádření nenávisti. Přestávají se stydět dokonce i za výhružky smrtí a to je obrovský problém. Musíme s tím něco udělat.Nesmíme dovolit, aby lži a nenávist zvítězily nad pravdou a láskou. V tomto duchu se nesl nedělní protest na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, kde pronesl plamenný projev i hudebník a aktivista Jan Vrobel, podle něhož nám hrozí zkáza. Do té nás podle dalších řečníků žene i prezident Miloš Zeman. Celou akci dokumentuje video DVTV.
09.05.2016 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20976 článků) , Jan Vrobel (19 článků)

Chirurg si vytváří „ideální ženu“, poznali se na plastice vaginy

 
Plastický chirurg David Matlock poznal svou ženu před šesti lety, když k němu přišla do ordinace. Po porodu chtěla podstoupit úpravu pohlavních orgánů. Lékař se do pacientky zamiloval a požádal ji o ruku. Od té doby ji postupně mění na svůj ideál ženy. Další články k tématu: Vaginoplastika může poškozovat citlivost pochvy Znepokojující trend: vagína na míru Zvětšení, zúžení, přišití aneb plastické operace genitálií
27.08.2013 13:30 |

podobné články

Mám vaginoplastiku, přiznala Sharon Osbourne

 
Manželka rockera Ozzyho Osbournea Sharon se svými plastikami netají. Má vylepšený obličej, břicho i nohy a nechala si z preventivních důvodů udělat i dvojitou mastektomii. Nic ale nebolelo tak, jako plastika vaginy. Další články k tématu: Vaginoplastika může poškozovat citlivost pochvy Sharon Osbourne jí jen maso a tuky, za dva měsíce zhubla 13 kilo Sharon Osbourne si nechala odstranit ňadra, měla strach z rakoviny Sharon Osbourne má nová prsa Sharon Osbourne zvítězila nad rakovinou
01.12.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Osbourne (104 článků) , Ozzy Osbourne (246 článků)

Nejlepším aerolinkám světa záhadně přestávají fungovat záchody v letadlech

 
Hongkongské aerolinky Cathay Pacific byly v tomto roce potřetí za posledních deset let vyhlášeny těmi nejlepšími na světě. Nyní je ovšem trápí vážný problém, ve velkém jim přestávají fungovat záchody. Věc je tak vážná, že muselo jedno letadlo letící z Rijádu nouzově přistát v Bombaji, jelikož posádka zjistila, že nefunguje ani jedna z deseti toalet.
30.11.2009 14:35 |

podobné články

Lidé přestávají být hrdí, že jsou Češi, ukázal průzkum

 
Podle průzkumu agentury STEM lidé přestávají být hrdí na to, že jsou Češi. Za poslední rok klesl počet hrdých občanů České republiky ze 75 procent na 61.
24.05.2012 14:50 |

podobné články

Prasáctví, nebo příroda? Ženy si přestávají mýt vlasy šamponem. Co používají místo toho?

 
Obrat zpátky k přírodě je teď hrozně v módě a "pronikl i do kosmetického průmyslu.":http://www.extra.cz/krasna-plet-skoro-zadarmo-7-duvodu-proc-pouzivat-bambucke-maslo Ženy se snaží používat výrobky z přírodních ingrediencí a některé "přestávají používat kosmetiku úplně.":http://www.extra.cz/chcete-luxusni-kosmetickou-peci-za-desetitisice-zdarma-rekneme-vam-kde-ji-dostanete
13.08.2014 16:01 |

podobné články

SVS ukončila mimořádná veterinární opatření v souvislosti s newcastleskou chorobou na Zlínsku

 
Státní veterinární správa (SVS) dnešním dnem ruší nařízení ze 13. 4. 2018, které vydala v souvislosti s výskytem tzv. newcastleské choroby ve Zlínském kraji. S okamžitou platností tak přestávají existovat ochranné pásmo a pásmo dozoru okolo ohniska nákazy v obci Šanov a přestávají platit mimořádná veterinární opatření, která byli chovatelé drůbeže a ptáků v pásmech povinni dodržovat.
15.05.2018 10:35 |

podobné články

Krásná modelka s vývodem: Inspirovala desítky lidí s Crohnovou nemocí, ať se nestydí za své tělo!

