Článek

V ulicích města pobíhaly zebry

 
V belgické metropoli v pátek nastala celkem bizarní situace. Na chodnících a silnicích se tam zničehonic začalo prohánět několik zeber. Utekly z nedalekého města Vilvoorde.
19.04.2015 11:25 |

podobné články

Podobné články

V Palestině dělá chudá zoo zebry z oslů štětcem a barvou

 
Jsou to zebry nebo nejsou? Výsledek je zdařilý, ale cvičené oko osla pozná. Malá zoo v palestinské Gaze si nemůže opravdové zebry dovolit. Zároveň ale chtěla lidem tato zvířata ukázat. Tak se rozhodla si je vyrobit sama.
13.10.2009 12:50 |

podobné články

Kadeřnice ze seriálu Ulice v Liberci pokřtily zebry

 
Herečky z nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice pokřtily mládě zebry bezhřívé a mládě zebry Chapmanovy v liberecké ZOO.
16.06.2010 01:30 |

podobné články

PODIVNÝ kříženec ZEBRY a OSLA se narodil v Keni

 
Z nezvyklé lásky zebry a osla se narodil "zebrooslík". Má typické pásy zebry a menší uši než obyčejný osel.
12.11.2010 08:30 |

podobné články

Hroch zachránil v Tanzanii tonoucí mládě zebry

 
Pruhované mládě zebry spadlo nešťastnou náhodou do řeky Mara v africké Tanzánii, když se chtělo napít a oddělilo se od svého stáda. Po chvíli se začalo topit, protože mu docházely síly. Naštěstí poblíž plaval statný hroch, který ukázal, že u něj hroší kůže neznamená lhostejnost. K zebře připlaval a začal ji tlačit ke břehu. Dojemné záběry netradiční záchrany ze zvířecí říše se podařilo zachytit turistickému průvodci Tomovi Yulovi, který vše sledoval se svým synem Michaelem (13). „Hroch začal zebru jemně vystrkovat ven z vody  jakoby říkal: Dělej, nevzdávej se, dokážeš to. Jen skoč a budeš tam,“ popsal situaci Tom.
22.12.2010 03:15 |

podobné články

Hroch zachránil z řeky vysílené mládě zebry

 
Průvodci po Tanzánii Tomovi Yuleovi a jeho třináctiletému synovi se podařilo zaznamenat unikátní moment, kdy hroch zachránil z africké řeky Mara mládě zebry. Přestože tento tvor vážící i více než tři tuny nemá ve volné přírodě příliš dobrou pověst a ročně zabije zhruba 200 lidí, jedinec z řeky poblíž kempu Lemala Serengeti na severu Tanzánie prokázal, že hroši dokáží naopak i pomáhat slabším.
22.12.2010 15:05 |

podobné články

V brněnské zoo se NARODILO MLÁDĚ zebry Grévyho

 
Brněnská zoo slaví narození mláděte zebry. Bude to asi samička
29.09.2011 15:30 |

podobné články

Seznamte se s Ippo – křížencem zebry a osla

 
Čtyřměsíční Ippo je takzvaný zedonk (někteří autoři používají i jiné termíny), tedy potomek osla a zebry – živoucí důkaz toho, že mezidruhoví hybridi nutně nemusí být neduživí chcípáčci, kteří se sotva drží při životě.
20.11.2013 08:26 |

podobné články

Zebry v Jihlavě se ze starých maštalí, stěhovaly do nového

 
Parta silných chlapů, traktor s hydraulickým zvedákem a pevná přepravní bedna, to vše bylo potřeba, když se ve čtvrtek v jihlavské zoo stěhovaly zebry damarské.
16.01.2014 22:15 |

podobné články

Zvířecí radovánky ve Dvoře Králové. Zebry dovádějí v písku

 
Že i zvířata se umí postarat o velkou zábavu, se mohou přesvědčit návštěvníci královédvorské ZOO. Zebry tam předvádějí „psí kusy“ při písečné koupeli.
09.06.2015 18:40 |

podobné články

Cirkusu Berousek utekly dvě zebry! Jedno zvíře se utopilo

 
V Cirkusu Berousek bylo opravdu krušno. Jeho zaměstnancům totiž utekly dvě zebry. Úprk měl pro jedno ze zvířat fatální následky.
29.06.2016 08:40 |

