V Rusku vyhrál Hamilton, Räikkönen v souboji o třetí místo sestřelil Bottase

Ve Velké ceně Ruska zvítězil Lewis Hamilton, který se tak výrazně přiblížil obhajobě titulu.  Druhý skončil po startu ze čtvrtého místa Sebastian Vettel, který se posunul na druhou příčku v pořadí mistrovství světa a čtyři závody před koncem seriálu zaostává za jezdcem Mercedesu o 66 bodů.
11.10.2015 15:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků) , Sebastian Vettel (452 článků)

V Bahrajnu kraloval Hamilton, Räikkönen po dlouhé době na pódiu

Brit Lewis Hamilton ze stáje Mercedes vévodí seriálu formule 1. Jeho vítězství ve Velké ceně Bahrajnu bylo letos již třetí. Druhý dojel Fin Kimi Räikkönen z Ferrari a třetí skončil Němec Nico Rosberg, Hamiltonův stájový kolega.
19.04.2015 20:11 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

Lewis Hamilton: Stále miluji Nicole, možná se k sobě vrátíme

Šestadvacetiletý závodník formule 1 Lewis Hamilton prohlásil, že stále miluje o sedm let starší zpěvačku Nicole Scherzingerovou, s níž se před časem rozešel po čtyřletém vztahu. I po rozchodu se ale často vídali a Hamilton nevylučuje, že se dají znovu dohromady. Další články k tématu: S dietami jsem začala ve čtrnácti, říká zpěvačka Nicole Scherzingerová Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli
25.11.2011 17:00 |

Osobnosti: Nicole Scherzinger (150 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

Hamilton ovládl úvodní tréninky v Maďarsku, Schumacher boural

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhrál i druhý páteční trénink na Velkou cenu Maďarska, jedenáctý podnik mistrovství světa F1. Druhý skončil Fin Kimi Räikkönen z týmu Lotus, třetí místo obsadil Brazilec Bruno Senna s Williamsem.
27.07.2012 16:50 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Lewis Hamilton (495 článků) , Bruno Senna (23 článků) , Lotus (115 článků)

Hamilton vyhrál velkou cenu Británie. Rosberg nedojel a Räikkönen boural

Velkou cenu Británie vyhrál domácí jezdec Lewis Hamilton za Mercedes. Jeho týmový kolega Nico Rosberg z Německa devátý závod mistrovství světa vozů formule 1 nedokončil. Zradila ho technika. Závod musel být po hodině restartován, kvůli těžké nehodě Kimiho Räikkönena .
06.07.2014 18:15 |

Osobnosti: Nico Rosberg (109 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

Spekulace v F1. Räikkönen by se mohl vrátit do Ferrari

Ve formuli 1 se mluví o velkém přestupu a návratu. Fin Kimi Räikkönen by podle spekulací mohl nahradit ve Ferrari nevýrazného Brazilce Massu. Räikkönen by tak vytvořil silné duo s Fernandem Alonsem.
31.07.2012 08:25 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků)

ON-LINE: Velkou cenu Bahrajnu F1 vyhrál Hamilton! Stačil mu jen Rosberg

V Bahrajnu se jede už třetí podnik nové sezony formule 1. Dokáže někdo prolomit suverenitu stáje Mercedes? Na čele startovního roštu byli Nico Rosberg a Lewis Hamilton a udrželi se na něm až do cíle. Po týmovém dramatu vyhrál Lewis Hamilton.
06.04.2014 17:05 |

Hamilton je v čele seriálu F1! Vyhrál čtvrtý závod v řadě, ovládl i Barcelonu

Velkou cenu Španělska F1 vyhrál Lewis Hamilton s vozem Mercedes před stájovým kolegou Noco Rosbergem. Třetí skončil Daniel Ricciardo s Red Bullem. Hamilton se díky čtvrtému vítězství v řadě dostal na čelo seriálu.
11.05.2014 16:05 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků) , Daniel Ricciardo (22 článků)

F1: V Maďarsku vládl Hamilton a poprvé vystoupil na stupně vítězů

Velkou cenu Maďarska vyhrál suverénním způsobem Lewis Hamilton. Druhý skončil Kimi Raikkönen, třetí Mark Webber.
26.07.2009 16:20 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Lewis Hamilton (495 článků) , Mark Webber (203 článků)

Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli

Už to vypadalo na svatbu, místo toho se závodník formule 1 Lewis Hamilton a zpěvačka Nicole Scherzingerová znovu rozcházejí. S malými přestávkami spolu byli pět let. Další články k tématu: Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli Scherzingerová fandí Hamiltonovi, nehne se od něj ani na krok
01.07.2013 15:00 |

