Článek

V Praze se propadla pod autem silnice: Díru vymlela voda z prasklého potrubí

 
Velký šok zažil jistě řidič Škody Octavie, který jel v sobotu v podvečer po Brandejsově náměstí v pražském Suchdole. Přímo pod jeho autem se totiž náhle propadla silnice. Na vině je prasklý vodovodní řad, informoval Týdeník Policie.
10.01.2016 10:05 |

podobné články

Podobné články

Hasiči v Hollywoodu jeli k prasklému potrubí a utopili auto

 
Čtyři losangelesští hasiči vyvázli se štěstím z hasičského vozidla, které se v úterý propadlo do jámy uprostřed vozovky v San Fernando Valley v severním Hollywoodu, informovalo místní rádio KPPC. Jámu způsobila voda z prasklého potrubí, která vymlela pod vozovkou velkou dutinu. Právě k této havárii přitom hasiči mířili.
09.09.2009 11:20 |

podobné články

Staveniště v Michli zaplavila voda z prasklého potrubí

 
Staveniště v pražské Michli zaplavila v noci na dnešek voda z prasklého vodovodního potrubí. Uvízly v ní stavební stroje. Vodu odčerpávalo sedm hasičských jednotek, zásah dokončily dnes v poledne, řekla ČTK mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Mluvčí společnosti Pražské vodovody a kanalizace Tomáš Mrázek ČTK řekl, že dodávku vody domácnostem v oblasti nehoda nepřerušila a nepřeruší.
12.07.2015 12:35 |

podobné články

VIDEO: Další havárie v Praze 6: Pod autem se propadla silnice, na ulici vytekla voda

 
Po pondělní havárii, kdy netekla voda v polovině Dejvic, Praha 6 řeší další problém. Pod automobilem BMW se ve čtvrtek večer propadla v Dejvické ulici silnice. Auto poté musela Správa služeb Prahy odtáhnout a díru následně začali opravovat dělníci z Technické správy komunikací. Navíc zde opět vytekla na silnici voda.
10.08.2017 19:00 |

podobné články

V Chicagu se propadla silnice a pohltila tři auta

 
Když Petar Krivokuca z amerického Chicaga ve čtvrtek brzo ráno vyrazil do práce, ještě netušil, že jeho cesta skončí způsobem, který jen tak někdo nezažije. Kousek od jeho domu se totiž pod jeho vozem vinou prasklého vodovodního potrubí propadla silnice. Společně s ním skončily ve vzniklé díře ještě dva zaparkované vozy, napsal list Chicago Tribune.
21.04.2013 06:15 |

podobné články

Kvůli havárii potrubí netekla ráno voda v Horních Počernicích

 
Kvůli havárii vodovodního potrubí vedoucího z Káraného bylo dnes ráno bez vody zhruba 12.000 odběrových míst v Horních Počernicích. Mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) Tomáš Mrázek ČTK řekl, že po 04:00 prasklo hlavní potrubí vedoucí z úpravny vody v Káraném do Prahy. Před 10:00 bylo vodovodní potrubí v Počernicích už opět pod tlakem a voda začala téct z kohoutků.
11.05.2015 10:20 |

podobné články

Tisícům lidí v Praze už poteče voda, dělníci opravili prasklé potrubí

 
Dělníci ráno dokončili opravu prasklého vodovodního potrubí v ulici Pod Hřbitovem - tisícům obyvatel Prahy 6, kteří byli od čtvrtka bez vody, tak už voda teče nebo by jim odpoledne začít téct měla. Informovala o tom Marcela Dvořáková z Pražských vodovodů a kanalizací (PVK).
19.09.2009 14:10 |

podobné články

Potopa v Libni: Voda z prasklého potrubí zalila náměstí Dr. Václava Holého

 
Náměstí Dr. Václava Holého v Libni bylo zatopené vodou. Ta vytekla zřejmě z prasklého vodovodního řadu. Na místo podle tiskového mluvčího Pražských vodovodů a kanalizací (PVK) vyrazila poruchová služba.
12.07.2017 18:40 |

podobné články

Povodeň v pražské Krči. Voda z prasklého potrubí zaplavila několik domů

 
V Sulické ulici v pražské Krči prasklo vodovodní potrubí. Voda se rozlila po celé komunikaci a zatopila sklepy domů.
26.05.2013 13:35 |

podobné články

Voda z prasklého potrubí zaplavila parkoviště v Dolních Měcholupech: Hasiči lagunu odčerpávají

 
Havárii vodovodního potrubí řeší Pražské vodovody a kanalizace (PVK) v ulici U kabelovny v Dolních Měcholupech. Voda tam zaplavila plácek, kde parkují auta. Vytvořila se laguna, kterou hasiči odčerpávají.
20.12.2017 14:45 |

podobné články

Horní Počernice zaplavila voda. Oprava prasklého potrubí vodovodu má zabrat dva dny

