Článek

V plzeňské nemocnici přijali desítky lidí s průjmem

 
Přibližně dvacet lidí s průjmem a bolestmi břicha přijali během soboty lékaři na infekční klinice v plzeňské fakultní nemocnici.
25.07.2015 17:00 |

podobné články

Podobné články

Z Německa se vrátil Čech s krvácivým průjmem, hygienici jej testují

 
Hlavní hygienik Michael Vít Novinkám potvrdil, že odborníci zkoumají vzorky odebrané u muže, který trpěl krvácivým průjmem. Muž se údajně vrátil ze služební cesty v Německu, hygienici proto zjišťují přítomnost enterohemorhagické bakterie Escherichia coli.
31.05.2011 14:00 |

podobné články

V plzeňské nemocnici ošetřili stovku lidí s průjmem, nakazili se salmonelózou

 
Plzeňská fakultní nemocnice ošetřila do nedělního dopoledne sto lidí s bolestmi břicha a průjmovým onemocněním. Padesát nemocných bylo hospitalizováno, řekl Právu administrátor Fakultní nemocnice Plzeň Miloš Novák. Laboratorní výsledky v neděli odpoledne potvrdily, že se lidé nakazili salmonelózou.
26.07.2015 11:15 |

podobné články

Se salmonelózou zůstává v nemocnicích v Plzni a Klatovech 60 lidí

 
V plzeňské fakultní nemocnici zůstává 53 lidí, kteří se nakazili salmonelózou. Posledního nemocného přijali lékaři v neděli před půlnocí. Prvních maximálně pět pacientů bude v pondělí zřejmě propuštěno domů, řekla mluvčí nemocnice Gabriela Levorová. Dalších sedm nakažených je podle krajského hygienika Přemysla Tomašuka v klatovské nemocnici.
27.07.2015 12:01 |

podobné články

V plzeňské nemocnici řádí zloději. KRADOU ÚPLNĚ VŠECHNO!!!

 
Stále větší škody způsobují zloději plzeňské fakultní nemocnici. Kradou doslova všechno, co jim přijde pod ruku - cennosti pacientů i lékařů, zářivky, části zábradlí nebo třeba i tekuté mýdlo. Policisté v Plzni tento týden zadrželi muže, který sebral v nemocnici vybavení téměř za 70 tisíc korun.
23.02.2011 19:20 |

podobné články

Muž, který měl prostřelenou hlavu šípem, zemřel v plzeňské nemocnici!

 
V plzeňské nemocnici zemřel devětadvacetiletý muž z Rokycanska, který měl hlavu prostřelenou šípem. Vážnému zranění podlehl po osmi dnech v nemocnici. Zatím není jasné, jak ke zranění přišel.
11.05.2014 22:35 |

podobné články

Smrtící nákaza je v ČR: První případ potvrzen!

 
Záhadná smrící nákaza udeřila i v Česku. Nemocnice přijaly už tři lidi s krvácejícím průjmem a podezřením na nákazu bakterií EHEC. U americké turistky, která leží ve fakultní nemocnici na Bulovce se již nákaza potvrdila. Další podezření se podle zjištění Blesk.cz objevilo o čtyřicetiletého muže z Hodonínska. Testy se provádí i na starší ženě hospitalizované v Hradci Králové. V Německu stála bakterie EHEC už 15 lidských životů. Další stovky lidí jsou nakaženy. Případ se rozšířil i do Švédska, kdezaznamenali první úmrtí.
31.05.2011 12:45 |

podobné články

V pražské nemocnici přijali mladou ženu otrávenou metanolem

 
V pražské Všeobecné fakultní nemocnici přijali dnes mladou ženu otrávenou metanolem. Lékaři ji nyní vyšetřují, poté zvolí vhodný postup léčby, řekla mluvčí nemocnice Petra Pekařová. Jak vážný je její stav, neuvedla. O případu informoval on-line deník Týden.cz. 
29.03.2013 13:20 |

podobné články

Plzeňské štáby: Od bujného optimismu po halucinace

 
REPORTÁŽ Koláčky, chlebíčky a dobrá nálada panovaly ve štábu plzeňské ČSSD. O poznání smutnější atmosféra panovala v plzeňské ODS, která je ale jinak se svou pozicí hvězdou v ponurém pravicovém nebi.
13.10.2012 23:05 |

