V úvodní časovce se nejlépe dařilo Kreuzigerovi

V sobotní časovce, která byla zároveň úvodní etapou cyklistického závodu Giro d'Italia se z českých závodníků nejlépe dařilo Romanu Kreuzigerovi se stájí Tinkoff-Saxo.
09.05.2015 19:05 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Kreuzigerovi se nedařilo v časovce. Na Tirrenu-Adriaticu skončil třetí

Cyklista Roman Kreuziger skončil při své premiéře na etapovém závodu Tirreno-Adriatico na celkové třetí příčce, vyhrál Ital Vincenzo Nibali. Český jezdec stáje Astana skončil v úterní závěrečné časovce až na 53. místě.
13.03.2012 16:40 |

OBRAZEM: Hvězdy upírské ságy se podle Glamour oblékají nejlépe

Nejlépe oblékanou ženou pro rok 2012 se stala dvaadvacetiletá herečka Kristen Stewartová. Podle magazínu Glamour její partner ze ságy Stmívání, pětadvacetiletý Robert Pattinson, je zase nejlépe oblékajícím se mužem roku. Další články k tématu: Vévodkyně Kate je nejlépe oblékanou ženou Británie OBRAZEM: Nejlépe oblékanou ženou je Bruniová, z mužů podnikatel D'Urso Emma Watsonová je podle Glamour nejlépe oblékanou ženou světa Nejlépe oblékanou celebritou roku je Zoe Saldana z Avataru Lady Gaga to má potvrzené: je nejlépe i nejhůře oblékanou osobností popu
30.04.2012 16:40 |

Osobnosti: Emma Watson (309 článků) , Robert Pattinson (370 článků) , Kristen Stewart (320 článků) , Zoe Saldana (50 článků) , Lady Gaga (1278 článků)

Kreuzigerovi časovka nevyšla, obhajoba se mu vzdaluje

Cyklistovi Romanu Kreuzigerovi se vzdaluje šance na obhajobu prvenství v etapovém závodu Kolem Romandie.
30.04.2010 19:15 |

Froom zahájil na Tour vlastní představení, Štybar vypadl z TOP 10

Cyklisté se konečně vydali do hor, ale kdo se těšil na dramatické přetahování o žlutý trikot bude po dnešní etapě asi zklamaný. Chris Froome se totiž rozhodl udělat si z Tour vlastní závod když úterní etapu ovládl s minutovým náskokem a upevnil si tak svoje dosavadní vedení. Z českých jezdců se nejlépe dařilo Romanu Kreuzigerovi, ale ztratil přes 10 minut.
14.07.2015 18:16 |

Königovi vyšla časovka a s Kreuzigerem uzavírají top 10

Leopold König si zajel v sobotní časovce na 59,4 kilometru pro třináctou příčku a díky povedenému výsledku se vrátil do první desítky cyklistického závodu Giro d'Italia. Romanu Kreuzigerovi se v jízdě proti chronometru tradičně tolik nedařilo a dojel na 43. místě. Alberto Contador nenechal své fanoušky na pochybách a opět se vrátil do řůžového trikotu pro vedoucího jezdce závodu.
23.05.2015 18:26 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Alberto Contador (98 článků) , Leopold König (25 článků)

OBRAZEM: Nejvíce vydělala Lady Gaga, za rok to bylo přes 1,5 miliardy

Lady Gaga je podle magazínu Forbes nejlépe vydělávající zpěvačkou. V období od května 2010 do května 2011 si na své konto připsala v přepočtu více než 1,7 miliardy korun. Další články k tématu: Watsonová je v devatenácti nejlépe placenou herečkou Hollywoodu Bündchenová je druhý rok nejlépe placenou modelkou světa Bullocková je nejlépe placenou herečkou, za rok vydělala miliardu Nejlépe placenou televizní herečkou je Zoufalka Eva Longoria OBRAZEM: Oprah Winfreyová pořád vydělává nejvíce v Hollywoodu
16.12.2011 09:25 |

Osobnosti: Oprah Winfrey (148 článků) , Lady Gaga (1278 článků)

OBRAZEM: Nejlépe placeným hercům vládne díky superhrdinům Downey Jr.

