Článek

V Praze shořela dvě policejní auta: Kriminalisté pátrají po možném žháři

 
Poblíž služebny v Praze-Hájích vzplála dvě policejní auta. Oheň podle svědků sahal do výše několika metrů a rychle zachvátil oba vozy. Po možném žháři pátral služební pes i vrtulník.
14.02.2016 12:50 |

podobné články

Podobné články

Soud se žháři z Vítkova je odročen na čtvrtek

 
Soudce odročil proces se žháři z Vítkova na čtvrtek. Líčení se čtyřmi žháři z Vítkova na Opavsku bude pokračovat ve čtvrtek.
12.05.2010 07:10 |

podobné články

ÚTOK NA POLICII! Policistům v Praze shořela dvě auta, další ohořela

 
Totálně zničená dvě policejní vozidla zůstala po ranním požáru v Praze 4. “Další dvě vozidla v civilním provedení ohořela, škoda je kolem 300 tisíc korun,” potvrdil informace policejní mluvčí Tomáš Hulan.
30.09.2013 10:10 |

podobné články

Ve stodole shořela dvě auta! Škoda je 1,5 milionu korun

 
Celou noc zasahovali hasiči u požáru stodoly ve Zvíkovském Podhradí na Písecku. Ve stodole shořela dvě atua. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé.
26.02.2012 17:20 |

podobné články

Pozorovatelé OBSE budou na východě Ukrajiny pokračovat v činnosti. I když jim shořela čtyři auta

 
I přestože o víkendu shořela na východě Ukrajiny čtyři obrněná auta Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), pozorovatelé budou i dál pokračovat ve svých aktivitách. Uvedla to na svých webových stránkách ČT24.
10.08.2015 17:35 |

podobné články

Útoky žhářů a zlodějů na policejní vozidla: Auta v plamenech a rozebraný člun!

 
V Praze dnes ráno shořela dvě policejní auta! Za útokem byl patrně neznámý žhář. V Horní Plané na Českokrumlovsku zmizel z policejního člunu lodní motor Honda. Zloděj tak vyřadil z provozu plavidlo, s nímž policisté denně vyjíždějí ke kontrolám. Právě tímto člunem či policejními auty mohli policisté jet k záchraně lidských životů. Což by v tomto případě nemohli!
30.09.2013 19:50 |

podobné články

Policejní auta v plamenech. K útoku v Praze se přihlásil viník

 
V pražské čtvrti Háje shořela v neděli dvě policejní auta. Vyšlo najevo, že se jedná o útok, ke kterému se přihlásili levicoví extremisté ze Sítě revolučních buněk. Prý tak učinili na podporu uvězněného soudruha Martina Ignačáka, který čelí obvinění z přípravy teroristického útoku. Informují Lidovky.cz.
15.02.2016 17:20 |

podobné články

POMSTA NEBO VANDALSTVÍ? V Praze v noci někdo ZAPÁLIL DVĚ AUTA

 
Neznámí žháři zapálili v pátek nad ránem v pražských ulicích dvě osobní auta. První vzplálo na sídlišti v pražských Kobylisích, druhé o dvě hodiny později na Smíchově, ohněm byla poškozena i sousední vozidla, zjistila na místě agentura Mediafax.
08.04.2011 06:35 |

podobné články

Kriminalisté pátrají po žháři, který na Berounsku zapálil autodílnu

 
Dne 20. 3.2014 vnikl zatím neznámý pachatel do objektu autodílny v areálu podniku v obci Kotopeky. Násilným způsobem ze zadní strany autodílny vypáčil okno, poté vnikl dovnitř, kde za pomoci dosud nezjištěného akcelerantu úmyslně založil požár. Následkem požáru došlo k poškození samotného objektu autodílny a uvnitř zaparkovaných osobních motorových vozidel určených k přestavbě na závodní speciály. Způsobená škoda dosahuje částky téměř pěti milionů korun. Požár byl na linku 112 nahlášen dne 20. 3. 2014 v 06.18 hod. Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky, dvě profesionální a dvě dobrovolné.
21.03.2014 17:40 |

