Článek

V Trenčíně začíná festival Pohoda

 
Na letišti v Trenčíně začne ve čtvrtek Pohoda, největší festival na Slovensku.
09.07.2015 10:35 |

podobné články

Podobné články

V Trenčíně proběhl festival Pohoda

 
V neděli časně ráno skončil v Trenčíně na Slovensku sedmnáctý ročník hudebního festivalu Pohoda. Jeho ředitel Michal Kaščák ho podle slovenských médií na závěrečné tiskové konferenci zhodnotil jako velmi vydařený.
15.07.2013 13:40 |

podobné články

Festival Pohoda pokračuje navzdory tragédii, přijede Sharon Jonesová a Max Romeo

 
Slovenský hudební festival Pohoda v Trenčíně nabídne letos na devíti scénách průřez ze slovenské a zahraniční hudby. Čtrnáctý ročník festivalu začíná osmého července a potrvá tři dny. Organizátoři se rozhodli festival uspořádat i letos, navzdory loňské tragédii, když při zřícení stanu přišli o život dva návštěvníci a několik desítek lidí bylo zraněno.
29.04.2010 08:00 |

podobné články

Smrt na festivalu Pohoda: Martin Kašák (†29) se měl za rok ženit

 
Martin Kašák (†29) se po šesté vypravil na festival Pohoda v Trenčíně. Tentokrát se ale nevrátil. Zabil ho pád obřího stanu. Doma na něj čekala jeho láska, se kterou prožít celý život...
20.07.2009 05:40 |

podobné články

Slovenská Pohoda nabídne Prodigy či PJ Harvey

 
Festival Pohoda se koná 7. až 9. července ve slovenském Trenčíně. Letos nabízí například elektronické The Prodigy.
11.02.2016 13:10 |

podobné články

Výstava o Chartě 77 se představí na festivalu v Trenčíně

 
Výstava Nemohli jsme mlčet. Lidé Charty 77 připravená Ústavem pro studium totalitních režimů se představí také na 21. ročníku multižánrového festivalu POHODA v slovenském Trenčíně. K vidění bude po dobu konání festivalu ve dnech 6. – 8. července 2017.
04.07.2017 19:40 |

podobné články

Zranění z festivalu Pohoda jsou ve vážném stavu

 
Zdravotní stav dvou lidí, kteří utrpěli těžká zranění při sobotním zřícení stanu na festivalu Pohoda ve slovenském Trenčíně, je stále vážný a oba zůstávají v umělém spánku.
20.07.2009 13:25 |

podobné články

Stan, který zabíjel na festivalu Pohoda, nebyl v pořádku

 
Plachta stanu, který loni zabíjel na hudebním festivalu Pohoda v Trenčíně, nebyla náležitě zajištěna a stan měl další konstrukční chyby. Uvedl to deník Sme s odvoláním na Ústav soudního inženýrství Žilinské univerzity, který posuzoval stav stanu.
26.01.2010 09:55 |

podobné články

Lou Reed je hlavní hvězdou slovenského festivalu Pohoda

 
Management Lou Reeda ve čtvrtek oznámil, že tento bývalý člen skupiny Velvet Underground vystoupí v létě v Evropě. V rámci turné se představí 5. července v Trenčíně na festivalu Pohoda. V Berlíně zahraje 20. června a v Drážďanech poslední červnový den. V rozpisu turné není žádný koncert v České republice.
02.02.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Lou Reed (39 článků)

Na festivalu Pohoda řádily střevní potíže, organizátoři viní návštevníky

 
Desítky návštěvníků slovenského hudebního festivalu Pohoda, který se minulý týden konal na letišti v Trenčíně, muselo se střevními potížemi vyhledat lékařskou pomoc. Část z nich lékaři umístili na infekční oddělení nemocnic. Hygienici uvedli, že příčinou zdravotních potíží byla nedostatečná hygiena, podezření na závadnou vodu v areálu festivalu se ale nepotvrdilo.
10.07.2012 18:15 |

podobné články

Česko má novou celoplošnou televizi - TV Pohoda

 
Dnes začíná vysílat nová celoplošná televizní stanice Pohoda zaměřená na mladé rodiny s dětmi. Novou televizi bude provozovat společnost Pohoda Top Media podnikatele Radima Pařízka. Zhruba třetinový podíl ve firmě má bývalý generální ředitel TV Nova Vladimír Železný.
25.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (151 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Slovenská liga začíná, v Trenčíně bude rozloučení s Demitrou

