Článek

V sobotu zavřou Strakonickou. Do Prahy se dostanete složitou objížďkou

 
Kvůli běžeckému závodu uzavřou v sobotu 9. července od 7:30 do 18:00 hodin část Strakonické ulice. Omezení nastane ve směru do Prahy v úseku od sjezdu „Na Baních“ k Malé Chuchli. Do metropole povede složitá objížďka.
04.07.2016 18:05 |

podobné články

Podobné články

Triatlon v neděli uzavře vytíženou Strakonickou ulici v Praze

 
Závody v triatlonu v neděli zhruba na pět hodin uzavřou vytíženou Strakonickou ulici v Praze i další cesty. Strakonická, která spojuje městský okruh s Pražským okruhem, bude neprůjezdná od centra až po okraj Prahy. Přerušen bude i provoz autobusů městské hromadné dopravy. ČTK to dnes sdělil mluvčí pražského magistrátu Vít Hofman.
13.08.2015 15:25 |

podobné články

Osobní auto bouralo na R1, řidič ujel na Strakonickou

 
V úterý okolo 9:30 došlo na Pražském okruhu k dopravní nehodě osobního automobilu s nákladním vozidlem, přičemž řidič osobního automobilu z místa nehody ujel. Se značně poškozeným vozidlem dojel řidič až na Strakonickou ulici ve směru do centra, kde byl zastaven hlídkou Oddělení řízení dopravy.
08.07.2014 13:50 |

podobné články

Zbraslav čekají komplikace v ulici K Přehradám: Na Slapy jedině objížďkou

 
Od poloviny července až do začátku srpna čekají Zbraslav komplikace v ulici K Přehradám. Směrem na Slapy se tak po tři týdny dostanete jen pomocí objížděk, které se budou několikrát měnit. Většinou povedou přes Zbraslavské náměstí. Omezení se dotkne i autobusové linky 255.
14.07.2017 12:15 |

podobné články

Jste správný rodič? 15 zásadních věcí, které podle odborníka dělají maminky a tatínkové při výchově dětí špatně

 
Dětství je rozhodně složitou záležitostí. A každý rodič ke svým potomkům přistupuje jinak. Jenže jaká je správná výchova a co rodiče dělají špatně nebo podceňují? eXtra.cz se zeptalo uznávaného psychologa přes rodinnou výchovu a partnerské vztahy Jeronýma Klimeše, který na tuto složitou otázku zná odpověď.
09.07.2017 14:05 |

podobné články

Odborník na stavebko: Peníze dostanete snad bez soudu

 
Víte, na co máte při stavebním spoření nárok a kdy dostanete své peníze? Dostanete je, i když jste vypověděli tento rok smlouvu? Proplatí vám je spořitelna, nebo Kalouskovo ministerstvo? Co pro vás znamená rozhodnutí Ústavního soudu, který zrušil zákon navržený Nečasovou vládou? Na chatu Blesk.cz ve čtvrtek odpovídal na vaše dotazy tajemník Asociace českých stavebních spořitelen Jiří Šedivý.
27.04.2011 16:10 |

podobné články

KOLIK teď dostanete, když přijdete o práci? PŘEHLED

 
Od prvního ledna letošního roku se změnily podmínky pro vyplácení podpory v nezaměstnanosti. Jinou výši podpory dostanete, pokud odejdete z práce sami, nebo pokud dostanete výpověď. Podívejte se na nejdůležitější změny pro nezaměstnané.
06.02.2012 15:00 |

podobné články

Autobusy se v sobotu po čtvrt roce vrátí na Vysočanskou estakádu: Pojedou jen v jednom směru

 
Na Vysočanskou ulici ve směru od Proseku se v sobotu 15. října konečně zase vrátí autobusy MHD. V opačném směru budou nadále jezdit objížďkou. Silnice ve Vysočanské se propadla ve druhé polovině července po přívalových deštích.
13.10.2016 13:20 |

podobné články

Lidé zuří kvůli uzavření Strakonické. Zbraslav kritiku odmítá a ukazuje na viníka

 
Několik kilometrů dlouhé kolony a možná i tisíce naštvaných řidičů. Tak vypadala 9. července doprava během cyklistického závodu, kvůli kterému uzavřeli Strakonickou ulici směrem do Prahy. Mnoho lidí se naštvaně obrací na městské části, které s tím ale moc nezmohou. Omezení takových rozměrů schvaluje Magistrát hlavního města Prahy.
20.07.2016 14:35 |

podobné články

V Americe mají "skutečnou" reality show – 12 soutěžících zavřou na rok do atomového krytu

 
Televizní reality show Big Brother je proti nové americké webové show pouhou dětskou kratochvílí na jedno odpoledne. Tvůrci chystané reality show s názvem Kryt (The Vault) zavřou 12 odvážlivců na jeden rok do podzemního atomového krytu.
25.03.2010 05:00 |

podobné články

Když to udělám, zavřou mě. Když to neudělám, zavřou mě také, bojí se politici

 
Ministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) požádala nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby nastavil jasná pravidla, kdy starosta dělá politické rozhodnutí a kdy se už dopouští trestného činu. Zastupitelství prý již ministryni odpovědělo, podrobnosti ale zatím zveřejnit nechce. Informují o tom pondělní Hospodářské noviny.
10.03.2014 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (338 článků)

