Článek

V Praze letos nepřibude ani jedno stání na P+R parkovištích

 
V Praze letos nepřibude ani jedno nové stání na P+R parkovištích. Příští rok se začnou stavět další místa na záchytném parkovišti na Černém mostě. Na dotaz ČTK to řekla mluvčí pražské technické správy komunikací (TSK) Barbora Lišková. Parkoviště na okrajích města, které slouží zejména lidem dojíždějícím do Prahy za prací, jsou trvale přeplněná. Dlouhodobě se mluví o tom, že kapacita není dostatečná.
13.07.2015 15:25 |

podobné články

Podobné články

Špatně parkující řidič našel za stěračem vtipný vzkaz

 
Na parkovištích u nákupních center se stává celkem často, že se některý z řidičů netrefí přesně na jedno parkovací místo a jeho auto pak zasahuje i do vedlejšího stání. Jak ale nechal zaparkovaný vůz jeden řidič či řidička v Rumunsku, to se hned tak nevidí. A jeho neumětelství nezůstalo bez odezvy.
19.01.2016 15:35 |

podobné články

Ve Švýcarsku zbudují kvůli prostitutkám sexuální parkoviště

 
Policie ve Švýcarsku bojuje za zbudování unikátních parkovišť. Mají se lišit od klasických tím, že jednotlivá místa pro stání automobilů budou ohraničena vysokou zástěnou. V autech na takových parkovištích pak budou moci lidé bez obav souložit. Nebudou obtěžovat okolí a policie naopak nebude obtěžovat je perzekucí.
30.08.2010 19:25 |

podobné články

Obyvatelé sídlišť nemají kde parkovat. Politici: Nic s tím neuděláme

 
Lidé žijící na starších sídlištích mají stále větší problémy s nalezením volného parkovacího stání. Často tak parkují na parkovištích u okolních hypermarketů. Ty se však chystají parkoviště omezit pouze pro své zákazníky. Obyvatelé se bouří a žádají místní politiky o nápravu. Ti jim však mnohdy nejsou schopni vyhovět. Volné pozemky totiž rozprodali.
18.06.2012 14:45 |

podobné články

Hejtmanka Stráská: Jsem hrdá, že se jihočeské nemocnice stále drží na špici

 
Jedno absolutní vítězství a k tomu dvě první, tři druhá, jedno třetí, jedno čtvrté, jedno páté, jedno šesté a jedno sedmé místo. S tímto úspěchem se může pochlubit hned šest z osmi jihočeských nemocnic, jejichž jediným akcionářem je kraj. Vyplývá to z letošních výsledků prestižní celorepublikové soutěže Nemocnice roku pořádané neziskovou organizací HealthCare Institute.
01.12.2017 15:25 |

podobné články

Obránce Slavie Roth má nateklý triceps, v pátek zřejmě nastoupí

 
Trenér a generální manažer hokejistů Slavie Praha Vladimír Růžička si může oddechnout, obránce Vladimír Roth mu na marodku nepřibude.
11.01.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (316 článků) , Vladimír Růžička (312 článků)

Jolana Voldánová dostala přísný zákaz od manžela. Víme jaký

 
Pokud by náhodou moderátorku zpravodajských Událostí Jolanu Voldánovou  (42) začaly opět přepadat choutky na rodičovské povinnosti a chtěla další dítě, u manžela by se se zlou potázala. "Na to zapomeň!," řekl Voldánové před naší kamerou její choť Petr Císařovský. K třem dětem už tak oblíbené hvězdě České televize žádné další nepřibude. Podívejte se na video s tváří zpravodajství, která má na kontě i několik sošek TýTý.
06.12.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (142 článků)

Půvabná Jolana Voldánová dostala přísný zákaz od manžela. Víme jaký

 
Pokud by náhodou moderátorku zpravodajských Událostí Jolanu Voldánovou  (42) začaly opět přepadat choutky na rodičovské povinnosti a chtěla další dítě, u manžela by se se zlou potázala. "Na to zapomeň!," řekl Voldánové před naší kamerou její choť Petr Císařovský. K třem dětem už tak oblíbené hvězdě České televize žádné další nepřibude. Podívejte se na video s tváří zpravodajství, která má na kontě i několik sošek TýTý.
06.12.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jolana Voldánová (142 článků)

Kubice: Policistů nepřibude, nejsou peníze

 
Ministr vnitra Jan Kubice tvrdí, že požadavky policejního prezidenta na zvýšení počtu policistů jsou nereálné. "Znamenalo by to nárůst nákladů o miliardu," upozornil.
27.05.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kubice (680 článků)

Lessy ustoupil. Policistů nepřibude

 
Policejní prezident Petr Lessy požadoval na příští rok původně 40 tisíc policistů. Tento návrh mu ale vláda minulý týden zamítla. Lessyho nový návrh prý bude reflektovat ekonomické možnosti resortu.
11.06.2012 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Petr Lessy (799 článků)

Hlavní město přechází na nový systém zón placeného stání. V Praze 9 to zatím vázne, proč?