 
Duelem slovenské reprezentační dvacítky se Slovanem Bratislava odstartuje ve středu nový ročník slovenské hokejové extraligy, klasické úvodní kolo soutěže se ale hraje až v pátek a uskuteční se ve stínu letecké tragédie hokejistů Jaroslavle. Spolu s prakticky celým týmem Lokomotivu před týdnem zahynul i Pavol Demitra a rozloučení s ním se chystá v Trenčíně.
13.09.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Demitra (29 článků)

Od pondělí začne vysílat nová televizní stanice Pohoda. Má v ní prsty Železný

 
V pondělí začne vysílat nová celoplošná televizní stanice Pohoda zaměřená na mladé rodiny s dětmi. Novou televizi bude provozovat společnost Pohoda Top Media podnikatele Radima Pařízka. Zhruba třetinový podíl ve firmě má bývalý generální ředitel TV Nova Vladimír Železný.
24.06.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (151 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Start nové TV Pohoda komplikují v Praze vysílače

 
V pondělí odpoledne, původně v pět hodin, měli mít diváci možnost naladit si novou celoplošnou stanici TV Pohoda. Její start v Praze ale podle vlastníka společnosti Pohoda Top Media Radima Pařízka zkomplikoval problém se synchronizací vysílačů. Jinde v České republice začalo podle Pařízka vysílání ve 20 hodin.
25.06.2012 22:11 |

podobné články

Osobnosti: Radim Pařízek (21 článků)

Televize Pohoda se po vyhoření uložiště dat rychle vzpamatovává

 
Nová televize Pohoda, která je pod vedením Radima Pařízka a Vladimíra Železného, zažila velké ztráty po vyhoření úložiště dat. Radim Pařízek o tom Právu řekl: "Po obnovení uložiště začneme postupně zařazovat programové prvky dle našeho vysílání tak, aby do Vánoc byla televize Pohoda již v plném lesku."
14.08.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (151 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Televize Pohoda změnou vysílacího loga porušila licenční podmínky

 
Nový rodinný kanál TV Pohoda porušil změnou loga ve vysílání licenční podmínky, za což mu hrozí pokuta. V logu televize se totiž v červenci vzhledem k omezené programové nabídce objevilo slovo Mini. Na pochybení upozornila na středečním zasedání Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), která televizi udělila licenci pod názvem TV Pohoda.
06.09.2012 17:25 |

podobné články

HN: Babiš zvažuje spolupráci s televizí Pohoda Pařízka a Železného

 
Podnikatel a politik Andrej Babiš zvažuje spolupráci s TV Pohoda, kterou vlastní podnikatel Radim Pařízek spolu s bývalým ředitelem televize Nova Vladimírem Železným. Píší to dnešní Hospodářské noviny. Babiš nedávno oznámil, že chce spustit vlastní regionální televizi, a spolupráce jeho mediální společnosti AGF Media s TV Pohoda by podle deníku mohla být jednou z cest, jak toho dosáhnout.
20.09.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Železný (151 článků) , Andrej Babiš (12383 článků) , Radim Pařízek (21 článků)

Slovenský festival Pohoda ve znamení piety, páteční hvězdou Ian Brown

 
Téměř vyprodáno hlásí největší slovenský hudební festival Bažant Pohoda, který se od čtvrtka do neděle koná na letišti nedaleko Trenčína. Necelých 29 000 diváků přilákaly už páteční hvězdy jako britský zpěvák Ian Brown nebo skupina The Futureheads či Klaxons. Letošní ročník je zároveň vzpomínkový na ten loňský, kdy pád stanu usmrtil dva návštěvníky.
10.07.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ian Brown (1 článek)

Jana Kirschner vystoupí na pódiu smrti!

 
Slovenská zpěvačka Jana Kirschner (32) se pilně připravuje na hudební festival Pohoda v Trenčíně, kde bude o víkendu koncertovat. Kromě toho, že se těší, až to tam pořádně rozbalí, má rovněž v plánu uctít památku obětí loňské tragédie...
09.07.2010 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Kirschner (112 článků)

Pohodu na Slovensku navštívili politici, vzpomínalo se na oběti tragédie

 
Hudební Festival Bažant Pohoda v Trenčíně je jedním z největších letních hudebních festivalů ve střední Evropě. Navštívil ho i budoucí ministr zahraničí Karel Schwarzenberg.
10.07.2010 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3714 článků)