Generál Šedivý pro PL: Němci zavřou hranice a uprchlíci se zastaví u nás. Kdo nemá doklady, bez milosti pryč. Neposlouchat Brusel, je mimo realitu. Jinak to lidé vezmou do vlastních rukou

 
ROZHOVOR Kdo si myslí, že se České republiky problém uprchlíků nedotkne tolik jako jiných zemí, které jsou cílovou stanicí imigrace, se podle bývalého náčelníka Generálního štábu české armády Jiřího Šedivého plete. Je totiž přesvědčen, že Německo, kde očekávají letos osm set tisíc žadatelů o azyl, bude muset přijmout radikální opatření. „Zavřou hranice a v tom okamžiku se ta vlna migrantů zastaví v České republice,“ předpovídá generál Šedivý, v současné době pedagog na vysoké škole CEVRO Institut. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz varuje, že neřešení sílící migrace skončí válkou uvnitř Evropy. Proto protiimigrační nálady nepovažuje za projev xenofobie, ale přirozeného strachu před reálnou hrozbou.
27.08.2015 07:11 |

podobné články

Devět zraněných: Autobus se na jihu Prahy srazil s náklaďákem

 
V Praze Kunraticích se to od 11. hodiny hemžilo záchranáři a hasiči. Ti zasahovali u vážné dopravní nehody, při které se srazil autobus MHD s náklaďákem. V úseku Na Jelenách – U Studánky nejezdí linka 197, kterou dopravní podnik obousměrně odklonil a neobsluhuje ani zastávku Na Proutcích. Řidiči musí počíta na Kunratické spojce s objížďkou.
14.12.2017 11:45 |

podobné články

S klacky a psy proti řidičům: Občané Písnice bojovali proti autům na polních cestách, teď tam vyrostly zátarasy

 
Od úterý je uzavřená Libušská ulice v Písnici, která je jedním z dopravních tahů do Prahy směrem od jihu. Objízdné trasy pro tranzit vedou přes Vestec a Cholupice, někteří řidiči se ale evidentně nechtěli s delší objížďkou smířit a hledali nové cesty. V tomto týdnu si jízdu zkracovali přes polní cestičky, což místní obyvatelé nesli nelibě a na projíždějící vozy vyráželi s klacky a psy. Této praxi už ale byla učiněna přítrž, objevily se tu zátarasy.
06.04.2018 17:45 |

podobné články

Komplikace v dopravě: Velké cvičení v sobotu uzavře Cholupický a Lochkovský tunel

 
Řidiči by se měli připravit na komplikace a hlavně objížďku během víkendu na Pražském okruhu. Kvůli požárním zkouškám a také velkému cvičení Integrovaného záchranného systému uzavřou tunel Cholupice a Lochkov. Objízdná trasa povede před Barrandovský most a dále na Strakonickou ulici.
09.08.2017 09:50 |

podobné články

Kolony na R4 do Prahy! Na Strakonické se převrátil kamion

 
Převrácený kamion téměř zablokoval v pátek ráno pražskou Strakonickou ulici směrem do centra. Nehoda se stala poblíž odbočky na Lipence.
04.02.2011 08:15 |

podobné články

Členové Hells Angels vyrazili z Prahy na spanilou jízdu

 
Sobotní dopoledne patřilo na Strakonické ulici v Praze členům Hells Angels. Ti se sešli u sídla jejich pražské pobočky v ulici Za Dálnicí, která je souběžná se Strakonickou ulicí.
12.07.2014 12:35 |

podobné články

Dolínek (ČSSD): Chceme co nejvíce zprůjezdnit lokalitu směrem do tunelového komplexu Blanka

 
Magistrát hlavního města Prahy činí ve spolupráci s Dopravním podnikem hl. m. Prahy, ROPIDem a Technickou správou komunikací kroky, jejichž cílem je zlepšit složitou dopravní situaci na území Prahy 6, zejména pak v okolí Vítězného náměstí.
02.09.2016 22:40 |

podobné články

Až do srpna zavřou stanici metra. Kudy se do Jinonic dostanete?

 
Stanici metra Jinonice čeká od soboty 7. ledna celková rekonstrukce. Uzavřou ji až do začátku srpna, soupravy tudy budou jen projíždět. Místo nich budou muset lidé využívat autobusovou dopravu – a to linky 137, 149 a 153.
03.01.2017 14:35 |

podobné články

Obchody na Velikonoce na celý den zavřou. V pondělí si nákup nevykoledujete

 
S příchodem Velikonoc přišla v Česku opět povinná uzavírka obchodů. Oproti vánočním svátkům je ale přeci jen mírnější. Zavřeno bude o Velikonočním pondělí 2. dubna, kdy Češi chodí tradičně s pomlázkou na koledu. Pro jiné dny zákonné omezení týkající se obchodů a řetězců s prodejnami nad 200 metrů čtverečních neplatí. Podívejte se na celoroční přehled svátků, kdy se do svého hypermarketu, supermarketu nebo velkoprodejny nábytku dostanete. A kdy vás naopak uvítají jen zavřené dveře.
04.07.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hus (143 článků)