 
Mladá a krásná Bethany Townsend (23) inspirovala tisíce lidí, kteří nyní publikují své fotografie s umělým vývodem ze střev a přestávají se za svou nemoc stydět. Musí totiž nosit nepříjemné pytlíčky neustále na těle. Crohnovu nemoc však mnoho lidí díky jedné dívce bere najednou jako součást sebe, nikoli handicap.
06.07.2014 16:20 |

podobné články

Zda jít cestou života, či smrti, zvažuje kanadský zástupce v karlovarské soutěži

 
Truchlení pro Annu je poetický film, který se za slovo "poetika" nemusí stydět. Stejně jako se nemusí stydět za svůj výkon vynikající Guylaine Tremblayová v roli matky, která tragicky přišla o jedinou dceru. Snímek bude soutěžit na MFF Karlovy Vary 2010.
07.06.2010 09:00 |

podobné články

Nemám se za co stydět, říká odhalená exmanželka Jana Révaie

 
Moderátorka a bývalá manželka Jana Révaie Daniela odhodila stud a zapózovala pro pánský časopis Playboy. Snímky, které fotil Jiří Káš, nepostrádají jiskru, o úplné nahotě však nemůže být řeč. Odvážné ovšem jsou. "Nemám se za co stydět," říká Daniela Révai pro iDNES.cz.
14.03.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Révai (75 článků)

Veronika Žilková: Můj Martin se bude stydět!

 
Šokující přiznání čeká diváky dnešního kulinářského pořadu Prostřeno!, kde tentokráte vaří VIP tváře. „Já jsem vyvrcholil,“ křičel manžel Veroniky Žilkové (50) Martin Stropnický (55), který si zřejmě neuvědomil, že opodál stojí puštěné kamery. „Až to uvidí v televizi, tak se bude stydět,“ komentovala manželovy výroky Žilková.
22.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1690 článků)

S lidmi s disentu se shodnu, říká Vondra. Do držky si nedáme

 
V roce 2012 nečeká armádu žádný větší nákup vybavení. Letošek by tak mohl být rokem klidu pro ministra obrany Alexandra Vondru. Na řadu nákupů provedených v minulosti poukázala média jako nákupy nestandardní a velmi drahé. Navzdory tomu, že rok 2012 bude především rokem úspor, armáda podle ministra dobře plní své úkoly a vojáci se nemají za co stydět. V tomto roce ale také uplynul rok od vypuknutí kauzy ProMoPro. Nemá se za co stydět sám Vondra?
09.01.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1132 článků)

Mladý katolický kněz: Začínám se stydět za svou církev

 
Mladý, pokrokový kněz katolické církve, který původně pochází z rozmezí jižních a středních Čech a je často v zahraničí, se prý nestačí divit, jak zpátečnická je jeho „mateřská“ církev k různým věcem. Jak pro ParlamentniListy.cz prozradil, prý se za svou církev začíná částečně trochu stydět.
20.06.2012 06:50 |

podobné články

Mladý katolický kněz: Začínám se stydět za svou církev

 
Mladý, pokrokový kněz katolické církve, který původně pochází z rozmezí jižních a středních Čech a je často v zahraničí se prý nestačí divit, jak zpátečnická je jeho „mateřská“ církev k různým věcem. Jak pro ParlamentniListy.cz prozradil, prý se za svou církev začíná částečně trochu stydět.
20.06.2012 06:55 |

podobné články

Němec po vyřazení Lva: Nemáme se za co stydět

 
Hokejisté Lva Praha sice v osmifinále play off Kontinentální ligy prohráli s moskevským CSKA 0:4 na zápasy, podle obránce Ondřeje Němce se ale nemají za co stydět. Všechna utkání byla vyrovnaná a dvakrát vyhrál ruská favorit až v prodloužení. 
26.02.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Němec (15 článků)

Česká armáda funguje dobře a není za co se stydět, chválil Klaus generály

 
Jako před každoročním armádním plesem se i dnes sešel prezident Václav Klaus s českými generály. Na Pražském hradě se při dnešním setkání zároveň i rozloučil a generály pochválil. Podle jeho slov česká armáda funguje dobře a stát se rozhodně nemá za co stydět.
01.03.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9104 článků)

Šéf komunistů Filip se zastal svých radních. Nemají se za co stydět

 
Předseda KSČM Vojtěch Filip očekává, že nový prezident Miloš Zeman bude aktivní a bude výrazněji vstupovat do politiky než Václav Klaus. V rozhovoru pro deník Právo také uvedl, že se komunističtí radní Václav Kučera ani Václav Sloup nemusí stydět za svou práci.
09.03.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9104 článků) , Václav Sloup (73 článků) , Vojtěch Filip (1060 článků) , Miloš Zeman (20976 článků) , Václav Vojtěch (79 článků)

Tahle známá moderátorka se stydět nemusí: Ve 40 letech odhalila tělo v plavkách

 
Moderátorka Štěpánka Duchková  (40) vyrazila na křest rybiček do pražského aquaparku a jako jediná z celebrit neváhala sundat svršky a svlékla se do plavek. A není se čemu divit. Štěpánka se po dvou dětech opravdu nemá za co stydět.
14.10.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (150 článků)