Článek

Václav Klaus opět šťouchá do svého oblíbeného tématu

 
Exprezident a věčný ekologický skeptik Václav Klaus se v novém vydání časopisu Týden vyjádřil k tomu, že bychom se měli zabývat jinými hrozbami než globálním oteplováním. Zároveň se zamyslel nad, dle svých slov, absurditou pařížské konference o klimatu.
07.12.2015 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)
Podobné články

Václav Klaus mladší se podruhé oženil, svatba proběhla v hotelu

 
Syn dosluhujícího prezidenta Václava Klause si o víkendu vzal svou mladou přítelkyni Lucii Hřebačkovou. "Bylo to moc hezké," řekl Revue iDNES.cz. Další články k tématu: Václav Klaus junior má přítelkyni mladší o 16 let Už nežiji s manželkou, oznámil Václav Klaus mladší Václav Klaus mladší: Linka, že by byl dědeček fašista, je přetažená Livia Klausová jde ve stopách Michelle Obamové, také „recykluje“ šatník
04.11.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků) , Livia Klausová (298 článků)

Klaus mladší je počtvrté tatínkem, druhá manželka porodila dceru

 
Nová rodina nejstaršího syna exprezidenta Klause se rozrostla o dalšího člena. Druhá manželka Václava Klause mladšího Lucie porodila holčičku. Další články k tématu: Václav Klaus mladší se podruhé oženil, svatba proběhla v hotelu Václav Klaus junior má přítelkyni mladší o 16 let Už nežiji s manželkou, oznámil Václav Klaus mladší
09.08.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Václav Havel byl morální autorita, která dělá chyby, ale Václav Klaus škodí, říká Láska

 
Myslím, že kniha vicekancléře prezidenta Petra Hájka vypovídá jen to nejhorší o autorovi i jeho zaměstnavateli, řekl ParlamentnímListům. cz advokát Václav Láska o knize Smrt v sametu. Úředník Pražského hradu v ní říká, že zesnulý prezident Václav Havel byl ve službách Satana, současná hlava státu Václav Klaus je podle něj nástrojem pravdy a lásky.
24.10.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4441 článků) , Václav Klaus (8475 článků) , Petr Václav (670 článků)

Nečasovo šílenství: Radit mi bude "biomasa" Jacques

 
Premiér Petr Nečas má smysl pro humor. A nebo se zbláznil. Petr Nečas se totiž ukazuje jako leader do nepohody. Sotva se přišlo na to, že nová tvář ODS Pavel Drobil, je typickým příkladem zkorumpovaného úředníka, už premiér zase šťouchá do vosího hnízda. Do svého poradního týmu si vybral Kateřinu "Biomasu" Jacques. Co přijde příště. Kozel zahradníkem?
16.12.2010 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9189 článků) , Pavel Drobil (378 článků) , Pavel Nečas (429 článků) , Kateřina Jacques (119 článků)

Advokát exposlance Šnajdra humorně šťouchá do Ištvana a jeho úvah

 
Lukáš Trojan, advokát bývalého poslance ODS Marka Šnajdra, tvrdí, že státní zástupci jsou v koncích. Ve spisu prý není jediný důkaz o tom, že by jeho klient dostal trafiku ve státní firmě za to, že se vzdal svého mandátu, a umožnil tak Nečasově vládě pokračovat a prosadit zároveň balíček reforem. Na adresu žalobce Iva Ištvana a jeho spolupracovníků advokát uvádí jemně humorné narážky.
22.07.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Šnajdr (310 článků)

Václav Klaus: Rok po operaci na tenise!

 
Jak tráví léto prezident Václav Klaus (68)? Po víkendu v Bulharsku, kde byl s rodinou, se snaží co nejvíc využít hezkého počasí k hraní svého oblíbeného tenisu.
06.08.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Klaus otevře pobočku synova gymnázia. Do Ostravy pojede vlakem

 
Prezident Václav Klaus letos zahájí školní rok v Ostravě na gymnáziu svého syna. Kromě otevření nové pobočky soukromého gymnázia a základní školy PORG, kterou vede Václav Klaus mladší, prezident zamíří také na další ostravskou základní školu. Prezident bude do Ostravy cestovat po železnici vlakem Pendolino. Hrad o tom informoval na webu prezidenta www.klaus.cz.
29.08.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

VIDEO: Pivo v lahvi je za trest, tvrdí pivař Klaus

 
Prezident Václav Klaus si v pátek odskočil na jedno. Pivo si dal na pivním festivalu na pražském holešovickém výstavišti. Bez okolků pak přiznal, že si pěnivý nápoj dopřává denně, aby jím zapil oběd nebo večeři. Naopak vínu prý na chuť příliš nepřišel. Další články k tématu: VIDEO: Václav je chlebista, slavila Klausová s pekaři den bochníků Státní rohlík si taky nekupuji, řekl Klaus a odcestoval „žlutým“ vlakem
19.05.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Já to říkal a křičeli na mě. Václav Klaus naprosto natvrdo k přistěhovalcům: Poslat zpátky. A říct to nahlas

 
Bývalý prezident Václav Klaus se na stránkách magazínu Týden vyjádřil k současnému ožehavému tématu kvót pro přistěhovalce v Evropské unii. Podle něj si na neodvratně se přibližující průšvih Evropa zadělala už dávno a jako hlavní příčinu Klaus vidí – jako v mnoha jiných případech – zcela mylný koncept evropské integrace.
18.05.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Místečko pro kámoše Sašu Vondru. Američan šťouchá do knížete

