Článek

V Praze shořela dvě policejní auta: Kriminalisté pátrají po možném žháři

 
Poblíž služebny v Praze-Hájích vzplála dvě policejní auta. Oheň podle svědků sahal do výše několika metrů a rychle zachvátil oba vozy. Po možném žháři pátral služební pes i vrtulník.
14.02.2016 12:50 |

podobné články

Podobné články

Soud se žháři z Vítkova je odročen na čtvrtek

 
Soudce odročil proces se žháři z Vítkova na čtvrtek. Líčení se čtyřmi žháři z Vítkova na Opavsku bude pokračovat ve čtvrtek.
12.05.2010 07:10 |

podobné články

Požár na Klatovsku: Shořela dvě auta, oheň poničil stodolu i rodinný dům

 
S požárem rodinného domu a přilehlé stodoly bojovali hasiči ve Strážově na Klatovsku. Oheň zničil u obou budov střechy, shořela i dvě osobní auta. Škoda zatím není vyčíslená, původní odhad 1,5 milionu navýší následné zřícení obou zasažených střech.
01.03.2018 15:55 |

podobné články

ÚTOK NA POLICII! Policistům v Praze shořela dvě auta, další ohořela

 
Totálně zničená dvě policejní vozidla zůstala po ranním požáru v Praze 4. “Další dvě vozidla v civilním provedení ohořela, škoda je kolem 300 tisíc korun,” potvrdil informace policejní mluvčí Tomáš Hulan.
30.09.2013 10:10 |

podobné články

Ve stodole shořela dvě auta! Škoda je 1,5 milionu korun

 
Celou noc zasahovali hasiči u požáru stodoly ve Zvíkovském Podhradí na Písecku. Ve stodole shořela dvě atua. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé.
26.02.2012 17:20 |

podobné články

Pozorovatelé OBSE budou na východě Ukrajiny pokračovat v činnosti. I když jim shořela čtyři auta

 
I přestože o víkendu shořela na východě Ukrajiny čtyři obrněná auta Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE), pozorovatelé budou i dál pokračovat ve svých aktivitách. Uvedla to na svých webových stránkách ČT24.
10.08.2015 17:35 |

podobné články

Útoky žhářů a zlodějů na policejní vozidla: Auta v plamenech a rozebraný člun!

 
V Praze dnes ráno shořela dvě policejní auta! Za útokem byl patrně neznámý žhář. V Horní Plané na Českokrumlovsku zmizel z policejního člunu lodní motor Honda. Zloděj tak vyřadil z provozu plavidlo, s nímž policisté denně vyjíždějí ke kontrolám. Právě tímto člunem či policejními auty mohli policisté jet k záchraně lidských životů. Což by v tomto případě nemohli!
30.09.2013 19:50 |

podobné články

Policejní auta v plamenech. K útoku v Praze se přihlásil viník

 
V pražské čtvrti Háje shořela v neděli dvě policejní auta. Vyšlo najevo, že se jedná o útok, ke kterému se přihlásili levicoví extremisté ze Sítě revolučních buněk. Prý tak učinili na podporu uvězněného soudruha Martina Ignačáka, který čelí obvinění z přípravy teroristického útoku. Informují Lidovky.cz.
15.02.2016 17:20 |

podobné články

POMSTA NEBO VANDALSTVÍ? V Praze v noci někdo ZAPÁLIL DVĚ AUTA

 
Neznámí žháři zapálili v pátek nad ránem v pražských ulicích dvě osobní auta. První vzplálo na sídlišti v pražských Kobylisích, druhé o dvě hodiny později na Smíchově, ohněm byla poškozena i sousední vozidla, zjistila na místě agentura Mediafax.
08.04.2011 06:35 |

podobné články

Kriminalisté pátrají po žháři, který na Berounsku zapálil autodílnu

 
Dne 20. 3.2014 vnikl zatím neznámý pachatel do objektu autodílny v areálu podniku v obci Kotopeky. Násilným způsobem ze zadní strany autodílny vypáčil okno, poté vnikl dovnitř, kde za pomoci dosud nezjištěného akcelerantu úmyslně založil požár. Následkem požáru došlo k poškození samotného objektu autodílny a uvnitř zaparkovaných osobních motorových vozidel určených k přestavbě na závodní speciály. Způsobená škoda dosahuje částky téměř pěti milionů korun. Požár byl na linku 112 nahlášen dne 20. 3. 2014 v 06.18 hod. Na místě zasahovaly čtyři hasičské jednotky, dvě profesionální a dvě dobrovolné.
21.03.2014 17:40 |

