Článek

V pondělí se v Praze představí hvězdní The Gaslight Anthem

 
Americká rocková skupina The Gaslight Anthem, která doma i v Evropě platí za talentovanou a populární formaci, vystoupí v pondělí 15. června v pražském klubu Roxy. Vstupenky na koncert jsou stále k dispozici.
14.06.2015 11:45 |

podobné články

Podobné články

RECENZE: The Gaslight Anthem kouzla zbavení

 
Alba americké kapely The Gaslight Anthem jsou dobrá. Nadto je na nich patrné, že se formace hudebně vyvíjí a roste do rockové dospělosti. Na posledním Get Hurt (2014) k ní doslova nakráčela a její písně svou stavbou a velkorysostí zamířily do velkých hal. V pondělí večer v pražském klubu Roxy však skupina všechny ty dobré tendence nepotvrdila.
16.06.2015 08:21 |

podobné články

Nová alba: The Gaslight Anthem, Testament, Dead Can Dance a jiní

 
V polovině srpna to na trhu s novými alby tak docela nevře, byť již v následujících týdnech je plán mnohem zajímavější. Nyní vycházejí novinky The Gaslight Anthem a také americké thrashové legendy Testament. Australané Dead Can Dance se vracejí po šestnácti letech, Incubus se hlásí možná svým posledním živákem a je tu i jeden soundtrack.
15.08.2012 08:00 |

podobné články

Gaslight Anthem kráčejí ve stopách Springsteena, ale zůstávají sví

 
Jednou z nejzajímavějších skupin na letošním festivalu Rock For People jsou newjerseyští Gaslight Anthem. I když byli původně spojováni s punkovou scénou, nyní jsou řazeni mezi rockové písničkáře, k čemuž přispělo i to, že si s nimi v roce 2009 na festivalu v Glastonbury zazpíval i samotný Bruce Spingsteen. Dodnes na to vzpomíná baskytarista Alex Levine, který poskytl rozhovor Novinkám.
20.06.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Alex Levine (1 článek) , Bruce Springsteen (52 článků)

Nová alba: Sinéad O’Connor, Tom Petty či The Gaslight Anthem

 
Přestože je polovina srpna, tedy doba, kdy obvykle příliš výrazná alba nevycházejí, letos je to trochu jinak. Na trhu se objevují kolekce irské zpěvačky Sinéad O’Connor, Toma Pettyho či americké rockové party The Gaslight Anthem.
13.08.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Sinéad O’Connor (51 článků) , Tom Petty (9 článků)

RECENZE: The Gaslight Anthem míří na stadióny

 
Get Hurt je páté album amerických The Gaslight Anthem. Přineslo patrný posun ve zvuku této kdysi punkrockové kapely. Zpěvák Brian Fallon a jeho kolegové se více přiblížili grungeovému zvuku, současně ctí klasické rockové postupy.
21.08.2014 13:00 |

podobné články

Americký zpěvák je od neděle nezvěstný: Zmizel během ničivé bouře

 
Člen country kapely Backroad Anthem se v neděli s kamarádem vydal na lov kachen, odkud se nevrátil domů. Jeho plány zmařilo nepříznivé počasí, které se mu pravděpodobně stalo osudným.
30.12.2015 12:35 |

podobné články

Podivné úmrtí slavného zpěváka (†29): Tělo našli po týdnu! Podle pitvy bojoval do poslední chvíle

 
Šťastný konec se nekonal. Zpěvák z populární kapely Backroad Anthem zemřel při ničivé bouři. Jeho tělo záchranáři hledali týden, a i když měla jeho rodina naději, že přežil, nakonec bylo objeveno pouze bezvládné tělo.
05.01.2016 16:55 |

podobné články

Mohl to být druhý Titanic: Výletní loď vplula do srdce hurikánu

 
Jedna z největších výletních lodích na světě, Anthem of the Seas, se musela vrátit do přístavu v New Yorku. Loď sice měří 348 metrů na délku, ale podle pasažérů si zuřivé moře s obrovským korábem pohrávalo jako s hračkou. Americké úřady už volají po zahájení vyšetřování, rozhodnutí vplout přímo do srdce ničivé bouře prý ohrozilo životy tisíců pasažérů.
09.02.2016 20:05 |

podobné články

Hurikánové peklo na lodi: V kajutách čekali na smrt!