podobné články

Dvouletý tygr z Plzeňské zoo odcestoval na Ukrajinu

 
Do ukrajinské zoologické zahrady Limpopo u Lvova vypravili chovatelé plzeňské zoo dvouletého stopadesátikilogramového samce vzácného tygra ussurijského Césara. Tři tygří samečky Cicera, Césara a Cyrila porodila v plzeňské zoo tygřice Tsamara v červnu 2011. V zahradě kromě samice zůstává poslední z trojice mladých tygrů Cicero. I pro něj chovatelé hledají nový domov, kam by mohl co nejdříve odcestovat, řekl dnes mluvčí zoo Martin Vobruba.
07.10.2013 18:10 |

podobné články

Desítky studentů v Kroměříži onemocněly neznámou střevní infekcí

 
Pět desítek studentů onemocnělo na kroměřížském internátě zatím neznámou střevní infekcí, 30 z nich skončilo s průjmem a zvracením v nemocnicích. Příčina zatím není známá, řekl dnes ředitel Střední školy hotelové a služeb Kroměříž Petr Hajný.
12.03.2014 15:15 |

podobné články

Pražáky skolil průjem: Pili zkaženou vodu...

 
S těžkým průjmem musely desítky obyvatel pražských Dejvic vyhledat lékaře. Na vině byla kontaminovaná voda z kohoutku.
24.05.2015 16:50 |

podobné články

Nebezpečnou nákazu má Američanka v ČR a možná jedna Češka

 
AKTUALIZOVÁNO. Odborníci v Česku prověřovali tři podezření na onemocnění krvácivým průjmem, které vyvolává bakterie E.coli. Jedním z pacientů je americká turistka, která pobývala v Německu a nyní je v pražské nemocnici Na Bulovce. Další dva pacienti jsou Češi.
31.05.2011 12:40 |

podobné články

Čeští hygienici prověřují dva případy krvácivého průjmu

 
Odborníci v Česku prověřují dvě podezření na onemocnění krvácivým průjmem. Jedním z pacientů je americká turistka, která pobývala v Německu a nyní je v pražské nemocnici Na Bulovce. Druhým je Čech, který byl v Belgii a Německu, ale potíže už jej opustily. Informovalo o tom v úterý ministerstvo zdravotnictví.
31.05.2011 14:50 |

podobné články

Čeští hygienici prověřují již tři případy krvácivého průjmu

 
Odborníci v Česku prověřují tři podezření na onemocnění krvácivým průjmem. Jedním z pacientů je americká turistka, která pobývala v Německu a nyní je v pražské nemocnici Na Bulovce. U ní byla přítomnost nemoci potvrzena. Druhým je Čech, který byl v Belgii a Německu, ale potíže už jej opustily. Další podezření budila pacientka v Hradci Králové, nemoc ale u ní nebyla potvrzena.
31.05.2011 15:50 |

podobné články

ŠEST dětí s krvavým průjmem v nemocnici ve Francii!

 
Šest dětí nakažených střevní bakterií E.coli je v péči lékařů nemocnice ve francouzském městě Lille. Informuje o tom ve čtvrtek agentura AFP.
16.06.2011 10:25 |

podobné články

53 otrávených školáků na škole v přírodě: 14 skončilo v nemocnici!

 
Padesát tři dětí ve věku od 7 do 12 let, které se rekreovaly v táboře na Písecku, museli ošetřit záchranáři. Školáci začali ve čtvrtek večer hromadně zvracet, trpěli bolestmi břicha a průjmem.
24.05.2014 12:15 |

podobné články

Salmonelóza na Plzeňsku: V nemocnicích zůstává 61 lidí

 
V péči lékařů zůstává 61 lidí, kteří se o víkendu nakazili salmonelózou ze špaget á-la carbonara, kterou distribuovala plzeňská vývařovna. 53 lidí je v plzeňské fakultní nemocnici, osm lidí je v klatovské nemocnici. 
27.07.2015 13:50 |

podobné články

V Praze jde o život: Lékaři odmítají pacienty, ženu (34) přijali až v OSMÉ nemocnici!

 
Ženu v ohrožení života vozila pražská záchranná služba hodinu a půl po městě, odmítlo ji sedm nemocnic! Až v osmé ji přijali. Nejde bohužel ani zdaleka o výjimečný případ.
10.04.2014 14:00 |

podobné články

Nemocnici okupují desítky opilců a chtějí testy na metanol

 
Nemocnici v Kyjově na Hodonínsku zahltily desítky a desítky lidí opilých kořalkou, kteří se dožadují testování na metylalkohol.
21.09.2012 10:05 |

podobné články