podobné články

Rumburk před bouří. Peake pocítila strach a obavy na vlastní kůži

 
REPORTÁŽ Severočeský Rumburk v pátek, tedy pár hodin před očekávaným pochodem organizovaným Dělnickou stranou sociální spravedlnosti, rozhodně město, kde se obyvatelé bojí vyjít po setmění ven, nepřipomínal. Na malebném náměstí běžně fungovaly zdejší trhy, v ulicích nerušeně pobíhaly děti, cukrárny okupovali důchodci. Do Rumburka v předvečer obávané sobotní akce zavítala ale také vzácná návštěva. Místopředsedkyně Věcí veřejných i vlády a nově také šéfka vládního výboru pro boj s korupcí, Karolína Peake.
10.09.2011 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1607 článků)

Uprchlíci řádí v ulicích Paříže. Rvou se jako koně a okrádají kolemjdoucí

 
V ulicích Paříže je v posledních dnech skutečně rušno. Do hlavního města se přesunují stovky osob ze zrušeného uprchlického tábora v Calais a jejich sžívání se s novým prostředím neprobíhá zrovna hladce. Uprchlíci se rvou mezi sebou i s policií, stanují přímo v ulicích města a své okolí zamořují zápachem a nepořádkem.
03.11.2016 09:55 |

podobné články

Brnem pobíhali podvyživení psi, jejich majitelka křičela, že je zabije

 
Po nelegální množině psů začali od soboty pátrat brněnští strážníci. Na její existenci je upozornila trojice podvyživených fen, které pobíhaly na Rennenské ulici v centru města. Odchytil je náhodný kolemjdoucí.
05.02.2017 18:25 |

podobné články

ČEZ: Přechody v okolí tří škol jsou již bezpečné, dočkaly se osvětlení a také nového vodorovného značení

 
Nového osvětlení se dočkaly hned tři frekventované přechody ve středočeském Mělníku. Jejich slavnostní zprovoznění připadlo na středu 2. září. Díky odborníkům z organizace BESIP a Nadaci ČEZ, která na instalaci bezpečnostních prvků přispěla částkou 200 tisíc korun, jsou zebry na silnicích v ulicích Pražská, Českolipská a O. Wenzla zdálky viditelnější a přehlednější.
02.09.2015 20:21 |

podobné články

Festival v ulicích Ostravy nabídne koncerty hvězd zdarma

 
Lidé, kteří nemají vstupenku na festival Colours of Ostrava, budou mít možnost některé exotické hvězdy vidět zdarma v ulicích krajského města. Součástí Barev Ostravy totiž bude letos nový Festival v ulicích, jenž se uskuteční v centru Ostravy a na který bude vstup zcela zdarma.
12.07.2011 09:20 |

podobné články

Sochy v ulicích Brna: Je to taková kulišárna

 
V ulicích Brna to ožilo výtvarným uměním. Koná se tu další ročník bienále Sochy v ulicích, který přinesl do města práce od autorů z Česka i ciziny.
06.06.2017 15:35 |

podobné články

Ivanu Trumpovou vyvedli z letadla, protože křičela na děti

 
Americká podnikatelka českého původu Ivana Trumpová se na Floridě dostala do křížku s policií. Strážci pořádku byli nuceni ji vyvést z letadla, protože se neurvale utrhovala na děti, které povykovaly a pobíhaly v uličce mezi sedadly, informoval list New York Post.
27.12.2009 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (263 článků)

Takhle slavná česká zpěvačka s půvabnou misskou rajcují postaršího chlápka jen v prádélku

 
Svůdné spodní prádélko si nechaly obléknout zpěvačka Olga Lounová  (30) a čerstvě vdaná misska Lilian Sarah Fischerová, aby si mohly zahrát v seriálu. A je to fakt síla. Jen v negližé  spolu s herečkou Petrou Hřebíčkovou pobíhaly v seriálu Ulice.
21.11.2011 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (303 článků) , Lilian Sarah Fischerová (43 článků) , Petra Hřebíčková (74 článků)

VIDEO: Modelky se svlékly jen do spodního prádla a pobíhaly po pařížském muzeu

 
Skutečně nápaditou propagaci své kolekce spodního prádla vymyslela francouzská značka Etam, když vyslala do pařížského muzea Musee d’Orsay tři ze svých modelek, aby se na kulturní půdě svlékly jen do kalhotek a podprsenek a proběhly mezi šokovanými návštěvníky a vystavovanými obrazy.
12.01.2012 16:25 |

podobné články