 
Stačilo málo a mohl zde být druhý Titanik! Obří výletní loď Anthem of the Seas (Hymna moří) vplula na cestě do Karibiku přímo do srdce hurikánu, kde se rychlost vichru blížila 300 km/h a 4529 pasažérům šlo o holé životy!
10.02.2016 12:05 |

podobné články

Zelení představí své cíle v kostce. Bude velká jako sto miliard v pětitisícovkách

 
Strana zelených v rámci své předvolební kampaně zahájí celorepublikové turné Zelené kostky, během něhož lídři představí své vize voličům. Multimediální volební stánek ve tvaru kostky o velikosti stovky miliard korun složené z pětitisícových bankovek se poprvé představí v pondělí v Praze.
29.09.2013 21:30 |

podobné články

Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem?

 
Achjo, už je zase pondělí! Pro většinu lidí je to nejneoblíbenější den v týdnu, který signalizuje konec víkendu a naopak začátek dalšího pracovního týdne. K pondělku má spousta z nás odpor a jen málokdo se na něho těší. Dobře, možná se na tento den netěší nikdo z nás. Což je vlastně škoda, protože i pondělí se může stát dnem, který si zamilujete! Zdá se vám to nemožné? Nebo snad dokonce bláznivé? Také si ťukáte prstem na čelo při pohledu na člověka, který je i v pondělí ráno plný dobré nálady, srší energií a pozitivismem? On už možná ví, jak tento den zvládat s úsměvem na tváři. A pokud tohle tajemství chcete znát taky, přečtěte si dnešní článek! Jak zvládnout pondělí Vstáváte každé pondělní ráno se špatnou náladou, jste rozmrzelí, protivní sami sobě, do ničeho se vám nechce a pro nic se nemůžete nadchnout? Pak patříte k většině lidí, pro které je tento den největším strašákem z celého týdne. A vlastně je to úplně zbytečné, protože ani pondělek pro vás nemusí být noční můrou. Pojďme si teď společně říci, jak se s tímto dnem poprat a zvládnout jej s radostí a úsměvem od ucha k uchu. Dejte si vydatnou snídani, která vás nastartuje Snídaně je základ dne, o tom nemusí být pochyb. Důležitá je v každém pracovním dni, což je logické. V pondělí ale své první jídlo dne můžete pojmout trochu jinak, řekněme třeba více slavnostněji. Připravte si dobroty, které vám chutnají a udělejte si čas na to, abyste si na nich mohli jak se patří pochutnat. Bude to váš rituál, na který se budete těšit, nastartujete se do nového dne a začátek pracovního týdne tak rázem bude o něco méně strašidelný. Sestavte si plán a cíle na celý týden Pondělí je nejen začátkem nového týdne, ale u začátkem pracovního nasazení.... Čtěte více Příspěvek Ach to pondělí! Jak zvládat začátek pracovního týdne s úsměvem? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Scorpions a Tokio Hotel v pondělí zahrají v Praze

 
Dvě slavné německé kapely se v pondělí představí v Praze. V O2 Areně zahrají při svém rozlučkovém turné Scorpions, v Tesla Areně se zase představí Tokio Hotel.
15.03.2010 10:40 |

podobné články

Na ČVUT se uskuteční Veletrh pražských veřejných vysokých škol

 
Ve čtvrtek 1. února 2018 se na ČVUT v Praze v prostorách Fakulty stavební (Thákurova 7, Praha 6) bude konat již třetí ročník Veletrhu pražských veřejných vysokých škol. Zájemcům o studium z řad středoškolských studentů se tu formou vizuálně jednotných expozic a přednášek představí fakulty a studijní obory z celkem osmi univerzit – Akademie výtvarných umění v Praze, Českého vysokého učení technického v Praze, České zemědělské univerzity v Praze, Univerzity Karlovy, Vysoké školy ekonomické v Praze, Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze.
30.01.2018 10:20 |

podobné články

Douglas a Bloom budou v Praze točit film za sto milionů!

