Článek

V záznamu z černých skříněk je prý slyšet výbuch bomby

 
V poslední vteřině záznamu z černých skříněk ruského airbusu je podle vyšetřovatelů na 90 procent slyšet zvuk exploze bomby. Agentuře Reuters to sdělil jeden z členů vyšetřovacího týmu.
08.11.2015 14:20 |

podobné články

Podobné články

Dešifrování černých skříněk Tu-154 končí. 20 obětí ještě neidentifikovali

 
Ruští a polští odborníci ukončili dešifrování záznamů ze tří černých skříněk polského prezidentského letadla Tu-154M, který havaroval u západoruského Smolensku.
19.04.2010 13:20 |

podobné články

Rusové předají Polákům záznamy z černých skříněk prezidentského speciálu

 
Polský premiér Donald Tusk v úterý oznámil, že Polsko nejpozději příští pondělí získá od Rusů stenografický přepis záznamů z černých skříněk prezidentského speciálu, který havaroval 10. dubna u ruského Smolensku.
25.05.2010 20:55 |

podobné články

Velké zklamání: Signály nepocházejí z černých skříněk!

 
AKTUALIZOVÁNO: Odborníci pátrající po černých skříňkách z letadla Airbus společnosti Air France, které se zřítilo do Atlantiku v noci na 1. června, zachytili slabé signály. Nakonec se ale ukázalo, že nepocházejí od černých skříňek letadla.
23.06.2009 09:10 |

podobné články

Záchranáři zachytili signál z černých skříněk airbusu

 
Záchranáři pátrající po černých skříňkách airbusu společnosti Yemenia Airways zříceného u Komorských ostrovů zachytili signál z černých skříněk.
05.07.2009 16:00 |

podobné články

Černé skříňky ruského letounu prý zaznamenaly explozi bomby

 
Vyšetřovatelé pádu ruského letadla v Egyptě jsou si prý "na 90 procent" jisti, že zvuk, který je slyšet v poslední vteřině záznamu z černých skříněk, je exploze způsobená bombou. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na jednoho ze členů vyšetřovacího týmu. V troskách stroje, který se před týdnem zřítil na Sinajském poloostrově, zahynulo 224 lidí.
08.11.2015 17:41 |

podobné články

Tragédie jemenského airbusu: Zachycen signál z černých skříněk!

 
Pátrací týmy zachytily v neděli signál z černých skříněk letadla společnosti Yemenia, které v úterý tragicky havarovalo se 153 lidmi na palubě. Francouzské a jemenské ozbrojené síly v pátrání po skříňkách nadále pokračují.
05.07.2009 16:05 |

podobné články

Předběžné analýzy černých skřínek: letadlo nemělo technickou závadu

 
Předběžné analýzy dvou černých skřínek ukázaly, že piloti kontrolní věži nehlásili žádné problémy s letadlem.
13.04.2010 09:40 |

podobné články

Předběžné analýzy černých skřínek: letadlo nemělo technickou závadu

 
Předběžné analýzy dvou černých skřínek ukázaly, že piloti kontrolní věži nehlásili žádné problémy s letadlem.
13.04.2010 22:00 |

podobné články

Poláci zveřejnili záznam z černých skříněk: Nahoru, nahoru! A křik

 
Polské ministerstvo vnitra na svých webových stránkách zveřejnilo záznam z takzvaných černých skříněk z polského vládního letounu, který 10. dubna havaroval u západoruského Smolenska.
01.06.2010 16:30 |

podobné články

Záznamy z černých skříněk zříceného airbusu jsou NEPORUŠENÉ!