podobné články

Slovenka údajně shořela samovznícením

 
Neuvěřitelný případ smrti způsobené samovznícením lidského těla šokoval Slovensko. Letos desátého března shořela starší žena v Bratislavě bez toho, aby se našel vnější zdroj ohně nebo stopy jiné osoby. Případem si podle TV Markíza už měsíc lámou hlavy policejní vyšetřovatelé i lovci záhad.
14.04.2011 23:25 |

podobné články

Záhada na Slovensku: Žena údajně shořela samovznícením

 
Neuvěřitelný případ smrti způsobené samovznícením lidského těla šokoval Slovensko. Letos desátého března shořela starší žena v Bratislavě bez toho, aby se našel vnější zdroj ohně nebo stopy jiné osoby. Případem si podle TV Markíza už měsíc lámou hlavy policejní vyšetřovatelé i lovci záhad.
15.04.2011 10:25 |

podobné články

Jihočeští kriminalisté pátrají po muži, který se pokusil zavraždit družku

 
Po devětadvacetiletém Aleši Novákovi z Jindřichova Hradce stále pátrají kriminalisté. Muž je na útěku od nedělní noci, kdy se pokusil zavraždit svoji družku, řekl v úterý Mediafaxu policejní mluvčí Jiří Matzner.
19.03.2013 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (100 článků)

DRSNÁ RVAČKA V PRAZE: Agresivní spolujezdec zmlátil řidiče auta, které nabourali

 
Pražští kriminalisté pátrají po agresivním muži, který minulý pátek v Praze 9 řešil dopravní nehodu agresivním útokem. Jako spolujezdec vyskočil z auta a dalšímu řidiči přerazil kopem ruku. "Dopustil se trestného činu ublížení na zdraví a v případě dopadení mu hrozí až osm let ve vězení,“ řekla v pátek policejní mluvčí Jana Rösslerová.
30.08.2013 11:05 |

podobné články

Hořela dvě auta i rodinný dům. Nehoda nebo útok žháře?

 
Dvě auta ráno shořela v Zelenči na Praze – východ. Od hořících vozů nakonec chytl i rodinný dům.
28.06.2012 09:15 |

podobné články

V Černošicích u Prahy shořela chata: Škoda dosáhla milionu korun

 
V Černošicích u Prahy shořela v noci na dnešek dřevěná chata. Majitelka utrpěla lehké zranění, škoda byla vyčíslena na milion korun. Ohroženy byly i dvě budovy v sousedství. Příčinou byla pravděpodobně nevhodná konstrukce komínu, sdělil dnes ČTK mluvčí středočeských hasičů Ladislav Holomčík.
23.04.2016 15:40 |

podobné články

Ten model je snad prokletý - Nové Ferrari 458 Italia: Takhle se rozmlátilo u Pardubic!

 
Ta krásná červená auta, jimž ladné křivky vykouzlil sám Pininfarina, obdivuje celý svět. Milionáři po novém Ferrari 458 Italia doslova šílejí, každý ho chce mít. Ta auta přitom jako by nesla cejch a přivolávala neštěstí! Novinka italské značky se prodává teprve čtvrt roku, deset majitelů (z pouhých několika set!) už o svá auta přišlo! Šest jich nabouralo, čtyřem shořela na uhel! A dvě ze šesti nehod se dokonce staly na území České republiky!
25.08.2010 12:20 |

podobné články

Žháři před útokem na Romy ve Vítkově odpojili vodu!

 
AKTUALIZOVÁNO: Dvouletá holčička, která byla popálena při požáru rodinného domu ve Vítkově na Opavsku, je stále v kritickém stavu. Žháři prý před útokem odpojili přívod vody do domu!
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Ve Vítkově strhli dům zapálený žháři

 
Pracovníci Technických služeb města Vítkova v pátek provedli demolici trosek domku, který žháři před časem podpálili zápalným láhvemi.
29.05.2009 15:50 |

podobné články

Žháři byli loutky bossů ultrapravice, říká zmocněnec romské rodiny

 
Zmocněnec poškozené rodiny Markus Pape se domnívá, že žháři z Vítkova jsou jenom poslíčky, které řídí špičky ultrapravice.
17.08.2009 18:20 |

podobné články