 
Řada pražských městských částí přešla, přechází nebo vbrzku přejde na nový systém zón placeného stání (ZPS). Přizpůsobují se tzv. celoměstskému parkovacímu systému, který má parkování v Praze zpřehlednit, sjednotit a ulehčit. Praha 9 má v plánu se k celoměstskému parkovacímu systému přidat také, požaduje ovšem zásadní podmínky.
02.02.2018 11:25 |

podobné články

V Praze chybí parkoviště. Město to neřeší

 
V Praze chybí tisíce míst na záchytných parkovištích a hlavní město s tím nic nedělá. Ani přes zisky z parkovacích zón v centru do těchto parkovacích míst neinvestuje.
12.02.2012 19:10 |

podobné články

Michael Rada: Víte, že byl světový den bez aut?

 
Co, Vy jste to v tom svém městě nezaznamenali? A ani v sousedním? Ani na dálnicích, silnicích, ulicích, parkovištích, Praze, Brně, Ostravě, či Plzni? Myslím, že důvodem je to, že podobné dny jsou většině politiků ukradené, kam by totiž dali modrý majáček.
29.09.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1180 článků)

Ples města jako pomsta? Kleslová se zlobí na Krnáčovou kvůli lístku na stání

 
Plesovou sezonu o víkendu zahájila v Praze primátorka Adriana Krnáčová (ANO) – na reprezentačním plesu hlavního města. Lístek k stání se však stal předmětem jejího sporu se starostkou Prahy 10 Radmilou Kleslovou. Ta si v dopise, který má Blesk.cz k dispozici, postěžovala, že nedostala lístek k sezení. Primátorka se to snažila omluvit administrativní chybou, oheň však už byl na střeše a Kleslová akci nakonec bojkotovala. /www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/358566/kleslova-se-nasvala-na-krnacovou-kvuli-listku-na-stojaka-na-ples-prahy.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
30.11.2015 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Radmila Kleslová (185 článků) , Adriana Krnáčová (655 článků)

Modré zóny v Praze 8 fungují jen pár týdnů. Už je ale chtějí rozšiřovat

 
Zóny placeného stání začaly na území Prahy 8 fungovat začátkem října, už nyní ale radnice mluví o jejich rozšiřování. Dochází zde totiž ke stejným problémům jako v ostatních městských částech s placeným parkováním: hraniční území u zón, kde se ještě nemusí za stání platit, bývá přeplněné auty.
05.11.2016 15:10 |

podobné články

Konec starým automatům! Praha 3 přechází na nový systém placeného stání, řidiči mohou zaplatit i online

 
Od začátku února platí v Praze 3 nový režim zón placeného stání. Nově se do parkovacích automatů zadává při platbě i registrační značka vozidla. Z toho důvodu proběhnou v polovině ledna inovační práce na řadě parkovacích automatů. Od stávajícího systému placení se kvůli nedostatkům ustoupí. Upustí se tak například od papírových parkovacích karet.
01.02.2018 07:45 |

podobné články

Erbová si ještě musí na rozvod Řepky počkat. Soud fotbalistu nerozvedl!

 
Už mohl být rozvedený, ale s manželkou se nedokázali dohodnout. Tomáš a Renata Řepkovi včera absolvovali první rozvodové stání, protože se ale nedokázali shodnout na příčině rozvratu manželství ani na majetkovém vyrovnání, další stání je určeno až na 13. února. Vlaďka Erbová  (30) tedy možná porodí miminko stále ještě ženatému milenci.
06.12.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (930 článků) , Tomáš Řepka (1008 článků)

Garážové stání je dražší než nové Porsche

 
Nejdražší garážové stání na světě je u pláže Bondi v Sydney. Stát budou asi přes čtyři miliony korun.
02.06.2010 14:15 |

podobné články

Na EPT Tallinn kraloval norský kvalifikant Kevin Stani

 
Nor Kevin Stani zvítězil v úvodním podniku sedmé sezóny European Poker Tour, který se odehrál v estonském Tallinnu. Za první místo si připsal téměř 10 miliónů korun.
17.08.2010 14:25 |

podobné články

Praha: Zóny placeného stání se jako regulace dopravy osvědčily

 
Městská rada dnes vzala na vědomí vyhodnocení provozu zón placeného stání provozovaných na území hl. m. Prahy za rok 2010.
26.04.2011 17:50 |

podobné články