 
Veškerá letová data z nalezených černých skříněk airbusu Air France, který se před dvěma lety zřítil na lince Rio de Janeiro-Paříž, byla zachována. Informovala o tom v pondělí agentura AFP.
16.05.2011 14:10 |

podobné články

Let MH370 vyráží hledat válečná loď s detektorem černých skříněk

 
Z Austrálie by dnes měla vyplout válečná loď s detektorem černých skříněk, aby se zapojila do pátrání po havarovaném malajsijském letadle. V sobotu byly z Indického oceánu vytaženy podezřelé objekty, které by mohly mít spojitost s letadlem. Potvrzeno to však zatím nebylo. 
30.03.2014 13:25 |

podobné články

UŽ HO MAJÍ! Australané znají pozici černých skříněk ze ztraceného letu MH370

 
Pátrači, kteří již více než měsíc hledají v Indickém oceánu pohřešované letadlo společnosti Malaysia Airlines, jsou přesvědčeni, že znají přibližnou polohu jeho černých skříněk.
11.04.2014 13:25 |

podobné články

Znají polohu černých skříněk! Vyřeší Australané záhadu ztraceného letadla?

 
Hledají ho už měsíc! Pátrači, kteří se v Indickém oceánu snaží najít pohřešované letadlo společnosti Malaysia Airlines, jsou přesvědčeni, že znají přibližnou polohu jeho černých skříněk.
11.04.2014 17:10 |

podobné články

Zmizení Boeingu 777: Poloha černých skříněk odhalena. Do akce půjde ponorka!

 
Týmy pátrající více než měsíc po pohřešovaném malajsijském letadle vyšlou do hloubi Indického oceánu speciální ponorku bez posádky. Jejím úkolem bude určit, zda zachycené signály pocházejí z takzvaných černých skříněk letounu. Sdělil to dnes šéf pátracích operací Australan Angus Houston.
14.04.2014 07:20 |

podobné články

Zmizelé malajsijské letadlo se pokusí najít speciální ponorka

 
Životnost baterie černých skříněk vypršela, takže pátrající akce vstoupila do druhé fáze - pátrání po letadle pod hladinou. Pohřešované malajsijské letadle se pokusí nalézt speciální ponorku bez posádky, která bude operovat v oblasti, kde byly zachyceny signály černých skříněk, informoval šéf pátracích operací Australan Angus Houston. 
14.04.2014 12:30 |

podobné články

Europoslanec Ransdorf objevil zásadní nesrovnalost ohledně černých skříněk spadlého letadla

 
Válka na východě Ukrajiny je zahalena do mlhy různých polopravd a dezinformací. Na informační válku pokazují nejen novináři, ale i politici. Europoslanec za KSČM Miloslav Ransdorf na svém profilu na ParlamentníchListech.cz poukázal na zprávy týkající se černých skřínek ze sestřeleného malajsijského Boeingu 777. Zřícení letadla je podle něj ráj pro ty, kteří šíří mediální spekulace.
19.07.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Odevzdáním černých skříněk rebelové zřejmě pomohli Rusku

 
Mezinárodní společenství vystupňovalo tlak na Rusko po havárii malajsijského boeingu na východě Ukrajiny, kterým zmítají boje mezi proruskými rebely a ukrajinskými jednotkami. Odevzdáním černých skříněk Malajsii ovšem radikálové možná udělali Moskvě službu, upozorňuje britský deník The Guardian. 
22.07.2014 15:30 |

podobné články

Spencerová o „podivném tichu" kolem černých skříněk sestřeleného letadla a velké odpovědi Ruska

 
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ K prokázání viny na letecké tragédii na Ukrajině a vyhlášení sankcí proti Rusku není potřeba žádných černých skříněk ani jiných důkazů o prokázání konkrétní viny, podivuje se novinářka Tereza Spencerová. Ta analyzuje nejnovější události na Ukrajině, pnutí mezi Západem a Ruskem, ale i situaci na Blízkém a Středním východě.
31.07.2014 12:15 |

podobné články

Pád egyptského airbusu: Vyšetřovatelé opravili jednu z černých skříněk letadla

 
Francouzským odborníkům se podařilo opravit paměťovou jednotku jedné z černých skříněk letadla společnosti EgyptAir, které se v květnu zřítilo do Středozemního moře. S odvoláním na egyptské vyšetřovatele o tom dnes informovaly světové agentury. V pondělí Francie zahájila vyšetřování havárie jako nehody.
28.06.2016 07:45 |

podobné články