Článek

V tomhle chodí mezi lidi? Nevkusná herečka marně doufá, že z ní průhledná podprsenka udělá hvězdu

 
Mládí je v tahu a hvězdná kariéra v nedohlednu, ale hollywoodský přízrak Phoebe Price je stále přesvědčen o tom, že má světu co ukázat. Nejde ovšem o talent, ale intimní partie, které jsou mnohem známější než její skromňoučká filmografie.
11.06.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Phoebe Price (27 článků)
Podobné články

Faltýnová je tak PRŮHLEDNÁ: Petro, vem si podprsenku a překvap nás!

 
Byl by zázrak, kdyby modelka Petra Faltýnová (35) jednou přišla do společnosti oblečená tak, aby zakryla své intimní partie. Modelka opět dokázala, jak je průhledná. Průsvitné šaty si bere schválně, aby na sebe upoutala pozornost. Jenže její bradavky už všichni dobře znají..
28.08.2013 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (698 článků)

Chytrá podprsenka. Pozná sexuální vzrušení

 
Na světě je chytrá podprsenka. Co umí? Prý zázraky. Když se žena cítí sexy a je vzrušená, podprsenka dokáže „zvětšit“ objem jejích ňader a...
15.05.2009 16:15 |

podobné články

To musíte vidět! Nejdražší česká podprsenka je tu: Tahle nádhera stojí šedesát miliónů

 
To je krása. Podprsenka za neuvěřitelných šedesát miliónů korun se objevila na českém módním mole. Podprsenka posetá drahými kameny a diamanty byla hlavním skvostem prestižní módní show Top secret. A čest předvádět ji neměla žádná ze slavných českých krásek.
13.03.2012 21:25 |

podobné články

Zázrak? Ne, geniální vynález pro všechny ženy! Tahle podprsenka se rozepne, jen když pozná pravou lásku

 
Tahle "podprsenka":http://www.extra.cz/tema/podprsenka je takovým pásem cudnosti na horní část těla. Pokud ji máte na sobě a na party vás obtěžuje někdo, o koho nemáte zájem, sedí jak přibitá a nikdo ji nerozepne. Pokud se ovšem ve vaší blízkosti pohybuje někdo, do koho jste zamilovaná, sama se rozeskočí.
27.01.2014 07:35 |

podobné články

Podprsenka, která se tvaruje teplem vašeho těla: unikátní termoresponzivní podprsenka MAIA 4D Soft Control

 
Ať už nás příroda obdařila ňadry jakékoliv velikosti, všechny řešíme ty stejné problémy. Podprsenka prosvítá pod průsvitným oblečením. Její švy se proznačují pod těsnými topy. Nejen v horkých dnech se pod podprsenkou potíme a zdobí nás nevkusné skvrny od potu. Bohužel si málokterá z nás může dovolit vyrazit ven bez prádla, a tak jsme se s těmito nešvary pokorně smířily. Co když jsme nemusely?
16.06.2015 15:00 |

podobné články

Vědci zjistili: Špatná podprsenka může stát za životním neúspěchem. Oblékněte si tu správnou!

 
Přiznejte se – kolikrát za den se přistihnete, že vás vaše podprsenka škrtí, škrábe nebo vás jinak omezuje? Kolikrát za den musíte podprsenku vracet na své místo? Napadlo vás někdy, že kromě toho, že vás samotné upravování omezuje, vám může taková podprsenka pěkně škodit?
06.08.2015 15:00 |

podobné články

Nevkusná Whoopi Goldberg: Takhle chodí hollywoodská hvězda mezi lidi?!

 
Americká herečka Whoopi Goldberg (57), známá například z komedie Sestra v akci, si vyrazila na filmový festival Tribeca v New Yorku v opravdu neotřelém outfitu.
22.04.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (39 článků)

Nevkusná Whoopi Goldberg: Takhle chodí hollywoodská hvězda mezi lidi?!

