Článek

V Torontu umrzl tříletý chlapec! Měl jen tričko a venku bylo -30!

 
Venku bylo minus 30, ale malý Elijah se rozhodl, že si vyjde na noční procházku. Před půl pátou ráno vyšel z pokojíčku, potom z bytu, až prošel chodbou k venkovním dveřím. Měl na sobě jen tričko. Když vstoupil do mrazivé ulice, dveře se za ním zabouchly.
20.02.2015 13:20 |

podobné články

Podobné články

Tříletý chlapec si hrál na schovávanou, spadl do nezabezpečeného kanálu!

 
Tříletý chlapec si hrál v sobotu večer na schovávanou se svými kamarády v Ústí nad Labem, při hře se však chlapec ztratil a zoufalá matka tak požádala o pomoc strážníky městské policie. Chlapce strážníci nalezli v nezabezečeném kanále, kam spadl, uvedl pro TN.cz mluvčí strážníků Jan Novotný.
06.05.2013 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novotný (59 článků) , Jan Novotný (59 článků)

Chladný podzim zabíjí: V Praze umrznul od listopadu už 12. bezdomovec

 
U plaveckého areálu Slavia v úterý ráno umrzl další bezdomovec (64). Když na místo dorazili záchranáři, nemohli už muži pomoci. Od začátku listopadu jde už o dvanáctého bezdomovce, který venku umrzl. Na vině bývá často kombinace chladu a alkoholu.
16.11.2016 11:45 |

podobné články

Tříletý chlapec je beznadějně uvězněný ve světě Mašinky Tomáše

 
Měl by běhat okolo s dalšími dětmi z jeslí, smát se a hrát si. Tříletý chlapec, známý jen jako Max, je však jiný než ostatní děti. Již v několika měsících se začal dívat na televizi a donedávna u ní seděl pravidelně zhruba pět hodin denně. Nyní je však jasné, že to zanechalo na vývoji chlapce pořádné šrámy a jen těžko se je podaří zcela odstranit.
04.10.2010 12:30 |

podobné články

Lékaři ukázali parazitující dvojče, které měl tříletý chlapec v břiše

 
Tříletý chlapec z Peru, kterému lékaři nedávno našli v břiše parazitující dvojče, by měl konečně žít normální život. Pondělní tříhodinová operace dopadla úspěšně. Lékaři chlapci nadobro vyndali pozůstatky sourozence z těla.
02.02.2012 11:55 |

podobné články

Tříletý chlapec utekl matce: Za 40 minut se dostal na druhou stranu Ostravy

 
Vyděšená matka v neděli oznámila, že se jí ztratil tříletý syn. Pro ostravské strážníky nic neobvyklého. Tohle však nečekali. Chlapec měl počkat před výtahem v panelovém domě v Dubině. Po 40 minutách se našel téměř 20 kilometrů daleko na opačné straně města v Porubě.
16.06.2015 11:55 |

podobné články

Je tohle vůbec možné? Tříletý chlapec hraje na bicí se symfonickým orchestrem, ale jak!

 
Na "YouTube":http://www.extra.cz/tema/youtube se před pár dny objevilo tohle video. Není z něj jasné, kde bylo pořízeno ani kdo je to zázračné "dítě":http://www.extra.cz/tema/male-dite. Jasné jenom je, že tenhle tříletý chlapec má před sebou našlápnutou "hudební kariéru":http://www.extra.cz/tema/hudebnik.
02.08.2014 07:45 |

podobné články

Djokovič hodil tričko krásné fanynce: Sbalila ho tlusťoška!

 
Nový šampion Australian Open Novak Djokovič po nekonečném zápase proti Nadalovi házel fanouškům na tribunách různé "suvenýry." Jedním z nich bylo po raketě i propocené tričko. Djokovič sice mířil do náruče mladičké zrzky, opodál stojící korpuletní dáma však byla rychlejší a tričko sbalila. Dívce rychle zmizel úsměv z tváře.
30.01.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Novak Djokovič (535 článků)

TŘÍLETÝ chlapec strávil Vánoce s MRTVOU MATKOU. Myslel, že spí...