 
Americký komentátor Erik Best se na webu Fleet Sheet pozastavil nad zvláštně obojakým chováním ministra zahraničí Karla Schwarzenberga při vybírání nových velvyslanců. Na jednu stranu v médiích vykládá, že se musí bránit neobvyklým postupům, které na něj zkouší prezident Zeman, ale v zákulisí nemá problém s tou nejpružnější realpolitikou.
09.04.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3584 článků) , Karel Zeman (250 článků)

Erik Best šťouchá do TOP 09 kvůli Putnovi: Ano, tudy vítr vane

 
Americký novinář Erik Best na svém blogu FleetSheet, kde pravidelně publikuje, tentokrát píše o straně TOP 09 a tradici, kterou má symbolizovat písmeno T v jejím názvu. Místo jejího dodržování ale prý "topka" tradici i církevní hodnoty odhodila a měla by přemýšlet o změně názvu.
20.05.2013 12:10 |

podobné články

Mocný ódéesák Jurečko šťouchá do vyloučeného Hrdličky: Ať si založí stranu a ukáže nám

 
Tomáš Hrdlička vlivný podnikatel z Prahy 10, byl dnes Výkonnou radou společně s poslanci Tomášem Úlehlou a Janem Floriánem vyloučen z ODS. Na to bezprostředně zareagoval vyjádřením pro ParlamentníListy.cz, ve kterém slíbil, že ve svých politických aktivitách rozhodně nepoleví.
09.08.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (94 článků) , Tomáš Úlehla (105 článků) , Tomáš Úlehla (104 článků) , Jan Florián (64 článků)

Při milování s mým novým klukem mám pocit, že do mě tak jako divně »šťouchá«!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich vztahovými a sexuálními problémy...
28.06.2015 12:10 |

podobné články

Veleba šťouchá do hodně bolestivé věci. Naštve to Dienstbiera

 
Ke kauze Lety se na svém osobním profilu na ParlamentníchListech.cz vyjádřil předseda Strany práv občanů a senátor Jan Veleba.
11.08.2015 11:01 |

podobné články

Ulice: PLEŠATÝ detektiv Jirka to má rozehrané na více JAMEK! Do koho ŠŤOUCHÁ za zády Digi?

 
V nekonečném seriálu Ulice o žhavé trojúhelníky nebude nouze. Všichni už moc dobře víme, že první spletité vztahy se týkají těhotné Jindry, Bedřicha a Aničky. Jenomže na obzoru se nám jeví další problémy. V naoko dokonalém vztahu mezi Digi a Jirkou je evidentně trhlina jménem Karla!
27.03.2017 18:00 |

podobné články

Klaus se neuzavíral na Hradě, na rozdíl od Havla, prohlásil v ČT Knížák

 
Politolog Jiří Pehe a někdejší ředitel národní galerie Milan Knížák se shodli na tom, že prezident Václav Klaus během deseti let štěpil společnost. Podle politologa to nebylo dobře, zatímco umělec ocenil sílu Klausovy osobnosti a jeho pracovitost. Václav Klaus byl dobrý pracovník, uvedl mimo jiné Knížák. Pehe s tímto pohledem ale nesouhlasí a poukazuje na to, že Klaus dodnes těží z úspěchů i chyb transformace hospodářství.
07.03.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků) , Jiří Pehe (286 článků) , Václav Havel (4441 článků) , Jiří Havel (304 článků) , Jiří Havel (304 článků)

Klaus si rýpl do Zemana, prý je miláčkem médií. I když tvrdí opak

 
Zatímco Václav Klaus prý těžko hledal prostor v médiích během svých oficiálních prezidentských cest, Miloš Zeman je podle bývalého hradního pána miláček novinářů. Václav Klaus to řekl při křtu své třetí knihy s názvem Zápisky a postřehy z cest. Ty vznikly mimo jiné právě proto, že chtěl Klaus o svých cestách informovat. Zápisky v knize jsou údajně autentické – exprezident do nich nezasahoval.
27.10.2015 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků) , Miloš Zeman (16418 článků)

Václav Klaus bije na poplach: Toto je nebezpečnější než cokoli jiného

 
Exprezident Václav Klaus vystoupil na fóru Dialog civilizací, které každoročně pořádá Vladimir Jakunin na ostrově Rhodos. Ve svém projevu Klaus varoval před ničivými dopady globalizace a před snahou sjednotit celý svět pod křídly univerzální ideologie. To je mnohem nebezpečnější než cokoli jiného, varoval Klaus.
02.10.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků)

Václav Klaus s námi hovořil o ČT: Neznárodňovat, ale zrušit. Nikdy v životě jsem nevydržel koukat na jejich zprávy

 
Exprezident Václav Klaus spolu s ředitelem svého institutu Jiřím Weiglem na knižním veletrhu v Praze představoval knihu o migrační krizi Stěhování národů, kterou vydalo nakladatelství Olympia. Klaus se na místě pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k návrhu svého nástupce Miloše Zemana na zestátnění České televize.
14.05.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8475 článků) , Miloš Zeman (16418 článků)