 
Že by do Česka začala vracet zlatá hollywoodská doba? Po Ridley Scottovi, který tu natáčel loni v létě, a Adrianu Brodym, který v Telči točí v těchto týdnech, do Prahy za účelem natočení filmu přijedou už v listopadu hvězdní herci Michael Douglas a Orlando Bloom.
22.09.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (424 článků) , Orlando Bloom (276 článků) , Ridley Scott (83 článků) , Michael Michael (1174 článků)

Meky Žbirka (62): V Praze chytá ducha Beatles!

 
Před dvěma lety oslavil zpěvák Miroslav Žbirka šedesáté narozeniny. Že by ale po kulatinách zvolnil nebo se snad chystal do důchodu? Zapomeňte! Autor hitů Čo bolí, to prebolí, Biely kvet, Prvá, či V slepých uličkách má pořádně rozlítáno. V těchto dnech měl v pražském divadle Kalich premiéru muzikál Atlantida, jenž je složený z jeho nejslavnějších skladeb. Navíc mu vychází nová deska, kterou natočil v legendárním studiu Abbey Road v Londýně, kde pracovali i hvězdní Beatles!
20.09.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (21 článků)

Meky Žbirka (62): V Praze chytá ducha Beatles!

 
Před dvěma lety oslavil zpěvák Miroslav Žbirka šedesáté narozeniny. Že by ale po kulatinách zvolnil nebo se snad chystal do důchodu? Zapomeňte! Autor hitů Čo bolí, to prebolí, Biely kvet, Prvá, či V slepých uličkách má pořádně rozlítáno. V těchto dnech měl v pražském divadle Kalich premiéru muzikál Atlantida, jenž je složený z jeho nejslavnějších skladeb. Navíc mu vychází nová deska, kterou natočil v legendárním studiu Abbey Road v Londýně, kde pracovali i hvězdní Beatles!
23.09.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (21 článků)

Febiofest s hvězdami: Do Česka přijede filmový Niki Lauda, tenhle fešák si zahrál i s Bradem Pittem

 
Hvězdní hosté se začínají potvrzovat na letošní ročník tradičního filmového festivalu Febiofest, který proběhne v druhé polovině března v Praze. Organizátoři se radují, že přivítají jednoho z nejvýraznějších mladých evropských herců Daniela Brühla.
23.02.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1642 článků) , Daniel Brühl (4 články) , Niki Lauda (26 článků) , Niki Lauda (16 článků)

Oakenfold a Corsten: Hvězdní DJ's na nejdelším Mácháči v historii!

 
Nejnavštěvovanější taneční festival Česka i letos potvrzuje pověst nejlépe obsazené letní akce. Scéně na břehu Máchova jezera budou kralovat dva přední světoví dýdžejové - nizozemský Ferry Corsten a Paul Oakenfold - oficiální DJ turné zpěvačky Madonny.
02.06.2009 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Ferry Corsten (4 články) , Paul Oakenfold (3 články)

Někdejšímu učiteli Michaela Jacksona na nové desce výrazně pomáhají hosté

 
Smokey Robinson, někdejší král Motownu a jeden z nejvlivnějších skladatelů a zpěváků v USA (učil se od něj i mladý Michael Jackson), vydává na prahu sedmdesátky sbírku vlastních i převzatých skladeb Time Flies When You're Having Fun. Lesk i kvalitu jí dodávají především hvězdní hosté (Carlos Santana, Joss Stone, India Arie).
11.09.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1627 článků) , Carlos Santana (20 článků) , Joss Stone (29 článků) , Smokey Robinson (2 články) , Michael Stone (15 článků)