 
Tříletý chlapec z francouzského města Loison-sous-Lens strávil Vánoce s mrtvým tělem své osmadvacetileté matky. Myslel si, že matka jen spí a čekal na její probuzení, píše v úterý webový portál britského deníku Daily Mail.
04.01.2011 15:40 |

podobné články

Tříletý chlapec vypadl z okna, pád přežil

 
Tříletý chlapec v Krnově na Bruntálsku vypadl v pondělí dopoledne z okna bytu ve výšce čtyři až pět metrů. Dítě pád přežilo, vrtulník je přepravil do ostravské nemocnice.
10.05.2010 17:45 |

podobné články

Matku s dvěma dětmi srazilo auto, tříletý chlapec je těžce zraněn

 
Auto srazilo na přechodu matku se dvěma dětmi. Tříletý chlapec skončil s vážnými zraněními v nemocnici.
11.05.2010 15:05 |

podobné články

Tříletý chlapec se utopil v rybníku u kempu

 
Tříletý chlapec v pondělí utonul v rybníku u autokempu v Nýrsku na Klatovsku. Lékaři pozemní i letecké záchranné služby se ho snažili přes hodinu oživit, ale marně.
31.05.2010 15:50 |

podobné články

Tříletý chlapec uvízl v pračce, hrál si s matkou na schovávanou

 
Maminka z čínského Tchaj-jüanu v provincii Šan-si na vlastní kůži poznala, v jak svízelnou situaci se může zvrtnout zdánlivě nevinná hra na schovávanou. Tříletý chlapec jménem Čchao-fan se před ní chtěl ukrýt do bubnu pračky, jenže vylézt ven už nebylo možné. Na pomoc museli přispěchat hasiči.
01.12.2010 12:30 |

podobné články

Tříletý chlapec zavolal na svou opilou chůvu policisty

 
Teprve tříletý bystrý chlapec ze skotského hrabství Perthshire, jehož jméno nebylo kvůli nízkému věku zveřejněno, vytočil v říjnu minulého roku linku místní policie, kde operátorce sdělil, že jeho chůva potřebuje pomoci. Když policisté dorazili na místo, našli devětatřicetiletou Jacgueline Robertsonovou, která se o chlapce měla starat, v podroušeném stavu. V současné době již probíhá s nespolehlivou chůvou soud.
18.01.2011 09:35 |

podobné články

V České Kamenici vypadl z okna tříletý chlapec

 
Tříletý chlapec vypadl v neděli dopoledne z okna z druhého patra. Nyní leží na jednotce intenzivní péče.
20.05.2012 11:05 |

podobné články

Tříletý chlapec vypadl v Teplicích z okna ve 3. patře. Život mu zachránily peřiny

 
Z okna ve třetím patře domu v Teplicích vypadl v sobotu večer tříletý chlapec. Vyvázl se zraněním a je v péči lékařů.
14.10.2012 09:20 |

podobné články

Tříletý chlapec uštknutý zmijí je v pořádku

 
Tříletý chlapec, kterého ve čtvrtek pokousala na Českolipsku zmije, je podle mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol Pavlíny Dankové v pořádku. Je mimo ohrožení života a zůstává v péči lékařů.
19.07.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Tříletý chlapec váží 70 kilo

 
Když se dnes tříletý brazilský chlapec Misael narodil, vážil běžné tři kilogramy. Od té doby ale výrazně nabíral a dnes už se přehoupl přes 70 kilogramů. Trpí totiž nezvladatelnou chutí k jídlu, za níž může vzácné genetické onemocnění.
04.10.2014 08:35 |

podobné články

Tříletý chlapec vyskočil z hořícího domu do náruče souseda

 
Skokem z druhého patra do náruče souseda se zachránil tříletý chlapec z amerického státu Alabama. V bytovém domě, v němž žil se svou rodinou, totiž vypukl požár, který ho uvěznil uvnitř.
08.01.2015 05:37 |

podobné články

Rodinná tragédie v USA: Tříletý chlapec zastřelil ročního bratříčka

 
Tříletý chlapec zastřelil v neděli ročního kojence pistolí, kterou našel nezabezpečenou v domě svých rodičů v americkém Clevelandu. Podle policie byla v době tragédie v domě matka, která však nedokázala neštěstí zabránit. Policisté vyšetřují, kdo pistoli zanechal v dosahu dětí, za což bude možné vznést obvinění.
13.04.2015 11:50 |

podobné články