 
Americká herečka Whoopi Goldberg (57), známá například z komedie Sestra v akci, si vyrazila na filmový festival Tribeca v New Yorku v opravdu neotřelém outfitu.
24.04.2013 02:11 |

podobné články

Osobnosti: Whoopi Goldberg (39 článků)

Trapas! Sabině Laurinové lezla z šatů podprsenka

 
Herečka a moderátorka Sabina Laurinová (40) ukázala světu, jaké nosí spodní prádlo. Z šatů, které jí byly přes prsa nejspíš velké, jí totiž neustále vykukovala podprsenka.
14.09.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (228 článků)

Karel Gott prostě umí! Takhle dostal do varu 12 tisíc mladých rockerů. Přiletěla na něj i podprsenka

 
A je to jasné, grandiózní vystoupení Karla Gotta  (73) během Rock for People se stalo nejsledovanější událostí festivalu, o němž informovala snad všechna tuzemská média. A Gottova úspěchu mezi mladými si všimli i v zahraničí, především v Německu. Božský Karel dokázal ve čtvrtek večer omladinu natolik rozparádit, až mu na pódiu přistála i podprsenka od rozvášněné fanynky.
07.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Chytrá podprsenka, která se sama rozepne při opravdovém vzrušení

 
"Chytrá" podprsenka, která se sama rozepne při milostném vzrušení její majitelky, je na světě. Senzor upevněný na tomto spodním prádle reaguje na srdeční frekvenci a v případě jejího velkého zrychlení rozbliká červenou diodu mezi prsy a následně podprsenku uvolní. 
28.01.2014 14:55 |

podobné články

Úděsná Štěpánová jako nevkusná noční můra

 
Herečce Báře Štěpánové, nepomůže už vůbec nic. Což potvrdila i na večeru filmového festivalu Febiofest. Naopak zpěvačce Heleně Zeťové se na módním poli dost daří. SuperStar jí svědčí, provokuje k větší ženskosti. Gravidní skandalistka Agáta Hanychová se naštěstí bez následků vzpamatovala z horečnaté virózy a plná energie vyrazila na noční oslavu jistého populárního klubu v Holešovické tržnici. Tu si nenechala ujít ani rozvedená modelka Kateřina Průšová se svým mladým přítelem Davidem, který se dojemně a marně snažil být cool.
30.03.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Helena Zeťová (188 článků) , Bára Štěpánová (171 článků) , Agáta Prachařová (2552 článků) , Kateřina Průšová (328 článků)

Podprsenka zachytila kulku a zachránila život

 
Většinou podprsenka slouží jen jako sexy dráždidlo, ale někdy dokáže zachránit život stejně jako neprůstřelná vesta.
28.04.2009 11:20 |

podobné články

Jste vzrušená? Podprsenka to pozná, a vylepší vám dekolt

 
Inteligentní spodní prádlo představil výrobce spodního prádla na výstavě v Paříži. "Vzrušovací" podprsenka využívá technologii NASA.
16.05.2009 08:25 |

podobné články

Chytrá podprsenka při vzrušení zvětší ňadra

 
Tahle podprsenka je moc chytrá hlavička. Pokud je její majitelka vzrušená a touží po intimnostech, »zvětší« poprsí. A jak je to možné? V košíčkách je zabudované čidlo, které reaguje na teplotu těla.
18.05.2009 05:20 |

podobné články

Zázračná podprsenka. Prsa jako v dlani

 
Že se v oblasti podprsenek nedá nic vymyslet? Omyl – tohle je podprsenka jako ruka.
29.06.2009 11:20 |

podobné články

Podprsenka, která je zároveň plynovou maskou

 
Pakliže byste uvízli v nějaké nepříjemné katastrofě, může vám taková podprsenka zachránit život.
05.10.2009 12:25 |

podobné články

Marisa Miller: podprsenka za 3 milióny dolarů!

 
Jako každý rok, tak i letos představila značka Victoria’s Secret luxusní podprsenku Fantasy Bra. A slovo luxusní je opravdu na místě! Její hodnota je totiž neuvěřitelných 3 milióny dolarů… Ptáte se, komu je vlastně taková podprsenka určená? Odpovědí je jedno z jmen modelky značky Victoria’s Secret. Vyvolenou pro letošní rok se stala Marisa Miller. Tato blonďatá [...]
28.10.2009 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Marisa Miller (23 článků)

Vrchol blaha – podprsenka masírující poprsí

 
Nová podprsenka má být skutečně zázračná – během nošení totiž majitelce bude jemně masírovat prsa.
23.11.2009 14:35 |

podobné články