Jsme jen přátelé, vyvrací Scherzingerová návrat k Hamiltonovi

Vztah zpěvačky Nicole Scherzingerové a závodníka formule 1 Lewise Hamiltona je léta jako na houpačce. Rozešli se už několikrát, aby se k sobě znovu vrátili. Tentokrát už je ale rozchod podle zpěvačky definitivní. Nedávno se přitom sešli v londýnském hotelu. Další články k tématu: Lewis Hamilton a Nicole Scherzingerová se znovu rozešli Scherzingerová má zpět Hamiltona, ale rozpadá se jí skupina McLaren, nebo Mercedes? Hamilton si popletl box a pobavil krásnou Nicole Hamilton a Scherzingerová se rozešli kvůli práci Hvězdný pár Hamilton a Scherzingerová se rozešli VIP může být i pes. Svět formule 1 ozdobí miláček Lewise Hamiltona
13.11.2013 11:41 |

Hamilton se dočkal. Oslavil první výhru v Mercedesu

Brit Lewis Hamilton počtvrté v kariéře vyhrál Velkou cenu Maďarska formule 1. V desátém závodu sezony se mistr světa z roku 2008 dočkal prvního triumfu od přestupu k Mercedesu, předchozí tři vítězství na Hungaroringu slavil v barvách McLarenu. Druhý dnes skončil Fin Kimi Räikkönen v lotusu před úřadujícím mistrem světa Němcem Sebastianem Vettelem z Red Bullu.
28.07.2013 16:25 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)

ONLINE: Räikkönen ovládl úvodní závod sezony F1, je vítězem Velké ceny Austrálie

První závod letošního ročníku mistrovství světa F1 vyhrál Fin Kimi Räikkönen s vozem Lotus. Druhý dojel Španěl Fernando Alonso na Ferrari, třetí vítěz kvalifikace, Němec Sebastian Vettel ze stáje Red Bull.
17.03.2013 07:25 |

Osobnosti: Kimi Räikkönen (81 článků) , Fernando Alonso (208 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Lotus (115 článků)

Hamilton vyhrál třetí trénink v Monze, Alonsa předčil o jedinou tisícinu

To bylo o fous! Lewis Hamilton s McLarenem vyhrál závěrečný třetí trénink na Velkou cenu Itálie F1 v Monze, ale jen o jedinou tisícinu vteřiny před španělským lídrem šampionátu Fernandem Alonsem, který pilotuje vůz zbožňované domácí stáje Ferrari.
08.09.2012 12:40 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků)

Velkou cenu Belgie vyhrál Hamilton a opět vede MS formule 1

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhrál způsobem start - cíl Velkou cenu Belgie a po třináctém závodu mistrovství světa vozů formule 1 se dostal se do čela průběžného pořadí. Druhý dnes skončil dosavadní lídr seriálu Australan Mark Webber z týmu Red Bullu a třetí místo obsadil Polák Robert Kubica z Renaultu. Závod ovlivnily dešťové přeháňky a několik nehod.
30.08.2010 09:50 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Lewis Hamilton (495 článků) , Robert Kubica (70 článků) , Mark Webber (203 článků)

Hamilton vyhrál druhý trénink na Velkou cenu Brazílie

Brit Lewis Hamilton s vozem McLaren vyhrál druhý páteční trénink na Velkou cenu Brazílie, závěrečný podnik mistrovství světa F1, druhý skončil již jistý šampion Sebastian Vettel z Německa, třetí místo obsadil Vettelův stájový kolega z Red Bullu Mark Webber z Austrálie.
25.11.2011 19:40 |

Osobnosti: Mark Webber (208 článků) , Lewis Hamilton (495 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Mark Webber (203 článků)

Hamilton vyhrál kvalifikaci, Schumacher vyhořel

Brit Lewis Hamilton vyhrál na okruhu Hungaroring kvalifikaci na Velkou cenu Maďarska F1, spolu s ním odstartuje z první řady Francouz Romain Grosjean s vozem Lotus, který skončil druhý. Třetí místo obsadil mistr světa Sebastian Vettel s vozem Red Bull.
28.07.2012 15:25 |

Osobnosti: Lewis Hamilton (495 článků) , Sebastian Vettel (452 článků) , Lotus (115 článků) , Romain Grosjean (31 článků)

ONLINE: F1 se vrátila do Evropy, Hamilton vyhrál počtvrté v řadě!

Pátá velká cena aktuální sezony formule 1 se jela ve Španělsku na okruhu v Barceloně. Na startovním roštu nebylo nic nového. Z první pozice vyjel opět Lewis Hamilton, následovaný Nicem Rosbergem. Bitva dvou mercedesů vrcholila v posledních kolech. Hamilton ale svou pozici uhájil.
11.05.2014 13:55 |

Hamilton vyhrál kvalifikaci i v Malajsii, druhý odstartuje Button

Kvalifikaci na Velkou cenu Malajsie vozů formule 1 vyhrál britský pilot Lewis Hamilton z McLarenu, jenž tak zopakoval pole position z úvodního závodu sezony v Austrálii. Do první řady se vedle něho v neděli postaví jeho týmový kolega a krajan Jenson Button, který před týdnem v Austrálii vyhrál.
25.03.2012 03:42 |

Osobnosti: Jenson Button (191 článků) , Lewis Hamilton (495 článků)