 
Část Horních Počernic je pod vodou. V ulici Božanovská prasklo vodovodní potrubí, které vyvřelo na povrch a zaplavilo ulici. Ta musela být uzavřena. Oprava vodovodu je podle agentury Aktu.cz, která je na místě, odhadována na dva dny. Lidé v ulici jsou momentálně bez možnosti využití vodovodu.
28.12.2017 15:50 |

podobné články

Prasklo potrubí! Domu v Ruzyni hrozilo zřícení

 
AKTUALIZOVÁNO: Voda z prasklého potrubí se včera valila ulicemi v pražské  Ruzyni. Bez vody je podle odhadů Pražských vodovodů a kanalizací asi pět tisíc lidí.
17.09.2009 19:00 |

podobné články

V Anglii stříkal z prasklého potrubí gejzír do výšky osmnácti metrů

 
Jako by několik dní hustých přívalových dešťů nestačilo, v Huytonu v širším okolí anglického Liverpoolu ještě v pondělí dopoledne prasklo potrubí. Voda z něj stříkala do výšky přes 18 metrů a lidé v okolí museli být evakuováni, někteří dokonce záchrannými čluny.
20.07.2011 09:20 |

podobné články

V centru Plzně již podruhé za dva dny prasklo vodovodní potrubí. DOPRAVA KOLABUJE!

 
Voda vytékající z prasklého vodovodního potrubí ochromila v pátek ráno dopravu před Hlavním nádražím Českých drah v Plzni.
23.03.2012 08:15 |

podobné články

Na Vysočanské se počtvrté propadla vozovka: 7 linek autobusů musí jet odklonem

 
Další propad vozovky na Vysočanské estakádě zapříčinil ve středu kolem půl desáté odklon sedmi autobusových linek. Od dešťů v červenci minulého roku, kdy voda v silnici vymlela obří kráter, je to již potřetí, co se zvětšil. K opravě „díry“ v silnici má dojít až na konci tohoto roku, do té doby autobusy měly místem projíždět, teď je však majíopět průjezd Vysočanskou zakázán.
08.02.2017 11:05 |

podobné články

VIDEO: Pod dívkou se propadl chodník, spadla do šestimetrové jámy

 
O štěstí v neštěstí může mluvit dívka ze severní Číny. Kamery zachytily, jak nic netušící teenagerka kráčela po chodníku, a ten se pod ní propadl. Zachránili ji až přivolaní hasiči. Další články k tématu: Pod Ruskou s kočárkem se propadl chodník, dítě zmizelo v kanalizaci V Kobylisích se pod autem propadla silnice Silnice se propadla 5 metrů
24.04.2012 10:10 |

podobné články

PRACHY sem, ETIKA ven! Vymahači vydělávají na pohledávkách, na které NEMAJÍ NÁROK!

 
Zatraceně, jak ty miliony vydělat? Rozjet byznys, schramstnout prachy, pořádně se napakovat… Jeden hledá díru na trhu, druhý díru v zákoně, další někomu udělá rovnou díru do hlavy. Vymahači jsou chytřejší: Odhalili díru v našem vzdělání. Nepřispívejte jim zbytečně do kasiček!
01.08.2011 13:30 |

podobné články

Obousměrná vlaková doprava v Plzni je uzavřená. Prasklo potrubí

 
Voda z prasklého hlavního vodovodního řadu dnes zcela zatopila Sirkovu ulici před hlavním vlakovým nádražím v Plzni. Doprava v místě je uzavřena v obou směrech a obnovena by měla být nejdříve v neděli večer. Uzavřený je stále i podchod pro pěší, kde už je ale voda odčerpaná. Oprava poničené komunikace bude trvat celý víkend, řekl Václav Zikmund z Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP).
25.03.2012 03:42 |

podobné články

Dělníka smetla voda, zemřel na místě

 
Dělníka ve výkopu zabila voda z prasklého vodovodního potrubí. Tragický pracovní úraz se stal v Červeném Hrádku - Vysoké Peci na Chomutovsku.
13.08.2012 22:45 |

podobné články

Prasklé potrubí vytvořilo gejzír o výšce 80 metrů

 
Australské Melbourne se ocitlo v pondělí pod vodou. Tentokrát však jen lokálně. Nešlo o žádnou povodeň, ale o prasklé potrubí, ze kterého voda stříkala do neskutečné výšky 80 metrů. Z potrubí uniklo podle prvních odhadů něco okolo dvou miliónů litrů vody. Zaplaveny tak byly okolní ulice a domy.
29.10.2012 16:35 |

podobné články