Článek

Václav Kovalčík: Nechtějme býti zdecimovanou zemí

 
Budoucnost lidských životů v našem národě není růžová, i když jsme v Evropské unii, tak nám tady vládne mafie bezohledných vymahačů, na něž současné právo a spravedlnost nestačí!
26.11.2016 19:40 |

podobné články

Podobné články

Václav Kovalčík: O teorii zranitelné individuality

 
I když je jednotlivý občan součástí „nekonečné písečné duny,“ která se zdá býti nepřehlednou až chaotickou, tak je rovnou považován jako slabá jednotka, jež samotná těžko něco změní. K tomu je třeba nakumulovat ještě více jednotek, aby byl výsledný efekt daleko větší a přesvědčivý. Zejména sociální sítě jsou toho dokladem, dále pak umělecké weby, blogy, seznamovací portály apod.
17.12.2016 17:35 |

podobné články

10 motivačních rad od Alberta Einsteina, které vám navždy změní život! Odhalte s vtipem skryté pravdy o lidském bytí!

 
E=mc2. Rovnice, kterou zná celý svět. Jenže jen málokoho zajímá, co vlastně znamená a ještě méně lidí to opravdu ví. Albert Einstein ale naštěstí nemluvil jen ve fyzikálních vzorcích a zanechal nám celou řadu skvělých rad, které ocení opravdu každý. S neuvěřitelnou lehkostí a vtipem dokáže v jedné větě odhalit ty nejhlubší pravdy lidského bytí. My vám přinášíme deset nejlepších!
19.04.2015 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Albert Einstein (68 článků)

Šance pro Příbram: Býti purkmistrem

 
Býti purkmistrem není jen tak. Každý si jej představuje coby důstojného a ctihodného pána, dámy nechť prominou, kterému dnem i nocí leží na mysli a na bedrech blaho obce a jejích občanů.
22.07.2015 22:41 |

podobné články

Filozof: Děsivé. Čiré zlo. Jde o naše bytí, či nebytí. Politici bez mrknutí oka obětují občany muslimům a zdivočelým imigrantům, kteří nás tu vraždí. Magoři...

 
ROZHOVOR Podle klasického filozofa Jiřího Fuchse je problém islamizace Evropy srovnatelný s rozsáhlým válečným konfliktem, neboť v něm už jde o bytí a nebytí Evropanů a jejich civilizace. Oblíbené floskule o mírumilovném islámu jsou dle něj nepravdivé, argument „umírněných muslimů“ mimo mísu a apely na milosrdenství či solidaritu s „uprchlíky“ eticky zmatené a mravně nezodpovědné. Politici bez mrknutí obětují spoluobčany, kteří je volili. Perspektiva islamizace Evropy je tedy děsivá a vládne nám bruselská totalita.
15.09.2016 13:36 |

podobné články

Nemůžeme být montovnou a chudinskou periferií Západu, burcoval Horáček na veřejné akci. Pak dodal: A rozhodně nejsem vítač!

 
REPORTÁŽ Do krásné liberecké knihovny zavítal prezidentský kandidát Michal Horáček. Vysvětloval, proč se mu nelíbí Kroměřížská výzva, že není vítač a ani žádného nezná. Proč nechce ošklivou výhru, jak ho mrzí, co se stalo na Ukrajině. I to, že přes všechny problémy bychom měli zůstat součástí euroatlantického prostoru. "Zároveň si ale nepřeji, abychom v tom bohatém Západu byli chudinskou peripetií. Máme 87 procent ekonomického výkonu Evropské unie a pouze 37 procent platů. Jak je možné, že jsme vystavováni takovému pohrdání? Musíme bojovat o své zájmy. Býti silní v tom, že o něco umíme požádat. Nemůžeme býti montovnou," zdůraznil.
23.12.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (759 článků)

Ukrajino, třes se. Posíláme ti zbraň hromadného ničení. Čeká tě peklo, separatisté si mohou mnout ruce, zní výsměšně ze Slovenska

 
Na Ukrajinu prý dorazila ze Západu zbraň hromadného ničení. Nejedná se však o žádný zázračný produkt vojenského výzkumu, ale o bývalého slovenského ministra financí a oblíbence nadnárodních korporací Ivana Mikloše. Ten totiž v Kyjevě radí Jaceňukově vládě s hospodářskými reformacemi a jeho kolega ze slovenského parlamentu Luboš Blaha očekává, že jeho rady budou pro občanskou válkou zdecimovanou zemi tou poslední ranou.
24.02.2015 12:21 |

podobné články

Okamura: Nechtějme být konkurenceschopní snižováním mezd. To je cesta do Afriky nebo na Ukrajinu

 
Vyjádření k jednání tripartity o zvýšení minimální mzdy
29.07.2014 17:20 |

podobné články

Fiedler (Úsvit): Kdyby granáty zasáhly i sklady Bochemie, nechtějme ani domyslet

 
Vyjádření poslance hnutí Úsvit Ing.Karla Fiedlera k mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny k situaci v muničním areálu Vrbětice-Vlachovice
13.12.2014 10:41 |

podobné články

Kdo řekne pravdu, letí na Západě z práce. Mají s lidmi plány, které raději nechtějme znát, varuje před EU bývalý vysoký důstojník