Podle magazínu Forbes je Robert Downey Jr. nejlépe placeným hercem Hollywoodu. V období od června 2012 do června 2013 vydělal v přepočtu téměř 1,5 miliardy korun. Pomohly mu snímky jako Avengers nebo třetí pokračování Iron Mana. Další články k tématu: Scientolog Cruise vydělal za loňský rok nejvíc ze všech herců Dva a půl chlapa se vyplatí, Kutcher se stal nejlépe placeným hercem Nejlépe placeným hercem Hollywoodu je Johnny Depp Harrison Ford je nejlépe placeným hercem v Hollywoodu
17.07.2013 16:55 |

Osobnosti: Johnny Depp (691 článků) , Harrison Ford (144 článků) , Robert Downey Jr. (39 článků)

Rychlobruslařka Sáblíková porazila v časovce Huříkovou

Pětinásobná rychlobruslařská mistryně světa Martina Sáblíková dojela druhá v cyklistické časovce Českého poháru žen ve Slatině u Hradce Králové.
14.06.2009 17:45 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků)

Raboň potřetí za sebou vyhrál mistrovství republiky v časovce

Český cyklista František Raboň dominoval v časovce na domácím šampionátu.
24.06.2010 19:30 |

Contador uhájil v časovce vedení na Tour, Kreuziger zůstal devátý

Španělský cyklista Alberto Contador porazil v dnešní časovce o půlminutu svého lucemburského rivala Andyho Schlecka a před nedělním dojezdem do Paříže si prakticky zajistil třetí celkové vítězství na Tour de France.
25.07.2010 14:30 |

Osobnosti: Alberto Contador (98 článků) , Andy Schleck (26 článků)

Švýcar Cancellara přece jen bude obhajovat titul v časovce

Olympijský vítěz a trojnásobný mistr světa v časovce Švýcar Fabian Cancellara ukončil spekulace o své absenci na cyklistickém mistrovství světa a odletěl do Melbourne.
22.09.2010 13:25 |

Kreuziger dojel v horské časovce šestý, na Giru zůstal osmý

Český cyklista Roman Kreuziger skončil v horské časovce v 16. etapě Gira d'Italia na šestém místě. Na trati dlouhé 12,7 kilometru zaostal o 49 sekund za vítězným Španělem Albertem Contadorem, který si upevnil pozici lídra závodu.
24.05.2011 18:00 |

Sáblíková suverénně obhájila český titul v časovce

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková obhájila český titul v cyklistické časovce. Trojnásobná medailistka z her ve Vancouveru, která chce na letní olympiádu do Londýna v příštím roce, v pátek suverénně ovládla závod na 22 kilometrů v okolí Šumperku.
23.06.2011 17:50 |

Sáblíková obhájila titul v cyklistické časovce a vyhlíží start na OH v Londýně

Dvojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková obhájila český titul v cyklistické časovce.
23.06.2011 18:05 |

Froome je na Tour i po dnešku první, Kreuziger pátý

Britský cyklista Christopher Froome skončil v dnešní časovce na Tour de France druhý za Němcem Tonym Martinem a upevnil si vedení v celkovém pořadí. Na Alberta Contadora najel více než dvě minuty a celkově je v čele o 3:25 minuty před Španělem Alejandrem Valverdem. Roman Kreuziger skončil v časovce šestnáctý a udržel si pátou pozici v průběžném pořadí.
10.07.2013 19:45 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků) , Martin France (56 článků) , Martin Christopher (4 články) , Christopher Martin (2 články)

Sáblíková byla na cyklistickém MS v časovce dvanáctá

Trojnásobná olympijská vítězka v rychlobruslení Martina Sáblíková skončila na mistrovství světa v silniční cyklistice ve španělské Ponferradě v časovce dvanáctá. Zlato získala Němka Lisa Brennauerová, která zvítězila před Ukrajinkou Annou Solovějovou a Američankou Evelyn Stevensovou.
23.09.2014 18:00 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků) , Lisa Martino (3 články) , Lisa Martin (2 články)

Sáblíková dojela v časovce na cyklistickém MS dvanáctá

23.09.2014 20:10 |

Dvanácté místo v časovce zajistilo Martině Sáblíkové účast v Riu

Cíl je splněn. Martina Sáblíková obsadila na cyklistickém mistrovství světa v Richmondu dvanácté místo v časovce a v redukovaném pořadí vybojovala pro Českou republiku kvalifikační místo pro účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Rychlobruslařská hvězda dojela minutu a 22 vteřin za vítěznou Novozélanďankou Lindou Villumsenovou.
22.09.2015 23:40 |

Bárta vybojoval místo pro olympiádu v Riu, v časovce dojel jedenáctý

Český cyklista Jan Bárta navázal na Martinu Sáblíkovou a vybojoval na mistrovství světa v Richmondu pro ČR účastnické místo na olympijských hrách. V časovce dojel jedenáctý, což v redukovaném pořadí stačilo na " vstupenku" do Ria.
23.09.2015 22:55 |

Osobnosti: Martina Sáblíková (413 článků) , Jan Bárta (158 článků)