V Singapuru byl nejrychlejší Vettel, lídr Hamilton do cíle nedojel

Třetí triumf v sezoně slaví Němec Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, který ovládl Velkou cenu Singapuru formule 1. Na třináctý závod seriálu budou chtít zapomenout v týmu Mercedes. Mistr světa a vedoucí muž celkového pořadí Brit Lewis Hamilton po potížích s motorem poprvé v tomto roce nedojel. Na stupně vítězů se nedostal ani Němec Nico Rosberg, který skončil čtvrtý.
20.09.2015 17:35 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Vettel vyhrál v Singapuru první trénink, stačil mu jen Hamilton

Že už boj o letošní titul v F1 prohrál? To by se na to mistr světa Sebastian Vettel pěkně podíval! V úvodním tréninku na Velkou cenu Singapuru, jediný závod F1, který se jezdí za umělého osvětlení, se svým Red Bullem ze všech nejrychlejší, stačil mu jen Lewis Hamilton na McLarenu.
21.09.2012 14:35 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Vettel zase válí, zůstal nejrychlejší i v druhém tréninku na GP Singapuru

Obhájce titulu mistra světa Sebastian Vettel má za sebou pár těžkých závodů, kdy nestačil na nejlepší, v pátek v nočním Singapuru byl ale starý známý Vettel zpět. Němec za volantem Red Bullu ovládl oba úvodní tréninky na nedělní Grand Prix.
21.09.2012 18:05 |

Osobnosti: Sebastian Vettel (452 článků)

Úvodní trénink v Abú Zabí vyhrál Hamilton, odpoledne dominoval Vettel

McLareny dominovaly úvodnímu tréninku na Velkou cenu Abú Zabí, osmnáctý závod mistrovství světa F1. Vyhrál Lewis Hamilton před Jensonem Buttonem, odpoledne byl už ale nejrychlejší průběžný lídr šampionátu Sebastian Vettel.
02.11.2012 12:20 |

Osobnosti: Jenson Button (189 článků) , Lewis Hamilton (494 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

F1 ON-LINE: Vettel vybojoval v kvalifikaci pole position, druhý je Hamilton

Lídr šampionátu Sebastian Vettel se v nedělní Velké ceně Belgie postaví na první místo. Druhý nejrychlejší čas zajel Hamilton, třetí skončil Webber.
27.08.2011 12:50 |

Hamilton vyrovnal Laudu i Piqueta, v Singapuru získal 24. pole position kariéry

Do Velké ceny Singapuru vyjede z prvního místa Brit Lewis Hamilton. Jeho konkurent Sebastian Vettel sice vyhrál všechny tři tréninky, ale nakonec je až ve druhé řadě. Zajel totiž hůř, než Pastor Maldonado.
22.09.2012 16:35 |

VC Singapuru: Páteční tréninky ovládl Vettel, Grosjean napodobil Picqueta

Paradoxní shodu náhod přinesl první trénink na VC Singapuru. Monopost Renaultu totiž narazil do zdi na úplně stejném místě, jako loni. Nejrychlejší čas v pátek předvedl Sebastian Vettel ze stáje Red Bull.
25.09.2009 14:50 |

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (143 článků) , Lewis Hamilton (494 článků)

Vettel byl ve Španělsku nejrychlejší. Na záda mu dýchal Alonso

Německý pilot Sebastian Vettel zajel v pátečních trénincích na Velkou cenu Španělska formule 1 nejrychlejší čas. Německý mistr světa a lídr šampionátu z týmu Red Bull byl na okruhu v Barceloně nejlepší v odpoledních jízdách, kdy měli piloti k dispozici suchou trať.
10.05.2013 17:00 |

Hamilton a Vettel museli před GP USA změnit přilby, Brit zrušil skandální nápis

Lewis Hamilton a Sebastian Vettel museli v průběhu závodního víkendu Velké ceny USA v Austinu, do níž dnes večer odstartují z první řady, změnit vzhled své přilby. A Hamilton pro to měl hodně pikantní důvod, málem se postaral o prvotřídní skandál.
18.11.2012 19:30 |

ON-LINE: Hamilton ovládl Velkou cenu USA, Vettel dojel druhý a šampionem zatím není

Předposlední závod mistrovství světa F1 ovládl Lewis Hamilton na McLarenu, druhý dojel vítěz kvalifikace a lídr šampionátu Sebastian Vettel z Red Bullu a třetí místo patří Fernandu Alonsovi na Ferrari. O titulu individuálního mistra světa stále není rozhodnuto, Pohár konstruktérů vybojoval potřetí v řadě tým Red Bull.
18.11.2012 20:00 |

Závěrečný trénink v Singapuru vyhrál Hamilton

Mistr světa Lewis Hamilton na voze McLaren vyhrál v sobotu třetí, závěrečný trénink na Velkou cenu Singapuru F1.
26.09.2009 14:50 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (494 článků)

ON-LINE: Hamilton v Singapuru skvěle odstartoval a vede

V podrobné on-line reportáži sledujete Velkou cenu Singapuru, které prozatím vévodí obhájce titulu Lewis Hamilton.
27.09.2009 14:05 |

F1: V Singapuru kraloval Hamilton, Button se blíží k titulu

Obhájce titulu mistra světa F1 Brit Lewis Hamilton na McLarenu zvítězil stylem start - cíl ve Velké ceně Singapuru.
27.09.2009 17:10 |

Hamilton vyhrál zkrácený úvodní trénink na VC Singapuru

První páteční trénink na Velkou cenu Singapuru, čtrnáctý podnik mistrovství světa F1, který začal na okruhu Yas Marina s třicetiminutovým zpožděním a trval jen hodinu, vyhrál Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren.
23.09.2011 14:00 |

Roztočí se v Singapuru přestupový kolotoč? Klíč má v rukou Hamilton

Víkend kolem nočního závodu v Singapuru má vnést jasno do složení týmů F1 pro příští sezonu a klíč od přestupového kolotoče nedrží nikdo jiný, než mistr světa z roku 2008 Lewis Hamilton.
20.09.2012 08:10 |

Hamilton ovládl závod v Singapuru a dostal se do čela seriálu MS

Velkou cenu Singapuru vozů formule 1 vyhrál Brit Lewis Hamilton a o tři body předstihl v čele pořadí mistrovství světa týmového kolegu ze stáje Mercedes Nica Rosberga.
21.09.2014 17:20 |

Tréninky na GP Singapuru ovládl tým Red Bull

Nejrychlejší čas si na městském okruhu v Singapuru připsal Němec Sebastian Vettel.
24.09.2010 14:40 |

Osobnosti: Michael Schumacher (446 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

Show v Singapuru začíná! Formule už trénovaly pod umělým osvětlením

Formule 1 se přesouvá do Asie a zároveň pod světla reflektorů. Jedna z nejatraktivnějších Velkých cen odstartuje v neděli v Singapuru. Už od pátku se ale ladí motory, nejlepší formu ukázali Lewis Hamilton a Sebastian Vettel.
20.09.2013 18:00 |

Vettel ovládl druhý trénink na GP Singapuru F1

Němec Sebastian Vettel s vozem Red Bull vyhrál za umělého osvětlení na okruhu Yas Marina druhý trénink na Velkou cenu Singapuru F1.
23.09.2011 18:05 |