 
„Neřeší se příčiny teroristických útoků, ale iracionálně jejich následky. Neřeší se člověk a jeho motivace, ale řeší se nástroj, který uchopil a ten útok jím podnikl,“ říká Pavel Černý, bývalý policejní instruktor a podplukovník ve výslužbě. Dodává však, že útočit se dá klackem, kladivem, kamenem a nelze zakázat všechno. Boj proti terorismu dle jeho slov míří do zakazování všeho kolem nás a omezení naší svobody.
17.07.2017 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Černý (46 článků) , Pavel Černý (46 článků)

Jaroslav Tichý: Buďme pilířem nové Evropy

 
Vážení spoluobčané, nechtějme být součástí Západu a tedy ani EU, ať jeho tvrdého či spíše natvrdlého jádra.
28.08.2017 20:10 |

podobné články

Nechte mě odejít do důchodu, prosí vysílený Miloš Zeman na Facebooku

 
Štědrý den se nám nezadržitelně blíží a v den narození Ježíška bychom měli myslet na staré a nemocné. Třeba i na Miloše Zemana (73). Nechme tedy našeho pana prezidenta odejít v klidu a míru na jeho milovanou Vysočinu a nechtějme po něm, aby byl znovu v čele naší země. Lid český pana Zemana miluje natolik, že se sociálními sítěmi dokonce šíří prosba za odpočinek.
22.12.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20147 článků)

Václav Kovalčík: ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank

 
ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank. Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o „stádo“ voličů. Mnohokrát ČSSD udělala svou politikou na KSČM podrazy, neboť se dodnes distancuje od řádu a pořádku, a koneckonců i od sociálního cítění s nízko-příjmovými skupinami obyvatelstva v této zemi.
12.03.2017 12:30 |

podobné články

Vedení liberecké nemocnice rezignovalo

 
Vedení Krajské nemocnice Liberec (KNL), které před čtyřmi lety postavilo zdecimovanou a zadluženou nemocnici na nohy, ve středu rezignovalo. Liberecký hejtman Stanislav Eichler (ČSSD) novinářům na mimořádné tiskové konferenci řekl, že je s prací vedení nemocnice maximálně spokojen a rozhodnutí nesouvisí s kampaní Děkujeme, odcházíme!.
16.02.2011 18:15 |

podobné články

Chrastava rok poté. Politici po nás ani neštěknou, lituje starosta

 
Když byla severočeská Chrastava před rokem pod vodou, politici neváhali nasednout třeba i do vrtulníku, aby se do obce dostali co nejrychleji. Poté, co záplavy opadly, se už o zdecimovanou obec vůbec nezajímají. Během roku se sem prý kromě severočeského hejtmana nepodíval ani jeden z nich.
04.07.2011 13:00 |

podobné články

Zdecimovanou ODS má zvednout Fiala

 
Tuto sobotu si ODS na 24. volebním kongresu v Olomouci, kde byla v roce 1991 založena, zvolí nové vedení, které by se mělo pokusit o restart strany zdecimované volebními porážkami.
18.01.2014 07:05 |

podobné články

Z deníčku Ivety Bartošové: Vkus na chlapy měla OTŘESNÝ!

 
Minulý týden se konala dvě rozloučení s Ivetou Bartošovou (+48), která dobrovolně ukončila život 29. dubna 2014. V režii jejího posledního manžela Josefa se odehrává trapné a nedůstojné divadlo, jímž jenom potvrzuje, že intelektem nepříliš oplývající „říčanská mlátička“ měla alkoholem a prášky zdecimovanou Ivetu jako zdroj pro své zviditelnění. Blízká rodina se s ní rozloučila májivou mší a tichým obřadem v rodném Frenštátě.
19.05.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Odtáhněte k čertu, pitomosti, hoďte na něj síť. Petr Štěpánek bez rukavic o Merkelové, Zemanovi a EU

 
ROZHOVOR Je třeba se modlit, aby současní eurounijní i mnozí evropští národní potentáti odtáhli k čertu. Jinak Evropu ani nás, podle spisovatele, rockera, politika a člena Akční rady Bloku proti islámu Petra Štěpánka, nečeká nic dobrého. My i Amerika máme našlápnuto ke zničující politické korektnosti. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také poděkoval Evropské unii za Ukrajinu zdecimovanou asociační dohodou.
24.02.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (594 článků) , Petr Štěpánek (594 článků)

Václav Kovalčík: Opačné extrémy v ženském světě

 
Z médií se dovídám, jak je v muslimských zemích se ženami špatně zacházeno. Jsou považovány za méněcenné, musejí držet ústa a krok. Žijí v diktatuře fanatického islámu, v naprosté nesvobodě a neustálém nebezpečí, co se týče drobných prohřešků, které jsou krutě trestány.
11.09.2016 11:10 |

podobné články

Václav Kovalčík: O teorii celkového systému a významu našeho žití

 
Naše životy se nacházejí na rozlehlé šachovnici. Nad ní je informační „éter.“ Každý má svůj životní prostor, z něhož jsme postupně posouváni až do úplného zapomnění. Zároveň máme šanci prezentovat své dílo, vlastní práci, dokud nás nevyšachuje někdo jiný.
26.09.2016 21:15 |

podobné články