podobné články

Slovenka údajně shořela samovznícením

 
Neuvěřitelný případ smrti způsobené samovznícením lidského těla šokoval Slovensko. Letos desátého března shořela starší žena v Bratislavě bez toho, aby se našel vnější zdroj ohně nebo stopy jiné osoby. Případem si podle TV Markíza už měsíc lámou hlavy policejní vyšetřovatelé i lovci záhad.
14.04.2011 23:25 |

podobné články

Záhada na Slovensku: Žena údajně shořela samovznícením

 
Neuvěřitelný případ smrti způsobené samovznícením lidského těla šokoval Slovensko. Letos desátého března shořela starší žena v Bratislavě bez toho, aby se našel vnější zdroj ohně nebo stopy jiné osoby. Případem si podle TV Markíza už měsíc lámou hlavy policejní vyšetřovatelé i lovci záhad.
15.04.2011 10:25 |

podobné články

Jihočeští kriminalisté pátrají po muži, který se pokusil zavraždit družku

 
Po devětadvacetiletém Aleši Novákovi z Jindřichova Hradce stále pátrají kriminalisté. Muž je na útěku od nedělní noci, kdy se pokusil zavraždit svoji družku, řekl v úterý Mediafaxu policejní mluvčí Jiří Matzner.
19.03.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (81 článků)

V Černošicích u Prahy shořela chata: Škoda dosáhla milionu korun

 
V Černošicích u Prahy shořela v noci na dnešek dřevěná chata. Majitelka utrpěla lehké zranění, škoda byla vyčíslena na milion korun. Ohroženy byly i dvě budovy v sousedství. Příčinou byla pravděpodobně nevhodná konstrukce komínu, sdělil dnes ČTK mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.
23.04.2016 15:40 |

podobné články

Hořela dvě auta i rodinný dům. Nehoda nebo útok žháře?

 
Dvě auta ráno shořela v Zelenči na Praze – východ. Od hořících vozů nakonec chytl i rodinný dům.
28.06.2012 09:15 |

podobné články

DRSNÁ RVAČKA V PRAZE: Agresivní spolujezdec zmlátil řidiče auta, které nabourali

 
Pražští kriminalisté pátrají po agresivním muži, který minulý pátek v Praze 9 řešil dopravní nehodu agresivním útokem. Jako spolujezdec vyskočil z auta a dalšímu řidiči přerazil kopem ruku. "Dopustil se trestného činu ublížení na zdraví a v případě dopadení mu hrozí až osm let ve vězení,“ řekla v pátek policejní mluvčí Jana Rösslerová.
30.08.2013 11:05 |

podobné články

Žháři před útokem na Romy ve Vítkově odpojili vodu!

 
AKTUALIZOVÁNO: Dvouletá holčička, která byla popálena při požáru rodinného domu ve Vítkově na Opavsku, je stále v kritickém stavu. Žháři prý před útokem odpojili přívod vody do domu!
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Ve Vítkově strhli dům zapálený žháři

 
Pracovníci Technických služeb města Vítkova v pátek provedli demolici trosek domku, který žháři před časem podpálili zápalným láhvemi.
29.05.2009 15:50 |

podobné články

Žháři byli loutky bossů ultrapravice, říká zmocněnec romské rodiny

 
Zmocněnec poškozené rodiny Markus Pape se domnívá, že žháři z Vítkova jsou jenom poslíčky, které řídí špičky ultrapravice.
17.08.2009 18:20 |

podobné články

Žháři z Vítkova: Chtěli jsme ten dům zničit

 
AKTUALIZOVÁNO - Za mimořádných bezpečnostních opatření začal v úterý u Krajského soudu v Ostravě ostře sledovaný proces s údajnými žháři z Vítkova. Zatímco soudci budou rozhodovat o jejich vině, popálená Natálka (2) se bude se svou maminkou učit v nemocnici znovu chodit.
11.05.2010 05:05 |

podobné články

Žháři z Vítkova u soudu: Nechtěli jsme vraždit

 
Za mimořádných bezpečnostních opatření začal v Ostravě krátce po 9 hodině soud se žháři, kteří loni zaútočili na domek rodiny Romů ve Vítkově na Opavsku.
11.05.2010 07:05 |

podobné články